Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Aroma Spa, Μπακνανα 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
Πέρασμα σήμερα...
Εύα,Μπέλλα και Αγγελική  μία κοπέλα που την είδα για πρώτη φορά,μιλφ με κοντό μαλλί...Μακριά απ΄τα γούστα μου...
Η Αλίνα αύριο...Σήμερα ρεπό!
  Ηταν  πολυ  μιλφ  αυτη η  Αγγελικη ??? απο σωμα ??  αδυνατη ??  κανονικη ?? Δωσε λιγο εικονα  στο τι  εστι  Αγγελικη  φιλε Βασιλη  :hi: :hi: :hi:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
   Ηταν  πολυ  μιλφ  αυτη η  Αγγελικη ??? απο σωμα ??  αδυνατη ??  κανονικη ?? Δωσε λιγο εικονα  στο τι  εστι  Αγγελικη  φιλε Βασιλη  :hi: :hi: :hi:

Ψιλογεμάτη στη περιφέρεια την είδα...Πρόσωπο καθημερινό και μαλλί κοντό καστανόξανθο...Ηλικία γύρω στα 35 εκεί κάπου...Δεν έδωσα και πολύ προσοχή...Δεν μου άρεσε...
 

PAOKSELEO

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
περασμα για ακομα μια φορα τριτη, με στοχο τη μπελλα.
λαστ ταιμ εφυγε νωρις γιατι ητανν αρρωστη λεει
παιρνω τηλεφωνο πρωτα για να μην την πατησω, μου λεει εδω ειναι περνα, θα φυγει 8 (ηταν 7)
παω μετα απο κανα 15λεπτο, και η κοπελα αφαντη..συγνωμες η σεριφισσα κλπ κλπ
λεει εβηχε ηταν κρυωμενη, της ειπα εχει ραντεβου, αλλα την εκανε..τα παρατάω με το συγκεκριμενο τεμαχιο, απαραδεκτη συμπεριφορα!!!!
btw στο δωματιο ηταν οι υπολοιπες 2 κοπελες αλινα κ αλεξανδρα αν θυμαμαι καλα, ωρα περιπου 7.30

εχει κανεις να προτεινει τιποτα για βυζοπουλο και ασιατικο πουθενα αλλου, να βοηθησει
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
περασμα για ακομα μια φορα τριτη, με στοχο τη μπελλα.
λαστ ταιμ εφυγε νωρις γιατι ητανν αρρωστη λεει
παιρνω τηλεφωνο πρωτα για να μην την πατησω, μου λεει εδω ειναι περνα, θα φυγει 8 (ηταν 7)
παω μετα απο κανα 15λεπτο, και η κοπελα αφαντη..συγνωμες η σεριφισσα κλπ κλπ
λεει εβηχε ηταν κρυωμενη, της ειπα εχει ραντεβου, αλλα την εκανε..τα παρατάω με το συγκεκριμενο τεμαχιο, απαραδεκτη συμπεριφορα!!!!
btw στο δωματιο ηταν οι υπολοιπες 2 κοπελες αλινα κ αλεξανδρα αν θυμαμαι καλα, ωρα περιπου 7.30

εχει κανεις να προτεινει τιποτα για βυζοπουλο και ασιατικο πουθενα αλλου, να βοηθησει
  Να προτειμας ΠΑΟΚΑΡΑ μου που ειμαι και φιλοπαοκτζης  να πηγαινεις απο  3ις  μεχρι  6 στα ιδρυματα ,  μετα τις 6"30  η περισσοτερες  γυρνανε σπιτια τους να φανε  και ξεκουραση ,  δυσκολα βρισκεις τα καλα  μετα  τις 7 στα περισσοτερα .
   Ωραια  αφρατα βυζοκοριτσα  ειναι η  Μπελλα και η  Αλινα  στο Μπακνανα και η Αλινα εχει ωραιο μεγαλουτσικο  βυζο ,  επρεπε  να περιμενεις να παρεις  Αλινα  , εχει ωραιο  εκφυλο  προσωπο  , κανει  ωραια ζουμερη πιπα , και στο  σεξ  τα δινει ολα αν την καυλωσεις στο ζεσταμα ,.... η   μονη που δεν  εχω φαει ακομα απο  εκει μεσα ειναι το Ευακι  η  αδυνατη ξανθουλα  με το μοντελε κορμι , το ωραιο  μουτρακι και το  μικρο εφηβικο  βυζακι .... αλλα κωλαρα  ρωσσικη  αφρατη .... αθλητικη Τσαουσεσκο κωλαρα η τυπισσα,  Ευα  ο  ορισμος " ξανθο  ρωσσιδι   αδυνατο " .... κοντα ειναι  θα ερθει κι ωρα της κι αυτηνης  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
 Ωραια  αφρατα βυζοκοριτσα  ειναι η  Μπελλα και η  Αλινα  στο Μπακνανα και η Αλινα εχει ωραιο μεγαλουτσικο  βυζο ,  επρεπε  να περιμενεις να παρεις  Αλινα  , εχει ωραιο  εκφυλο  προσωπο  , κανει  ωραια ζουμερη πιπα , και στο  σεξ  τα δινει ολα αν την καυλωσεις στο ζεσταμα ,.... η   μονη που δεν  εχω φαει ακομα απο  εκει μεσα ειναι το Ευακι  η  αδυνατη ξανθουλα  με το μοντελε κορμι , το ωραιο  μουτρακι και το  μικρο εφηβικο  βυζακι .... αλλα κωλαρα  ρωσσικη  αφρατη .... αθλητικη Τσαουσεσκο κωλαρα η τυπισσα,  Ευα  ο  ορισμος " ξανθο  ρωσσιδι   αδυνατο " .... κοντα ειναι  θα ερθει κι ωρα της κι αυτηνης  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:


η Αλίνα δεν έχει μεγάλα βυζιά...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
η Αλίνα δεν έχει μεγάλα βυζιά...
  Δεν  ειπα οτι  εχει  τεραστια 3μισαρια  βυζια  η Αλινα  ,  ειπα οτι εχει ωραιο  και αφρατο  ζουμερο βυζο  ,  και ουτε εχει  το εφηβικο εναμησαρι  της  Ευας ουτε της μαγαλες βυζαρες της  Μπελλας , η Μπελλα  αλωστε ειναι και πιο  ψωμομενη για αυτο τα  εχει ολα μεγαλα , μπουτια , κωλους , βυζους ....  :hi: :hi: :hi:
 

PAOKSELEO

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
   Να προτειμας ΠΑΟΚΑΡΑ μου που ειμαι και φιλοπαοκτζης  να πηγαινεις απο  3ις  μεχρι  6 στα ιδρυματα ,  μετα τις 6"30  η περισσοτερες  γυρνανε σπιτια τους να φανε  και ξεκουραση ,  δυσκολα βρισκεις τα καλα  μετα  τις 7 στα περισσοτερα .
    Ωραια  αφρατα βυζοκοριτσα  ειναι η  Μπελλα και η  Αλινα  στο Μπακνανα και η Αλινα εχει ωραιο μεγαλουτσικο  βυζο ,  επρεπε  να περιμενεις να παρεις  Αλινα  , εχει ωραιο  εκφυλο  προσωπο  , κανει  ωραια ζουμερη πιπα , και στο  σεξ  τα δινει ολα αν την καυλωσεις στο ζεσταμα ,.... η   μονη που δεν  εχω φαει ακομα απο  εκει μεσα ειναι το Ευακι  η  αδυνατη ξανθουλα  με το μοντελε κορμι , το ωραιο  μουτρακι και το  μικρο εφηβικο  βυζακι .... αλλα κωλαρα  ρωσσικη  αφρατη .... αθλητικη Τσαουσεσκο κωλαρα η τυπισσα,  Ευα  ο  ορισμος " ξανθο  ρωσσιδι   αδυνατο " .... κοντα ειναι  θα ερθει κι ωρα της κι αυτηνης  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

δυστυχως λογω δουλειας δεν μπορω πριν τις 6... οπως και να χει κακη αντιμετωπιση πελατη, η ασυνεννοησια μεταξυ τους, τζαμπα τραβηχτηκα εως εκει.
γενικα ειμαι νεουδι στη φαση, τη Λειλα πηρα συγγρου 40-42 τρομερας ευχαριστημενος ζαρες τρομερες, τη τζεσικα, απιστευτο κολερι, αλλα πολυ pse που εγω ειμαι πιο gfe. και μια κλαουντια απο κει παλι συγγρου καπου...μεγαλη φολα. ολη η μασαζοκαριερα μου σε 2 γραμμες!!!

παντως το εν λογω ιδρυμα, δεν το παλευω αλλο, αν και είναι ονειρικο το βυζερες+ασια μαζι, κατ εμε..δεν ξερω αν μπορω να το βρω αλλου ...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
δυστυχως λογω δουλειας δεν μπορω πριν τις 6... οπως και να χει κακη αντιμετωπιση πελατη, η ασυνεννοησια μεταξυ τους, τζαμπα τραβηχτηκα εως εκει.
γενικα ειμαι νεουδι στη φαση, τη Λειλα πηρα συγγρου 40-42 τρομερας ευχαριστημενος ζαρες τρομερες, τη τζεσικα, απιστευτο κολερι, αλλα πολυ pse που εγω ειμαι πιο gfe. και μια κλαουντια απο κει παλι συγγρου καπου...μεγαλη φολα. ολη η μασαζοκαριερα μου σε 2 γραμμες!!!

παντως το εν λογω ιδρυμα, δεν το παλευω αλλο, αν και είναι ονειρικο το βυζερες+ασια μαζι, κατ εμε..δεν ξερω αν μπορω να το βρω αλλου ...
 Μετα  τις 6¨30  η 7  πολυ  λιγα  ειναι τα  ιδρυματα που κρατανε τα δυνατα τεμαχια ,  πηγαινε  Σουκου αν μπορεις πιο νωρις , και η Λικα η μουναρα απ το  Φρατζη 7  στις 6 κανει τελευταιο  ραντεβου  αν πας 6"40 απλα την  βλεπεις να ντυνετε για να γυρισει σπιτι δεν κανει ραντεβου τελος , αν και ντυμενη παλι καυλα ειναι η  ατιμη  :wanker: :wanker: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: .... κι   αλλες μενουν και μακρια Βαρκιζες και Παλληνες οποτε μετρο και τον πουλο  , παντως  για  κινεζουλες ,  φιλλιπινεζες και αλλα Ασιατικα  τεμαχια δυστυχως  εχουν  εκλειψη  πλεον  , δεν  ειναι οπως προ  2ετιες που  εβρισκες 2  στην Μαρνης , 2  στη  Συγγρου  και μια  στην  Καλλιροης ,  δυστυχως πανε  αυτες οι παλε  καλες  εποχες ....  :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
 

PAOKSELEO

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
  Μετα  τις 6¨30  η 7  πολυ  λιγα  ειναι τα  ιδρυματα που κρατανε τα δυνατα τεμαχια ,  πηγαινε  Σουκου αν μπορεις πιο νωρις , και η Λικα η μουναρα απ το  Φρατζη 7  στις 6 κανει τελευταιο  ραντεβου  αν πας 6"40 απλα την  βλεπεις να ετοιμαζεται για να γυρισει σπιτι δεν κανει ραντεβου μετα ,  αλλες μενουν και μακρια Βαρκιζες και Παλληνες , παντως  για  κινεζουλες ,  φιλλιπινεζες και αλλα Ασιατικα  τεμαχια δυστυχως  εχουν  εκλειψη  πλεον  , δεν  ειναι οπως προ  2ετιες που  εβρισκες 2  στην Μαρνης , 2  στη  Συγγρου  και μια  στην  Καλλιροης ,  δυστυχως πανε  αυτες οι παλε  καλες  εποχες ....  :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:

καλως ρε τσιτσαριτοο, θενξ φορ δε ινφο.
Θα κανω περασμα σαββατο λοιπον, απο κει για μπελλα, τελευταια φορα σίγουρα.. ελπιζω στο τελος να αξιζει ολη αυτη η προσπαθεια και η συνευρεση να ναι δυνατη!!!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
καλως ρε τσιτσαριτοο, θενξ φορ δε ινφο.
Θα κανω περασμα σαββατο λοιπον, απο κει για μπελλα, τελευταια φορα σίγουρα.. ελπιζω στο τελος να αξιζει ολη αυτη η προσπαθεια και η συνευρεση να ναι δυνατη!!!
 ... τιποτα , απλα το πιο σιγουρο και σωστο για τα γατονια  ειναι το τηλεφωνακι πιο  πριν  στο  ιδρυμα και ενημερωση στην σεριφισσα οτι  πας απο εκει , η οτι σε μιση  ωρα ειμαι εκει , κρατηστε την , αν σου πει και παρα 10 φευγει ... εγω λεω ευχαριστω και στριβω  το  τιμονι μου γι αλλου ... :hi: :hi: :hi: :hi:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
η Αλίνα δεν έχει μεγάλα βυζιά...

για την ακρίβεια έχει πολύ μικρά με λίγο περίεργο σχήμα...

ωραιο  και αφρατο  ζουμερο βυζο  ,  και ουτε εχει  το εφηβικο εναμησαρι  της  Ευας ουτε της μαγαλες βυζαρες της  Μπελλας...

με τίποτα... Εύα και Αλίνα και οι δύο από βυζί φωνάρα...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
για την ακρίβεια έχει πολύ μικρά με λίγο περίεργο σχήμα...

με τίποτα... Εύα και Αλίνα και οι δύο από βυζί φωνάρα...
 ...  αβυζη  ειναι η  Αλινα  μωρε ,  παιζει και να εχεις και  δικιο ... , αλλα βυζια επιασα μαλλον , και τωρα που το  ξαναλες μοιαζουν να  τα εχει τοσο  μικρα οσο και της Μαριαννας απο Καλλιροης ...  :idiot: :idiot: :idiot: ,  αυτα περι  Βυζουλινας  και βυζομεζουρας , αλλη φορα θα μιλαω  με γραμμαρια , καλο  βραδυ και καλα Βυζομουλιασματα ... :hi: :hi: :hi: :hi:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
για την ακρίβεια έχει πολύ μικρά με λίγο περίεργο σχήμα...

με τίποτα... Εύα και Αλίνα και οι δύο από βυζί φωνάρα...

Σωστόστ...!


 ...  αβυζη  ειναι η  Αλινα  μωρε ,  παιζει και να εχεις και  δικιο ... , αλλα βυζια επιασα μαλλον , και τωρα που το  ξαναλες μοιαζουν να  τα εχει τοσο  μικρα οσο και της Μαριαννας απο Καλλιροης ...  :idiot: :idiot: :idiot: ,  αυτα περι  Βυζουλινας  και βυζομεζουρας , αλλη φορα θα μιλαω  με γραμμαρια , καλο  βραδυ και καλα Βυζομουλιασματα ... :hi: :hi: :hi: :hi:

Δε χρειάζεται ζυγαριά...Αλλά μεγάλα δεν είναι...Ούτε η Ευα έχει...Καλό βράδυ! :tits:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
Σωστόστ...!


Δε χρειάζεται ζυγαριά...Αλλά μεγάλα δεν είναι...Ούτε η Ευα έχει...Καλό βράδυ! :tits:
  Διαβαζετε  λιγο καλυτερα τα ποστ παιδες ,  Ευα  εφηβικο μικρο  βυζακι διοτι  αδυνατη  ,  Ευα  αφρατος  βυζος , Μπελλα ψωμομενη , μπουτομενη,  Βυζομενη Βυζομανα ....  ελεος παιδες  μην τα γραφω και 200 φορες , με ζυγαρια θα κυκλοφορω απο  βδομαδα , καλο  βραδυ και παλι ...  :hi: :hi: :hi: :hi:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
  Διαβαζετε  λιγο καλυτερα τα ποστ παιδες ,  Ευα  εφηβικο μικρο  βυζακι διοτι  αδυνατη  ,  Ευα  αφρατος  βυζος , Μπελλα ψωμομενη , μπουτομενη,  Βυζομενη Βυζομανα ....  ελεος παιδες   μην τα γραφω και 200 φορες , με ζυγαρια θα κυκλοφορω απο  βδομαδα , καλο  βραδυ και παλι ...  :hi: :hi: :hi: :hi:


Καλώς,καλό βράδυ! :tits: :tits2:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Ευα  εφηβικο μικρο  βυζακι διοτι  αδυνατη  ,  Ευα  αφρατος  βυζος

εσυ γράφτα καλύτερα...
ή μάλλον πιάστα τα βυζιά καλύτερα...
Τι αφράτο η Εύα... τι Εφηβικό... τι στο καλό... αποφάσισε πάνω από 40 χρονών είναι τα κορίτσια
μου αρέσει που επιμένεις κιόλας να πεις την τελευταία κουβέντα...
εδώ μετράμε πάνω από 40 ραντεβού με Ευα και Αλινα... 10 χρόνια τις ξέρω 
ΑΜΑΝ !!!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
εσυ γράφτα καλύτερα...
ή μάλλον πιάστα τα βυζιά καλύτερα...
Τι αφράτο η Εύα... τι Εφηβικό... τι στο καλό... αποφάσισε πάνω από 40 χρονών είναι τα κορίτσια
μου αρέσει που επιμένεις κιόλας να πεις την τελευταία κουβέντα...
εδώ μετράμε πάνω από 40 ραντεβού με Ευα και Αλινα... 10 χρόνια τις ξέρω   
ΑΜΑΝ !!!

Μάλλον το εφηβικό πήγαινε για την Αλίνα...Έχει γραφτεί το Εύα δύο φορές.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
κατσε να βάλω έναν αφράτο βύζο...
για να καλιμπράρουμε...
 

Συνημμένα

  • EmoXmof.jpg
    EmoXmof.jpg
    105,4 KB · Εμφανίσεις: 112
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom