Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 881K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Πόσα ζητάει και σε τι;Για ακα πίπα;
Σήμερα πήγα δεν ήταν έρχεται λέει η τσατσά αύριο χρειάζεται ανανέωση όχι μόνο σε χώρο αλλά σε γυναίκες
ναι για ακα, για τελειωμα. ολα 20αρικα.
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
37
Like
1.506
Πόντοι
2.411
Τη Μαρία την εχω τιμησει παρα πολλες φορες ιχυει οτι στο σαλοναρισμα ειναι λιγο κλαιν αλλα στο δωματιο ειναι πολυ ευχαριστη και δοτικη , δεν κανει αεροπλανικα και ουαου αλλα προσγειωμενο προγραμμα τιμιο εγω τη γοσταρω γιατι ειναι ωραοι τυπακι και με καλυπτει αρκετα. Τελευται την ειδα και με πολυ δυνατα μαυρα δαντελωτα εσωρουχα , ζαρτιερες μαυρες και γοβαρες ψηλοτακουνες γυαλιστερες, ισιωμενο παλλι στην πενα (οσοι την εχουν δει ειναι ψιλο ατημελητο σγουρο σπαστο) και βαμενη πολυ ωραιο (συνηθως ειναι αβαφη ) και ηταν πραγματικα 2 επιπεδα πανω
 

lezlove

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
61
Like
112
Πόντοι
0
Τη Μαρία την εχω τιμησει παρα πολλες φορες ιχυει οτι στο σαλοναρισμα ειναι λιγο κλαιν αλλα στο δωματιο ειναι πολυ ευχαριστη και δοτικη , δεν κανει αεροπλανικα και ουαου αλλα προσγειωμενο προγραμμα τιμιο εγω τη γοσταρω γιατι ειναι ωραοι τυπακι και με καλυπτει αρκετα. Τελευται την ειδα και με πολυ δυνατα μαυρα δαντελωτα εσωρουχα , ζαρτιερες μαυρες και γοβαρες ψηλοτακουνες γυαλιστερες, ισιωμενο παλλι στην πενα (οσοι την εχουν δει ειναι ψιλο ατημελητο σγουρο σπαστο) και βαμενη πολυ ωραιο (συνηθως ειναι αβαφη ) και ηταν πραγματικα 2 επιπεδα πανω

Πολύ θα ήθελα να την δω κι εγώ βαμμένη
 

malone

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
232
Like
178
Πόντοι
1
Mυστες στο προγραμμα 1 ωρας παιζει κ δευτερο μπαλακι η οχι??
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
Όχι και γι'αυτό έκοψα λάσπη απ'το μαγαζί
Καλά όχι μόνο για αυτό!!!!! Εγώ προσωπικά από το 2011 έχω πατήσει άλλες δύο ή τρεις φορές το πόδι μου εκεί μέσα....μετά την αλλαγή συμπεριφοράς της Μαριάννας για μένα τελείωσε αυτό το κατάστημα!!!
 

yamahab

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2022
Μηνύματα
53
Κριτικές
7
Like
241
Πόντοι
280
Καλά όχι μόνο για αυτό!!!!! Εγώ προσωπικά από το 2011 έχω πατήσει άλλες δύο ή τρεις φορές το πόδι μου εκεί μέσα....μετά την αλλαγή συμπεριφοράς της Μαριάννας για μένα τελείωσε αυτό το κατάστημα!!!

Τι εννοείς άλλαξε συμπεριφορά;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.564
Κριτικές
190
Like
48.156
Πόντοι
41.443
Τι εννοείς άλλαξε συμπεριφορά;
εγινε αρπακτικο ρε μαν.
εγινε ξεπετα,αδιαφορη,ζηταει με το παραμικρο εξτραδακια,τι αλλο?
κι εγω το ιδιο εκανα μολις αλλαξε υφακι και η Μαριαννα και το μαγαζι.
εχω να πατησω χρονια εκει.
 

FOXΒΑΓΚΕΝ

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
εγινε αρπακτικο ρε μαν.
εγινε ξεπετα,αδιαφορη,ζηταει με το παραμικρο εξτραδακια,τι αλλο?
κι εγω το ιδιο εκανα μολις αλλαξε υφακι και η Μαριαννα και το μαγαζι.
εχω να πατησω χρονια εκει.
Εδώ μέχρι και η Τάνια πονήρεψε και θέλει έξτρα 20άρικο γιά το κωλαράκι της που ήταν στο βασικό μενού
Τουλάχιστον το έχω γλεντήσει πολλές φορές πιό παλιά
 

huncargo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
35
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
280
Στο αυριανό πρόγραμμα υπάρχει μια Αλίνα. Έχουμε ινφο;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
Εδώ μέχρι και η Τάνια πονήρεψε και θέλει έξτρα 20άρικο γιά το κωλαράκι της που ήταν στο βασικό μενού
Τουλάχιστον το έχω γλεντήσει πολλές φορές πιό παλιά

Την Τάνια δεν την πρόλαβα με δωρεάν κωλαράκι.. Αλλά δυστυχώς η πονηράδα πάει σύννεφο στο μαγαζί..
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
147
Like
406
Πόντοι
21
Καλά που φτάσαμε να ζητάνε εικοσάρικο για το κάθε τι. Ενώ πριν λίγο καιρό ξεκωλιαζα ταυτόχρονα τανια και Μαριάνα σε ντουο.καλα κάνω και δεν πατάω πια εκεί.!
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
ποτέ δεν κατάλαβα επίσης γιατί παίρνανε και παίρνουν πολλοί την Τάνια....που έχει φάτσα και ύφος ροφού μύωπα....τέλος πάντων αυτά τα γούστα δυστυχώς την κράτησαν αυτήν και πόσες άλλες στη γύρα να μας "τυραννάνε" εμφανισιακά.....
 

DIRECTOR

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2023
Μηνύματα
45
Like
211
Πόντοι
20
Καλά που φτάσαμε να ζητάνε εικοσάρικο για το κάθε τι. Ενώ πριν λίγο καιρό ξεκωλιαζα ταυτόχρονα τανια και Μαριάνα σε ντουο.καλα κάνω και δεν πατάω πια εκεί.!
Εχει πραγματι πονηρεψει πολυ η Τανια.Ειναι πλεον αρπακτικο ....εχει ο καιρος γυρισματα...θα σταματησουν οι πελατειες.
 

νοστος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2022
Μηνύματα
63
Κριτικές
10
Like
371
Πόντοι
290
Εχει πραγματι πονηρεψει πολυ η Τανια.Ειναι πλεον αρπακτικο ....εχει ο καιρος γυρισματα...θα σταματησουν οι πελατειες.

Για να είναι τόσα χρόνια στο μαγαζί σταθερές μάλλον η πελατεία δεν σταματά :hi:
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
Η Ρούλα δίνει κόλο?
και η ξαδέρφη της μάνας μου δίνει, θα την έπαιρνες? τώρα παίρνει το επικουρικό του δημοσίου από το ταμείο της. Και δεν είναι πολύ μεγάλη...67 ετών μόλις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom