Νέα

Bar για παιχνίδι στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mitsakos25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
185
Like
115
Πόντοι
1
εχω ερθει λιγεε μερες tour Αθηνα και θα ηθελα μια δυο προτάσεις για bar που παίζεται παιχνίδι μέσα (ως λάτρης των milf και granny καταστάσεων θα προτιμούσα σε αυτο το εύρος ? ), δεν ενδιαφέρομαι τοσο για κωλομπαρο οσο για μαγαζι που συχνάζουν milf ή και τρανς/cross... πχ ειχα διαβασει καπου σε παλιο post για ενα retro καπου στην πλατεία Κολιάτσου, υπάρχει αυτο? γενικά μην παρεξηγηθώ 2η φορα ερχομαι Αθήνα ?
Γενικά οτι πρόταση υπάρχει καλοδεχουμενη
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
εχω ερθει λιγεε μερες tour Αθηνα και θα ηθελα μια δυο προτάσεις για bar που παίζεται παιχνίδι μέσα (ως λάτρης των milf και granny καταστάσεων θα προτιμούσα σε αυτο το εύρος ? ), δεν ενδιαφέρομαι τοσο για κωλομπαρο οσο για μαγαζι που συχνάζουν milf ή και τρανς/cross... πχ ειχα διαβασει καπου σε παλιο post για ενα retro καπου στην πλατεία Κολιάτσου, υπάρχει αυτο? γενικά μην παρεξηγηθώ 2η φορα ερχομαι Αθήνα ?
Γενικά οτι πρόταση υπάρχει καλοδεχουμενη

Ρεεέεεεε τύπε μου έκανες τόσο δρόμο για να βρεις μεταλλαγμένα;;;; ?
ΔΕΝ έχετε στα μέρη σου;;;;; ?
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
εχω ερθει λιγεε μερες tour Αθηνα και θα ηθελα μια δυο προτάσεις για bar που παίζεται παιχνίδι μέσα (ως λάτρης των milf και granny καταστάσεων θα προτιμούσα σε αυτο το εύρος ? ), δεν ενδιαφέρομαι τοσο για κωλομπαρο οσο για μαγαζι που συχνάζουν milf ή και τρανς/cross... πχ ειχα διαβασει καπου σε παλιο post για ενα retro καπου στην πλατεία Κολιάτσου, υπάρχει αυτο? γενικά μην παρεξηγηθώ 2η φορα ερχομαι Αθήνα ?
Γενικά οτι πρόταση υπάρχει καλοδεχουμενη
Λογικά αναφέρεσαι στο "ένσταση". δεν έχω νεώτερα για το αν λειτουργεί και αν έχει κόσμο αλλα πρίν από περίπου 5 χρόνια που είχα πάει μια βόλτα grannies ήταν το minimum και μάλιστα θα έπρεπε να έχεις πιεί πολλά για να "βλέπονται".
Κατά τα άλλα το μόνο που μπορώ να πώ για να βοηθήσω είναι ότι είναι στο δεξί σου χέρι στο ρεύμα προς πατήσια, Επί της οδού πατησιών (28ης οκτωβρήου για τους μη Αθηναίους) είναι υπόγειο αλλά έχει ταμπέλα που μπορείς να την δείς σχετικά εύκολα και όπως είπες μόνος σου, περίπου στο ύψος της πλατείας Κολιάτσου.

trans /cross λογικά θα μπορείς να βρεις στα διάφορά τσοντοσινεμά, ρίξε μια ματιά στο ανάλογο τομέα του forum για περισσότερες πληροφορίες
 

Fotis k.

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Κυψέλη κάποια μπαράκια που είχε Δροσοπούλου παίζει καμία καλή φάση;η τίποτα...;
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Το μαγαζί αναβαθμίστηκε σε Station One μάλλον ή προσπάθησε να γυρίσει τον χρόνο πίσω. Παρακμή αλλά λόγω covid-19 δεν λειτουργεί εκτός αν έχουμε εξελίξεις. Περισσότερα δεν γνωρίζω
:zombie: :zombie: :zombie:
 
OP
OP
M

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
185
Like
115
Πόντοι
1
Το μαγαζί αναβαθμίστηκε σε Station One μάλλον ή προσπάθησε να γυρίσει τον χρόνο πίσω. Παρακμή αλλά λόγω covid-19 δεν λειτουργεί εκτός αν έχουμε εξελίξεις. Περισσότερα δεν γνωρίζω
:zombie: :zombie: :zombie:
το ενσταση?
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Τα κωλομπαρα είναι ανοιχτά, μήπως δουλεύουν στη ζουλα, τύπου kinky opera ;
Αν ξέρει κάποιος....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
για bar που παίζεται παιχνίδι μέσα (ως λάτρης των milf και granny καταστάσεων θα προτιμούσα σε αυτο το εύρος ? ), δεν ενδιαφέρομαι τοσο για κωλομπαρο οσο για μαγαζι που συχνάζουν milf ή και τρανς/cross...
Δηλαδη απο μιλφαρες και μιλφογκιλφ πηγαμε στα τραβελια και τους κροσφιταδες; Θες να σε παραπεμψω σε νημα με γκευ πιατσες; Εμεις εδω δεν κρινουμε, ονλυ γκαντ καν τζατζ ας
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Δηλαδη απο μιλφαρες και μιλφογκιλφ πηγαμε στα τραβελια και τους κροσφιταδες; Θες να σε παραπεμψω σε νημα με γκευ πιατσες; Εμεις εδω δεν κρινουμε, ονλυ γκαντ καν τζατζ ας
Φιλε τα καλυτερα μιλφογκιλφ Περιστερι Χαλαρα/Κιςς και λαλουνα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.123
Πόντοι
3.786
Δάσκαλε νομίζω ο συναγωνιστής από την επαρχία θέλει μπαρ που να παίζει "φλερτ" αν κατάλαβα καλά όχι επί πληρωμή.
Επίσης αυτά που λες έχουν ανοίξει;
 

Mister_T_bourdeliaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Κριτικές
3
Like
566
Πόντοι
300
Και ο ΚΑΒΟΣ εχει ανοιξει (Μιχαλακοπουλου)
Περασα απεξω, καλες μιλφ παρουσιες
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Κυψέλη κάποια μπαράκια που είχε Δροσοπούλου παίζει καμία καλή φάση;η τίποτα...;
Τα περισότερα έχουν περάσει σε αφρικανικές ιδιοκτησίες υπάρχεί ένα πρώην κωλόμπαρο το bluz που πούλησε το μισό σε αφρικάνικη ιδιοκτησία και κράτησε το άλλο μισό αλλά δεν το έχω δεί ανοιχτό αυτή την περίοδο έτσι κι αλλιώς.

Στην 3ης σεπτεμρβίου δουλέυει το ooloola (κάπως έτσι που ήταν παλιά γνωστό ως ένα από τα πρώτα) αλλά ψώφια πράματα μέσα
στο στενό λίγο πιο κάτω λειτουργεί άλλο ένα, δεν ξέρω τι έχει αλλά στις κάλες εποχές είχε μαξ 2-3 gilf
κεφαληνίας και 3ης είναι το life , περνόντας απ έξω κάποια στιγμή είδα πολλές και 2-3 ΔΕΝ ηταν gilf
πιπίνου τα 2 γνωστά έχουν μέτρια προς αρκετή κίνηση
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Δάσκαλε νομίζω ο συναγωνιστής από την επαρχία θέλει μπαρ που να παίζει "φλερτ" αν κατάλαβα καλά όχι επί πληρωμή.
Επίσης αυτά που λες έχουν ανοίξει;
Απο οτι ξερω το κισσ και χαλαρα εχουν ανοιξει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Και ο ΚΑΒΟΣ εχει ανοιξει (Μιχαλακοπουλου)
Περασα απεξω, καλες μιλφ παρουσιες
Πέρασμα από κάβο. Αρκετά καλές παρουσίες. Κερασα ποτάκι σε μια μικρούλα με φοβερά πόδια. Χουφτωνα μπουταρες και κωλο για κάνα μισάωρο και έφυγα. Γενικά έχει καλές παρουσίες
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Πέρασμα από κάβο. Αρκετά καλές παρουσίες. Κερασα ποτάκι σε μια μικρούλα με φοβερά πόδια. Χουφτωνα μπουταρες και κωλο για κάνα μισάωρο και έφυγα. Γενικά έχει καλές παρουσίες
Αρχηγε δε χουφτωσες στον καβο. Το ξερουμε το μαγαζι
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Εννοείται χουφτωνα. Γιατί ρε τυπε? Είχες ποτέ θέμα?
Οχι μονο εγω ολοι εδω. Κανενας δε χουφτωνει στον Καβο μιλησα με συναγωνιστες που ηταν πριν λιγο και δεν παιζει
 

Gamikos_Papatzis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
66
Like
49
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχω ακούσει φήμες για ένα στο Κολωνάκι με τέτοια φάση ξέρεις κανείς τίποτα ;;
Υπάρχει η είναι στη σφαίρα της φαντασίας μας ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom