Νέα

Bar για παιχνίδι στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mitsakos25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gamikos_Papatzis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
66
Like
49
Πόντοι
0
Δε θυμάμαι όνομα αλήθεια τότε έπαιζε το Ανδρονίκος στο Χαλάνδρι είχα παει μια φορά φόλα
 

Gamikos_Papatzis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
66
Like
49
Πόντοι
0
Ξέρω ότι το μαγαζί στο Κολωνάκι είναι τύπου σπίτι δε ξέρω παραπάνω μπορεί να μου λέγανε και μαλακιες μη σε βάλω τσάμπα σε καταδρομική

πριν 5 άριας και βάλε είχε τη φήμη ένα μπαρ το αναδρομικός αλλά μια φορά που είχα παει τζίφος
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216

Boone.

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
Χαιρετω παιδες.
Πριν απο λιγες μερες επεστρεφα απο εξοδο και βρηκα ενα μπαρ που ειχα '' σταμπαρει.
Μπηκα.
Ηπια μπυριτσα κερασα και μια γκομενα που την καταφερα να μου δωσει το '' e mail '' της.
Πολυ χουφτωμα !!
Η γκομενα σχεδον μου τον επαιξε !!
Την σταματησα επειδη δεν ημασταν ακριβως απομονωμενοι.
Ηταν μια γενικα ομορφη εμπειρια.
Θα ξαναπαω σιγουρα.
Εχω μια ερωτηση.
Με τις barwomen μπορει να γινει '' παιχνιδι '' ;
Αν δηλαδη προτεινω στην γκομενα πισω απο το μπαρ κερασμα και να με ακολουθησει σε καναπε θα πετυχω τιποτα ;
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Δυσκολα...νομιζω ειδικα στις μερες που ζουμε δουλευουν εντελως διεκπαιρεωτικα και επαγγελματικα..θα σε τραβηξει σε παιχνιδι με δικους της ρυθμους για να ανεβασει τον τζιρο στο μαγαζι.
 

drifter81

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
86
Like
111
Πόντοι
0
Χαιρετω παιδες.
Πριν απο λιγες μερες επεστρεφα απο εξοδο και βρηκα ενα μπαρ που ειχα '' σταμπαρει.
Μπηκα.
Ηπια μπυριτσα κερασα και μια γκομενα που την καταφερα να μου δωσει το '' e mail '' της.
Πολυ χουφτωμα !!
Η γκομενα σχεδον μου τον επαιξε !!
Την σταματησα επειδη δεν ημασταν ακριβως απομονωμενοι.
Ηταν μια γενικα ομορφη εμπειρια.
Θα ξαναπαω σιγουρα.
Εχω μια ερωτηση.
Με τις barwomen μπορει να γινει '' παιχνιδι '' ;
Αν δηλαδη προτεινω στην γκομενα πισω απο το μπαρ κερασμα και να με ακολουθησει σε καναπε θα πετυχω τιποτα ;
Τύπε σε ποιο μπαρ αναφέρεσαι?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Το μπάρ κούκλες στην Συγγρού στο ύψος του Φιξ μετα τα γραφεία της ολυμπιακής έχει μεταλλαγμένα προϊόντα αλλά έχει πολύ ακριβά τα ποτά άσε που υπάρχουν κίνδυνος να φύγεις με κανένα παλούκι στο πάτο
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Το μπάρ κούκλες στην Συγγρού στο ύψος του Φιξ μετα τα γραφεία της ολυμπιακής έχει μεταλλαγμένα προϊόντα αλλά έχει πολύ ακριβά τα ποτά άσε που υπάρχουν κίνδυνος να φύγεις με κανένα παλούκι στο πάτο
Ετσι ακριβως Αρχηγε μου. Κουκλες-πανουκλες-μεταλλαγμενα δεν ειναι κωλομπαρο το μαγαζι για μενα. Οσο για τις μπαργουμεν που λεει το παλικαρι 95% δεν βγαινουν εξω γιατι εχουν εγγυημενο μεροκαματο οποτε δεν εχουν αναγκγη να κονσομαρουν. Πλην ομως: αν εισαι αρχηγος (δηλαδη ξερει το αφεντικο οτι θα κανεις λογαριασμο) μπορεις να απαιτησεις να "βγει εξω" η μπαργουμαν. Αν πει το αφεντικο η ο κωλο-μαιτρ και καλα να βγει θα βγει. Εγω εχω βγαλει καμια δεκαρια οταν εκανα αρχηγηλικια πριν 10 χρονια. Πηγαινε η σερβιτορα στην αφεντικινα ελεγε "λεει ο Αρχηγος να βγει εξω πχ η Ροξανα (πολυ καλο νιμου Περιστερι/Ιλιον ) και ερχοτανε. Το 95% ειναι πρωην κωλομπαρουδες που το γυρισανε μπαργουμεν.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Ειναι κωλομπαρο αυτο? Εγω πιστευα οτι ηταν πυρφοραδικο
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Σωστα αλλα πεταμενα λεφτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: teo78

Boone.

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
Δυσκολα...νομιζω ειδικα στις μερες που ζουμε δουλευουν εντελως διεκπαιρεωτικα και επαγγελματικα..θα σε τραβηξει σε παιχνιδι με δικους της ρυθμους για να ανεβασει τον τζιρο στο μαγαζι.
Αυτο νομιζα. Ευχαριστω για την απαντηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom