Νέα

Αντοχές στη μπουρδελότσαρκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
προφανώς και δεν είναι θέμα αντοχής αλλά απογοήτευσης από τις επιλογές.

έχω πετύχει παλιότερα παππού γύρω στα 80 χωρίς υπερβολή που είχε γυρίσει 5-6 σπίτια κι έβριζε γιατί ήταν όλες χάλια :2funny:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.343
Like
10.846
Πόντοι
3.556
Καληνεσπέραν Άρχοντες του μπου
Κάποτε πιτσιρικάς θυμάμαι είχα τη δύναμη και την υπομονή να γυρίσω ΟΛΑ τα μπουρδέλα της Φυλής των καθέτων οδών(πχ Πιπίνου,Φιλιππίδου,Φωκαίας,Διδύμου,Αγκύρας και δε συμμαζεύεται)
Του μεταξιού(Κολωνού,Ιάσωνος,Μεγαλεξάνδρου,Περδίκκα,Κολοκυνθούς κτλ)
Αλλά δε σταμάταγα εκεί ο αθεόφοβος!!
Γύριζα και τα στούντιο που τότε ήταν επιγραμματικά
-Κέντρο:Ιπποκράτους,Ισαύρων(Εξάρχεια)
Παιωνίου 10
Λέλας Καραγιάννη 35
Δροσοπουλάδικα(95 και 97)
-Ανατολικά;Ισμήνης 2
Καρέα 30
Ιππονάκτος 14
Μελαντίας 50
Βουρβαχή
Ηλία ηλίου
Το ιστορικο θησεως 35
Δυτικά:τα πρώτα Κασσανδράδικα
Το Μιλφαδικο στη Σερβιων(καπου εκει κοντα πισω μεταξυ Λ Αθηνων και Ιερας οδου)
Τερμα Λιοσιων τα 2 αντικρυστα στουντιο.
Τα πειραιάδικα στο 122 αν θυμαμαι καλα
Αλλα και εκεινο στο 193 που υπαρχει τωρα
Το Κηφησου 30
Κτλ
Να προσθεσω και το βουνο της βριλησσου και αργοτερα τα μασατζιδικα που γαμας τα οποια ανακαλυπτα ενα ενα.
ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΜΟΥ.
Ποσο συχνα κανετε γυρα αν οχι ολα τα περισσοτερα στεκια του αγοραιου ερωτα;
Ποσο συμμετεχει στο σαφαρι σας το διαδικτυο;
Καποτε πηγαιναμε στα τυφλα και αυτο ειχε ενας σασπενς.Δεν ηξερες τι θα αντικρυσεις...
Μπορει να σου πεφτε το σαγονι απο καποια υπερμουναρα η να βλεπες κατι μετριο αλλα γαμευσιμο.
Τωρα ολα τα εχουμε στο πιατο σε θεμα ενημερωσης...
Ποσοι απο μας αντεχουν η τολμουν να εξερευνησουν την ολοκληρωμενη σκοτεινη κι ισως αθεατη πλευρα των πορνειων της Αθηνας;
Εκεινη που εχει διαφυγει η αγνοηθει απο τις κριτικες και τα αγρυπνα βλεμματα των συναγωνιστων που καταθετουν τον οβολο της γνωσης τους διαδικτυακα στο-αδιαμφισβήτητα- σουπερ σαιτ μας;
Και αν η κορασιδα ηταν στο δωματιο, που συμβαινει συχνα, καθοσουν να περιμενεις ΣΕ ΟΛΑ τα μαγαζια; Αν ναι ησουν ηρωας. Εμενα πιο πολυ αυτη η αναμονη μου τη σπαει παρα το πηγαινε ελα απο το ενα στο αλλο
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.343
Like
10.846
Πόντοι
3.556
Είχα κάνει γύρω στα δέκα χλμ στην Θεσσαλονίκη κάνοντας την εξής διαδρομή:αφετηρια από κάθετη Εγνατίας από ήταν η βάση μου γύρισα όλα τα στούντιο μέχρι Π.Ερημιτη όπου βρήκα τον στόχο μου επέστρεψα πίσω στο ξενοδοχείο μου για πάρω και άλλα λεφτά ,χτύπησα τον στόχο μου και ξανά πίσω...όλα αυτά ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ χωρίς εμπλοκή ταξί η αστικού.
Τυπε ασχετο αλλα τι μου θυμισες: Στα 90'ς πηγα με εναν κολλητο στο καζινο στο αεροδρομιο με κατι ψιλα που ειχαμε στην τσεπη ως φοιτητες, να δοκιμασουμε την τυχη μας. Οπως ηταν αναμενομενο μειναμε και οι δυο ταπι και γυρισαμε με τα ποδια!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.776
Κριτικές
62
Like
40.136
Πόντοι
8.530
Τυπε ασχετο αλλα τι μου θυμισες: Στα 90'ς πηγα με εναν κολλητο στο καζινο στο αεροδρομιο με κατι ψιλα που ειχαμε στην τσεπη ως φοιτητες, να δοκιμασουμε την τυχη μας. Οπως ηταν αναμενομενο μειναμε και οι δυο ταπι και γυρισαμε με τα ποδια!!!
Για αυτό εμείς οι Βόρειοι περνάμε τα σύνορα και ακόμα και αν χάσουμε στο καζίνο παρηγοριομαστε με δωρεάν φαγητό από τον πλούσιο μπουφέ των Σκοπιανών καζίνο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.776
Κριτικές
62
Like
40.136
Πόντοι
8.530
Τυπε ασχετο αλλα τι μου θυμισες: Στα 90'ς πηγα με εναν κολλητο στο καζινο στο αεροδρομιο με κατι ψιλα που ειχαμε στην τσεπη ως φοιτητες, να δοκιμασουμε την τυχη μας. Οπως ηταν αναμενομενο μειναμε και οι δυο ταπι και γυρισαμε με τα ποδια!!!
Εγώ τουλάχιστον το ευχαριστήθηκα!Έσκασα 90€ αλλά ξέσκισα ένα ωραίο μοντελοειδες κωλαρακι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.776
Κριτικές
62
Like
40.136
Πόντοι
8.530
Βλ.κριτική μου από Πέτρου Ερημίτη 2Α-Μιρα- Με τίτλο:Ο μύθος και η πραγματικότητα.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Και αν η κορασιδα ηταν στο δωματιο, που συμβαινει συχνα, καθοσουν να περιμενεις ΣΕ ΟΛΑ τα μαγαζια; Αν ναι ησουν ηρωας. Εμενα πιο πολυ αυτη η αναμονη μου τη σπαει παρα το πηγαινε ελα απο το ενα στο αλλο
Σε πολλά σπιτάκια η κοπέλα ήταν δωμάτιο.Είχα φάει και 20 λεπτο κάποιες φορές να περιμενω στο σαλονι.
Το mindset τότε σε συνδυασμό με την δίψα μου να εξερευνήσω το άγνωστο και την κάβλα μου με όπλιζαν με στωικότητα.
Μιλάμε για πολλές ώρες μπουρδελότσαρκα που κατέληγα σε ένα τοπ 3 με δυσκολία να αποφασίσω ποιά θα γαμήσω.
Άλλες πάλι φορές μπορεί να έβλεπα κάποια και να πάθαινα τέτοιο χτυποκάρδι,τέτοια ζημιά που το 3 χίλιαρο,τετραχίλιαρο πεντοχίλιαρο κτλ έκανε φτερά από την τσέπη μου για πλάκα.
Όσο "ωρίμαζα" ως μπουρδελιάρης επέκτεινα τους στόχους μου και σε ιερόδουλες που δεν ήταν μοντελέ.
Αναζητούσα νέες αποχρώσεις της ηδονής,νέες συγκινήσεις.Τόσες όσες τα αυλάκια του εγκεφαλικού φλοιού.
Άλλες με μεγάλη περιφέρεια αλλά προσωπάρα,άλλες μιλφαρες της διπλανής πόρτας...άλλες με κακάσχημο πρόσωπο αλλά κωλάρα και ούτω καθεξής
Ευτυχώς είχα ένα παπάκι και δεν έχανα χρόνο σε αναζήτηση πάρκινγκ.
Είχα μάθει να κόβω δρομο από φυλής Λιοσίων κι από εκεί μεταξουργείο κτλ
Διαλείματα για αναψυκτικό μπυρίτσα ή σουβλάκι πάντα έπαιζαν.
Συνήθως γαμούσα δύο ιερόδουλες σπάνια τρείς ανά βόλτα.
Οι ώρες που επέλεγα για τσάρκα ήταν απόγευμα βράδυ ως το ξημέρωμα αλλά δεν έλλειπαν και οθ πρωινές εξορμήσεις.
Στο σήμερα πάω στοχευμένα.Δεν έχω τις αντοχές για τέτοιες μεγαλειώδεις εξορμήσεις.
Όπως έγραψαν και άλλοι συναγωνιστές δεν υπάρχει ανανέωση έμψυχου υλικού με αποτέλεσμα να βλέπουμε τις ίδιες ξανά και ξανά.
Επίσης η ενημέρωση μέσω των σαιτ πολλών στούντιο έχει περιορίσει την έκπληξή μας να δουμε κάτι καινούριο εκτος από το μέγεθος της βόλτας μας.
Άλλο κακό η αλυσιδοποίηση των στούντιο και οι τυποποιημένες υπηρεσίες.
Άλλες εποχές τότε,ρομαντικές κατά μια ιδιαίτερη έννοια...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.378
Κριτικές
8
Like
11.098
Πόντοι
3.786
από την άλλη ένα καλό τεμάχιο, θέλεις να παραμείνει στο ίδιο μέρος για να μπορείς να την επισκέπτεσαι συχνά.

Αν είσαι τόσο συχνός εξερευνητής λογικό είναι όταν δεν αλλάζει το προσωπικό να στραβώσεις. Εγώ τώρα επιδιώκω να αποκτήσω κάποια στανταράκια μέχρι να τα βαρεθώ.
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.441
Κριτικές
5
Like
7.352
Πόντοι
1.336
παλια ..πολυ παλία οταν ακομα δεν ειχαμε ιντερνετ και κινητα ..οταν ακομα πληρωναμε σε ελληνικές δραχμες ..οταν ανακαλυψαμε .το νοημα της ζωής .εκει προς το τελος του εξαταξιου γυμνασιου ...μερικες κυριακές ειχαμε εκδρομη με τη παρεα γνωστη και ως μπουρδελοτσαρκα


ξεκιναγαμε απο μεταξουργειο...νωρις το πρωι σε αυτα που ηταν κοντα στο σταθμο του Θησειου ..τα ελεγχαμε ολα μα ολα και συνεχιζαμε Λιοσίων για να σκουπισουμε και αυτα της Φυλής ..και μετα αντιστροφα την ιδια διαδρομη για να δουμε και την απογευματινη βαρδια ...

ορεξη ειχαμε ..αν ειχαμε και λεφτα στη τσεπη ..εεε περναγαμε μπεικα ....

Αχ ερημα μου νιατα και που τσαλακωθηκατε στο περασμα του χρονου

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ρεμαλια
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Το περπάτημα κάνει καλό στο καρδιαγγειακό και κατεπεκταση στις επιδόσεις
Να τον ακούς τον Ωρίωνα, Αρίσταρχε! Μπορεί να είναι πατσάς αλλά εξασκεί το μυαλό του μελετώντας νυχθημερόν ανατομία και κάποτε θα γίνει γιατρός
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Να τον ακούς τον Ωρίωνα, Αρίσταρχε! Μπορεί να είναι πατσάς αλλά εξασκεί το μυαλό του μελετώντας νυχθημερόν ανατομία και κάποτε θα γίνει γιατρός
@Arist@rxos , πες, σε παρακαλώ, στον Πρώτο, γιατί δεν του μιλάω, ότι δεν είμαι πατσάς αλλά τραχανάς. Γλυκός.
 
Τελευταία τροποποίηση:

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.645
Πόντοι
3.506
Το νορμάλ περπάτημα.Με 10-20 χλμ τη μέρα,το γαμάμε τη μάνα το καρδιαγγειακό και τα πόδια

Το δικο του περπατημα μονο νορμαλ δεν το λες αφου ειχε και γαμησι αναμεσα. Και γαμω τα περπατηματα!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.654
Πόντοι
3.656
Το δικο του περπατημα μονο νορμαλ δεν το λες αφου ειχε και γαμησι αναμεσα. Και γαμω τα περπατηματα!

Όταν κατέβηκα Αθήνα,περπάτησα ασταμάτητα επι 2-3 ώρες όλο το κέντρο.Γύρισα στο ξενοδοχείο το μεσημέρι και έπεσα ξερός μέχρι το βράδυ.Θέλει ρέγουλα το περπάτημα,δεν είμαστε και πιτσιρίκια πλέον
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.753
Κριτικές
8
Like
24.318
Πόντοι
6.336
Για αυτό εμείς οι Βόρειοι περνάμε τα σύνορα και ακόμα και αν χάσουμε στο καζίνο παρηγοριομαστε με δωρεάν φαγητό από τον πλούσιο μπουφέ των Σκοπιανών καζίνο.
Τους βρίζετε,τους βρίζετε αλλά πάτε και τους τα σκάτε.....
Οπότε τώρα μόνο.....
Βόρεια Μακεδονία με την βούλα...

Sponge Bob Shut Up GIF by SpongeBob SquarePants
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.776
Κριτικές
62
Like
40.136
Πόντοι
8.530
Τους βρίζετε,τους βρίζετε αλλά πάτε και τους τα σκάτε.....
Οπότε τώρα μόνο.....
Βόρεια Μακεδονία με την βούλα...

Sponge Bob Shut Up GIF by SpongeBob SquarePants
Μην μπερδεύεσαι...άλλο είναι να πας να ρίχνεις μια στο ΠΟΛΥ τόσο 5 η 10€ στην ρουλέτα και μετά να παρηγοριεσαι με φαγητό από τον μπουφέ του καζίνο και άλλο να περνάς τα σύνορα κάθε τρεις και λίγο για να γεμίσεις το ψυγείο ,για ...καύσιμα και για...γιατρούς(!!).
Αυτοί είναι πραγματικά εγκληματίες γιατί συντελούν στον οικομικο στραγγαλισμό των ίδιων τους των συγχωριανών...για αυτούς τους γελοίους και ανθελληνες ,συγχωριανοί και συμπατριώτες είναι οι υπάλληλοι των καζίνο ( μια που είναι συχνοτατοι πελάτες) και όσοι έχουν μαγαζιά που τα τιμούν επίσης συχνότατα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.753
Κριτικές
8
Like
24.318
Πόντοι
6.336
Μην μπερδεύεσαι...άλλο είναι να πας να ρίχνεις μια στο ΠΟΛΥ τόσο 5 η 10€ στην ρουλέτα και μετά να παρηγοριεσαι με φαγητό από τον μπουφέ του καζίνο και άλλο να περνάς τα σύνορα κάθε τρεις και λίγο για να γεμίσεις το ψυγείο ,για ...καύσιμα και για...γιατρούς(!!).
Αυτοί είναι πραγματικά εγκληματίες γιατί συντελούν στον οικομικο στραγγαλισμό των ίδιων τους των συγχωριανών...για αυτούς τους γελοίους και ανθελληνες ,συγχωριανοί και συμπατριώτες είναι οι υπάλληλοι των καζίνο ( μια που είναι συχνοτατοι πελάτες) και όσοι έχουν μαγαζιά που τα τιμούν επίσης συχνότατα.
Τι λες ρε μαλάκα...
Ούτε ευρώ δεν πρέπει....
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.330
Like
15.879
Πόντοι
3.556
Όταν κατέβηκα Αθήνα,περπάτησα ασταμάτητα επι 2-3 ώρες όλο το κέντρο.Γύρισα στο ξενοδοχείο το μεσημέρι και έπεσα ξερός μέχρι το βράδυ.Θέλει ρέγουλα το περπάτημα,δεν είμαστε και πιτσιρίκια πλέον
Συνήθεια είναι.. δεν έπαθες και τίποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom