Νέα

Candy η Θεσσαλονικια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Kalimera:P:) simera Candy telionei 23 xronon:P

Xronia polla  :) kali tixi ke  kala miala  :crazy:

index.php
 

Συνημμένα

  • Candy birthday.jpg
    Candy birthday.jpg
    295,5 KB · Εμφανίσεις: 145

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
χρονια πολλα στο μωρο και πολυχρονη.....αλλα που ειναι ;γιατι δεν μπαινει πια; :think:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Γιατι ακουσε πολλα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Γιατι ακουσε πολλα...
εγω παντως που την γνωρισα και απο κοντα λεω οτι ειναι αστερι η κοπελα.....και καλο κοριτσι και τρυφερη και απο ολα.....για πολυ gfe καταστασεις.....
 

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά!!!
Και από εδώ, μία ωδή και ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην Κάντυ, για ένα υπέροχο πρωινό που μου χάρισε και για την χαρά και ικανοποίηση που απλόχερα μου πρόσφερε!!!  :) :) :)

Μία ωδή στην Κάντυ, λοιπόν!!!  :smitten:
Αυτό που με μαγεύει στην Κάντυ, είναι ο τρόπος που σε υποδέχεται. Τόσο ζεστά, τόσο φιλικά, δείχνοντάς σου ότι εκτιμά και σέβεται το γεγονός ότι επέλεξες αυτήν για να περάσεις λίγα λεπτά από τη ζωή σου πιο όμορφα, αφήνοντας έξω από τον χώρο του Villa Erotica άγχη, στενοχώριες και καθημερινότητα. Ο τρόπος που σου χαμογελάει και σε κοιτάει μέσα στα μάτια, είναι το λιγότερο εκστατικός, γεμίζοντάς σε ενθουσιασμό και ανυπομονησία για αυτό που πρόκειται να ακολουθήσει!!!
Για την εμφάνισή της δεν θα μιλήσω, άλλωστε είπαμε, αυτά είναι γούστα, σε άλλους αρέσει περισσότερο σε άλλους λιγότερο... Αυτό όμως που θα πω, και που λατρεύω πάνω της, είναι το γεγονός ότι είναι πεντακάθαρη, με άψογη υγιεινή και μοσχομυρωδάτη σαν ζαχαρωτό! Προσεγμένη και περιποιημένη στην εντέλεια, με τα extension-μαλλιά της καλοχτενισμένα, με απαλό και κομψό βάψιμο, με τα νυχάκια της φτιαγμένα και με εξαιρετική αμφίεση, με άκρως αισθησιακά εσώρουχα, κάλτσες και παπούτσια, όαση για τα μάτια και τη φαντασία!!! Το άλλο που λατρεύω στην Κάντυ είναι ότι αναβλύζει από παντού αισθησιακές μυρωδιές και γεύσεις...... τα χειλάκια της με το lipgloss κεράσι που σε απογειώνουν όταν τα ακουμπάει στα δικά σου, τα ποδαράκια της μέσα από τις κάλτσες που είναι σαν μωρού, το μουνάκι της που μυρίζει σαν φράουλες... ένας πραγματικός πειρασμός με σάρκα και οστά!!!

Και επίσης, πρέπει να πω ότι είναι δεκτική σε ό,τι κι αν της ζητήσεις, χωρίς να διστάζει να σε ικανοποιήσει με όποιον τρόπο και όσο περισσότερο μπορεί. Προκαταρκτικά, αγκαλιές, χαδάκια και έπειτα εναλλαγή στάσεων... και παθιασμένα φιλιά στο τελείωμα που με έστειλαν αδιάβαστο!!! Το γεγονός ακόμη ότι δεν βιάζεται καθόλου, κουβεντιάζοντας μαζί σου και στην αρχή και στο τέλος για αρκετή ώρα (παρότι πήρα το απλό πρόγραμμα), δείχνοντας ενδιαφέρον και θέλοντας να μάθει 2 πράγματα για σένα, για την ζωή σου κλπ κάνει την όλη συνεύρεση απλώς ανεπανάληπτη...

Για αυτά και γι αυτά, ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην γλυκιά Κάντυ, για το τεράστιο χαμόγελο που σχηματίζεται στο πρόσωπό μου κάθε φορά που την επισκέπτομαι, και που δεν φεύγει ούτε μετά από μέρες  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά!!!

Για αυτά και γι αυτά, ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην γλυκιά Κάντυ, για το τεράστιο χαμόγελο που σχηματίζεται στο πρόσωπό μου κάθε φορά που την επισκέπτομαι, και που δεν φεύγει ούτε μετά από μέρες  :grin: :grin: :grin:

:cheesy: :cheesy: :cheesy: Γαματο συναισθημα μπρο  σε νοιωθω  :cheesy:  και σε ζηλευω κιολας γιατι μου εχει λειψει εμενα  :P
Δεν εχει σημασια ποια στο δημιουργει , σημασια εχει να ξερεις να το απολαμβανεις  :cheesy:
Η Candy ειναι απ τις καλυτερες δημιουργους παντως  :smitten: Candy's Smile Facktory  :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=133292.0;attach=459970;image[/img[/URL]]

Χρονια πολλα και Καλλες γιορτες σε ολους  :grouphug: ... Candy's Smile Fac(k)tory  :dancing:

[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=133292.0;attach=459972;image[/img[/URL]]
 

Συνημμένα

  • Candys , smile Facktory.jpg
    Candys , smile Facktory.jpg
    68,6 KB · Εμφανίσεις: 99
  • FC587607-2945-41AE-AC76-8F59529E6C92.jpg
    FC587607-2945-41AE-AC76-8F59529E6C92.jpg
    106,4 KB · Εμφανίσεις: 94

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
:cheesy: :cheesy: :cheesy: Γαματο συναισθημα μπρο  σε νοιωθω  :cheesy:  και σε ζηλευω κιολας γιατι μου εχει λειψει εμενα  :P
Δεν εχει σημασια ποια στο δημιουργει , σημασια εχει να ξερεις να το απολαμβανεις  :cheesy:
Η Candy ειναι απ τις καλυτερες δημιουργους παντως  :smitten: Candy's Smile Facktory  :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=133292.0;attach=459970;image[/img[/URL]]

Χρονια πολλα και Καλλες γιορτες σε ολους  :grouphug: ... Candy's Smile Fac(k)tory  :dancing:

[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=133292.0;attach=459972;image[/img[/URL]]
[/quote]


Χαχαχαχχαχαχχα είσαι φοβερός μαν!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Candy's smile facktory... πιστοποιημένο με ISO 69000  ;)

[MEDIA=youtube]SRcnnId15BA[/MEDIA]
 

antixoos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα κι από μένα και Καλή Χρονιά! Ευχαριστώ τον jo145, gl και πολλούς άλλους γιατί χάρη στα θετικά τους σχόλια γνώρισα χθες(3/1)κατά τις 6 το απόγευμα την Candy... Η εμπειρία δεν περιγράφεται! Η κοπέλα είναι καταπληκτική!... Όμορφη, γλυκιά...

Σ' ευχαριστώ Candy!!! :smitten: :smitten: :smitten:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Αποτυχημενη αποπειρα να συναντησω σημερα την Κάντυ.
Κοσμοσυροη στα κρεβατια της!
Επι μιαμιση ωρα, πηγαινα συνεχεια μπας και βρω δωματιο. Τζιφος! Ολα κατειλημμένα!
Στο τελος η τσατσα, που δεν με γνωριζε, μου ειπε το αμίμητο " ελα σε μια ωρα, θα σου κραταω δωματιο"
Αμα ξαναγραψω εγω δημοσια για κοπέλα που μ αρεσει......
και χαρακτηριστε με οπως θελετε...
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Αποτυχημενη αποπειρα να συναντησω σημερα την Κάντυ.
Κοσμοσυροη στα κρεβατια της!
Επι μιαμιση ωρα, πηγαινα συνεχεια μπας και βρω δωματιο. Τζιφος! Ολα κατειλημμένα!
Στο τελος η τσατσα, που δεν με γνωριζε, μου ειπε το αμίμητο " ελα σε μια ωρα, θα σου κραταω δωματιο"
Αμα ξαναγραψω εγω δημοσια για κοπέλα που μ αρεσει......
και χαρακτηριστε με οπως θελετε...
Θενξ για την ενημέρωση γιατί και εγώ ψηνόμουν να πάω, θα περιμένω λίγο να σπάσει ο κόσμος
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Θενξ για την ενημέρωση γιατί και εγώ ψηνόμουν να πάω, θα περιμένω λίγο να σπάσει ο κόσμος
Δεν θα στο συνιστούσα σημερα και για λιγες μερες, μεχρι να περασει η μπορα...
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλημέρα κι από μένα και Καλή Χρονιά! Ευχαριστώ τον jo145, gl και πολλούς άλλους γιατί χάρη στα θετικά τους σχόλια γνώρισα χθες(3/1)κατά τις 6 το απόγευμα την Candy... Η εμπειρία δεν περιγράφεται! Η κοπέλα είναι καταπληκτική!... Όμορφη, γλυκιά...

Σ' ευχαριστώ Candy!!! :smitten: :smitten: :smitten:

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
  :grouphug: Welcome to the club  :P


Αποτυχημενη αποπειρα να συναντησω σημερα την Κάντυ.
Κοσμοσυροη στα κρεβατια της!
Επι μιαμιση ωρα, πηγαινα συνεχεια μπας και βρω δωματιο. Τζιφος! Ολα κατειλημμένα!
Στο τελος η τσατσα, που δεν με γνωριζε, μου ειπε το αμίμητο " ελα σε μια ωρα, θα σου κραταω δωματιο"
Αμα ξαναγραψω εγω δημοσια για κοπέλα που μ αρεσει......
και χαρακτηριστε με οπως θελετε...
:2funny: :2funny: :2funny: με βισμα και στα μπουρδελα ... πουτανα Ελλαδα  :cheesy:
Ε λογικο , ελειπε κανα δυο βδομαδες , αρκετοι θελουν να υποδεχτουν το νεο μπουρδελοχρονο μαζι της

θα γινεις leetcher ? ου ρε  :grin:

Θενξ για την ενημέρωση γιατί και εγώ ψηνόμουν να πάω, θα περιμένω λίγο να σπάσει ο κόσμος

αααα , εσυ Τουμπανουλης ησουν , τι θες σε ξενα χωραφια ? :grin:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Τόσες καλές κριτικές, μου άρεσε η νέα φωτογράφιση, λείπει και η δικιά μου εις τας Ισπανίας και το αποφάσισα
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Και δε κατάλαβα φίλος εσύ θα πηδάς την δικιά μου και έγω δε θα πηδάω την δικία σου;  :grin:
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ΜΠΟΛΙΚΟΥΣ  ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΜΕ    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΗΡΕΜΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΕΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΕ ΕΕΕ Κ ΤΟΤΕ  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Και δε κατάλαβα φίλος εσύ θα πηδάς την δικιά μου και έγω δε θα πηδάω την δικία σου;  :grin:

Εγω αυτο που περιγραφεις παντως δε το εκανα   :2funny: αλλο το οτι δοκιμασα  :P
Ευχομαι εσυ να το κανεις οσο καλυτερα μπορεις , με την ευχη μου και καλο βολι  :cheesy:

Καλη χρονια και απο δω  :grouphug:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Γιατι ακουσε πολλα...
Για την ακρίβεια απ' ότι φαίνεται από όσους πέρασαν από εδώ μέσα μόνο με εμένα είχε πρόβλημα και ανάθεμα με αν κατάλαβα ποτέ το γιατί. Καλός πελάτης της ήμουν, καθαρός, νηφάλιος κ.λ.π., και μου είπε επειδή αργώ να τελειώσω να πάω σε μια άλλη κοπέλα για τις ανάγκες μου και δεν με δέχεται όσα λεφτά και αν της δώσω από το καλημέρα που με είδε. Της είπα ότι έπαιρνα αντικαταθλιπτικά και με επηρέαζαν αλλά δεν άκουγε τίποτα. Τέλος πάντων, από την στιγμή που δεν έγινε με άλλον μάλλον είχε κάποιο προσωπικό πρόβλημα μαζί μου που ποτέ δεν είπε. Από την πλευρά μου πάω πάσο, δεν θέλω να επηρεάσω την γνώμη άλλων, πέρα ότι καλό είναι να κρατήσετε και καμιά πισινή για αυτήν...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Χτες κατευθηνθηκα προς Καντυ, την ειδα, ηρθε κοντα μου, φορουσε μαυρα σεξι εσωρουχα, και το μαλι της ηταν μακρι, και ετσι στα ορθια πως ημουνα της χαιδεψα το μπιμπικιασμενο κωλαρακι, ρωτοντας με αν θα περασω, και οντως ετσι εκανα και περασα, μπενοντας μεσα στο δωματιο, ειδα πανω στο κωμοδινο ενα κινητο νοκια 6210 πρεπει να ηταν, το οποιο ξεχασε καποιος συναθλητης, με το που το εποιασα στα χερια μου χτυπησε και ηταν ο ιδιωκτητης του που το εψαχνε, του ειπα που το ξεχασε και οτι θα βρησκομασταν μετα να του το δωσω, διπλα στο κινητο ειχε επισης πολλα ξενα κερματα, ενα 10ευρο, ενα 5ευρω, και χαρτονομισματα των 200 δραχμων, επισης ειχε μια μπλε σακουλα η οποια ειχε μεσα 4-5 αγγουρακια μικρα.!!  :S :S, αναρωτηθηκα γιατι η τσατσα δεν τα ειδε οταν εφυγε ο προηγουμενος, αλλα βλεποντας το κρεβατι που ηταν χαλια μαλον δεν μπηκε καθολου στο δωματιο, η επομενη μου κινηση πριν μπει η Καντυ μεσα ηταν να ζουλαρω και να βαλω στην τσεπη μου ολα τα κερματα και στην κολωτσεπα τα χαρτινα, εβγαλα και το παντελονι γιατι κουδουνουζαν τα κερματα και δεν ηθελα να δωσω στοχο.  :grin: με το που μπηκε η Καντυ επεσε στην αγγαλια μου και ξαπλωσαμε στο κρεβατι, της εκανα ενα απιστευτο κωλομαγουλογλυφοκωλι, χαμουρευτηκαμε αρκετα που εχασα την αντιληψη του χρονου, χωρις να εχω γαμησει εως εκεινη την στιγμη, καπου εκει οπως ημασταν αγγαλιασμενοι και γευομουνα τα μικρα λακταριστα βυζακια της, μου ειπε οτι περασε ο χρονος και οτι θα επρεπε να φυγει, της προτεινα να γυρησει στα 4αρα ή στα μπρουμητα ωστε να χυσω γρηγορα και να φυγω, το δεχτηκε με χαρα, στηθηκε στα 4αρα, η θεα ηταν οπτασια, μου ειχε γινει καγκελο και καθως προσπαθησα να της τον βαλω........

...καπου εκει ξυπνησα μονος μου.!!!!  :headbang: :headbang: :headbang: ...μετα που με ξαναπηρε ο υπνος πηγα στα μακντοναλντς και τσακωθηκα με τον σερβιτορο.!!!  :2funny: :2funny:  :headbang:

Οπως καταλαβαινετε ειναι το χτεσινο μου ονειρο.!!!!  :2funny: :2funny: Μεχρι και στον υπνο μου πουτανες ονειρευομαι δεν με αφηνουν να αγειασω....!!!  :2funny:  ....τα αγγουρακια που κολανε..!!!????  :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom