Νέα

Από ποιά ηλικία πέφτουν οι σεξουαλικές επιδόσεις του άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 242
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απο ποια ηλικια πεφτουν οι σεξουαλικες επιδοσεις του αντρα?

  • 20-25

    Ψήφοι: 9 3,6%
  • 25-30

    Ψήφοι: 7 2,8%
  • 30-35

    Ψήφοι: 20 8,1%
  • 35-40

    Ψήφοι: 30 12,1%
  • 40-45

    Ψήφοι: 62 25,1%
  • 45-50

    Ψήφοι: 129 52,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    247

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.046
Πόντοι
456
Κούκλα μου όταν είσαι αρκετά νεώτερη και πας μ' ένα γέρο 68 χρονών για σεξ, είναι σαν να είσαι στην έρημο και να πηγαίνεις ν' αγοράζεις άνορακ για το κρύο.
Εγώ σχεδόν εξηνταρίζω και η μόνη αλλαγή που βλέπω πάνω μου είναι η δυσκολία επαναληπτικής στο καπάκι, κατά τ' άλλα μην σου πω ότι είμαι και καλύτερα από παλιά γιατί έχει σημασία να βρίσκεις και να ενεργοποιείς τα κουμπιά της γυναίκας έτσι ώστε να την φέρνεις εκεί που πρέπει. Βέβαια όλα αυτά δεν γίνονται με μαγικό ραβδί, προϋποθέτουν ότι:
- Δεν είσαι παχύσαρκος
- Δεν έχεις προβλήματα υγείας (ζάχαρο, διαβήτη κλπ κλπ)
- Γυμνάζεσαι σε τακτική βάση
- Τρώς και κοιμάσαι σωστά
- Δεν αγχώνεσαι, δεν στεναχωριέσαι
Αν συνδιάζεις όλα τα παραπάνω, το κοντέρ συνεχίζει να γράφει. 58 and counting....
Εχω 4 απο τα 5. Το αγχος με συνοδευει οχι το ερωτικο αλλα το εργασιακο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Για όσους έχουν πατήσει τα 40, σας έχει τύχει να γαμάτε κανένα φοβερό μουνί για 30-40 λεπτά και από ένα σημείο και μετά να μην νιώθετε πολύ το πέος σαν φουλ σκληρό, αλλά να μην είναι και πεσμένο;
Εκεί τι κάνουμε; Στάση για ξεκούραση; Ή συνεχίζουμε με τσιμπούκι για να σκληρύνει παλι;
Εγώ πρόσφατα το έπαθα με ένα πολύ δυνατό 28χρονο Ρωσίδι και λόγω κούρασης της το έδωσα στο στόμα και τελείωσα εκεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Έχω μια ερώτηση που απευθύνεται σε ηλικιακή ομάδα 65 και πάνω...πρόσφατα γνώρισα έναν αξιόλογο κύριο 68 ετών. Με κέρδισε με τους τρόπους του, γοητευτικός και πεντακάθαρος. Οι αποδόσεις του στο σεξ = 0,δεν προλάβαινε καν να τον βάλει μέσα μου,έχυνε έτσι μαλακούλη όπως ήταν. Έλεγε ότι είμαι πολύ καυτή,μάλλον πριν από μένα πήγαινε με παγόβουνα...ακόμα κλείνω τα μάτια μου σε αυτό,ωστόσο το νεανικό μου σώμα έχει κάποιες απαιτήσεις και ήδη κοιτάω τους περαστικούς άντρες σαν μια λυσσασμένη. Έχω καμία ελπίδα για κάτι καλύτερο στο σεξ μαζί του,είναι μια φάση που περνάει ή μπα....;
από ζάχαρο και προστάτη πώς τα πάει;
Βιάγκρα η μόνη λύση..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Για όσους έχουν πατήσει τα 40, σας έχει τύχει να γαμάτε κανένα φοβερό μουνί για 30-40 λεπτά και από ένα σημείο και μετά να μην νιώθετε πολύ το πέος σαν φουλ σκληρό, αλλά να μην είναι και πεσμένο;
Εκεί τι κάνουμε; Στάση για ξεκούραση; Ή συνεχίζουμε με τσιμπούκι για να σκληρύνει παλι;
Εγώ πρόσφατα το έπαθα με ένα πολύ δυνατό 28χρονο Ρωσίδι και λόγω κούρασης της το έδωσα στο στόμα και τελείωσα εκεί.
τύπε καλησπέρα...40ρης εδω πρόσφατος..λοιπον κοιτα,απο θέμα στησης δεν εχω θέμα.Δεν θα καβλωσω και ευκολα οπως στα 20 που θυμάμαι δεν μπορουσα να βγω απο τη θαλασσα,αλλα αυτο που λες δεν το εχω νιώσει.Σε γενικες γραμμες ακομα βαδίζω σε μια πορεια 30ρη ας πουμε..ας μη πω 20.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
τύπε καλησπέρα...40ρης εδω πρόσφατος..λοιπον κοιτα,απο θέμα στησης δεν εχω θέμα.Δεν θα καβλωσω και ευκολα οπως στα 20 που θυμάμαι δεν μπορουσα να βγω απο τη θαλασσα,αλλα αυτο που λες δεν το εχω νιώσει.Σε γενικες γραμμες ακομα βαδίζω σε μια πορεια 30ρη ας πουμε..ας μη πω 20.
Δεν μίλησα για αρχική στήση. Μιλάω για κατά τη διάρκεια του αγώνα.
Δηλαδή σπρώχνεις άνετα για 40 λεπτά πχ και το εργαλείο ειναι συνεχώς το ίδιο σκληρό;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Δεν μίλησα για αρχική στήση. Μιλάω για κατά τη διάρκεια του αγώνα.
Δηλαδή σπρώχνεις άνετα για 40 λεπτά πχ και το εργαλείο ειναι συνεχώς το ίδιο σκληρό;
αν μαρεσει πολυ η γκόμενα ναι αλλα ποτε δεν εχω γαμησει καποια για 40 λεπτα συνεχόμενα χωρις να χυσω.Αυτο εννοεις?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
αν μαρεσει πολυ η γκόμενα ναι αλλα ποτε δεν εχω γαμησει καποια για 40 λεπτα συνεχόμενα χωρις να χυσω.Αυτο εννοεις?
Ε ναι.
Πιστεύω ότι αυτή η διάρκεια θεωρείται πλέον αρκετά μεγάλη για 40ρηδες και αρχίζουν διάφορα περίεργα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Ε ναι.
Πιστεύω ότι αυτή η διάρκεια θεωρείται πλέον αρκετά μεγάλη για 40ρηδες και αρχίζουν διάφορα περίεργα.
Και γιατί σονυ και ντε θες 40 λεπτά καυλωμενος συνέχεια? Εκτός και αν έχεις παρει τίποτα και δεν μπορείς να χυσεις. Αλλά δε βρίσκω και το λόγο να είμαι συνεχόμενα 40 λεπτά καυλωμενος. Εγώ μέσα σε 5-10 αντε 20 λεπτά θα χυσω δε παιζει. Ε και μετά θα χρειαστώ το χρόνο μου για να επανέλθω στην όρεξη για συνέχεια.
 

farmerjim

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Like
436
Πόντοι
21
Το 95% καπου των πτωσεων του πεους ειναι για ψυχολογικους λογους, το υπολοιπο ειναι φυσιολογια.
Σε γενικες γραμμες ειναι αποτυχια να συγκεντρωθεις επειδη αλλες μαλακιες σου αποσπανε την προσοχη. Απο κει που στα 20 ησουν "μουνι, κωλος, μουνι, βυζια!!!" μπλεκεις σε ρουτινιασμενες μαλακιες και την ωρα του σεξ ο εγκεφαλος παιζει υπολογισμους τυπου "Ω, γαμω το σπιτι σου πρεπει να πληρωσω τη ΔΕΗ και θελει σερβις τ'αμαξι". Αλλαγη προτεραιοτητων.
Αμα εισαι παντρεμενος κιολας εκει ρουτινιαζει ακομα περισσοτερο.
Στο σεξ σημαντικο θεμα παιζουν οι φερομονες. Κι οπως ολα τα θηλαστικα μια χαρα τις μυριζεσαι, απλα δεν στις μεταφραζει σαν γευση ο εγκεφαλος χημικα, ειναι πιο υποσυνειδητο. Κι οπως ολες οι μυρωδιες που αμα τις τρως συνεχομενα στη μαπα ο εγκεφαλος σου μετα απο λιγο καιρο τις μπλοκαρει. Πχ καθεσαι στο γραφειο εχεις κανει 2 πακετα τσιγαρα και δεν καταλαβαινεις τη μυρωδια μετα απο καποια ωρα και μετα ερχεται μεσα καποιος καριολης κι αρχιζει να σκουζει οτι ειναι θαλαμος αεριων? Το ιδιο με τις φερομονες, αμα εισαι παντρεμενος ο εγκεφαλος μπλοκαρει της γυναικας τις φερομονες. Γι'αυτο ενα σωρο παντρεμενοι τη δικια τους ουτε να τη φτυσουν μετα απο καμια δεκαετια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Και γιατί σονυ και ντε θες 40 λεπτά καυλωμενος συνέχεια? Εκτός και αν έχεις παρει τίποτα και δεν μπορείς να χυσεις. Αλλά δε βρίσκω και το λόγο να είμαι συνεχόμενα 40 λεπτά καυλωμενος. Εγώ μέσα σε 5-10 αντε 20 λεπτά θα χυσω δε παιζει. Ε και μετά θα χρειαστώ το χρόνο μου για να επανέλθω στην όρεξη για συνέχεια.
Τύπε δεν βάζω στόχο στο πότε θα χύσω, ειδικά όταν έχω εκείνη την ώρα ένα τρελό μωρό.
Και εγώ ΄άλλες φορές μπορεί να τελειώσω στα 20 λεπτά, αλλά αν μπορώ να συνεχίσω στα 30-40 λεπτά δεν θα πιέσω τον εαυτό μου να χύσω στα 20 λεπτά.
Και όχι δεν π΄ήρα τίποτα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Τύπε δεν βάζω στόχο στο πότε θα χύσω, ειδικά όταν έχω εκείνη την ώρα ένα τρελό μωρό.
Και εγώ ΄άλλες φορές μπορεί να τελειώσω στα 20 λεπτά, αλλά αν μπορώ να συνεχίσω στα 30-40 λεπτά δεν θα πιέσω τον εαυτό μου να χύσω στα 20 λεπτά.
Και όχι δεν π΄ήρα τίποτα.
Πάντως τρελό μωρο και 40 λεπτά δεν πανε μαζί.. Γνώμη μου.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Εμένα δεν μου έχει τυχει να είμαι συνέχεια καυλωμενος για 40 λεπτά.Ουτε 20 χρόνων ουτε τώρα. Στα ενδιάμεσα θα τελειωσω σίγουρα.
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
η καλύτερη ηλικια για σεξ στον ανδρα ειναι οταν γινει 60 χρονων.
Αλλα να μην κανει μαλακίες νωριτερα,να μην εχει παρει κιλά και να προσεχει γενικα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
η καλύτερη ηλικια για σεξ στον ανδρα ειναι οταν γινει 60 χρονων.
Αλλα να μην κανει μαλακίες νωριτερα,να μην εχει παρει κιλά και να προσεχει γενικα.
σιγα μην ειναι και οταν μπει μεσα στο ταφο
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
4
Like
7.373
Πόντοι
2.306
η καλύτερη ηλικια για σεξ στον ανδρα ειναι οταν γινει 60 χρονων.
Αλλα να μην κανει μαλακίες νωριτερα,να μην εχει παρει κιλά και να προσεχει γενικα.
Μπορεί να λες εσύ καλύτερη ηλικία, αλλά τότε τυπε μόνο επί πληρωμή τα καλά μούνια..
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
η καλύτερη ηλικια για σεξ στον ανδρα ειναι οταν γινει 60 χρονων.
Αλλα να μην κανει μαλακίες νωριτερα,να μην εχει παρει κιλά και να προσεχει γενικα.
Ναι τότε περνάει η επίδραση του αντικαυλωτικου που μας ρίχνανε στον στρατό :grin:
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
Μπορεί να λες εσύ καλύτερη ηλικία, αλλά τότε τυπε μόνο επί πληρωμή τα καλά μούνια..
γιατι ρε συ?αν ο αλλος ειναι 60 οπως ο Μπραντ Πιτ και κρατιεται καλά σχετικα,δεν μπορει να ριξει μια γκομενα απο μονος του??
θελει ντε και καλα λεφτα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
σιγα μην ειναι και οταν μπει μεσα στο ταφο
γιατι ρε τύπε?
Αν ο αλλος κρατιέται καλά και προσεχει,δεν καπνιζει,δεν ειναι παχυς κτλ.... ποιο ειναι το προβλημα??
εισαι απο αυτους που θεωρουν δηλαδη οτι ενας ανδρας που ειναι 60 χρονων ειναι γέρος ??
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
39
Like
1.671
Πόντοι
3.990
Εάν δεν υπάρχει υποκείμενο νόσημα , διαβήτης, καρδιά , κτλπ μέχρι τα εβδομήντα σίγουρα . Επίσης ο αθλητισμός και η καλή διατροφή όπως και γενικά ο τρόπος ζωης , χωρίς αλκοόλ και κάπνισμα είναι σημαντικός . Το ξέρω από πολλούς παππούδες που έχω ρωτήσει . Κάποιοι πάνε και παραπάνω .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom