Νέα

Από ποιά ηλικία πέφτουν οι σεξουαλικές επιδόσεις του άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 242
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απο ποια ηλικια πεφτουν οι σεξουαλικες επιδοσεις του αντρα?

  • 20-25

    Ψήφοι: 9 3,6%
  • 25-30

    Ψήφοι: 7 2,8%
  • 30-35

    Ψήφοι: 20 8,1%
  • 35-40

    Ψήφοι: 30 12,1%
  • 40-45

    Ψήφοι: 62 25,1%
  • 45-50

    Ψήφοι: 129 52,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    247

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Αφου κανεις οτι δεν σε ενδιαφερει αυτο το κομματι της σχεσης ,πως θες να βρεις λυση?
Δεν το συζητάω γιατί πστεύω πως δε θα βελτιωθεί ποτέ σε αυτό το κομμάτι. Η επόμενη που θα βρει μπορεί πραγματικά να μην την ενδιαφέρει το σεξ. Επίσης πιστεύω ότι αυτοί που ξέρουν ότι δεν μπορούν να σε ικανοποιήσουν σεξουαλικά, είναι πολύ δοτικοί άνθρωποι. Ισως είναι ο τρόπος να καλύψουν αυτή την ατέλειά τους.
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Αν στο μυαλό του, είναι η σκέψη, ότι οι συναντήσεις σας πρέπει να καταλήγουν σε σεξ, φυσιολογικό είναι να αγχώνεται. Όπως και το ότι είσαι πολύ νεώτερη του και θα πρέπει οπωσδήποτε να σε ικανοποιήσει.
Κοίτα, ένας άνδρας σε αυτή την ηλικία, υποθέτω, δεν έχω πάει ακόμα, πλησιάζω, λειτουργεί στο σεξ, περισσότερο εγκεφαλικά.
Συν το τι συντήρηση έχει κάνει πριν. Εννοώ αν έπινε, αν γυμναζοτανε, και τι διατροφή έκανε.
Αλλά το κυριότερο είναι το κατά πόσο η φαντασία του μπορεί να δουλέψει, η αν είναι κορεσμένη. Κορεσμένη εννοώ, κυρίως από τσόντες και ίντερνετικη μαλακια, που νομίζω είναι η μάστιγα της εποχής μας, όσον αφορά την ανδρική ανικανότητα.
Δε νομίζω να βλέπει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056
Έχω μια ερώτηση που απευθύνεται σε ηλικιακή ομάδα 65 και πάνω...πρόσφατα γνώρισα έναν αξιόλογο κύριο 68 ετών. Με κέρδισε με τους τρόπους του, γοητευτικός και πεντακάθαρος. Οι αποδόσεις του στο σεξ = 0,δεν προλάβαινε καν να τον βάλει μέσα μου,έχυνε έτσι μαλακούλη όπως ήταν. Έλεγε ότι είμαι πολύ καυτή,μάλλον πριν από μένα πήγαινε με παγόβουνα...ακόμα κλείνω τα μάτια μου σε αυτό,ωστόσο το νεανικό μου σώμα έχει κάποιες απαιτήσεις και ήδη κοιτάω τους περαστικούς άντρες σαν μια λυσσασμένη. Έχω καμία ελπίδα για κάτι καλύτερο στο σεξ μαζί του,είναι μια φάση που περνάει ή μπα....;



supercool-creative-agency-attention.jpg
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Δεν έχει να κάνει με την ηλικία αλλά με τον τρόπο ζωής. Για παράδειγμα αν είσαι από ΔΕΚΟ είσαι πύραυλος στο σεξ και στα 65 σου καθώς μια ζωή ήσουν χαλαρός. Αν όμως είσαι στον σκληρό ιδιωτικό τομέα μπορεί να είσαι κοτόπουλο από τα 40 σου.

Φυσικά σε όλα αυτά πάιζουν βασικό ρόλο πράγματα όπως:

Διατροφή.
Γονίδια
Ύπνος κλπ
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Δεν το συζητάω γιατί πστεύω πως δε θα βελτιωθεί ποτέ σε αυτό το κομμάτι. Η επόμενη που θα βρει μπορεί πραγματικά να μην την ενδιαφέρει το σεξ. Επίσης πιστεύω ότι αυτοί που ξέρουν ότι δεν μπορούν να σε ικανοποιήσουν σεξουαλικά, είναι πολύ δοτικοί άνθρωποι. Ισως είναι ο τρόπος να καλύψουν αυτή την ατέλειά τους.
Ναι αλλα εσυ ηδη μιλας"για την επομενη που θα βρει" . Αν σ ενδιαφερει πολυ ο ανθρωπος μιλα του ειλικρινα. Πες του
" Γιωργο(οπως τον λενε τλσπ) τελειωνεις γρηγορα,ομως εισαι πολυ καλος ανθρωπος και δε θελω να σε χασω . Τι θα κανουμε; εχω παιδια στο bourdela που ειναι προθυμα να με βοηθησουν, να προσφερουν τις ψωλες τους για την απολαυση μου. "
Εκει θα δοκιμαστει η σχεση σας. Αν σ αγαπαει πραγματικα δεν θα εχει προβλημα να σου πει
" Ενταξει Κουλα μωρο μου(ή οπως σε λενε τλσπ) . Αφου το θελεις τοσο, φερε και κανενα παιδι ή και ολα τα παιδια απο το bou να τους αρμεγεις τις ψωλες στις συναντησεις μας. Γιατι κι εγω δεν θελω να σε χασω."
Λυσεις..... παντα υπαρχουν,αρκει να το θες.
:dancing: :dancing::dancing::dancing:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.472
Like
13.170
Πόντοι
3.506
Εγώ πάντως στο 39 που είμαι, δεν γυμνάζομαι, δεν καπνίζω και δουλεύω σαν σκύλος ! Μπορώ και μέρα παρα μέρα αλλά για κάποιο λόγο λειτουργώ καλύτερα με την ίδια γυναίκα, αν έχω συχνές αλλαγές κάπου δυσκολεύομαι :confused:
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
746
Κριτικές
8
Like
875
Πόντοι
366
Έχω μια ερώτηση που απευθύνεται σε ηλικιακή ομάδα 65 και πάνω...πρόσφατα γνώρισα έναν αξιόλογο κύριο 68 ετών. Με κέρδισε με τους τρόπους του, γοητευτικός και πεντακάθαρος. Οι αποδόσεις του στο σεξ = 0,δεν προλάβαινε καν να τον βάλει μέσα μου,έχυνε έτσι μαλακούλη όπως ήταν. Έλεγε ότι είμαι πολύ καυτή,μάλλον πριν από μένα πήγαινε με παγόβουνα...ακόμα κλείνω τα μάτια μου σε αυτό,ωστόσο το νεανικό μου σώμα έχει κάποιες απαιτήσεις και ήδη κοιτάω τους περαστικούς άντρες σαν μια λυσσασμένη. Έχω καμία ελπίδα για κάτι καλύτερο στο σεξ μαζί του,είναι μια φάση που περνάει ή μπα....;
68 χρονών τι περίμενες να του είναι πέτρα..;;τώρα όσοι λεν ότι στα 45 είναι ίδιο με τα 25,πιο πολύ τους εαυτούς τους προσπαθούν να πείσουν παρά τους υπόλοιπους..
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
68 χρονών τι περίμενες να του είναι πέτρα..;;τώρα όσοι λεν ότι στα 45 είναι ίδιο με τα 25,πιο πολύ τους εαυτούς τους προσπαθούν να πείσουν παρά τους υπόλοιπους..
Φίλε για τι το λες αυτό ;;???

Ολοι οι 68αρηδες ξυπνάνε με απόλυτη ερωτική διάθεση.

Για αυτό και μετά το κατούρημα ξεκινούν τη μέρα με ένα ετωτικότατο

"Ρε δε πανε να γαμηθούν όλοι και όλα !!""
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.176
Πόντοι
8.530
Φίλε για τι το λες αυτό ;;???

Ολοι οι 68αρηδες ξυπνάνε με απόλυτη ερωτική διάθεση.

Για αυτό και μετά το κατούρημα ξεκινούν τη μέρα με ένα ετωτικότατο

"Ρε δε πανε να γαμηθούν όλοι και όλα !!""
?
 

tsiout

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
8
Like
7
Πόντοι
0
Εγώ πάντως 42 και έχω περισσότερη όρεξη. Η ένταση έχει πέσει αλλά φταίει που δεν αθλουμαι.
 

gnks80

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2018
Μηνύματα
6
Like
3
Πόντοι
0
Εγώ πάντως στο 39 που είμαι, δεν γυμνάζομαι, δεν καπνίζω και δουλεύω σαν σκύλος ! Μπορώ και μέρα παρα μέρα αλλά για κάποιο λόγο λειτουργώ καλύτερα με την ίδια γυναίκα, αν έχω συχνές αλλαγές κάπου δυσκολεύομαι :confused:
Ακριβώς και εγώ. Σήμερα 41, ενώ 20-25 έκανα ότι ένας κλασσικός 25άρης, στα 30μου έπεσαν οι επιδόσεις, και από τότε που ξεκίνησα χάπι για το ζάχαρο, είμαι ταύρος εν υαλοπωλείο. Θέλω κάθε μέρα σεξ... Ελπίζω να διαρκέσει μέχρι τα 60.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.472
Like
13.170
Πόντοι
3.506
Ακριβώς και εγώ. Σήμερα 41, ενώ 20-25 έκανα ότι ένας κλασσικός 25άρης, στα 30μου έπεσαν οι επιδόσεις, και από τότε που ξεκίνησα χάπι για το ζάχαρο, είμαι ταύρος εν υαλοπωλείο. Θέλω κάθε μέρα σεξ... Ελπίζω να διαρκέσει μέχρι τα 60.
Μήπως σου έδωσε άλλο χάπι ο γιατρός κατα λάθος? :confused:
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
68 χρονών τι περίμενες να του είναι πέτρα..;;τώρα όσοι λεν ότι στα 45 είναι ίδιο με τα 25,πιο πολύ τους εαυτούς τους προσπαθούν να πείσουν παρά τους υπόλοιπους..
Κούκλα μου όταν είσαι αρκετά νεώτερη και πας μ' ένα γέρο 68 χρονών για σεξ, είναι σαν να είσαι στην έρημο και να πηγαίνεις ν' αγοράζεις άνορακ για το κρύο.
Εγώ σχεδόν εξηνταρίζω και η μόνη αλλαγή που βλέπω πάνω μου είναι η δυσκολία επαναληπτικής στο καπάκι, κατά τ' άλλα μην σου πω ότι είμαι και καλύτερα από παλιά γιατί έχει σημασία να βρίσκεις και να ενεργοποιείς τα κουμπιά της γυναίκας έτσι ώστε να την φέρνεις εκεί που πρέπει. Βέβαια όλα αυτά δεν γίνονται με μαγικό ραβδί, προϋποθέτουν ότι:
- Δεν είσαι παχύσαρκος
- Δεν έχεις προβλήματα υγείας (ζάχαρο, διαβήτη κλπ κλπ)
- Γυμνάζεσαι σε τακτική βάση
- Τρώς και κοιμάσαι σωστά
- Δεν αγχώνεσαι, δεν στεναχωριέσαι
Αν συνδιάζεις όλα τα παραπάνω, το κοντέρ συνεχίζει να γράφει. 58 and counting....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom