Νέα

Ασιατικές ερωτικές συνήθειες, αλήθειες και ψέματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.250
Πόντοι
216
Από αυτά που γράφεις μόνο αυτό με το πιάτο φαί ισχύει. Είναι η εμπειρία μου από Ταιλάνδη. Εγώ έπαιζα τίντερ, κανόνιζα ραντεβού, κάναμε βολτά, ξενάγηση, καθόμασταν τρώγαμε, τα πλήρωνα όλα, μπορεί και κανά ποτάκι μετά η street οτιδήποτε και μετά απλά την οδηγείς στο δωμάτιο. Τόσο απλά. Δε μπορώ να το εξηγήσω γιατί ήταν όλες καθημερινές ντόπιες κοπέλες, σαν να είναι μέρος της φιλοξενίας. Μοναδική προυπόθεση να είσαι καλός μαζί τους, ευγενικός, θετικός άνθρωπος με διάθεση για χαβαλέ και εξερεύνηση γιατί είναι παιχνιδιάρες, γουστάρουν καλό φαί, καλή ζωή και είναι ψυχούλες, καλόκαρδες και δοτικές. Μακάρι να ξαναπάω Ταιλάνδη μία μέρα.

Εχουν 'απομυθοποιησει' το σεξ μαλλον.
Σου λεει η καθε κοπελα, περναω καλα, φαγαμε-ηπιαμε, ε τι το φυσικοτερο, δεν παμε και για τα επομενα μετα;
Τοσο απλα, τοσο ωραια...
 

CockaLinos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
59
Like
19
Πόντοι
0
Πριν 3 χρονια ειχα γνωρισει ενα Γιαπωνεζο κωλογερο συναγωνιστη στην Μπανγκοκ. Μεναμε στο ιδιο ξενοδοχειο αλλα τον συναντησα ενα βραδι στη γνωστη υπογα του Θερμαε, στο σοι 15 της Σουκχουμβιτ. Δεν κρατηθηκα λοιπον να τον ρωτησω για τις Γιαπωνεζες.
-Πορνοταινιες Γιαπωνεζικες μου λεει, εχεις δει;
-Ναι του λεω.
-Ε, καμμια σχεση, μου απανταει.
τι εννοείς?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.609
Κριτικές
36
Like
35.080
Πόντοι
18.565
Οτι αυτα που βλεπεις στα πορνοβιντεο καμμια σχεση δεν εχουν με την πραγματικοτητα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom