Νέα

Αποκτάς «υπερδυνάμεις» κόβοντας τον αυνανισμό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα patrick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Δεν υπαρχει πιο ωφέλιμο πράγμα από τον αυνανισμό και το πορνό.
Τι αυτοσυγκράτηση και μαλακίες.
Αυτοσυγκράτηση ας γίνει στην κακία,στο μίσος και στις διαμάχες.

Αυνανισμός είναι μια εκτόνωση που αποφορτίζει κάθε λογής στρες.Αντίθετα η απουσία από τον αυνανισμό σε κάνει μαλάκα.

Όσοι επίσης υποστηρίζουν ότι καλό είναι μόνο να γαμας κανουν λαθος.
Αυτο ειναι εφηβικο πιστευω οσων αγχωνονται να ξεκινησει η ερωτικη τους ζωη και να μη μεινουν στη μαλακια.

Τα ιδια ισχυουν και για τη διακριση μεταξυ απληρωτων γυναικων και ιεροδουλων.
Ειναι εφηβικο μετεφηβικο χαρακτηριστικο να θες να γαμησεις κανονικη γκομενα να αποδειξεις στον εαυτο σου οτι μετρας.
Ενω πραγματι σε αυτο το επιπεδο η επισκεψη σε πορνειο μοιαζει με παραλλαγη αυνανισμου γιατι ειναι τυπικη και μηχανικη συνουσια.

Οταν πολυ αργοτερα απομυθοποιηθουν και οι κανονικες γκομενες κι οταν φτασεις στο level να βλεπεις ενα ανδρα πιστο που αγαπαει τη γυναικα του και λατρευει τα παιδια του ως...κατι εξωγηινο θα καταλαβεις ποσο ανουσια ηταν ολα τελικα.

Αυτο βεβαια ειναι μια προσωπικη γνωμη ετσι;
Ποτε τις γυναικες δε τις ειδα σοβαρα η για κατι παραπανω.Ποτε δεν ετυχε να μ αρεσει μια γυναικα για το λεγειν της η για το χαρακτηρα της
Και παντα στις σχεσεις μου οταν εχυνα ηθελα να εξαφανιστουν.

Επισης αναβαθμισα την επισκεψη στο πορνειο σε αλλο λεβελ.
Ειδα πως οι πουτανες λυνονται οταν σε γνωριζουν και μπορει να κανεις γαμησαρες.

Αγκαλιες φιλια τρυφεροτητα και σεξ με μια γυναικα που με.γουσταρει με μπλοκαρει με γεμιζει αγχος αποδοσης και φυσικα οι κανονικες γκομενες ειναι πιο.μετριες στο συνολο τους στις γαμησο τεχνικες.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.021
Κριτικές
94
Like
46.327
Πόντοι
17.311
Δεν υπαρχει πιο ωφέλιμο πράγμα από τον αυνανισμό και το πορνό.
Τι αυτοσυγκράτηση και μαλακίες.
Αυτοσυγκράτηση ας γίνει στην κακία,στο μίσος και στις διαμάχες.

Αυνανισμός είναι μια εκτόνωση που αποφορτίζει κάθε λογής στρες.Αντίθετα η απουσία από τον αυνανισμό σε κάνει μαλάκα.

Όσοι επίσης υποστηρίζουν ότι καλό είναι μόνο να γαμας κανουν λαθος.
Αυτο ειναι εφηβικο πιστευω οσων αγχωνονται να ξεκινησει η ερωτικη τους ζωη και να μη μεινουν στη μαλακια.

Τα ιδια ισχυουν και για τη διακριση μεταξυ απληρωτων γυναικων και ιεροδουλων.
Ειναι εφηβικο μετεφηβικο χαρακτηριστικο να θες να γαμησεις κανονικη γκομενα να αποδειξεις στον εαυτο σου οτι μετρας.
Ενω πραγματι σε αυτο το επιπεδο η επισκεψη σε πορνειο μοιαζει με παραλλαγη αυνανισμου γιατι ειναι τυπικη και μηχανικη συνουσια.

Οταν πολυ αργοτερα απομυθοποιηθουν και οι κανονικες γκομενες κι οταν φτασεις στο level να βλεπεις ενα ανδρα πιστο που αγαπαει τη γυναικα του και λατρευει τα παιδια του ως...κατι εξωγηινο θα καταλαβεις ποσο ανουσια ηταν ολα τελικα.

Αυτο βεβαια ειναι μια προσωπικη γνωμη ετσι;
Ποτε τις γυναικες δε τις ειδα σοβαρα η για κατι παραπανω.Ποτε δεν ετυχε να μ αρεσει μια γυναικα για το λεγειν της η για το χαρακτηρα της
Και παντα στις σχεσεις μου οταν εχυνα ηθελα να εξαφανιστουν.

Επισης αναβαθμισα την επισκεψη στο πορνειο σε αλλο λεβελ.
Ειδα πως οι πουτανες λυνονται οταν σε γνωριζουν και μπορει να κανεις γαμησαρες.

Αγκαλιες φιλια τρυφεροτητα και σεξ με μια γυναικα που με.γουσταρει με μπλοκαρει με γεμιζει αγχος αποδοσης και φυσικα οι κανονικες γκομενες ειναι πιο.μετριες στο συνολο τους στις γαμησο τεχνικες.
@troubaman ασε τις φιλοσοφιες και τα περι μαλακιας και πεσμας τι εγινε με το μωρο με τα δερματινα και το ροζ στριγκακι.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
@troubaman ασε τις φιλοσοφιες και τα περι μαλακιας και πεσμας τι εγινε με το μωρο με τα δερματινα και το ροζ στριγκακι.
Που σαι ρε αρχοντα;;
Με εφτυσε ρε τυπε δε τα ξαναπαμε..
Πηγα βολτα και με το σκυλο ανοιξε η γη...
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
οχι ρε φιλε, με ξενερωσες τωρα.
πωπω κριμα ☹️
Εχω ζουμι βεβαια γιατι ανταλλασω μηνυματα με την πρωην μου που πηγε και παντρευτηκε τον αφρικανο...
Ακουω σφακιανακη και τη σκεφτομαι φιλε
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.021
Κριτικές
94
Like
46.327
Πόντοι
17.311
Εχω ζουμι βεβαια γιατι ανταλλασω μηνυματα με την πρωην μου που πηγε και παντρευτηκε τον αφρικανο...
Ακουω σφακιανακη και τη σκεφτομαι φιλε
αυτη που γελαγε στην πιπα εννοεις ?
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216

Kalosionos1

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
8
Like
3
Πόντοι
0
Ε βεβαια φυσικο ειναι, με τη πολυ παλακια, τα πορνο και την εκθεση στην οθονη εισαι σαν ζομπι. Αν τα κοψεις ολα δεν σε νοιαζει τιποτα μετα απο καιρο και προσεχεις καλυτερα τον εαυτο σου. μπαινουν τα ενστικτα επιβιωσης αν τα κοψεις ολα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.088
Like
15.670
Πόντοι
3.656
Ε βεβαια φυσικο ειναι, με τη πολυ παλακια, τα πορνο και την εκθεση στην οθονη εισαι σαν ζομπι. Αν τα κοψεις ολα δεν σε νοιαζει τιποτα μετα απο καιρο και προσεχεις καλυτερα τον εαυτο σου. μπαινουν τα ενστικτα επιβιωσης αν τα κοψεις ολα.

Κινδυνεύεις απο καρκίνο του προστάτη όμως αν τα κόψεις
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Εγω παντως εκανα αποχη μια φορα για 4 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ μερες και δεν απεκτησα καμια σουπερ δυναμη. ισως τη σουπερδυναμη να χυνω γαλακτομπουρεκο αλλα δεν το λες και χρησιμο :think:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
Καταρχάς πρεπει να πουμε ευχαριστω στο νηματοθέτη πάτρικ του οποιου το άβαταρ μας θυμισε άλλες εποχές...

Κατα δευτερον πολλοί στο σάη αν κόψουν τη μαλακία όντως θα αποκτήσουν σουπερ δυνάμεις. Θα γαμήσουν και τις τρύπες απ'τα τούβλα..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.178
Πόντοι
8.530
Εχω ζουμι βεβαια γιατι ανταλλασω μηνυματα με την πρωην μου που πηγε και παντρευτηκε τον αφρικανο...
Ακουω σφακιανακη και τη σκεφτομαι φιλε
Αν ο Αφρικανός είναι κανας γιος φυλαρχου μην ανησυχείς ,βασίλισσα θα την έχει....αν είναι κανας φτωχομπινες που πουλάει γυαλιά η C.D.τοτε σου αφιερώνω το "Άνοιξε πετραααααααααααααααααααααααααα...."!!!!!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Η αγαπημένη μου κουμπαρουλα όποτε υπάρχει μια είδηση βίασε σκότωσε έπνιξε ένας άντρας μια γυναίκα, λέει : βάρα μια μαλακια ρε φίλε να έρθεις στα ίσα σου. Μετά βλέπεις τον κόσμο αλλιώς.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Saints

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.065
Πόντοι
456
Υπαρχουν βιβλια που λενε γιατι οι πλουσιοι εγιναν πλουσιοι αφου εκοψαν την μαλακια και εξηγουν γιατι πετυχαινουν μετα τα 40-50 που σταματανε το αρμεγμα.

Περιμενω jormakka για περαιτερω επιστημονικη αναλυση.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Υπαρχουν βιβλια που λενε γιατι οι πλουσιοι εγιναν πλουσιοι αφου εκοψαν την μαλακια και εξηγουν γιατι πετυχαινουν μετα τα 40-50 που σταματανε το αρμεγμα.

Περιμενω jormakka για περαιτερω επιστημονικη αναλυση.
γιαυτο δεν μπορω να πετυχω στη ζωη μου λες τυπε; με γρηγορους υπολογισμους πρεπει να εχω βαρεσει γυρω στις 4.000-5.000 μαλακιες τα τελευταια 20 χρονια.

απτην μια νιωθω μια περηφανια για το κατορθωμα (περηφανος μαλακας).... Αλλα με βαζεις σε σκεψεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom