Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Aroma Spa, Μπακνανα 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
δυστυχως λογω δουλειας δεν μπορω πριν τις 6... οπως και να χει κακη αντιμετωπιση πελατη, η ασυνεννοησια μεταξυ τους, τζαμπα τραβηχτηκα εως εκει.
γενικα ειμαι νεουδι στη φαση, [size=10pt]τη Λειλα πηρα συγγρου 40-42 τρομερας ευχαριστημενος ζαρες τρομερες[/size], τη τζεσικα, απιστευτο κολερι, αλλα πολυ pse που εγω ειμαι πιο gfe. και μια κλαουντια απο κει παλι συγγρου καπου...μεγαλη φολα. ολη η μασαζοκαριερα μου σε 2 γραμμες!!!

παντως το εν λογω ιδρυμα, δεν το παλευω αλλο, αν και είναι ονειρικο το βυζερες+ασια μαζι, κατ εμε..δεν ξερω αν μπορω να το βρω αλλου ...

Φίλε τέτοιο στήθος σαν της Λειλας (πρωην Νικόλ από Σ29) δεν θα βρεις στην ευρύτερη περιοχή. Αφού πέρασες καλά μαζί της μην ψάχνεσαι δεν υπάρχει κάτι ανάλογο.... :tits:
Δοκίμασε την σε νουρού είναι από τις λίγες που το κατέχουν ή/και μασάζ στο οποίο επίσης είναι πολύ καλή!! :rockon: :rockon:
 

PAOKSELEO

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε τέτοιο στήθος σαν της Λειλας (πρωην Νικόλ από Σ29) δεν θα βρεις στην ευρύτερη περιοχή. Αφού πέρασες καλά μαζί της μην ψάχνεσαι δεν υπάρχει κάτι ανάλογο.... :tits:
Δοκίμασε την σε νουρού είναι από τις λίγες που το κατέχουν ή/και μασάζ στο οποίο επίσης είναι πολύ καλή!! :rockon: :rockon:

με βαση αυτα που διαβασα απο κριτικες, πιθανως της Μπελλας απο το μπακνανα να κοντραρουν, να μετρανε και αυτα φουλ, γ αυτο εχω παει τοσες φορες μπας και...αλλα δεν εχω καταφερει καν να τα δω!!!

παντως κοπελα με οκ υπηρεσιες και βυζαρα που αξιζει, τραβιεμαι και σε αλλες περιοχες δεν εχω θεμα φιλε :dancing: :2funny:
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
Πέρασμα Παρασκευή 23/12 μεσημέρι. Ο γνωστός τύπος με το συνεργείο απο κάτω είχε μπλοκάρει την είσοδο με αυτοκίνητο υπό επισκευή- πράγμα που αποτρέπει ντροπαλούς και δεσμευμένους, όχι εμένα. Παρούσες Αλεξάνδρα και Εύα. Πήρα Εύα στο πρόγραμμα της 1h-60 euro (VFM σίγουρα στις εποχές μας). Η Εύα είναι κουκλαρα αδύνατη προμίλφ ρωσίδα, αιγόκερως στο ζώδιο,  με πολλά τατουάζ -το πιο μεγάλο ένα κόκκινο λουλούδι στην πλάτη. Μασάζ μέτριο, στα του αγώνος προσπαθεί να είναι αποστειρωμένη αλλά καταλήξαμε να ανταλλάσουμε παθιασμένα γλωσσόφιλα. Πίπα με σκούφο, αλλά ελπίζω να τη συνετίσουν οι υπόλοιπες, τουλάχιστον για τους παλιούς πελάτες. Μόνο ζήτημα ότι ήταν κάπως στενή και ευαίσθητη στην κάτω περιοχή, αλλά απλά μπορεί να ήταν κοντά στις μέρες της. Το μαγαζί θα είναι κλειστό 25 και 26/12 και 1/1... σαν εμπορικό κατάστημα τις παραμονές εορτών...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Ουκρανή είναι η Εύα...
Αν την πείς Ρωσίδα τσαντίζεται...
 

Star Lord

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2016
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Χρόνια πολλά κορίτσια,και καλή χρονιά!
 

vipet3

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Το συνεργείο απο κάτω τι αυτοκίνητα φτιάχνει? Θα μπορούσε να έχει κάποια εμπορική πολιτική σε συνδιασμό με το κατάστημα απο πάνω. πχ στις τρείς αλλαγές λαδιών, η τέταρτη θα γίνεται δωρεάν στον πρώτο όροφο κλπ
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Το δίνουν ήδη δωρεάν... 60 ευρώ η ώρα...
πας σου κάνει ένα τέλειο μισάωρο μασαζάκι και μετά έχεις άλλη μισή ώρα ελεύθερος υποχρεώσεων...
βάλιου φορ μάνευ
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.996
Κριτικές
1
Like
32.925
Πόντοι
6.256
Περασα χθες
Ηταν μια σαυρα
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Πέρασα Παρασκευή Βράδυ , σαλόνι 2 κοπέλες μια ξανθιά 35+ και μια μελαχροινή 40+ μονάχα ένα προγραμμα 45' 60€ μασαζ με φραπέ. Δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπάω
 

adramagor

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα!!! Εύα και Αλίνα που δούλευαν στο μαγαζί αποχώρησαν? Σαύρες και 35+ 40+ δεν περιγράφουν σίγουρα τα δυο αυτά κορίτσια... ξέρει κανείς νεότερα? αυτό που ξέρω είναι ότι έψαχναν για καινούριο χώρο... μήπως τελικά έφυγαν και αντικαταστάθηκαν με άλλες?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Ονόματα δεν σου είπαν οι σαύρες φίλε;
Πχ σαύρα 1, σαύρα 2 κλπ...;
 

adramagor

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
έχω να περάσω από εκεί καμιά 15αρια μέρες... ο kontolagnos εγραψε για σαυρα και ο sailock για 35+ και 40+... εγω εχω διαφορετική 'αποψη για τις κοπελες τόσο εμφανισιακα όσο και ηλικιακα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom