Νέα

Άβολες στιγμές σε ..ξενοδοχεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
204
Κριτικές
2
Like
1.156
Πόντοι
201
Μια φορά και έναν καιρό , συναντάω στο λόμπυ γνωστού ξενοδοχείου το εσκορτακι όπου ήταν να συναντήσω , ξεκολο ντυμένο και χερακι χερακι να πάμε στο δωμάτιο , ανοίγοντας την πόρτα του ασανσέρ να σου η πελάτισσα μου με τον γκόμενο της , κάθε Σάββατο η συγκεκριμένη ερχόταν με τον άντρα της και παιδιά στο κρεωπολειο και έκανε τα ψώνια της εβδομάδας και πλήρωνε ο κακομοίρης, αφού άνοιξαν διάπλατα τα μάτια της που είδε τον αχιλλακο που της κόβει τα αρνιά και τα κοτόπουλα με το πορνιδιο δίπλα του κόκκινισε και δεν έκανε κιχ ,.όπως ούτε εγώ αλλοστε , κρίμα γιατί όλοι η οικογένεια έκανε καλό τζίρο άσε που μας πειρε η πεθερά της τηλ και μας ξεχεσε ότι τα κρέατα ήταν όλα σκατα , και τους χάσαμε από πελάτες ,τέλος πάντων εσείς συνχυστες είχατε τίποτα περίεργο ? Συνάδελφοι , ξαδέρφια , οικογένεια , ή πελάτες σε ξενοδοχείο συμπλοκή?
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Εγώ είχα τσακωθεί με έναν κύριο υπάλληλο του Lydia στη Λιοσίων. Του έδωσα 50αρικο και ξεχάστηκα να πάρω ρέστα και πήγα να ανέβω στο δωμάτιο να περιμένω τη κοπέλα και εκείνος με το που έφυγα άρχισε να φωνάζει και να είναι οργισμένος! Δεν υπήρχε σοβαρός λόγος, θα μπορουσε να το πει ευγενικά ή να μου το έτρωγε το 50αρι χαχαχα
 
Τελευταία τροποποίηση:

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
167
Like
153
Πόντοι
1
κυριοι το νημα αβολες στιγμες με βιζιτες μηπως σβηστηκε?.........επειδη το ψαχνω παντου και δεν το βρισκω
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
793
Κριτικές
1
Like
1.328
Πόντοι
206
Μακραν η πιο αστεια στιγμη μου ηταν οταν γαμησα πρωτη φορα μεσα σε τζακουζι! Με το που τελειωσα και κοιταξα το πατωμα πρεπει να ειχε 2 ποντους νερο και τα ρουχα μας που ειχαμε πεταξει τριγυρω ηταν μουσκεμα!
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Μια φορά την ώρα που ετοιμαζόμουν να συνευρεθω μετά της δεσποινίδος άνοιξε η πόρτα με τη μια και μπήκε η μαλακισμενη η καθαρίστρια . Άλλη φορά πήγα να παραλάβω τη δεσποινίδα από τη ρεσεψιόν και ο μαλακάς ο υπάλληλος φώναζε δυνατά “που πηγαίνει η κυρία?” με αποτέλεσμα να φύγουμε για άλλο ξενοδοχείο :headbang::headbang::jerking::jerking:
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.050
Πόντοι
456
αυτο με τις καθαρηστριες πρεπει να εχει γινει σε πολλους.......
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
Μια φορά την ώρα που ετοιμαζόμουν να συνευρεθω μετά της δεσποινίδος άνοιξε η πόρτα με τη μια και μπήκε η μαλακισμενη η καθαρίστρια . Άλλη φορά πήγα να παραλάβω τη δεσποινίδα από τη ρεσεψιόν και ο μαλακάς ο υπάλληλος φώναζε δυνατά “που πηγαίνει η κυρία?” με αποτέλεσμα να φύγουμε για άλλο ξενοδοχείο :headbang::headbang::jerking::jerking:
Φίλε αυτο έχει συμβεί και σε εμένα και σε πολλούς...
Και το αντίστροφο.
Να πηγαινεις incall σε call girl και να ρωτάνε δυνατά σε ποιο δωμάτιο πηγαίνετε κύριε;Ένα όνομα παρακαλώ...:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown::undecided-old:
 

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
Η αλήθεια είναι πως στα ξενοδοχεία μπορείς να δεις και να σε δουν (πολλοί και πολλές). Απλώς όλοι πιστεύουμε στην εχεμύθια, καθώς η φωλίτσα μας όλο και κάποιον λεκέ έχει. Έχω έρθει πρόσωπο με πρόσωπο με ξαδέρφη μου πριν από κάτι χρόνια, συνοδευόμενη από μπάρμπα .... το συζητήσαμε μετά από καιρό και μου αποκάλυψε πως μπήκε και βγήκε γρήγορα από την "δουλειά".

Εγώ έχω κάνει τελευταία, κάτι airbnb κρατήσεις και όλα πήγαν μια χαρά. Ναι, οκ δίνεις στοιχεία, αλλά ευτυχώς υπάχουν οι καλοί ελεύθεροι φίλοι :rockon: Ψάχνω για διαμέρισμα με κωδικούς και όχι κλειδιά, δεν βλέπω και δεν με βλέπει κανείς (και να με δει δηλαδή τι;;) και περνάω όσες ώρες θέλω με άνεση ?:sunglasses:
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Ήμουν στο δωμάτιο ενός ξενοδοχείου του Μεταξουργείου που πήγαινα τακτικά και περίμενα το γκόμενό μου. Ακούω τον ελαφρύ χτύπο στην πόρτα,ανοίγω χωρίς να ρωτήσω ποιός είναι γιατί ήταν η ώρα να εμφανιστεί ο γκόμενος. Έπαθα σοκ όταν είδα τον κύριο από την υποδοχή. Ενδιαφέρθηκε να μου ανεβάσει νεράκι μήπως διψάσω...τι καλούλης...
φορούσα μαύρο αισθησιακό νεγκλιζέ και ο τύπος (κούκλος 2 μέτρα) έμεινε με το στόμα ανοιχτό. Όπως και εγώ βέβαια γιατί ξαφνιάστηκα. Μετά τα φτιάξαμε αλλά για λίγο, ήταν βαρετός στο κρεβάτι.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.563
Like
5.330
Πόντοι
2.306
Ήμουν στο δωμάτιο ενός ξενοδοχείου του Μεταξουργείου που πήγαινα τακτικά και περίμενα το γκόμενό μου. Ακούω τον ελαφρύ χτύπο στην πόρτα,ανοίγω χωρίς να ρωτήσω ποιός είναι γιατί ήταν η ώρα να εμφανιστεί ο γκόμενος. Έπαθα σοκ όταν είδα τον κύριο από την υποδοχή. Ενδιαφέρθηκε να μου ανεβάσει νεράκι μήπως διψάσω...τι καλούλης...
φορούσα μαύρο αισθησιακό νεγκλιζέ και ο τύπος (κούκλος 2 μέτρα) έμεινε με το στόμα ανοιχτό. Όπως και εγώ βέβαια γιατί ξαφνιάστηκα. Μετά τα φτιάξαμε αλλά για λίγο, ήταν βαρετός στο κρεβάτι.
Θα ήθελα πολύ να δω αυτό το νεγκλιζε και σου υπόσχομαι να μην βαρεθείς...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.563
Like
5.330
Πόντοι
2.306
Νομίζω δεν θα πάει πάνω μου... Οποτε καλύτερα πάνω σου και μπορούμε να το παραμερισουμε αργότερα
Έρχομαι με κρασι, μου ανοίγεις με το νεγκλιζε, το αφήνεις και πέφτει... και μετά βάλε εσύ την συνέχεια
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Mantw

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056
Ήμουν στο δωμάτιο ενός ξενοδοχείου του Μεταξουργείου που πήγαινα τακτικά και περίμενα το γκόμενό μου. Ακούω τον ελαφρύ χτύπο στην πόρτα,ανοίγω χωρίς να ρωτήσω ποιός είναι γιατί ήταν η ώρα να εμφανιστεί ο γκόμενος. Έπαθα σοκ όταν είδα τον κύριο από την υποδοχή. Ενδιαφέρθηκε να μου ανεβάσει νεράκι μήπως διψάσω...τι καλούλης...
φορούσα μαύρο αισθησιακό νεγκλιζέ και ο τύπος (κούκλος 2 μέτρα) έμεινε με το στόμα ανοιχτό. Όπως και εγώ βέβαια γιατί ξαφνιάστηκα. Μετά τα φτιάξαμε αλλά για λίγο, ήταν βαρετός στο κρεβάτι.


Things that never happened
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Νομίζω δεν θα πάει πάνω μου... Οποτε καλύτερα πάνω σου και μπορούμε να το παραμερισουμε αργότερα
Χαχαχα σίγουρα αν το έβλεπα πάνω σας,μόνο σέξυ δε θα μου φαινόταν!
 

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.083
Κριτικές
149
Like
24.171
Πόντοι
25.186
Ήμουν στο δωμάτιο ενός ξενοδοχείου του Μεταξουργείου που πήγαινα τακτικά και περίμενα το γκόμενό μου. Ακούω τον ελαφρύ χτύπο στην πόρτα,ανοίγω χωρίς να ρωτήσω ποιός είναι γιατί ήταν η ώρα να εμφανιστεί ο γκόμενος. Έπαθα σοκ όταν είδα τον κύριο από την υποδοχή. Ενδιαφέρθηκε να μου ανεβάσει νεράκι μήπως διψάσω...τι καλούλης...
φορούσα μαύρο αισθησιακό νεγκλιζέ και ο τύπος (κούκλος 2 μέτρα) έμεινε με το στόμα ανοιχτό. Όπως και εγώ βέβαια γιατί ξαφνιάστηκα. Μετά τα φτιάξαμε αλλά για λίγο, ήταν βαρετός στο κρεβάτι.
ΜΑΝΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Το ξέρω ότι είναι αντιεπαγγελματικό και δυσκολόπιστο, συνέβη ωστόσο. Παρεμπιπτόντως ,όχι μόνο σε μένα. Διάβασα τις κριτικές για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο όπου μια κοπέλα περιγράφει μια παρόμοια φάση.
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Ήμουν στο δωμάτιο ενός ξενοδοχείου του Μεταξουργείου που πήγαινα τακτικά και περίμενα το γκόμενό μου. Ακούω τον ελαφρύ χτύπο στην πόρτα,ανοίγω χωρίς να ρωτήσω ποιός είναι γιατί ήταν η ώρα να εμφανιστεί ο γκόμενος. Έπαθα σοκ όταν είδα τον κύριο από την υποδοχή. Ενδιαφέρθηκε να μου ανεβάσει νεράκι μήπως διψάσω...τι καλούλης...
φορούσα μαύρο αισθησιακό νεγκλιζέ και ο τύπος (κούκλος 2 μέτρα) έμεινε με το στόμα ανοιχτό. Όπως και εγώ βέβαια γιατί ξαφνιάστηκα. Μετά τα φτιάξαμε αλλά για λίγο, ήταν βαρετός στο κρεβάτι.
Απίστευτες φάσεις που ενώ στην αρχή μας πιάνει άγχος στην πορεία εξελίσσονται σε στιγμές που θυμόμαστε.
Κάτι παρόμοιο μου έχει τύχει και εμένα αλλά δεν κατάφερα να το προχωρήσω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πάνω μου να φανταστώ;
Ναι Mantw πρέπει να είναι super sexy..!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom