Νέα

CIM σε μασατζίδικο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Plastikoskoufitsa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Ήμουν παλιός πελάτης της Βίκυς αλλά δεν έκανε αυτά που λέτε. Ούτε γλυφοκολάδα ούτε cum
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
Να χαμε μια Ρούλα τώρα. Άραγε έχει κανείς κάνα προφίλ της στο fb
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Ήμουν παλιός πελάτης της Βίκυς αλλά δεν έκανε αυτά που λέτε. Ούτε γλυφοκολάδα ούτε cum
Και εγώ ως παλιός πελάτης της συμφωνώ μαζί σου. Καλή περίπτωση γενικά η Βίκυ, τι μόνο κακό ότι το πάει σε slow motion, δεν θέλει να ανεβάζεις ρυθμούς για να μην ακουστείτε, και όχι δυνατές φαπες στο κωλο κτλ .
Σε γενικές γραμμές όμως τα τιμάει τα λεφτά της.
Μετά την κάραντινα άκουσα ότι είχε κατεβάσει αγγελίες, κλειστό τηλέφωνο κτλ. Την έσβησα και από τις επαφές μου είναι η αλήθεια.
Τώρα για face control δεν ξέρω αν περνάει, εγώ από την πρώτην φορά την έκλεισα σχετικά εύκολα. Αυτό που κατάλαβα είναι ότι θέλει εχεμύθεια και να είσαι σοβαρός.
Γι'αυτό και ζητάει και 30+ άτομα, που κατά κανόνα είναι δεσμευμένα και θέλουν επίσης εχεμύθεια.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Και εχεμύθεια είχα και σοβαρός είμαι και ούτε βίαιος στο σεξ αλλά με απέκλεισε και δεν απαντάει....
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Αρα δεν εχουμε κανεναν τροπο επικοινωνιας με την Βικυ ε? Κριμα και ακουγοταν πολλα υποσχομενη φαση
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Αρα δεν εχουμε κανεναν τροπο επικοινωνιας με την Βικυ ε? Κριμα και ακουγοταν πολλα υποσχομενη φαση
Φίλε αφού λένε ότι ανεβάζει αγγελίες στο kanesex, λογικά θα την βρεις. Οι αγγελίες της κάνουν μπαμ, όσοι την έχουμε πάρει αν δούμε μια αγγελία θα την αναγνωρίσουμε αμέσως.
Κυρίως λέει για εχεμύθεια, ότι θέλει άτομα 35+ κτλ .
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Και εχεμύθεια είχα και σοβαρός είμαι και ούτε βίαιος στο σεξ αλλά με απέκλεισε και δεν απαντάει....
Φίλε μου τι να σου πω. Και εγώ 2-3 φορές την πήρα, μετά κουράζει το ίδιο και το ίδιο γι'αυτό δεν την ξαναπηρα. Λίγο στο στήθος εχει γίνει κακή δουλειά κατά την γνώμη μου.
Κατά τα άλλα για τα λεφτά της τα άξιζει. Αν θυμάμαι ήταν 70 η μία φορά +20 για δεύτερη. Εμένα με βόλευε γιατί ρίχνω 1 και καλή πάντα. Οπότε την είχα για 1 ώρα με 70 ευρώ, και το σοσιαλ μαζί της αρκετά καλό μετα το πήδημα.
Απλά δεν καταλαβαίνω ποιος ο λόγος να σε αποκλίσει ανευ λόγου.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Φίλε μου τι να σου πω. Και εγώ 2-3 φορές την πήρα, μετά κουράζει το ίδιο και το ίδιο γι'αυτό δεν την ξαναπηρα. Λίγο στο στήθος εχει γίνει κακή δουλειά κατά την γνώμη μου.
Κατά τα άλλα για τα λεφτά της τα άξιζει. Αν θυμάμαι ήταν 70 η μία φορά +20 για δεύτερη. Εμένα με βόλευε γιατί ρίχνω 1 και καλή πάντα. Οπότε την είχα για 1 ώρα με 70 ευρώ, και το σοσιαλ μαζί της αρκετά καλό μετα το πήδημα.
Απλά δεν καταλαβαίνω ποιος ο λόγος να σε αποκλίσει ανευ λόγου.
Για μια φορα καλη είναι κι επισης συμφωνω με τον φιλο στο στηθος εχει γινει κακιστη δουλεια,δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο η τυπισα .
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
402
Κριτικές
7
Like
982
Πόντοι
361
Ρε παιδιά αν έχετε στοιχεία επικοινωνίας από την κοπέλα που κάνει γλυφοκωλι σας παρακαλώ στείλτε μου ένα inbox
 

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Πέρασμα από Μάρνης 28 με Ιουλία, ωραία συνεδρία που περιλάμβανε και γλυφοκωλάδα....
 

starxidiams

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
646
Πόντοι
81
Μήπως υπάρχει και CIT(cum in throat) σε μασατζιδικο?

Για πείτε ρε αλάνια...
Αν και δύσκολο
 

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Για δωσε μας λεπτομερειες, εμφανιση κοπελας-τιμη! Και πως ερχομαστε σε επικοινωνια ?
Πρόγραμμα 45΄ λεπτών 60€. Κοπέλα ευπαρουσίαστη, γύρω στα 35, με μεγάλο στήθος (φτιαγμένο - η αίσθηση δεν είναι και πολύ καλή θα έλεγα), πολύ πρόσχαρη και δεκτική, αφήνει τα πάντα, και δίνει κώλο για +20.
Με λίγα λόγια, ....Άξια δοκιμής
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
Πρόγραμμα 45΄ λεπτών 60€. Κοπέλα ευπαρουσίαστη, γύρω στα 35, με μεγάλο στήθος (φτιαγμένο - η αίσθηση δεν είναι και πολύ καλή θα έλεγα), πολύ πρόσχαρη και δεκτική, αφήνει τα πάντα, και δίνει κώλο για +20.
Με λίγα λόγια, ....Άξια δοκιμής
αξια δοκιμης σιγουρα αν δινει κωλο για +20

αλλα κατι μου λεει οτι δεν υπαρχει μαρνης στη θεσσαλονικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom