Νέα

Ασιατικές ερωτικές συνήθειες, αλήθειες και ψέματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.250
Πόντοι
216
Ασιατικές ερωτικές συνήθειες


Επειδή υπάρχουν 'συναγωνιστές' με ίδια πείρα από την Άπω Ανατολή, θέλω να ρωτήσω κατά πόσο ισχύουν στην πράξη, διάφορα που βλέπει κανεις να συμβαίνουν σε ερωτικές ταινίες από την νοτιοανατολική Ασία....

Προφανώς και το σεξ είναι σε άλλο level εκεί σε σχέση με ότι ξέρει ο δυτικος κόσμος. Αλλα κάποια πράγματα, είναι και ίσως λίγο δύσκολο να τα καταλάβουμε εδώ εμείς στην Ευρώπη...



- Κοπέλες που τις κερνάς ένα γεύμα σε εστιατόριο, και μετά έχει απλα σεξ; Αυτό ήταν όλο; Δίνεις φαγητό, και δίνουν σεξ, ή απλα έτσι τα δείχνουν και δεν ισχύει στην πραγματικότητα;

- Εκεί που βλέπεις να φιλιούνται, συχνά δείχνουν κοπέλες να ...ρίχνουν τα σάλια τους στο στόμα του άντρα; Δηλαδή, τόση ένωση, τόση έκσταση, τόσο δόσιμο;;;; Ή απλα 'αρρωστημένες' φαντασίες;

- Άλλες φαίνονται να κάνουν σεξ, ακόμη και μεσα σε σκηνές, σε πολυσύχναστους δρόμους! Μπαλαντέζα με κάποιο θερμαντικό σώμα, και κανονικά τα πάντα όλα, μεσα στην σκηνη, σε κεντρικά μερη των πόλεων!!!! Γίνονται αυτά;

- Άλλες πάλι, συνήθως είναι έξω από στάσεις του μετρο και περιμένουν, και κρατάνε και κάτι σαν μια μικρή πινακίδα με τις τιμές των υπηρεσιών, αν κατάλαβα καλα. Ποσο κοστίζει τι, αν και μάλλον σχετικά είναι όλα... Ισχύει κάτι τέτοιο;



Και αλλα πολλά μπορεί να γράψει κανεις, και ίσως θυμηθώ και τίποτε άλλο, αλλα τα παραπάνω είναι μερικά από αυτά που μου έκαναν απίστευτη εντύπωση....
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Ένα έχω να πω .

Κόψε τις πολλές ταινίες. Πόσο χρονών είσαι και δεν ξεχωρίζεις το παραμύθι από το τι είναι πραγματικότητα;

Και στην Αμερική βλέπεις τον Ράμπο στις ταινίες. Πιστεύεις όντως ότι υπάρχουν άτομα έξω που βγαίνουν και τα βάλουν μόνοι τους με ολόκληρο στρατό και αστυνομία;
:confused: :P
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Ε όλο και κάποιες διαφορές θα υπάρχουν πχ σε σχέση με εμάς. Ας μας διαφωτίσει κάποιος που έζησε στα μέρη τους. Ενδιαφέρον θέμα !
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.245
Like
4.891
Πόντοι
456
Τυπε ,πρωτον δεν θα επρεπε να βρισκεσαι εδω. Υπαρχουν λογοι που το σαιτ ειναι για 18+.
Δευτερον , ασε τις τσοντες γιατι απλως θα σου καταστρεψουν την μελλοντικη σεξουαλικη ζωη. Μπαλαμουτιασε καμμια συμμαθητρια για αρχη ή αν εχεις τρελες καυλες περιμενε να τελειωσει το λοκνταουν να πας σε κανενα μπουρδελο να ξεχαρμανιασεις.
Τριτον , η Ασία ειναι ηπειρος , οχι χωρα η πολη , δεν εχει ενιαια κουλτουρα. Αλλο Ιαπωνια , άλλο Ταιλανδη , άλλο Ινδια κι άλλο Κινα. Εντελως διαφορετικες προσεγγισεις , θρησκειες , τροπος ζωης και αντιληψεις για το σεξ. Αυτα σαν εισαγωγη , τα υπολοιπα θα τα μαθεις στο σχολειο.
Τεταρτον , ΟΧΙ. Οι τσοντες δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικοτητα. Ουτε οι ταινιες με τον ρομποκοπ. Επισης δεν υπαρχει Αη Βασιλης. Σκληρο , το ξερω, αλλα απο καποιον θα το μαθαινες.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
[quote author=cool11 link= ]Ασιατικές ερωτικές συνήθειες


Επειδή υπάρχουν 'συναγωνιστές' με ίδια πείρα από την Άπω Ανατολή, θέλω να ρωτήσω κατά πόσο ισχύουν στην πράξη, διάφορα που βλέπει κανεις να συμβαίνουν σε ερωτικές ταινίες από την νοτιοανατολική Ασία....

Προφανώς και το σεξ είναι σε άλλο level εκεί σε σχέση με ότι ξέρει ο δυτικος κόσμος. Αλλα κάποια πράγματα, είναι και ίσως λίγο δύσκολο να τα καταλάβουμε εδώ εμείς στην Ευρώπη...



- Κοπέλες που τις κερνάς ένα γεύμα σε εστιατόριο, και μετά έχει απλα σεξ; Αυτό ήταν όλο; Δίνεις φαγητό, και δίνουν σεξ, ή απλα έτσι τα δείχνουν και δεν ισχύει στην πραγματικότητα;

- Εκεί που βλέπεις να φιλιούνται, συχνά δείχνουν κοπέλες να ...ρίχνουν τα σάλια τους στο στόμα του άντρα; Δηλαδή, τόση ένωση, τόση έκσταση, τόσο δόσιμο;;;; Ή απλα 'αρρωστημένες' φαντασίες;

- Άλλες φαίνονται να κάνουν σεξ, ακόμη και μεσα σε σκηνές, σε πολυσύχναστους δρόμους! Μπαλαντέζα με κάποιο θερμαντικό σώμα, και κανονικά τα πάντα όλα, μεσα στην σκηνη, σε κεντρικά μερη των πόλεων!!!! Γίνονται αυτά;

- Άλλες πάλι, συνήθως είναι έξω από στάσεις του μετρο και περιμένουν, και κρατάνε και κάτι σαν μια μικρή πινακίδα με τις τιμές των υπηρεσιών, αν κατάλαβα καλα. Ποσο κοστίζει τι, αν και μάλλον σχετικά είναι όλα... Ισχύει κάτι τέτοιο;



Και αλλα πολλά μπορεί να γράψει κανεις, και ίσως θυμηθώ και τίποτε άλλο, αλλα τα παραπάνω είναι μερικά από αυτά που μου έκαναν απίστευτη εντύπωση.... [/quote]

ξεκολα απο τις τσοντες; με τις ασιατικες μαιμουδες και ελάττωσε την μαλακια καταρχην.
βγες εξω παιξε με το χιονι να ξεθωλοσει το μυαλο σου. ειναι ευκαιρια αυτες τις μερες.
και να ξαναμπεις στο σαιτ εδω οταν θα παρεις το απολυτηριο λυκειου.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ο cool αναζητεί γκόμενα τα τελευταία 12 χρόνια οπότε πρέπει να είναι ήδη άνω των 40.Εστω και παρθένος.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Εκτός από το χαβαλέ που έκαναν οι υπόλοιποι. Θα μιλήσω μόνο για Ταιλάνδη, αφού εκεί μόνο έχω πάει. Όσες σεξεργάτριες έχω πάρει, έκαναν σεξ σαν να ήταν το κορίτσι μου. Όχι αυτό που καμάκωσα στη Ντισκοτέκ, η κοπέλα που είμαι αρκετό καιρό μαζί της και με γουστάρει. Τώρα αν αυτό είναι μέρος θεατρικής παράστασης δεν το γνωρίζω, ούτε και με ενδιαφέρει. Ποτέ άλλοτε δεν ένιωσα τα λεφτά μου να πιάνουν περισσότερο τόπο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Επίσης, τελικά αυτες το έχουν κάθετα το μουνί ή οριζόντια; :confused::confused::confused::confused:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.132
Πόντοι
3.786
έγραψε νοτιανατολική Ασία ο άνθρωπος μην τονε βαράτε.

Αλλά φίλε μου η νοτιανατολική Ασία επίσης έχει διακυμάνσεις άλλο Ινδία ,άλλο Ταϊλάνδη.

Ταϊλάνδη όντως παίζει πολύ πράμα ,μόλις δουν άντρα μόνο τους αμέσως σε πλευρίζουν οι προμότορες. Υπάρχουν καταγεγραμμένες εμπειρίες και οδηγίες για sex trip και στο site αυτό και σε άλλα. Αν θες να οργανώσεις ταξιδάκι, καλύτερα να μελετήσεις πρώτα αλλιώς θα πας με αυτή που θα σου πλασάρει ο πρώτος προμότορας που θα συναντήσεις και αυτό έχει το ρίσκο του αν μη τι άλλο.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.756
Πόντοι
6.186
θα στο πω απλα, εχω ζησει 2 χρονιά κινα ,6 μηνες φιλιππινες κ 4 μηνες ιαπωνια κ ουτε σε ταινιες δεν τα εχω δει αυτά :2funny::2funny::2funny:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.609
Κριτικές
36
Like
35.079
Πόντοι
18.565
Πριν 3 χρονια ειχα γνωρισει ενα Γιαπωνεζο κωλογερο συναγωνιστη στην Μπανγκοκ. Μεναμε στο ιδιο ξενοδοχειο αλλα τον συναντησα ενα βραδι στη γνωστη υπογα του Θερμαε, στο σοι 15 της Σουκχουμβιτ. Δεν κρατηθηκα λοιπον να τον ρωτησω για τις Γιαπωνεζες.
-Πορνοταινιες Γιαπωνεζικες μου λεει, εχεις δει;
-Ναι του λεω.
-Ε, καμμια σχεση, μου απανταει.
 

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
158
Πόντοι
291
Από αυτά που γράφεις μόνο αυτό με το πιάτο φαί ισχύει. Είναι η εμπειρία μου από Ταιλάνδη. Εγώ έπαιζα τίντερ, κανόνιζα ραντεβού, κάναμε βολτά, ξενάγηση, καθόμασταν τρώγαμε, τα πλήρωνα όλα, μπορεί και κανά ποτάκι μετά η street οτιδήποτε και μετά απλά την οδηγείς στο δωμάτιο. Τόσο απλά. Δε μπορώ να το εξηγήσω γιατί ήταν όλες καθημερινές ντόπιες κοπέλες, σαν να είναι μέρος της φιλοξενίας. Μοναδική προυπόθεση να είσαι καλός μαζί τους, ευγενικός, θετικός άνθρωπος με διάθεση για χαβαλέ και εξερεύνηση γιατί είναι παιχνιδιάρες, γουστάρουν καλό φαί, καλή ζωή και είναι ψυχούλες, καλόκαρδες και δοτικές. Μακάρι να ξαναπάω Ταιλάνδη μία μέρα.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
καλυτερα γυρνα το σε χενται πορν ισως ειναι πιο κοντα στην αληθεια απο αυτα που μας εγραψες στο θεμα!!!!
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
Cool μην ακους αυτος τους βρωμιαρηδες και κακεντρεχεις, μην μασας σε τιποτα, στα 50 μπορει να σου κατσει καμια αλλοδαπη. Μην σταματας ποτε την προσπαθεια. Ειμαστε ολοι μαζι σου! :grin::grin::grin:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Μα γιατί δεν ξαναποσταρε ο ενδιαφερόμενος;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.021
Κριτικές
94
Like
46.329
Πόντοι
17.311
@cool11# ασε τις γιαπωνεζες και τους κιτρινους δρακους και πες μας τι εγινε τελικα με τη γκομενα απο το εξωτερικο.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Μακριά από Ασιάτισσες.
Γαμιούνται με πλοκάμια από τεράστια χταπόδια.
Επίσης με δαίμονες, τέρατα και γυναίκες με τεράστια καβλιά.
Έχω δει και από συναγωνιστές ότι κυκλοφορεί ένα ΣΜΝ που σου κάνει την πούτσα τετράγωνη :new_shocked:

Άρρωστες καταστάσεις, έχω δει πολλά ντοκυμαντέρ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom