Νέα

Bill Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

defrag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Χθες 21, κατά τις τέσσερις με πέντε, ήταν κανείς στο Bill; περνούσα μετά από τις πέντε και πέτυχα να βγαίνει ένας δίμετρος ξανθός άγγελος. Τι ήταν αυτό;
 

Matches Malone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
566
Κριτικές
6
Like
1.374
Πόντοι
486
Χθες 21, κατά τις τέσσερις με πέντε, ήταν κανείς στο Bill; περνούσα μετά από τις πέντε και πέτυχα να βγαίνει ένας δίμετρος ξανθός άγγελος. Τι ήταν αυτό;
Ήταν γνωστή του site;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Τα ποτά λίγο ρε παιδιά!!! Λίγο παραπάνω προσοχή στα ποτά. Παραγγέλνεις jack Daniel's κι έρχεται ένα κάτι σαν drambuie. Παραγγέλνεις bacardi, έρχεται σχεδόν σκέτη Coca-Cola!!! Είμαστε κι εμείς οι αλκοολικοί ρε παιδιά στο παιχνίδι :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.079
Like
3.816
Πόντοι
456
Τα ποτά λίγο ρε παιδιά!!! Λίγο παραπάνω προσοχή στα ποτά. Παραγγέλνεις jack Daniel's κι έρχεται ένα κάτι σαν drambuie. Παραγγέλνεις bacardi, έρχεται σχεδόν σκέτη Coca-Cola!!! Είμαστε κι εμείς οι αλκοολικοί ρε παιδιά στο παιχνίδι :cheesy::cheesy::cheesy:
φιλε στο πορνοχοτελ θα πιουμε σωστα και καλο ποτο? απορια δηλαδη...
αμα θελουμε ντε και καλα ποτακι, ας παρουμε σε εναν διακριτικο σακο μαζι μας... για ελεγχο και ποιοτητα.
 

love2fk

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2023
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Χαμός γίνεται γενικά...
Ακούγονται σε όλους τους ορόφους
Περιγραφή από φίλο
Είναι στον Πρίαμο Ηλιούπολη (με γυναίκα)
Ακούει αντρικά βογγητά... 1 φορά.... Μετά από λίγο, το ίδιο βογγητό.... Μετά από λίγο, αντρικό βογγητό..... Άλλος άνδρας, να του λέει "σου αρέσει καβλιάρη μου έτσι που σου τον χώνω;".
Μου λέει ο φίλος, μου έπεσε, έγινα ρόμπα, σηκώθηκα έφυγα. Στην είσοδο συναντώ τύπο με φανελάκι τιραντέ Μινέρβα, να τρέχει ο ιδρώτας πίσω από τον σβέρκο στο λαιμό, το μυστρί το πηλοφόρι το γιαπί.... Για το Salem, του λέω, έχεις καταλάβει ότι πηδάμε στο ίδιο δωμάτιο; σημείωνε σαν τους φυλακισμένους 4 και μια διαγώνιο γραμμή
 

aris pa

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.525
Κριτικές
43
Like
4.891
Πόντοι
2.846
Περιγραφή από φίλο
Είναι στον Πρίαμο Ηλιούπολη (με γυναίκα)
Ακούει αντρικά βογγητά... 1 φορά.... Μετά από λίγο, το ίδιο βογγητό.... Μετά από λίγο, αντρικό βογγητό..... Άλλος άνδρας, να του λέει "σου αρέσει καβλιάρη μου έτσι που σου τον χώνω;".
Μου λέει ο φίλος, μου έπεσε, έγινα ρόμπα, σηκώθηκα έφυγα. Στην είσοδο συναντώ τύπο με φανελάκι τιραντέ Μινέρβα, να τρέχει ο ιδρώτας πίσω από τον σβέρκο στο λαιμό, το μυστρί το πηλοφόρι το γιαπί.... Για το Salem, του λέω, έχεις καταλάβει ότι πηδάμε στο ίδιο δωμάτιο; σημείωνε σαν τους φυλακισμένους 4 και μια διαγώνιο γραμμή
Lacoba να δεις τι γίνεται...χαχα
 

The Metalhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2019
Μηνύματα
87
Κριτικές
5
Like
481
Πόντοι
300
Παιδιά ξέρει κανείς την τιμή της σουίτας (ημιδιαμονή και διανυκτέρευση) και αν μπορείς να κάνεις κράτηση εκ των προτέρων, έστω και με προκαταβολή?
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
3
Like
1.749
Πόντοι
216
Ποιος ηταν προχτες κατα τις 7 το απογευμα στο 13 δωματιο νομιζω εδινε πολυ πονο μπραβο σε εσενα που ησουν....καποιος αλλος μαλωνε με μια κοπελα σε ενα αλλο δωματιο...ακομα και απο τον δευτερο ακουγοντουσαν βογγιτα πολυ δυνατα....η πρωτη φορα στις 4 φορες που εχω παει στο μπιλ και ακουω βογγιτα τις αλλες φορες ηταν υσηχα...μου αρεσει να ακουω βογγιτα η αληθεια ειναι!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

ironman95

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
11
Like
9
Πόντοι
0
ξερετε αν δεχετε 3 ατομα το bill??εχει καποια εξτρα χρεωση??
 

KristoferG

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.820
Like
50
Πόντοι
16
Αφηνουν να φερεις φαγωσιμα (ουισκυ, κολα, πατατακια, νερο) απο εξω η πρεπει να παραγγελεις αποκλειστικα απο το μπαρ του χοτελ;
Θελω να παρω μια κοπελα για 3 ωρες αλλα θελω να περιλαμβανει και ουισκοποσια η συνεδρια
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.876
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Αφηνουν να φερεις φαγωσιμα (ουισκυ, κολα, πατατακια, νερο) απο εξω η πρεπει να παραγγελεις αποκλειστικα απο το μπαρ του χοτελ;
Θελω να παρω μια κοπελα για 3 ωρες αλλα θελω να περιλαμβανει και ουισκοποσια η συνεδρια
Θα τα βάλεις σε μια σακούλα όλα με πλαστικά ποτηράκια και δεν χρειάζεται να πεις τίποτα στη ρεσεψιόν τώρα αν θες και παγάκια αυτό είναι πρόβλημα
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.022
Like
25.021
Πόντοι
5.006
Θα τα βάλεις σε μια σακούλα όλα με πλαστικά ποτηράκια και δεν χρειάζεται να πεις τίποτα στη ρεσεψιόν τώρα αν θες και παγάκια αυτό είναι πρόβλημα
Θα πάρει από ρεσεψιόν και καλά για το νερό το εμφιαλωμενο
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.876
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Θα πάρει από ρεσεψιόν και καλά για το νερό το εμφιαλωμενο
Ναι αλλά ο τύπος θα πάρει κοπέλα για τρεις ώρες που να αντέξουν τα παγάκια. Η θα παραγγέλνει κάθε μισή ώρα παγάκια
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
4
Like
7.373
Πόντοι
2.306
Ψυγειακι σε γάμο ξενοδοχείο δεν έχω δεί και τα έχω γυρίσει όλα μαν
Ενα μικρό κουλερ και έγινε η δουλειά. Βέβαια αυτές τις ημέρες τα έβγαζες και μπαλκόνι, με τόσο κρύο θα διατηρούνται. Το καλοκαίρι είναι πρόβλημα όμως..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.362
Κριτικές
16
Like
13.490
Πόντοι
5.577
Ψυγειακι σε γάμο ξενοδοχείο δεν έχω δεί και τα έχω γυρίσει όλα μαν
αφου τα χεις γυρισει ολα τυπε για πες, τωρα με τα πολλα κρυα που δουλευουν καλα τα αιρκοντισιον γιατι εχουμε παγωσει :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom