Νέα

Άβολες στιγμές σε ..ξενοδοχεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Απίστευτες φάσεις που ενώ στην αρχή μας πιάνει άγχος στην πορεία εξελίσσονται σε στιγμές που θυμόμαστε.
Κάτι παρόμοιο μου έχει τύχει και εμένα αλλά δεν κατάφερα να το προχωρήσω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι Mantw πρέπει να είναι super sexy..!
Εγώ σαν γυναίκα είμαι πιο τυχερή. έχω περισσότερες ευκαιρίες και επιλογές.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.819
Πόντοι
21.555
:gay: :gay: :hi:
Εν ετοι 1996 στη ρεσεψιόν τού κοράλ ώρα 10 το βράδυ νατα μας.... Η αδελφή μού....
Ενήλικη βέβαια αλλά η αμηχανία έκδηλη....
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Απίστευτες φάσεις που ενώ στην αρχή μας πιάνει άγχος στην πορεία εξελίσσονται σε στιγμές που θυμόμαστε.
Κάτι παρόμοιο μου έχει τύχει και εμένα αλλά δεν κατάφερα να το προχωρήσω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι Mantw πρέπει να είναι super sexy..!
Σούπερ ήμουν στα 20. Τώρα είμαι απλώς καλή. Ακόμα ?
 

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.083
Κριτικές
149
Like
24.171
Πόντοι
25.186
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.819
Πόντοι
21.555
για πες τη συνεχεια..
Ε τι να πεις σε μια γυναίκα 25 ετών .... Απλά συστυθηκαμε όλοι το παλληκάρι που την συνόδευε ήταν και αυτός συνάδελφος αλλά σε άλλο σωμα..
Τελικά η σχέση τους δεν ευδοκίμησε..
Αυτά .
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Θα ήθελα πολύ να δω αυτό το νεγκλιζε και σου υπόσχομαι να μην βαρεθείς...


τυπε καλυτερα να μην δεις τον τυπο μαντω με νεγκλιζε :confused: :confused: :confused:


dancing-dance-moves.gif
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Ήμουν στο δωμάτιο ενός ξενοδοχείου του Μεταξουργείου που πήγαινα τακτικά και περίμενα το γκόμενό μου. Ακούω τον ελαφρύ χτύπο στην πόρτα,ανοίγω χωρίς να ρωτήσω ποιός είναι γιατί ήταν η ώρα να εμφανιστεί ο γκόμενος. Έπαθα σοκ όταν είδα τον κύριο από την υποδοχή. Ενδιαφέρθηκε να μου ανεβάσει νεράκι μήπως διψάσω...τι καλούλης...
φορούσα μαύρο αισθησιακό νεγκλιζέ και ο τύπος (κούκλος 2 μέτρα) έμεινε με το στόμα ανοιχτό. Όπως και εγώ βέβαια γιατί ξαφνιάστηκα. Μετά τα φτιάξαμε αλλά για λίγο, ήταν βαρετός στο κρεβάτι.


BriefMeekCobra-size_restricted.gif
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Το ξέρω ότι είναι αντιεπαγγελματικό και δυσκολόπιστο, συνέβη ωστόσο. Παρεμπιπτόντως ,όχι μόνο σε μένα. Διάβασα τις κριτικές για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο όπου μια κοπέλα περιγράφει μια παρόμοια φάση.

καλα που μας ειπες απο που το ξεσηκωσες τυπε :confused: :confused: :confused:
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.034
Πόντοι
361
Η αλήθεια είναι πως στα ξενοδοχεία μπορείς να δεις και να σε δουν (πολλοί και πολλές). Απλώς όλοι πιστεύουμε στην εχεμύθια, καθώς η φωλίτσα μας όλο και κάποιον λεκέ έχει. Έχω έρθει πρόσωπο με πρόσωπο με ξαδέρφη μου πριν από κάτι χρόνια, συνοδευόμενη από μπάρμπα .... το συζητήσαμε μετά από καιρό και μου αποκάλυψε πως μπήκε και βγήκε γρήγορα από την "δουλειά".

Εγώ έχω κάνει τελευταία, κάτι airbnb κρατήσεις και όλα πήγαν μια χαρά. Ναι, οκ δίνεις στοιχεία, αλλά ευτυχώς υπάχουν οι καλοί ελεύθεροι φίλοι :rockon: Ψάχνω για διαμέρισμα με κωδικούς και όχι κλειδιά, δεν βλέπω και δεν με βλέπει κανείς (και να με δει δηλαδή τι;;) και περνάω όσες ώρες θέλω με άνεση ?:sunglasses:
Πες αληθεια ποσα dm σου εχουν στειλει για την ξαδερφη σου απο την ωρα που ποσταρες ???? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443
Η αλήθεια είναι πως στα ξενοδοχεία μπορείς να δεις και να σε δουν (πολλοί και πολλές). Απλώς όλοι πιστεύουμε στην εχεμύθια, καθώς η φωλίτσα μας όλο και κάποιον λεκέ έχει. Έχω έρθει πρόσωπο με πρόσωπο με ξαδέρφη μου πριν από κάτι χρόνια, συνοδευόμενη από μπάρμπα .... το συζητήσαμε μετά από καιρό και μου αποκάλυψε πως μπήκε και βγήκε γρήγορα από την "δουλειά".

Εγώ έχω κάνει τελευταία, κάτι airbnb κρατήσεις και όλα πήγαν μια χαρά. Ναι, οκ δίνεις στοιχεία, αλλά ευτυχώς υπάχουν οι καλοί ελεύθεροι φίλοι :rockon: Ψάχνω για διαμέρισμα με κωδικούς και όχι κλειδιά, δεν βλέπω και δεν με βλέπει κανείς (και να με δει δηλαδή τι;;) και περνάω όσες ώρες θέλω με άνεση ?:sunglasses:
δεν ειναι απαραιτητο στο rbnb τα στοιχεια.
το δουλεψα τον καιρο που ηταν κλειστα τα ξενοδοχεια. με ενα φεικ μειλ ανοιξα λογαριασμο,μιλησα στο ινμποξ με την ιδιοκτητρια,αλλαξαμε τηλεφωνα και μιλησαμε στο βαιμπερ στο πορνοκινητο μου και εκλεινα αβερτα.
ουτε ονοματα,ουτε τιποτα.
ασε που ειχα καλυτερη τιμη λογω του οτι εκλεισα χωρις την χρηση της πλατφορμας.
ακομα το δουλευω μερικες φορες.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Πριν από αρκετά χρόνια δούλευα σε ξενοδοχείο μεγάλης αλυσίδας. Έχω βγεί για λίγο από το γραφείο και έχω πάει στην κουζίνα να πάρω τον επόμενο καφέ μου. Γυρνώντας περνάω μπροστά από την reception και βλέπω μια γνώριμη φιγούρα ενος γνωστού μου στον χώρο τωνχρημοτοοικονομικών που είχα ξεκινίσει συνέργασία μαζί του παλαιότερα μετά από σύσταση του πατέρα μου.

ΓΙΩΡΓΟ ! φωνάζω (τυχαίο όνομα ποτέ δεν ξέρεις εδώ μέσα) Ο Τύπος που ήταν 1 κι ένα μιλκομπούκαλο ξαφνικά έκανε άλμα στα 2,99 σαν να ήθελε να ρίξει τάπα στον Αντέτοκούμπο. Μόλις προσγειώθηκε ξανά και γύρισε διστακτικά προς εμένα, τρεμάμενος, καταϊδρωμένος και ενώ άλλαζε χρώματα συνέχεια από ένα εκρού του νεκρού προς το άσπρο μετά ροζουλί και, αργότερα κόκκινο και τελικά βαθύ μελιτζανί. Παρατηρώ δίπλα του ένα καταπληκτικό κοράσιο, κατηγορίας citytour 200+ που με απλά 12ποντα πέδιλα του έριχνε τουλάχιστον 2 κεφάλια και ήταν κομψά ντυμένη. Το φυσικό κατάξανθο μαλλί και τα χαρακτηριστικά του προσώπου μαρτυρούσαν καταγωγή κάπου προς Ρωσία μεριά.
Αφού ξεροκατάπιε μερικές φορές και μπόρεσε να βρεί την δύναμη να αναπνέει κανονικά με χαιρέτισε, είπαμε 2-3 κουβέντες στα γρήγορα κτλ κτλ και του έδειξα το δρόμο για το ανσασερ, πάντα με φιλική διάθεση και το χαμόγελο που επιβάλλεται να έχουμε στον χώρο των ξενοδοχοϋπαλλήλων ανεξαρτήτως θέσεως.

Λίγες μέρες μετά με παίρνει τηλέφωνο να βρεθούμε για καφέ και μου ζητάει αν έχω να του συστήσω πελάτες. Του είπα ότι μόλις είχα κανονίσει για καφέ με μια παρέα φιλαράκια αν θέλει να έρθει και ο ίδιος και ας δοκιμάσει με όσους θέλει να τους πει για τα πακέτα που προσφέρει η εταιρία του. Ήρθε, τα λέγαμε γενικά και κάποια στιγμή άρχισε να μιλά σχεδόν ψιθυριστά με ένα απολογητικό ύφος. Άρχισε να μου λέει πως η πρόσφατη εγκυμοσύνη της γυναίκας του, του είχε δημιουργήσει προβλήματα στο γάμο τους, απόσταση, πίεση, αποξένωση και πως και αυτός σαν άντρας έχει ανάγκες.
Του απάντησα, "Είσαι παντρεμένος; δεν το ήξερα! Και έκανες και παιδί πρόσφατα; Να σου ζήσει ! υγεία , καλοτυχία κτλ κτλ", όσο για τα άλλα καλά κάνω εγώ τελικά και δεν παντρεύομαι, στην θέση σου δεν θα άντεχα, μπράβο βρε θηρίο! που εσύ τα αντέχεις όλα αυτά.
Ξανά έμεινε λίγο κόκκαλο που συνειδητοποίησε πως μόλις είπε σε κάποιον που δεν ήξερε καν ότι είναι παντρεμένος, πως είναι παντρεμένος.
Βλέποντας τον πάλι έτσι, του εξήγησα πως εγώ είμαι σε ένα χώρο που προσφέρει κάποιες υπηρεσίες, μια από αυτές είναι η απόλυτη εχεμύθεια για αυτό και απαγορεύω πάντα ακόμα και τις συζητήσεις και τους σχολιασμούς ανάμεσα στο προσωπικό για τους πελάτες. Ακόμα και το πιο ασήμαντο σχόλιο.
Από εκεί και πέρα η προσωπική ζωή του κάθε ενός δεν αφορά κανέναν άλλο παρά τους άμεσα εμπλεκόμενους.
Ανακουφίστηκε, με ευχαρίστησε, συνέχισε να εξηγεί τα πακέτα της εταιρίας στην παρέα.

1-2 βδομάδες αργότερα Ξαναήρθε στο ξενοδοχείο, πάλι με το ίδιο ct, συμπτωματικά πάλι βρέθηκα πίσω του επιστρέφοντας με καφέ (δεν έβγαινε η μέρα τότε με λιγότερο από 5)
Πάλι τον προσφώνησα, πάλι έριξε τάπα σε αόρατο κάρφωμα. Χαιρετηθήκαμε ξανά.
Η διαφορά, από τότε ούτε τον ξαναείδα ούτε καν με ξαναπήρε τηλέφωνο.
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.034
Πόντοι
361
Πριν μερικά χρόνια είχα μία σεξεργάτρια στανταράκι με την οποία βρισκόμασταν πολύ συχνά σε φάση που όταν ήθελα να πηδήξω απλά την έπαιρνα τηλεφωνο ούτε καν ψαχνωμουνα...

2 φορές λοιπόν που την κάλεσα και δεν μπορούσε γιατί είχε άλλο ραντεβού την πέτυχα μετά στο χοτελ με πελάτη...

Την δεύτερη φορά μάλιστα μπήκαμε μαζί στο ασανσέρ (εγώ, αυτή και ο μπάρμπας πελάτης της) και η ρουφιάνα μου τσίμπησε τον πωπο... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
Πες αληθεια ποσα dm σου εχουν στειλει για την ξαδερφη σου απο την ωρα που ποσταρες ???? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Κανένα ... και γιατί να έχω άλλωστε;;
1ον: όπως είπα έχει σταματήσει (αλεξιπτωτήστρια ήταν) ... πήρε αυτό που ήθελε και μετά, γειάααααα σας
2ον: ηταν τότε (κάπου το 2005-6) κοντα στα 30. Σήμερα κάπου κοντά στα 45+ και με 3 παιδιά, μπα ... δεν νομίζω :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom