Νέα

Candy η Θεσσαλονικια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
...καπου εκει ξυπνησα μονος μου.!!!!  :headbang: :headbang: :headbang: ...μετα που με ξαναπηρε ο υπνος πηγα στα μακντοναλντς και τσακωθηκα με τον σερβιτορο.!!!  :2funny: :2funny:  :headbang:

Οπως καταλαβαινετε ειναι το χτεσινο μου ονειρο.!!!!  :2funny: :2funny: Μεχρι και στον υπνο μου πουτανες ονειρευομαι δεν με αφηνουν να αγειασω....!!!  :2funny:  ....τα αγγουρακια που κολανε..!!!????  :think: :think:
:2funny: δεν παιζεσαι, οσο για τα αγγουρακια προσεχε, κρυφες επιθυμιες :2funny: :2funny: :2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Χτες κατευθηνθηκα προς Καντυ, την ειδα, ηρθε κοντα μου, φορουσε μαυρα σεξι εσωρουχα, και το μαλι της ηταν μακρι, και ετσι στα ορθια πως ημουνα της χαιδεψα το μπιμπικιασμενο κωλαρακι, ρωτοντας με αν θα περασω, και οντως ετσι εκανα και περασα, μπενοντας μεσα στο δωματιο, ειδα πανω στο κωμοδινο ενα κινητο νοκια 6210 πρεπει να ηταν, το οποιο ξεχασε καποιος συναθλητης, με το που το εποιασα στα χερια μου χτυπησε και ηταν ο ιδιωκτητης του που το εψαχνε, του ειπα που το ξεχασε και οτι θα βρησκομασταν μετα να του το δωσω, διπλα στο κινητο ειχε επισης πολλα ξενα κερματα, ενα 10ευρο, ενα 5ευρω, και χαρτονομισματα των 200 δραχμων, επισης ειχε μια μπλε σακουλα η οποια ειχε μεσα 4-5 αγγουρακια μικρα.!!  :S :S, αναρωτηθηκα γιατι η τσατσα δεν τα ειδε οταν εφυγε ο προηγουμενος, αλλα βλεποντας το κρεβατι που ηταν χαλια μαλον δεν μπηκε καθολου στο δωματιο, η επομενη μου κινηση πριν μπει η Καντυ μεσα ηταν να ζουλαρω και να βαλω στην τσεπη μου ολα τα κερματα και στην κολωτσεπα τα χαρτινα, εβγαλα και το παντελονι γιατι κουδουνουζαν τα κερματα και δεν ηθελα να δωσω στοχο.  :grin: με το που μπηκε η Καντυ επεσε στην αγγαλια μου και ξαπλωσαμε στο κρεβατι, της εκανα ενα απιστευτο κωλομαγουλογλυφοκωλι, χαμουρευτηκαμε αρκετα που εχασα την αντιληψη του χρονου, χωρις να εχω γαμησει εως εκεινη την στιγμη, καπου εκει οπως ημασταν αγγαλιασμενοι και γευομουνα τα μικρα λακταριστα βυζακια της, μου ειπε οτι περασε ο χρονος και οτι θα επρεπε να φυγει, της προτεινα να γυρησει στα 4αρα ή στα μπρουμητα ωστε να χυσω γρηγορα και να φυγω, το δεχτηκε με χαρα, στηθηκε στα 4αρα, η θεα ηταν οπτασια, μου ειχε γινει καγκελο και καθως προσπαθησα να της τον βαλω........

...καπου εκει ξυπνησα μονος μου.!!!!  :headbang: :headbang: :headbang: ...μετα που με ξαναπηρε ο υπνος πηγα στα μακντοναλντς και τσακωθηκα με τον σερβιτορο.!!!  :2funny: :2funny:  :headbang:

Οπως καταλαβαινετε ειναι το χτεσινο μου ονειρο.!!!!  :2funny: :2funny: Μεχρι και στον υπνο μου πουτανες ονειρευομαι δεν με αφηνουν να αγειασω....!!!  :2funny:  ....τα αγγουρακια που κολανε..!!!????  :think: :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Απ οτι βλεπω, βιαζεσαι να της παραδωσεις τον τιτλο! Αυτο θα πει ευσυνείδησια του καθηκοντος!
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χτες κατευθηνθηκα προς Καντυ, την ειδα, ηρθε κοντα μου, φορουσε μαυρα σεξι εσωρουχα, και το μαλι της ηταν μακρι, και ετσι στα ορθια πως ημουνα της χαιδεψα το μπιμπικιασμενο κωλαρακι, ρωτοντας με αν θα περασω, και οντως ετσι εκανα και περασα, μπενοντας μεσα στο δωματιο, ειδα πανω στο κωμοδινο ενα κινητο νοκια 6210 πρεπει να ηταν, το οποιο ξεχασε καποιος συναθλητης, με το που το εποιασα στα χερια μου χτυπησε και ηταν ο ιδιωκτητης του που το εψαχνε, του ειπα που το ξεχασε και οτι θα βρησκομασταν μετα να του το δωσω, διπλα στο κινητο ειχε επισης πολλα ξενα κερματα, ενα 10ευρο, ενα 5ευρω, και χαρτονομισματα των 200 δραχμων, επισης ειχε μια μπλε σακουλα η οποια ειχε μεσα 4-5 αγγουρακια μικρα.!!  :S :S, αναρωτηθηκα γιατι η τσατσα δεν τα ειδε οταν εφυγε ο προηγουμενος, αλλα βλεποντας το κρεβατι που ηταν χαλια μαλον δεν μπηκε καθολου στο δωματιο, η επομενη μου κινηση πριν μπει η Καντυ μεσα ηταν να ζουλαρω και να βαλω στην τσεπη μου ολα τα κερματα και στην κολωτσεπα τα χαρτινα, εβγαλα και το παντελονι γιατι κουδουνουζαν τα κερματα και δεν ηθελα να δωσω στοχο.  :grin: με το που μπηκε η Καντυ επεσε στην αγγαλια μου και ξαπλωσαμε στο κρεβατι, της εκανα ενα απιστευτο κωλομαγουλογλυφοκωλι, χαμουρευτηκαμε αρκετα που εχασα την αντιληψη του χρονου, χωρις να εχω γαμησει εως εκεινη την στιγμη, καπου εκει οπως ημασταν αγγαλιασμενοι και γευομουνα τα μικρα λακταριστα βυζακια της, μου ειπε οτι περασε ο χρονος και οτι θα επρεπε να φυγει, της προτεινα να γυρησει στα 4αρα ή στα μπρουμητα ωστε να χυσω γρηγορα και να φυγω, το δεχτηκε με χαρα, στηθηκε στα 4αρα, η θεα ηταν οπτασια, μου ειχε γινει καγκελο και καθως προσπαθησα να της τον βαλω........

...καπου εκει ξυπνησα μονος μου.!!!!  :headbang: :headbang: :headbang: ...μετα που με ξαναπηρε ο υπνος πηγα στα μακντοναλντς και τσακωθηκα με τον σερβιτορο.!!!  :2funny: :2funny:  :headbang:

Οπως καταλαβαινετε ειναι το χτεσινο μου ονειρο.!!!!  :2funny: :2funny:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=451036;image[/img[/URL]]
Πολυ ζωντανο ονειρο , και πολυ ωραια περιγεγραμμενο μπραβο  :D .
Αυτα παθαινεις αν πας κοντρα στα θελω σου  , τρεχα  γρηγορα και συνεχησε απο κει που σταματησε το ονειρο  :2funny:
Αν απορησει η Καντυ , πες νταξυ τα εζησα χθες τα προηγουμενα  :D

[quote]Μεχρι και στον υπνο μου πουτανες ονειρευομαι δεν με αφηνουν να αγειασω....!!!  :2funny: [/quote]
Καλα κανεις , αλλα πες μας σε ποια συχνοτητα τα βλεπεις να ρυθμησω τον δεκτη μου  ;D
εγω προχθες κατι μαλακιες οτι ειχα κολησει στην κινηση εβλεπα  :idiot:

[quote] ....τα αγγουρακια που κολανε..!!!????  :think: :think:[/quote]
Ή μερακλης ηταν ο προηγουμενος  και τα χρησιμοποιησε με καποιο τροπο , ή ηταν ο gameover  :D
αυτος οποτε παει  μαναβικο - περιπτερο - ΔΕΗ - ΟΤΕ περναει ριχνει κι ενα στα πεταχτα  :2funny:

[quote]μετα που με ξαναπηρε ο υπνος πηγα στα μακντοναλντς και τσακωθηκα με τον σερβιτορο.!!![/quote]
Αφου δε τον εστησες στα 4 να συνεχησεις το προηγουμενο παλι καλα  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
:cheesy: Απαθανατιση Ονειροπαρμενου ....

index.php
 

Συνημμένα

  • KaraDream.gif
    KaraDream.gif
    56,7 KB · Εμφανίσεις: 194
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326

[/quote]
Καλα ρε συ δεν εχει σερβιτορους στα MacDonalds...  :2funny: :2funny:
Πρεπει να πας να ριξεις ενα στα γρηγορα να συνελθεις
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Καλα ρε συ δεν εχει σερβιτορους στα MacDonalds...   :2funny: :2funny:
Πρεπει να πας να ριξεις ενα στα γρηγορα να συνελθεις

Εχει σε λεω.!! και ο συγγεκριμενος επειδη τον προηδοποιησαν οτι απολυεται, αλλα ειχε κανα 2 μερες μαλλον ακομα να δουλεψει ακομα, και ηταν στα αρχιδια του..!!  :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Αυτα παθαινεις αν πας κοντρα στα θελω σου  , τρεχα  γρηγορα και συνεχησε απο κει που σταματησε το ονειρο  :2funny:
Αν απορησει η Καντυ , πες νταξυ τα εζησα χθες τα προηγουμενα  :cheesy:

Με το ζορι κρατιεμε να μην παω, θα παω μεσοβδομαδα ομως, μονο μην μου την κανει και δεν δουλευει, γιατι το ''παθος'' μου για αυτην ειναι ανεβασμενο...  :2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Με το ζορι κρατιεμε να μην παω, θα παω μεσοβδομαδα ομως, μονο μην μου την κανει και δεν δουλευει, γιατι το ''παθος'' μου για αυτην ειναι ανεβασμενο...  :2funny:
Να το κατεβασεις, μ ενα κρυο ντους! Μονο μετα τη ληξη της ψηφοφορίας δικαιουσαι να πας! Αντε, μπας και βρουμε κανενα αδειο δωματιο κι εμεις :cheesy:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
200 δραχμων είπε φίλος όχι 200 €, ξαναφτιάξε το  :sunglasses:

Δραχμων ?  Δε το προσεξα ! Καλα που το ειπες ... Αααα αυτος ειναι σοβαρα , στελνω μπουρδελοφορο να τον παραλαβει πριν ειναι αργα !

[move][size=20pt]Νιιιιιιι,Μου Νιιιιιιι,Μου Νιιιιιιι,Μου Νιιιιιιι,Μου Νιιιιιιι[/size][/move]
[move]
index.php
 [/URL]                               :tooth:[/move]
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Με το ζορι κρατιεμε να μην παω, θα παω μεσοβδομαδα ομως, μονο μην μου την κανει και δεν δουλευει, γιατι το ''παθος'' μου για αυτην ειναι ανεβασμενο...  :2funny:

Ασε ρε χαμενε τις εγκρατιες και ετοιμασου , ερχετε να σε παραλαβει οχημα με πληρες προσωπικο για τις πρωτες πιπες βοηθειες
Αντε γιατι σε βλεπω με καμια κιθαρα να τραγουδας στους δρομους το "Δωσμου δυο κατοσταρικα"  :2funny: , Ηδη τα ονειρευεσαι  :2funny:

Ρε μας μας θυμησε ο Καραμαν βραδυατικα  :grin:


Υγ ( Δωσε συχνοτητα , κοιμηθηκα λιγο πριν και ειδα  χιονια , δε το πιανω καλα το Candy TV  :cheesy: )
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Για πολοστη φορα τις τελευταιες εβδομαδες απετυχα να παρω σειρα προτεραιοτητας  >:(
Διαβαζω οτι τα ιδια επαθε κι ο Karaman...
Αρχιζω να θυμωνω  :knuppel: :knuppel:  :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Για πολοστη φορα τις τελευταιες εβδομαδες απετυχα να παρω σειρα προτεραιοτητας  >:(
Διαβαζω οτι τα ιδια επαθε κι ο Karaman...
Αρχιζω να θυμωνω  :knuppel: :knuppel:  :grin:

Οντως χτες η κορασιδα δεν σταυρωνε μπουτι, εγω αναβαλω την επισκεψη μου για 20/2.
Παντως ειναι πολυ αλαγμενη, αδυνατησμενη, με μακρια μαλια ξανθα, οχι πολυ ανοιχτα, γενικα το νεο λουκ της παει αρκετα.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Βρε κουκλα ειναι...δυστυχως για πολλους  :grin:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Για πολοστη φορα τις τελευταιες εβδομαδες απετυχα να παρω σειρα προτεραιοτητας  >:(
Διαβαζω οτι τα ιδια επαθε κι ο Karaman...
Αρχιζω να θυμωνω  :knuppel: :knuppel:  :grin:

Δωστου λιγη αγαπη , δωστου ενα κρεβατι , δωστου κατι , δωσε οτι εχεις  :2funny:

Μη θυμωνεις πολυ μη κοκκινισουν τα μαγουλακια σου  :cheesy: Χοχοχο!

Οντως χτες η κορασιδα δεν σταυρωνε μπουτι, εγω αναβαλω την επισκεψη μου για 20/2.
Παντως ειναι πολυ αλαγμενη, αδυνατησμενη, με μακρια μαλια ξανθα, οχι πολυ ανοιχτα, γενικα το νεο λουκ της παει αρκετα.

Πηγες που πηγες ρε ας εκλεινες εισητηριο αφου ξερεις ημερομηνια  :cheesy:


Αποτυχημενοι καταδρομεις ειστε και οι δυο , δε ξερετε να χτυπατε  :sunglasses:
βεβαια εγω εδω και ενα χρονο εχω απεΚαντοποιηθει και ισως εχουν αλλαξει τα δεδομενα

Το λουκ σιγουρα πολυ διαφορετικο , αλλα εμεις οι φιλοι της κοντης κομης μειναμε με την κοτσιδα στο χερι  :cheesy:
Πρεπει να βγαλουν εξτενσιονς με σκρατσ  ;)


Ας πω και μια ιστορια τωρα που την θυμηθηκα , οταν ειδα την καντυ προ μηνων με το μακρυ μαλλι
της ειπα οτι το κοντο δινει αλλο τυπο , (και αντιστοιχα το μακρυ αλλο ) γενικα το κοντο ειναι ποιο σπανιο και ταχθηκα υπερ του
οταν την ρωτησα πως αισθανετε αυτη , μου ειπε οτι ηταν λιγο παραξενο γενικα γιατι απο μικρη τα ειχε κοντα
ενοισε λιγο ασχημα μαλιστα οταν πηρε δανικο ενα ισιωτηρι απο καποια κοπελα το εβαλε στην μπριζα και μετα πηρε τηλεφωνο την κοπελα
γιατι δεν ξερε πως να το χρησιμοποιησει  :cheesy: :cheesy: :cheesy: , Με πιασαν τα γελια τα ελεγε μια αθωοτητα , οσοι την ξερουν θα καταλαβουν . Ευχομαι να μεινει ετσι  :)
 

Συνημμένα

  • Candy isio.jpg
    Candy isio.jpg
    29,7 KB · Εμφανίσεις: 101

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Αααααααχχχχχχ . . . . . πάει καιρός . . .
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
812
Κριτικές
3
Like
539
Πόντοι
306
ξερει καποιος απο σας εαν θα ξαναγυρισει η Κάντυ;;;  :huh: :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom