Νέα

Ασιάτισσες - μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tantrikos80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
ξερει κανεις τιποτα για την γιοκο ??? δεν εχω ξαναδει αγγελια της....
Προσοχή μπορεί να είναι η Γιόκο που δούλευε παλιά σε στούντιο και ήταν μεγάλη ξεπέτα ή μούφα.Έχουν γραφεί κριτικές. Από την φωτογραφία μοιάζει αλλά δεν είμαι και σίγουρος. Ωραία ασιάτισσα - μηδέν υπηρεσίες - κλάψιμο χρημάτων. :dunno:
 

Lovelace

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
5
Like
347
Πόντοι
280
Μιλήσατε; Για πόσο έχει έρθει; Λέει πως ξέρει μασάζ;
Στην αγγελια της γραφει οτι θα μεινει εως 14 του μηνος και οτι κατεχει μασαζ. Οχι, δεν εχω μιλησει καθολου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: socos

Quarantaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
31
Κριτικές
18
Like
805
Πόντοι
990
Καλη φαινεται αλλα ακριβη! Σπανιζουν οι Ασιατισσες , πλεον μου αρεσουν, οποιος γνωριζει καποια αλλη , ας μας πει!
Η Μιλάνα είναι μέγας πειρασμός όμως.
Το διαπραγματεύομαι με την τσέπη μου από το απόγευμα. Αν το πάρω απόφαση (που δε νομίζω) θα το μάθετε.
Η μόνη ασιάτισσα που ξέρω στην πόλη κ μάλλον όλοι την ξέρετε είναι η τύπισσα στης Νικόλ το μαγαζί, που την θεωρώ μέτρια.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.607
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Η Μιλάνα είναι μέγας πειρασμός όμως.
Το διαπραγματεύομαι με την τσέπη μου από το απόγευμα. Αν το πάρω απόφαση (που δε νομίζω) θα το μάθετε.
Η μόνη ασιάτισσα που ξέρω στην πόλη κ μάλλον όλοι την ξέρετε είναι η τύπισσα στης Νικόλ το μαγαζί, που την θεωρώ μέτρια.
Που ειναι αυτο μαγαζι φιλε μου?:think:
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.844
Πόντοι
736
Είσαι υπό σκέψη βλέπω !

Να σου δώσω όμως τροφή για βαθύτερη σκέψη? :think:

Αν διπλασιάσεις το ποσό που θα δώσεις για μια ώρα στην κορασίδα, έχεις εισιτήριο μετ΄ επιστροφής για Μπανγκόκ.. :thumbsup:

Τι λες? Αξίζει να της κάνεις ένα τέτοιο δώρο?? :hi:
Δεν έχω δυνατότητα για ταξίδια οπότε δεν παίζει σαν εναλλακτική
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.601
Κριτικές
36
Like
35.064
Πόντοι
18.565
Η Μιλάνα είναι μέγας πειρασμός όμως.
Το διαπραγματεύομαι με την τσέπη μου από το απόγευμα. Αν το πάρω απόφαση (που δε νομίζω) θα το μάθετε.
Η μόνη ασιάτισσα που ξέρω στην πόλη κ μάλλον όλοι την ξέρετε είναι η τύπισσα στης Νικόλ το μαγαζί, που την θεωρώ μέτρια.
Υπάρχει Κινέζα (Νίνα) και στην Καλλιρόης 48. Την περασμένη εβδομάδα μάλιστα έγραψα και κριτική για αυτήν. Καμμία σχέση με αυτα που έχουμε συνηθίσει στην Ν/Α Ασία. Πολύ καλύτερη συμπεριφορά μια Κινεζουλα (Νάνσυ) που ήταν στο στούντιο της Κασσάνδρας με τις Ταυλανδεζες και τις Κινέζες στον πάνω όροφο. Έχουν φύγει όμως από εκεί γιατί προέκυψε το θέμα της 12χρονης που την πήγαιναν στον κάτω όροφο.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Σχετικά με τις υπηρεσίες που λαμβάνει ο καθένας μας, έχω γράψει αναλυτικότερα σε παλαιότερο post.

Ως εκ τούτου, οι εμπειρίες που καταθέτουμε έχουν υποκειμενικό χαρακτήρα κ σε καμιά περίπτωση δεν αποτελούν δεδομένο ή προτροπή για κάποιον συναγωνιστή..
Συμφωνώ απόλυτα !
Προσωπικές εμπειριες είναι υποκειμενικές και καλό είναι να το καταλαβαίνουν όλοι για να αποφεύγονται εντάσεις , αντιπαραθέσεις με το αιτιολογικό του δήθεν προμοτορα ( πολύ εύκολα βαπτίζεται κάποιος έτσι )
 

gk40

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Καλη φαινεται αλλα ακριβη! Σπανιζουν οι Ασιατισσες , πλεον μου αρεσουν, οποιος γνωριζει καποια αλλη , ας μας πει!
Κάποιος απάντησε με σχόλιο για την εν λόγω κυρία ότι κοροϊδεύει και δεν δίνει νούμερο δωματίου για incall
Ποιος ξέρει τι παίζει
Είχε τελικα κανεις εμπειρία μαζί της?
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585
Η Μιλάνα είναι μέγας πειρασμός όμως.
Το διαπραγματεύομαι με την τσέπη μου από το απόγευμα. Αν το πάρω απόφαση (που δε νομίζω) θα το μάθετε.
Η μόνη ασιάτισσα που ξέρω στην πόλη κ μάλλον όλοι την ξέρετε είναι η τύπισσα στης Νικόλ το μαγαζί, που την θεωρώ μέτρια.
Μέχρι αύριο αναφέρει πως θα είναι διαθέσιμη στην Αθήνα..
Αν αποφασίσεις να κάνεις μια τέτοια ταρζανιά μας ενημερώνεις για την εμπειρία σου..

Υπάρχει Κινέζα (Νίνα) και στην Καλλιρόης 48. Την περασμένη εβδομάδα μάλιστα έγραψα και κριτική για αυτήν. Καμμία σχέση με αυτα που έχουμε συνηθίσει στην Ν/Α Ασία. Πολύ καλύτερη συμπεριφορά μια Κινεζουλα (Νάνσυ) που ήταν στο στούντιο της Κασσάνδρας με τις Ταυλανδεζες και τις Κινέζες στον πάνω όροφο. Έχουν φύγει όμως από εκεί γιατί προέκυψε το θέμα της 12χρονης που την πήγαιναν στον κάτω όροφο.
Με την ευκαιρία που μου δίνει ο έμπειρος συναγωνιστής, θα ήθελα να διευκρινίσω κάτι.
Προσωπικά δεν αναζητώ μια ασιάτισσα (σώνει κ καλά) , όχι κατ ανάγκην δηλαδή, για να απολαύσω υπηρεσίες χειρομάλαξης κ μόνο..
Αυτό είναι εύκολο, βρίσκεται.. Κατά καιρούς εμφανίζονται γυναίκες από διάφορες χώρες της Ανατολής..

Αναζητώ Ασιατική κουλτούρα, φιλοσοφία , χώρο, διαμόρφωση, έμπνευση, διαδικασία κ συνολικά υπηρεσίες που προσφέρονται στην Άπω Ανατολή κ φυσικά από Ασιάτισσες..

Κάτι που η Μιλάνα (ακόμα κ με το αστρονομικό ποσό που απαιτεί), δεν μπορεί να υπερφαλαγγίσει..

Κάποιος απάντησε με σχόλιο για την εν λόγω κυρία ότι κοροϊδεύει και δεν δίνει νούμερο δωματίου για incall
Ποιος ξέρει τι παίζει
Είχε τελικα κανεις εμπειρία μαζί της?

Αυτό πότε γράφτηκε ? Πότε πρόλαβε?
Μάλλον αναφέρεσαι σε άλλη !
 

gergekar

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2006
Μηνύματα
38
Like
53
Πόντοι
0
Μέχρι αύριο αναφέρει πως θα είναι διαθέσιμη στην Αθήνα..
Αν αποφασίσεις να κάνεις μια τέτοια ταρζανιά μας ενημερώνεις για την εμπειρία σου..


Με την ευκαιρία που μου δίνει ο έμπειρος συναγωνιστής, θα ήθελα να διευκρινίσω κάτι.
Προσωπικά δεν αναζητώ μια ασιάτισσα (σώνει κ καλά) , όχι κατ ανάγκην δηλαδή, για να απολαύσω υπηρεσίες χειρομάλαξης κ μόνο..
Αυτό είναι εύκολο, βρίσκεται.. Κατά καιρούς εμφανίζονται γυναίκες από διάφορες χώρες της Ανατολής..

Αναζητώ Ασιατική κουλτούρα, φιλοσοφία , χώρο, διαμόρφωση, έμπνευση, διαδικασία κ συνολικά υπηρεσίες που προσφέρονται στην Άπω Ανατολή κ φυσικά από Ασιάτισσες..

Κάτι που η Μιλάνα (ακόμα κ με το αστρονομικό ποσό που απαιτεί), δεν μπορεί να υπερφαλαγγίσει..



Αυτό πότε γράφτηκε ? Πότε πρόλαβε?
Μάλλον αναφέρεσαι σε άλλη !
Υπάρχει σχετικό σχόλιο αναρτημένο στην αγγελία της
 

Quarantaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
31
Κριτικές
18
Like
805
Πόντοι
990
Που ειναι αυτο μαγαζι φιλε μου?:think:
Δες το εδώ: nurumassage.gr
Εγώ από εκεί έφυγα κάθε φορά μετρίως ικανοποιημένος.
Έχει μία από Βιετνάμ νομίζω ή Φιλιππίνες κάτι τέτοιο. Και μία ακόμη ημι-αφρικανή. Καλές κοπέλλες όλες αλλά όχι αυτό που ψάχνω. Ονόματα θυμάμαι πολύ σπάνια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Quarantaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
31
Κριτικές
18
Like
805
Πόντοι
990
Υπάρχει Κινέζα (Νίνα) και στην Καλλιρόης 48. Την περασμένη εβδομάδα μάλιστα έγραψα και κριτική για αυτήν. Καμμία σχέση με αυτα που έχουμε συνηθίσει στην Ν/Α Ασία. Πολύ καλύτερη συμπεριφορά μια Κινεζουλα (Νάνσυ) που ήταν στο στούντιο της Κασσάνδρας με τις Ταυλανδεζες και τις Κινέζες στον πάνω όροφο. Έχουν φύγει όμως από εκεί γιατί προέκυψε το θέμα της 12χρονης που την πήγαιναν στον κάτω όροφο.
Γκράτσιε σενιόρ. Εμένα με γλύτωσες από ψάξιμο.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585
Δες το εδώ: nurumassage.gr
Εγώ από εκεί έφυγα κάθε φορά μετρίως ικανοποιημένος.
Έχει μία από Βιετνάμ νομίζω ή Φιλιππίνες κάτι τέτοιο. Και μία ακόμη ημι-αφρικανή. Καλές κοπέλλες όλες αλλά όχι αυτό που ψάχνω. Ονόματα θυμάμαι πολύ σπάνια.
Πολύ παλαιό μαγαζί, υφίσταται ακόμα?
Έχει ακόμα τα σχόλια του 2014, τόση κίνηση έχει !
Είχα τηλεφωνήσει πριν από καμιά δεκαετία , μου φάνηκε πολύ ακριβό για υπηρεσίες που προσφέρονται αποκλειστικά με μαγιό..
Μάλιστα μου το διευκρίνισαν :rockon:

Είχε 2 λευκές κ μια Αφρικάνα θυμάμαι τότε.. Θα δοκίμαζα αλλά ήταν πολύ μακριά από τα γούστα μου..

Πήγες περισσότερες από μία φορά (γιατί λες κάθε φορά) ? Όντως δεν προχωρούσαν ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

gauvain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
587
Like
3.019
Πόντοι
446
Ισχύει αυτό το σχόλιο για τον αριθμό δωματίου. Είχα κλείσει σήμερα και όταν έφτασα μου έδινε μόνο τον όροφο που είναι. Φυσικα από τη ρεσεψιόν δε με άφηναν χωρίς να πω δωμάτιο. Μετά μου είπε αν θέλω να κλείσω εγώ δωμάτιο (στο ίδιο ξενοδοχείο - πίσω από το Ωνασειο) και να έρθει με 200. Αντε γειά.
 

Quarantaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
31
Κριτικές
18
Like
805
Πόντοι
990
Ισχύει αυτό το σχόλιο για τον αριθμό δωματίου. Είχα κλείσει σήμερα και όταν έφτασα μου έδινε μόνο τον όροφο που είναι. Φυσικα από τη ρεσεψιόν δε με άφηναν χωρίς να πω δωμάτιο. Μετά μου είπε αν θέλω να κλείσω εγώ δωμάτιο (στο ίδιο ξενοδοχείο - πίσω από το Ωνασειο) και να έρθει με 200. Αντε γειά.
Βεβαίωσες την απόφασή μου ως σωστή κ σ' ευχαριστώ.
Ρε μπας και παίρνει μίζα κ απ' το ξενοδοχείο; (αστειεύομαι)
 

Quarantaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
31
Κριτικές
18
Like
805
Πόντοι
990
Πολύ παλαιό μαγαζί, υφίσταται ακόμα?
Έχει ακόμα τα σχόλια του 2014, τόση κίνηση έχει !
Είχα τηλεφωνήσει πριν από καμιά δεκαετία , μου φάνηκε πολύ ακριβό για υπηρεσίες που προσφέρονται αποκλειστικά με μαγιό..
Μάλιστα μου το διευκρίνισαν :rockon:

Είχε 2 λευκές κ μια Αφρικάνα θυμάμαι τότε.. Θα δοκίμαζα αλλά ήταν πολύ μακριά από τα γούστα μου..

Πήγες περισσότερες από μία φορά (γιατί λες κάθε φορά) ? Όντως δεν προχωρούσαν ?
Πήγα κάτι λίγες φορές γιατί είμαι φαν του νούρου κ ελπίζοντας για κάτι καλύτερο αλλά γιοκ.
Νούρου με βρακιά είναι σαν πίπα με σκουφί κατά την ταπεινή μου γνώμη και ναι στα εκατό ευρώπουλα είναι ακριβό.
Έχει φραπέ αλλά στα 100? Δεν ξαναπάω πάντως.
Στην Έλλάδα το καλύτερο που βρήκα και η κοπέλα την ιδρώνει την φανέλα είναι στην Θεσ/νίκη. Πάλι όχι 100% γιατί ούτε αυτή δέχεται διεισδύσεις.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456
Πολύ παλαιό μαγαζί, υφίσταται ακόμα?
Έχει ακόμα τα σχόλια του 2014, τόση κίνηση έχει !
Είχα τηλεφωνήσει πριν από καμιά δεκαετία , μου φάνηκε πολύ ακριβό για υπηρεσίες που προσφέρονται αποκλειστικά με μαγιό..
Μάλιστα μου το διευκρίνισαν :rockon:

Είχε 2 λευκές κ μια Αφρικάνα θυμάμαι τότε.. Θα δοκίμαζα αλλά ήταν πολύ μακριά από τα γούστα μου..

Πήγες περισσότερες από μία φορά (γιατί λες κάθε φορά) ? Όντως δεν προχωρούσαν ?
Πλέον υπάρχει καινούργιο σάιτ Αρχική - Nuru Massage σε καλύτερο χώρο στην Μιχαλακοπούλου ,υπάρχει και σχετικό νήμα εδώ μέσα , εν σχέση με παλαιότερα γίνεται χωρίς σουτιέν πλέον και ο φραπές έχει ενσωματωθεί στο πρόγραμμα αν και δεν λέγεται επισήμως ,έχει κάνα δυό καλούτσικες και αξίζει μιά δοκιμή, οι δύο ασιάτισσες αυτήν την εποχή είναι απο τις χειρότερες πάντως εκεί μέσα ,δεν τις συνιστώ.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585
Ισχύει αυτό το σχόλιο για τον αριθμό δωματίου. Είχα κλείσει σήμερα και όταν έφτασα μου έδινε μόνο τον όροφο που είναι. Φυσικα από τη ρεσεψιόν δε με άφηναν χωρίς να πω δωμάτιο. Μετά μου είπε αν θέλω να κλείσω εγώ δωμάτιο (στο ίδιο ξενοδοχείο - πίσω από το Ωνασειο) και να έρθει με 200. Αντε γειά.

Βεβαίωσες την απόφασή μου ως σωστή κ σ' ευχαριστώ.
Ρε μπας και παίρνει μίζα κ απ' το ξενοδοχείο; (αστειεύομαι)
Τι λόγο είχε όμως??

Το πρώτο πράγμα που σκέφτομαι, είναι ποιος ωφελείται από μια τέτοια κίνηση?

Πάει αλλού ο νους μου...:think:

Η επικοινωνία πως έγινε?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.601
Κριτικές
36
Like
35.064
Πόντοι
18.565
Mαγκες μην την ψαχνετε, δεν νομιζω να υπαρχει κατι εδω που να ειναι αναλογικα εστω και το 50% απο αυτα που υπαρχουν στην Μπανγκοκ. Αφου δεν εχουν φτιαξει κατι σχετικο οι Κινεζοι εδω, ( αν εχουν φτιαξει το κρατανε μυστικο εφτασφραγιστο) ουτε καν καραοκε TV, μην την ψαχνετε. Ισπανια εχει πολλα κινεζικα μπουρδελεκια και καποια στην Ιταλια.
Το καλυτερο αισθησιακο μασσαζ βεβαια, το εκανα σε κινεζικο στην Μαγιορκα πριν απο καμμια δεκαρια χρονια.
Koντευα να τρελαθω απο την πολλη καυλα με το μασσαζ της Κινεζουλας.
Dmpti5bX0AEaOto.jpg:large


Αυτο εδω ειναι στην Παλμα της Μαγιορκας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom