Νέα

CIM σε μασατζίδικο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Plastikoskoufitsa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Plastikoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας :)

Έχω φάει κόλλημα με τα μασατζιδικο (μια φορά πήγα και ήταν τέλεια) και το cim, ξέρετε ποιες κοπέλες εμφανίσιμες ότι ηλικία και να είναι το κάνουν; είτε σε δικό σου χώρο, σε μασατζιδικο η δικό τους χωρο

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ??
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Γειά σας :)

Έχω φάει κόλλημα με τα μασατζιδικο (μια φορά πήγα και ήταν τέλεια) και το cim, ξέρετε ποιες κοπέλες εμφανίσιμες ότι ηλικία και να είναι το κάνουν; είτε σε δικό σου χώρο, σε μασατζιδικο η δικό τους χωρο

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ??
Ρούλα από Καλλιρόης πήγαινε αν έχει ανοίξει. Και θα σου κάνει και μια γλυφωκωλάδα μούρλια, να γλύφει τα δάχτυλα της
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Ρούλα από Καλλιρόης πήγαινε αν έχει ανοίξει. Και θα σου κάνει και μια γλυφωκωλάδα μούρλια, να γλύφει τα δάχτυλα της
Ρουλα και μια αλλη μαυρουλα απο κει ειναι σταμπαρισμενες προ lockdown αν και τη δευτερη δεν την ειδα σε κανενα προγραμμα τωρα.

Αμα παω χωρις ραντεβου παιζει να τη βρω διαθεσιμη τη Ρουλα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.253
Πόντοι
8.006
Νικνέιμ αναλογης εμπνευσης με αυτο του τύπου "τρελοκοτσιδού"
 
OP
OP
P

Plastikoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ρούλα από Καλλιρόης πήγαινε αν έχει ανοίξει. Και θα σου κάνει και μια γλυφωκωλάδα μούρλια, να γλύφει τα δάχτυλα της
Για ποιο κατάστημα λες; δεν τα ξέρω πολύ καλά τα κατατόπια..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Καλλιρόης 48. Προ καραντίνας δύσκολα την πετυχαίνες.
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
Μάγκες για να μην γίνει κανένα μπέρδεμα αναφέρω οτι το νήμα είναι στην κατηγορία "Μασάζ στην Θεσσαλονίκη".
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Καμια σαν αυτην την Ρουλα εχουμε στην Θεσσαλονικη? Cim και να γλειφει/παιζει με τον κωλο σου?
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.079
Κριτικές
10
Like
5.382
Πόντοι
2.816
Καμια σαν αυτην την Ρουλα εχουμε στην Θεσσαλονικη? Cim και να γλειφει/παιζει με τον κωλο σου?
Υπάρχει κάτι..; θα είμαι Θεσσαλονίκη για λίγο κ δεν ξέρω καθόλου τι παίζει..
Ή αλλιώς κάπου να έχει κ σεξ το πρόγραμμα;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Λοιπόν θυμήθηκα πριν μια δεκαετία και κάτι όντας 25ρης πήγαινα σε ενα μαγαζί επι της Ολύμπου στο ύψος της Ιασσωνίδου.....είχε συνήθως 3 την Γιάννα ξανθιά ρωσσίδα ,την Όλγα ,μελαχρινη ρωσσίδα και μια μαλαντερ......οι 2 πρώτες κάναν τα πάντα.....με 100 για δυο γύρες η 70 για μία φορά......Δεν ήταν μασατζίδικο,καθαρα βιζιτα σε σπίτι ηταν....Η δευτερη φορά ηταν πάντα τσιμπούκι με cim.....η αληθεια είναι πως το γουσταραν και αυτές.....

Κάποια στιγμη ενω είχε αλλάξει διαμέρισμα και χώρο και ειχαν φύγει ....είχε ερθει μια της οποίας το ονομα δεν θυμάμαι......Η συγκεκριμένη ηταν μετρια στην εμφάνιση,αλλα οταν πήγα με προέτρεψε το αφεντικό ο Μ...ς να περάσω μαζί της.....μιλάμε οταν εφυγα τρεμαν τα πόδια μου....Τι γλυφοκωλάδες,deep throat,γλείψιμο απο τα δάχτυλα των ποδιών μεχρι τα αυτιά....μιλάμε με ξεζούμισε και στο τελος τα καταπιε....
Αφου οταν εφυγα δεν μπορουσα να περπατησω....

Μετα είχε μονο την Ελινα...πλεον σιγουρα κοντα στα 50.......αφου περάσαν και 10 χρονια απο την τελευταια επίσκεψη μου.....και η Ελίνα εκανε depp throat me cim....... τώρα έχει καποια στουντιοκοριτσα που το κανουν αυτο.....
 
OP
OP
P

Plastikoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν θυμήθηκα πριν μια δεκαετία και κάτι όντας 25ρης πήγαινα σε ενα μαγαζί επι της Ολύμπου στο ύψος της Ιασσωνίδου.....είχε συνήθως 3 την Γιάννα ξανθιά ρωσσίδα ,την Όλγα ,μελαχρινη ρωσσίδα και μια μαλαντερ......οι 2 πρώτες κάναν τα πάντα.....με 100 για δυο γύρες η 70 για μία φορά......Δεν ήταν μασατζίδικο,καθαρα βιζιτα σε σπίτι ηταν....Η δευτερη φορά ηταν πάντα τσιμπούκι με cim.....η αληθεια είναι πως το γουσταραν και αυτές.....

Κάποια στιγμη ενω είχε αλλάξει διαμέρισμα και χώρο και ειχαν φύγει ....είχε ερθει μια της οποίας το ονομα δεν θυμάμαι......Η συγκεκριμένη ηταν μετρια στην εμφάνιση,αλλα οταν πήγα με προέτρεψε το αφεντικό ο Μ...ς να περάσω μαζί της.....μιλάμε οταν εφυγα τρεμαν τα πόδια μου....Τι γλυφοκωλάδες,deep throat,γλείψιμο απο τα δάχτυλα των ποδιών μεχρι τα αυτιά....μιλάμε με ξεζούμισε και στο τελος τα καταπιε....
Αφου οταν εφυγα δεν μπορουσα να περπατησω....

Μετα είχε μονο την Ελινα...πλεον σιγουρα κοντα στα 50.......αφου περάσαν και 10 χρονια απο την τελευταια επίσκεψη μου.....και η Ελίνα εκανε depp throat me cim....... τώρα έχει καποια στουντιοκοριτσα που το κανουν αυτο.....
Το διαβάζω και τρέμουν τα πόδια μου ?? όσο για τις κοπέλες που το κάνουν ξέρεις τπτ ονόματα;
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.439
Πόντοι
206
Καμια σαν αυτην την Ρουλα εχουμε στην Θεσσαλονικη? Cim και να γλειφει/παιζει με τον κωλο σου?
Η Βίκυ που παλιά ήταν με μια Άννα σε μια κάθετη της Β. Όλγας. Πλέον είναι μεταξύ Συνδίκα και Μαρτίου
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.439
Πόντοι
206

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Πριβέ δεν το λες, αλλά σε περνάει από Face control. Βάζει κατά καιρούς αγγελία στο κάνε σεξ, σαν Βάσια βικη
Εχουμε κανενα αλλο στοιχειο επικοινωνιας? Εστω fb π. Χ. για να γινει μια πρωτη επαφη? Σπανιζουν τετοιες υπηρεσιες στην Θεσσαλονικη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom