Νέα

Bill Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.138
Κριτικές
31
Like
6.314
Πόντοι
5.646
Ποιο μέλος ήταν ρε παιδιά χθες στο Bill στην ρεσεψιόν και έλεγε ότι κάηκε το 2000ε κινητό του όταν το έβαλε στο δωμάτιο να το φορτίσει? :grin:
Δεν είχα χρόνο να κάτσω για κουτσομπολιό ρε γαμώτο! Δεν έμαθα τι έγινε!
Απλά άκουσα καθώς έφευγα που είπε "δεν με νοιάζει για τα 2 χιλιάρικα, βγάζω 400ε την μέρα"!
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
21
Like
5.902
Πόντοι
2.846
Ποιο μέλος ήταν ρε παιδιά χθες στο Bill στην ρεσεψιόν και έλεγε ότι κάηκε το 2000ε κινητό του όταν το έβαλε στο δωμάτιο να το φορτίσει? :grin:
Δεν είχα χρόνο να κάτσω για κουτσομπολιό ρε γαμώτο! Δεν έμαθα τι έγινε!
Απλά άκουσα καθώς έφευγα που είπε "δεν με νοιάζει για τα 2 χιλιάρικα, βγάζω 400ε την μέρα"!
Σίγουρα μέλος του bou ήταν. Καλά το έθεσες. Τέτοια οικονομική επιφάνεια άλλωστε ποιος άλλος θα μπορούσε να έχει; Μονο εμείς την έχουμε, αυτο ειναι γνωστό σε ολη την πιάτσα.. .:buck2:
Και γιατι πάμε στο μπιλ και οχι αλλού; Aπλά και μονο για να μην δίνουμε στόχο...Να μας περνάνε για φτωχούς δηλαδή , ενώ στην πραγματικότητα έχει σφηνώσει το παντελόνι μας και φοράμε 2 ζώνες για να συγκρατηθεί απο τα 500 αρικα που κουβαλάμε πάνω μας... :grin:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Ποιο μέλος ήταν ρε παιδιά χθες στο Bill στην ρεσεψιόν και έλεγε ότι κάηκε το 2000ε κινητό του όταν το έβαλε στο δωμάτιο να το φορτίσει? :grin:
Δεν είχα χρόνο να κάτσω για κουτσομπολιό ρε γαμώτο! Δεν έμαθα τι έγινε!
Απλά άκουσα καθώς έφευγα που είπε "δεν με νοιάζει για τα 2 χιλιάρικα, βγάζω 400ε την μέρα"!
....βγαζει 400 περ ντεϊ ο μαγκας και βολοδερνει στο Bill?!!?! Σιγουρα θα ειπε οτι την εχει και 22 ποντους.... :2funny::2funny::2funny:
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.405
Κριτικές
113
Like
25.653
Πόντοι
26.386
Ποιο μέλος ήταν ρε παιδιά χθες στο Bill στην ρεσεψιόν και έλεγε ότι κάηκε το 2000ε κινητό του όταν το έβαλε στο δωμάτιο να το φορτίσει? :grin:
Δεν είχα χρόνο να κάτσω για κουτσομπολιό ρε γαμώτο! Δεν έμαθα τι έγινε!
Απλά άκουσα καθώς έφευγα που είπε "δεν με νοιάζει για τα 2 χιλιάρικα, βγάζω 400ε την μέρα"!

Ευτυχώς όχι εγώ!

:tooth:

βγαζει 400 αλλα παει στο bill:think::think:

Μπορεί να έχει γυναίκα στο σπίτι!
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.285
Like
7.141
Πόντοι
1.056
επειδη αυτο το έχω διαβάσει και απο αρκετούς άλλους. Εχω μια απορία.

Συγνωμη στην Αθηνα είναι δύσκολο να κανονίσει κάποιος κατι μόνος του; πρέπει να του το κανονήσει το hotel; Δε κατάλαβα; στη εποχή του διαδικτίου έιμαστε, βρίσκεις οτι και όσες θέλεις, για να μη πιασω κοπελες στο δρομο κτλ

τι είναι δηλαδη αυτο το να βρω hotel που να μου κανονησει, ακατανοητα πραγματα...
ανετα μπορεισ να κανονησεισ και μονοσ σου πλεον ενωειται.ακομα και στην επαρχια που ειμαι εγω βρυσκεισ πλεον πανευκολα.ποσο μαλλον στην αθηνα.
 

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
67
Like
318
Πόντοι
20
Παιδιά καλημέρα...μου είπαν για το ξενοδοχείο αυτό..τι παίζει...;; σου φέρνουν κοπέλα;; πόσο πάει το μαλλί;
 

Mutunus Tutunus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2023
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
625
Πόντοι
290
Παιδιά καλημέρα...μου είπαν για το ξενοδοχείο αυτό..τι παίζει...;; σου φέρνουν κοπέλα;; πόσο πάει το μαλλί;
Από ότι αναφέρει στο site του η ημιδιαμονή ξεκινάει από €22.
 

onlymilfs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2020
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
428
Πόντοι
301
Το κορίτσι που πάει στο 44 ποιο είναι;πριν λιγα λεπτα την πέτυχα στο ασανσέρ..Αν ο μύστης είναι εδω να μιλήσει γιατί μου έφυγε το σαγόνι..
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.405
Κριτικές
113
Like
25.653
Πόντοι
26.386
Το κορίτσι που πάει στο 44 ποιο είναι;πριν λιγα λεπτα την πέτυχα στο ασανσέρ..Αν ο μύστης είναι εδω να μιλήσει γιατί μου έφυγε το σαγόνι..

Γιατί δε δίνεις μια περιγραφή της μήπως τη γνωρίζουμε;
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
1.611
Πόντοι
486
Το κορίτσι που πάει στο 44 ποιο είναι;πριν λιγα λεπτα την πέτυχα στο ασανσέρ..Αν ο μύστης είναι εδω να μιλήσει γιατί μου έφυγε το σαγόνι..
Γιατί δεν μπήκες και εσύ ρε φίλος?μια οικογένεια είμαστε στο σάιτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom