Νέα

Ασιάτισσες - μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tantrikos80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
614
Πόντοι
300
Πιστεύω πως πρέπει να είμαστε αρκετοί που γουστάρουμε τις γυναίκες οριεντάλ. Για να βρείς πληροφορίες θέλει πολύυυ ψάξιμο. Έχουν ανοίξει κατα καιρούς διάφορα θρεντ αλλά όλα έχουν πεθάνει και κανένα δεν ήταν συγκεκριμένα για παροχές μασάζ απο Ασιάτισσα.

Η τελευταία μου εμπειρία ήταν από την Sasha από το γραφείο GDE πριν κανά χρόνο + αλλά από´τι βλέπω πρέπει να έχει φύγει. Κρίμα γιατι ήταν δυνατή και στο μασαζ και στο κρεββάτι.

Θα διαλέξω και θα επισκεφτώ αυτές τις μέρες κάποια από μασατζάδικο και θα ανεβάσω κριτική στο θρεντ του μασαζομάγαζο και εδώ. Βλέπω πως υπάρχουν διάφορες που παιζουν σκόρπιες στα λαδάδικα και σε γραφεία.

Ας μαζέψουμε εδω τις κριτικές/γνώσεις μας για αυτές για να βγάζουμε ακρή για το ποιές είναι αξιες να τιμήσουμε και ποιές φόλες.

Καλά γαμίσια “ αι γουαν το μπι ΙΝ νιτζα”
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585
Σκεφτόμουν να ανοίξω ένα αντίστοιχο νήμα, αλλά δυστυχώς δεν διατηρούνται ψηλά, βυθίζονται γρήγορα...

Οι λόγοι είναι προφανείς, δεν υπάρχουν αρκετές Ασιάτισσες, συνεπώς περιορισμένες κριτικές , άρα ισχνό ενδιαφέρον.

Ακόμα κ αυτές που βρίσκονται διάσπαρτες σε υπηρεσίες μασάζ κατ οίκον, είναι φαντομάδες (ας μου επιτραπεί ο όρος).

Δύσκολα μένουν σταθερές - όπως όλες βέβαια οι λαδοκόρες - και δύσκολα ανανεώνονται.

Αυτό που θα είχε μεγαλύτερο ενδιαφέρον είναι να βρούμε σταθερές με δικό τους χώρο, που να προσφέρουν μασάζ κ full πρόγραμμα, όπως η κυρία εδώ. Είναι 45άρα πατημένη, διατηρείται όμως , έχει σώμα νεανικό.
Δοκιμάστηκε πριν ένα χρόνο, είναι εκεί στο σύμπλεγμα της Μεσογείων, όπου υπάρχουν αρκετές, έχω πάρει κ την Αλίκη κ τη Χριστίνα ή Ναταλία δε θυμάμαι τώρα τα ονόματα.
Έχει ρεπερτόριο κ για δαχτυλάκια στον προστάτη κ για πιο σκληρά παιχνίδια.
Προσωπικά πήρα το κλασικό πακέτο , μασάζ, πολύ καλό κ βαθύ καλαμάκι κ σεξ, όπου την έχυσα στο πρόσωπο.. € 60 κόστος..

Αυτή την περίοδο έχω στοχοποιήσει μια άλλη πολύ όμορφη ασιάτισσα (όσοι με ακολουθούν στο forum το γνωρίζουν) που διατηρεί "καθαρό" χώρο στα νότια, κάνει αποκλειστικά επαγγελματικό μασάζ, της ασκώ μια διακριτική πίεση για να πάρω φραπέ..
Ήταν τελείως κάθετη στην αρχή, αλλά θα ενδώσει πιστεύω, θα το πάω μέχρι τέλους μάγκες..

Είπαμε άλλωστε, ότι η μέγιστη δυνατή ικανοποίηση είναι στο ΜΗ επιτηδευμένο... το άλλο το έχουν όλοι..

Εύχομαι το νήμα να κρατηθεί ψηλά, με ουσιαστική συζήτηση κ τακτικές ενημερώσεις των συναγωνιστών..
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
7
Like
3.375
Πόντοι
736
Φίλε... επειδή και εγώ θεωρώ τις ασσιατισες τοπ στο μασαζ

Αναφέρθηκες στο "συμπλεγμα της Μεσσογειων"

Μιλάς για συνκεκριμενο μασατζιδικο η για διαφορετικές ανεξάρτητες ...?
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585
Φίλε... επειδή και εγώ θεωρώ τις ασσιατισες τοπ στο μασαζ

Αναφέρθηκες στο "συμπλεγμα της Μεσσογειων"

Μιλάς για συνκεκριμενο μασατζιδικο η για διαφορετικές ανεξάρτητες ...?
Οι Ασιάτισσες πράγματι είναι top, ακόμα κ ο τρόπος που θα σε ακουμπήσουν είναι σφόδρα ερεθιστικός...

Επίσης ο σωματότυπός τους - ως επί τω πλείστον - είναι τέτοιος που τις βοηθά να ελίσσονται πάνω στο κορμί σου σα χέλια.. ειδικά αν σου κάνουν nuru..
Αν βρισκόταν μια Ασιάτισσα που να κάνει tantric - όπως ακριβώς πρέπει να γίνεται - η ουρά θα ήταν μέχρι τη Χαλκίδα..

Για να απαντήσω κ στην απορία σου το "σύμπλεγμα" είναι ένα διαμέρισμα ( αν θυμάμαι καλά πρέπει να έχει κ από πάνω) στη Μεσογείων ανεβαίνοντας δεξιά , ύψος Χολαργού, με κάμποσες γυναίκες μέσα όπου η καθεμιά έχει το δικό της δωμάτιο..
Θα σου δώσει όλες τις πληροφορίες αν ενδιαφέρεσαι, μιλάει καλά ελληνικά...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.606
Κριτικές
36
Like
35.072
Πόντοι
18.565
Οι Ασιάτισσες πράγματι είναι top, ακόμα κ ο τρόπος που θα σε ακουμπήσουν είναι σφόδρα ερεθιστικός...

Επίσης ο σωματότυπός τους - ως επί τω πλείστον - είναι τέτοιος που τις βοηθά να ελίσσονται πάνω στο κορμί σου σα χέλια.. ειδικά αν σου κάνουν nuru..
Αν βρισκόταν μια Ασιάτισσα που να κάνει tantric - όπως ακριβώς πρέπει να γίνεται - η ουρά θα ήταν μέχρι τη Χαλκίδα..

Για να απαντήσω κ στην απορία σου το "σύμπλεγμα" είναι ένα διαμέρισμα ( αν θυμάμαι καλά πρέπει να έχει κ από πάνω) στη Μεσογείων ανεβαίνοντας δεξιά , ύψος Χολαργού, με κάμποσες γυναίκες μέσα όπου η καθεμιά έχει το δικό της δωμάτιο..
Θα σου δώσει όλες τις πληροφορίες αν ενδιαφέρεσαι, μιλάει καλά ελληνικά...
Οταν ειχα πρωτοκανει νουρου στην Μπανγκοκ, πριν απο καμμια 15αρια χρονια, ειχα γραψει εδω στο σαιτ την εμπειρια και ειχα πει οτι ο ιδανικος σωματοτυπος γι αυτο ειναι της ασιατισσας.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Οι Ασιάτισσες πράγματι είναι top, ακόμα κ ο τρόπος που θα σε ακουμπήσουν είναι σφόδρα ερεθιστικός...

Επίσης ο σωματότυπός τους - ως επί τω πλείστον - είναι τέτοιος που τις βοηθά να ελίσσονται πάνω στο κορμί σου σα χέλια.. ειδικά αν σου κάνουν nuru..
Αν βρισκόταν μια Ασιάτισσα που να κάνει tantric - όπως ακριβώς πρέπει να γίνεται - η ουρά θα ήταν μέχρι τη Χαλκίδα..

Για να απαντήσω κ στην απορία σου το "σύμπλεγμα" είναι ένα διαμέρισμα ( αν θυμάμαι καλά πρέπει να έχει κ από πάνω) στη Μεσογείων ανεβαίνοντας δεξιά , ύψος Χολαργού, με κάμποσες γυναίκες μέσα όπου η καθεμιά έχει το δικό της δωμάτιο..
Θα σου δώσει όλες τις πληροφορίες αν ενδιαφέρεσαι, μιλάει καλά ελληνικά...
Έχει γραφτεί για αυτήν .Άλλοι τη λένε σαύρα , άλλοι ξεπέτα , ότι δεν κάνει σεξ αλλά μπορεί να σε "τρυπήσει",... είχα πάρει τηλέφωνο και πράγματι μιλάει καλά ελληνικά και είναι ευχάριστη.Δυστυχώς είναι μακριά από εμένα και δεν πήγα να δω από κοντά τι παίζει!:think:
 

Lovelace

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
5
Like
347
Πόντοι
280

Πηρε το ματι μου τη συγκεκριμενη, οπου εχει ερθει για λιγες μερες. Δηλωνει οτι το κατεχει το αθλημα.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.607
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736

Πηρε το ματι μου τη συγκεκριμενη, οπου εχει ερθει για λιγες μερες. Δηλωνει οτι το κατεχει το αθλημα.
Καλη φαινεται αλλα ακριβη! Σπανιζουν οι Ασιατισσες , πλεον μου αρεσουν, οποιος γνωριζει καποια αλλη , ας μας πει!
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585
Έχει γραφτεί για αυτήν .Άλλοι τη λένε σαύρα , άλλοι ξεπέτα , ότι δεν κάνει σεξ αλλά μπορεί να σε "τρυπήσει",... είχα πάρει τηλέφωνο και πράγματι μιλάει καλά ελληνικά και είναι ευχάριστη.Δυστυχώς είναι μακριά από εμένα και δεν πήγα να δω από κοντά τι παίζει!:think:
Σχετικά με τις υπηρεσίες που λαμβάνει ο καθένας μας, έχω γράψει αναλυτικότερα σε παλαιότερο post.

Ως εκ τούτου, οι εμπειρίες που καταθέτουμε έχουν υποκειμενικό χαρακτήρα κ σε καμιά περίπτωση δεν αποτελούν δεδομένο ή προτροπή για κάποιον συναγωνιστή..
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
785
Κριτικές
4
Like
1.013
Πόντοι
86
Σκεφτόμουν να ανοίξω ένα αντίστοιχο νήμα, αλλά δυστυχώς δεν διατηρούνται ψηλά, βυθίζονται γρήγορα...

Οι λόγοι είναι προφανείς, δεν υπάρχουν αρκετές Ασιάτισσες, συνεπώς περιορισμένες κριτικές , άρα ισχνό ενδιαφέρον.

Ακόμα κ αυτές που βρίσκονται διάσπαρτες σε υπηρεσίες μασάζ κατ οίκον, είναι φαντομάδες (ας μου επιτραπεί ο όρος).

Δύσκολα μένουν σταθερές - όπως όλες βέβαια οι λαδοκόρες - και δύσκολα ανανεώνονται.

Αυτό που θα είχε μεγαλύτερο ενδιαφέρον είναι να βρούμε σταθερές με δικό τους χώρο, που να προσφέρουν μασάζ κ full πρόγραμμα, όπως η κυρία εδώ. Είναι 45άρα πατημένη, διατηρείται όμως , έχει σώμα νεανικό.
Δοκιμάστηκε πριν ένα χρόνο, είναι εκεί στο σύμπλεγμα της Μεσογείων, όπου υπάρχουν αρκετές, έχω πάρει κ την Αλίκη κ τη Χριστίνα ή Ναταλία δε θυμάμαι τώρα τα ονόματα.
Έχει ρεπερτόριο κ για δαχτυλάκια στον προστάτη κ για πιο σκληρά παιχνίδια.
Προσωπικά πήρα το κλασικό πακέτο , μασάζ, πολύ καλό κ βαθύ καλαμάκι κ σεξ, όπου την έχυσα στο πρόσωπο.. € 60 κόστος..

Αυτή την περίοδο έχω στοχοποιήσει μια άλλη πολύ όμορφη ασιάτισσα (όσοι με ακολουθούν στο forum το γνωρίζουν) που διατηρεί "καθαρό" χώρο στα νότια, κάνει αποκλειστικά επαγγελματικό μασάζ, της ασκώ μια διακριτική πίεση για να πάρω φραπέ..
Ήταν τελείως κάθετη στην αρχή, αλλά θα ενδώσει πιστεύω, θα το πάω μέχρι τέλους μάγκες..

Είπαμε άλλωστε, ότι η μέγιστη δυνατή ικανοποίηση είναι στο ΜΗ επιτηδευμένο... το άλλο το έχουν όλοι..

Εύχομαι το νήμα να κρατηθεί ψηλά, με ουσιαστική συζήτηση κ τακτικές ενημερώσεις των συναγωνιστών..Είναι το γνωστό μαγαζί στην άνοδο της Μεσογείων προς Αγ Παρασκευή δίπλα στο super market. Ψόφιες όλες και ενδιαφέρονται μόνο για το χρήμα
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
2
Like
3.392
Πόντοι
456

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585

Πηρε το ματι μου τη συγκεκριμενη, οπου εχει ερθει για λιγες μερες. Δηλωνει οτι το κατεχει το αθλημα.
Δυνατή φαίνεται, αλλά πανάκριβη, ζητά σχεδόν μισό μισθό για μια ώρα..
Ιαπωνέζα, μικρούλα 22 ετών, ευγενική λέει κ όντως έτσι είναι οι ιαπωνέζες, κάνουν & την χαρακτηριστική υπόκλιση..

Λείπει από την Αθήνα ένας χώρος με ασιατική κουλτούρα, δεκαετίες τώρα δε θυμάμαι να έχει υπάρξει, να προσφέρει μασάζ, από ασιάτισσες γκέϊσες, (να σε πλένουν κιόλας , να σε σαπουνίζουν στο σκαμνί , να σου κάνουν nuru , tantric κλπ) ιαπωνέζικο, κορεάτικο, ταϋλάνδης, μαλαισίας , βιετνάμ..

Ένας τέτοιος χώρος κατάλληλα διαμορφωμένος κ διακοσμημένος, θα έκλεινε ένα -ένα όλα τα μπριζολάδικα...
Πήξαμε σε αυτά, καμία φαντασία, καμία καινοτομία... Όλα ίδια, όλα πανομοιότυπα.. αυτοακυρώνονται το ένα πίσω από το άλλο..

Κ το χειρότερο από όλα, είναι ότι αυτές οι υπηρεσίες που αναφέρω, για εμάς τουλάχιστον τους Ευρωπαίους, προσφέρονται σχεδόν τζάμπα στις χώρες τους.

Ειδικά στην Ταϋλάνδη....
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
2
Like
705
Πόντοι
96
το καλυτερο μασαζ στο γαλαξια το εχω παρει απο μια ινδονησια, οχι ομως στην Ελλαδα.
Απο Ασια εδω ΔΕΝ εχω βρει τιποτα απολυτως ειτε μιλαμε για μασαζ (που ειναι προαπαιτουμενο για μενα) ειτε μιλαμε για τα υπολοιπα!
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585
Πάρτε πάλι μια γεύση από Luxury Massage στην Bangkok Thailand..
Άλλη αίσθηση , άλλο επίπεδο..

Δείτε πόσο πίσω είμαστε στην Ελλάδα στην ανδρική ψυχαγωγία..
Κόστος? 2000 baht - περίπου € 50

 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.848
Πόντοι
736

Πηρε το ματι μου τη συγκεκριμενη, οπου εχει ερθει για λιγες μερες. Δηλωνει οτι το κατεχει το αθλημα.
Μιλήσατε; Για πόσο έχει έρθει; Λέει πως ξέρει μασάζ;
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585
Μιλήσατε; Για πόσο έχει έρθει; Λέει πως ξέρει μασάζ;
Είσαι υπό σκέψη βλέπω !

Να σου δώσω όμως τροφή για βαθύτερη σκέψη? :think:

Αν διπλασιάσεις το ποσό που θα δώσεις για μια ώρα στην κορασίδα, έχεις εισιτήριο μετ΄ επιστροφής για Μπανγκόκ.. :thumbsup:

Τι λες? Αξίζει να της κάνεις ένα τέτοιο δώρο?? :hi:
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
964
Κριτικές
29
Like
1.926
Πόντοι
1.416
Τύποι, οι άλλες 2 εκτός απ την Milana δεν απαντάνε. Έχει κανείς κανα τηλέφωνο να μου στείλει pm?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom