Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 880K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
Μιλάτε με γρίφους γέροντες. Εγώ για Βουλγάρα την ξέρω. Ευτυχώς χωρίς την ξεπέτα νοοτροπία τους
 

inprivate

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
192
Κριτικές
14
Like
692
Πόντοι
311
Πέρασα χθες για την μάγια αλλά έμπαινε δωμάτιο. Μάλλον αναβάλλεται για το νέο έτος η συνεδρία γιατί μου είπε η υπηρεσία ότι θα λείψει κανά μήνα στις γιορτές
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
357
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Πέρασα χθες για την μάγια αλλά έμπαινε δωμάτιο. Μάλλον αναβάλλεται για το νέο έτος η συνεδρία γιατί μου είπε η υπηρεσία ότι θα λείψει κανά μήνα στις γιορτές
Ε δεν εχασες και τπτ το αξιολογο ( γνωμη μου παντα) , και πολλα εξτρα ζηταει....
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
10
Like
5.333
Πόντοι
2.816
Έχουμε κάτι νέο κ αξιόλογο στο γλειφοκωλάδικο;
 

stel27

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
419
Πόντοι
0
Έχουμε κάτι νέο κ αξιόλογο στο γλειφοκωλάδικο;
τι νέο να έχουμε ρε φίλε ??ούτε οι κουρτίνες δν είναι νέες εκεί .15χρονια ούτε το πρόγραμμα δν έχει αλλάξει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τόσο δυνατό rimming η Ρούλα μάγκες;
μάγκα μου αν το δοκιμάσεις μόνο θα καταλάβεις .
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
10
Like
5.333
Πόντοι
2.816

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
Η Στέλλα μπας κ μάθαμε τι απέγινε τελικά ?

Σολλάρει ιδιωτικά ή βρήκε νέα στέγη ?
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
Η Στέλλα βρίσκεται στο αδελφό μαγαζι Μπακνανά 47.
Εκεί ήταν και παλιά άλλωστε
το θυμάμαι ότι ήταν εκεί κ παλιά αλλά κάπου διάβασα ότι είναι άλλη αυτή η Στέλλα, την αναφέρουν ως Ρωσσιδα Στέλλα .. Εγώ "ήξερα" ότι η Στέλλα από Μ47 κ Κ48 ήταν από Θεσσαλονίκη .. (τώρα από οδό Θεσσαλονίκης στο Αρχαγκέλσκ, θα σας γελάσω ...)

οι φωτό δεν βοηθάνε κ πολύ στην σελίδα του Μ47..

Όπως κ να έχει, σε ευχαριστώ μαν
 
Τελευταία τροποποίηση:

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
το θυμάμαι ότι ήταν εκεί κ παλιά αλλά κάπου διάβασα ότι είναι άλλη αυτή η Στέλλα, την αναφέρουν ως Ρωσσιδα Στέλλα .. Εγώ "ήξερα" ότι η Στέλλα από Μ47 κ Κ48 ήταν από Θεσσαλονίκη .. (τώρα από οδό Θεσσαλονίκης στο Αρχαγκέλσκ, θα σας γελάσω ...)

οι φωτό δεν βοηθάνε κ πολύ στην σελίδα του Μ47..

Όπως κ να έχει, σε ευχαριστώ μαν
Αυτή είναι man .
Άμα δεις και στο διαφημιστικό δεξιά του paradise την αναφερει ως Ελληνίδα .
 

lezlove

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
61
Like
112
Πόντοι
0
Διπλό Μαριάννα με Τάνια αξίζει; έχει δοκιμαστεί;
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: stel27

Andrikos13

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Σ αυτό το μαγαζί μόνο την Μαριάννα έχω πάρει. η αλήθεια είναι οτι δεν με ξεπέταξε αν και απλό πρόγραμμα. Επίσης κίνηση για πίσω πόρτα δεν έκανε.
Δυνατό κορμί είναι. Πάντως.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Σ αυτό το μαγαζί μόνο την Μαριάννα έχω πάρει. η αλήθεια είναι οτι δεν με ξεπέταξε αν και απλό πρόγραμμα. Επίσης κίνηση για πίσω πόρτα δεν έκανε.
Δυνατό κορμί είναι. Πάντως.
αν δεν σε πειράζει που είναι στραβοκάνα...
 

stel27

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
419
Πόντοι
0
Διπλό Μαριάννα με Τάνια αξίζει; έχει δοκιμαστεί;
δίπλο δν έχει δοκιμαστεί .έχουν δοκιμαστεί όμως ξεχωριστά κ αρκετές φορές .η τανια σταθερή κ προσπαθεί πάντα να σε ευχαριστήσει μν φανταστείς τρελά πράγματα όμως .η δε Μαριάννα υπερμουναρος για τρελά γαμησια φοβερή πιπα .αλλά τις 2φορες τελευταία π την είχα δει όχι πολύ όρεξη .σα να σ λέει αντε τελείωνε καμία σχέση με την Μαριάννα π είχα γνωρίσει .μάλλον βαρέθηκε .έχω πάει είναι διαθέσιμη την επιλέγω κ μετά έρχεται στο δωμάτιο η κοπέλα της υποδοχής κ μ λέει διαφορά να είχε πελάτη μόνο ότι της ήρθε περίοδο δν μ έχει πει .χάχαχα ..Κ από τότε επιλέγω μόνο ΡΟΥΛΑΡΑ
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
δίπλο δν έχει δοκιμαστεί .έχουν δοκιμαστεί όμως ξεχωριστά κ αρκετές φορές .η τανια σταθερή κ προσπαθεί πάντα να σε ευχαριστήσει μν φανταστείς τρελά πράγματα όμως .η δε Μαριάννα υπερμουναρος για τρελά γαμησια φοβερή πιπα .αλλά τις 2φορες τελευταία π την είχα δει όχι πολύ όρεξη .σα να σ λέει αντε τελείωνε καμία σχέση με την Μαριάννα π είχα γνωρίσει .μάλλον βαρέθηκε .έχω πάει είναι διαθέσιμη την επιλέγω κ μετά έρχεται στο δωμάτιο η κοπέλα της υποδοχής κ μ λέει διαφορά να είχε πελάτη μόνο ότι της ήρθε περίοδο δν μ έχει πει .χάχαχα ..Κ από τότε επιλέγω μόνο ΡΟΥΛΑΡΑ
υπερμούναρος η μαριάννα??? όπως λέμε υπερδνειστερία ένα πράγμα
 

lezlove

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
61
Like
112
Πόντοι
0
δίπλο δν έχει δοκιμαστεί .έχουν δοκιμαστεί όμως ξεχωριστά κ αρκετές φορές .η τανια σταθερή κ προσπαθεί πάντα να σε ευχαριστήσει μν φανταστείς τρελά πράγματα όμως .η δε Μαριάννα υπερμουναρος για τρελά γαμησια φοβερή πιπα .αλλά τις 2φορες τελευταία π την είχα δει όχι πολύ όρεξη .σα να σ λέει αντε τελείωνε καμία σχέση με την Μαριάννα π είχα γνωρίσει .μάλλον βαρέθηκε .έχω πάει είναι διαθέσιμη την επιλέγω κ μετά έρχεται στο δωμάτιο η κοπέλα της υποδοχής κ μ λέει διαφορά να είχε πελάτη μόνο ότι της ήρθε περίοδο δν μ έχει πει .χάχαχα ..Κ από τότε επιλέγω μόνο ΡΟΥΛΑΡΑ

Ok ευχαριστώ για την απάντηση
 
  • Like
Αντιδράσεις: stel27

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom