Νέα

Αντοχές στη μπουρδελότσαρκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Καληνεσπέραν Άρχοντες του μπου
Κάποτε πιτσιρικάς θυμάμαι είχα τη δύναμη και την υπομονή να γυρίσω ΟΛΑ τα μπουρδέλα της Φυλής των καθέτων οδών(πχ Πιπίνου,Φιλιππίδου,Φωκαίας,Διδύμου,Αγκύρας και δε συμμαζεύεται)
Του μεταξιού(Κολωνού,Ιάσωνος,Μεγαλεξάνδρου,Περδίκκα,Κολοκυνθούς κτλ)
Αλλά δε σταμάταγα εκεί ο αθεόφοβος!!
Γύριζα και τα στούντιο που τότε ήταν επιγραμματικά
-Κέντρο:Ιπποκράτους,Ισαύρων(Εξάρχεια)
Παιωνίου 10
Λέλας Καραγιάννη 35
Δροσοπουλάδικα(95 και 97)
-Ανατολικά;Ισμήνης 2
Καρέα 30
Ιππονάκτος 14
Μελαντίας 50
Βουρβαχή
Ηλία ηλίου
Το ιστορικο θησεως 35
Δυτικά:τα πρώτα Κασσανδράδικα
Το Μιλφαδικο στη Σερβιων(καπου εκει κοντα πισω μεταξυ Λ Αθηνων και Ιερας οδου)
Τερμα Λιοσιων τα 2 αντικρυστα στουντιο.
Τα πειραιάδικα στο 122 αν θυμαμαι καλα
Αλλα και εκεινο στο 193 που υπαρχει τωρα
Το Κηφησου 30
Κτλ
Να προσθεσω και το βουνο της βριλησσου και αργοτερα τα μασατζιδικα που γαμας τα οποια ανακαλυπτα ενα ενα.
ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΜΟΥ.
Ποσο συχνα κανετε γυρα αν οχι ολα τα περισσοτερα στεκια του αγοραιου ερωτα;
Ποσο συμμετεχει στο σαφαρι σας το διαδικτυο;
Καποτε πηγαιναμε στα τυφλα και αυτο ειχε ενας σασπενς.Δεν ηξερες τι θα αντικρυσεις...
Μπορει να σου πεφτε το σαγονι απο καποια υπερμουναρα η να βλεπες κατι μετριο αλλα γαμευσιμο.
Τωρα ολα τα εχουμε στο πιατο σε θεμα ενημερωσης...
Ποσοι απο μας αντεχουν η τολμουν να εξερευνησουν την ολοκληρωμενη σκοτεινη κι ισως αθεατη πλευρα των πορνειων της Αθηνας;
Εκεινη που εχει διαφυγει η αγνοηθει απο τις κριτικες και τα αγρυπνα βλεμματα των συναγωνιστων που καταθετουν τον οβολο της γνωσης τους διαδικτυακα στο-αδιαμφισβήτητα- σουπερ σαιτ μας;
 
Τελευταία τροποποίηση:

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Καποτε πηγαιναμε στα τυφλα και αυτο ειχε ενας σασπενς.Δεν ηξερες τι θα αντικρυσεις...
Εδώ ακριβώς βρίσκεται όλη η ουσία. Ακριβώς επειδή τώρα δεν υπάρχει ανανέωση και δουλεύουν οι ίδιες και οι ίδιες εδώ και χρόνια, δεν έχεις όρεξη να γυρίσεις ολα τα σπιτάκια και να δεις τις ίδιες πάλι φάτσες. Δε φταίει μόνο το ίντερνετ.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Εδώ ακριβώς βρίσκεται όλη η ουσία. Ακριβώς επειδή τώρα δεν υπάρχει ανανέωση και δουλεύουν οι ίδιες και οι ίδιες εδώ και χρόνια, δεν έχεις όρεξη να γυρίσεις ολα τα σπιτάκια και να δεις τις ίδιες πάλι φάτσες. Δε φταίει μόνο το ίντερνετ.
Ουτε οτι γερασαμε;;
:woldman::coffee:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.932
Κριτικές
31
Like
25.723
Πόντοι
7.046
Εδώ ακριβώς βρίσκεται όλη η ουσία. Ακριβώς επειδή τώρα δεν υπάρχει ανανέωση και δουλεύουν οι ίδιες και οι ίδιες εδώ και χρόνια, δεν έχεις όρεξη να γυρίσεις ολα τα σπιτάκια και να δεις τις ίδιες πάλι φάτσες. Δε φταίει μόνο το ίντερνετ.
Ισχύει.
Πάνε οι καλές εποχές.
Κι εγώ πριν 20 χρόνια έκανα τη μεγάλη τσάρκα Φυλής, Σταθμό Λαρίσης, Μετάξι.
Τώρα έχω τις δυνάμεις, εννοείται, αλλά δεν έχω την όρεξη να βλέπω στο 80% μέτριες κοπελες που δουλευουν και χρόνια...!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Ουτε οτι γερασαμε;;
:woldman::coffee:
Χαχα οκ δεν ξέρω εσύ πόσο είσαι, αλλά θα έχει παίξει κι αυτό σίγουρα το ρόλο του. Εγώ που δεν είμα σχετικά νέος ακόμα δεν έχω πάντως την όρεξη να μπω σε όλα όπως έκανα πριν από 5 χρόνια ακριβώς για το λόγο που ανέφερα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Χαχα οκ δεν ξέρω εσύ πόσο είσαι, αλλά θα έχει παίξει κι αυτό σίγουρα το ρόλο του. Εγώ που δεν είμα σχετικά νέος ακόμα δεν έχω πάντως την όρεξη να μπω σε όλα όπως έκανα πριν από 5 χρόνια ακριβώς για το λόγο που ανέφερα.
40 φευγα ειμαι αλλα προτιμω πλεον να κανω μικρες στοχευμενες τσαρκες
Πανε οι εποχες που γυριζα ολο το Μεταξι και τη Φυλης
Μαλιστα ξεκινωντας απο το τελος της δευτερης βαρδιας και τερματιζοντας σχεδον ξημερωματα!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.788
Κριτικές
62
Like
40.168
Πόντοι
8.530
Είχα κάνει γύρω στα δέκα χλμ στην Θεσσαλονίκη κάνοντας την εξής διαδρομή:αφετηρια από κάθετη Εγνατίας από ήταν η βάση μου γύρισα όλα τα στούντιο μέχρι Π.Ερημιτη όπου βρήκα τον στόχο μου επέστρεψα πίσω στο ξενοδοχείο μου για πάρω και άλλα λεφτά ,χτύπησα τον στόχο μου και ξανά πίσω...όλα αυτά ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ χωρίς εμπλοκή ταξί η αστικού.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.788
Κριτικές
62
Like
40.168
Πόντοι
8.530
Kαι όλα αυτά μόνος....η απόλυτη πορνοεφοδος!
Φυσικα ουδόλως επηρεάστηκε η απόδοσή μου την ώρα του αγωνος από την μακρά πορεία που προηγήθηκε.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.081
Like
15.659
Πόντοι
3.656
Είχα κάνει γύρω στα δέκα χλμ στην Θεσσαλονίκη κάνοντας την εξής διαδρομή:αφετηρια από κάθετη Εγνατίας από ήταν η βάση μου γύρισα όλα τα στούντιο μέχρι Π.Ερημιτη όπου βρήκα τον στόχο μου επέστρεψα πίσω στο ξενοδοχείο μου για πάρω και άλλα λεφτά ,χτύπησα τον στόχο μου και ξανά πίσω...όλα αυτά ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ χωρίς εμπλοκή ταξί η αστικού.

Πολλή ταλαιπωρία ρε τύπε,γιατί δεν πήρες έστω το 31;
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.903
Κριτικές
38
Like
4.933
Πόντοι
2.696
Τη δεκαετία του 90 τα ίδια έκανα κι εγώ,και με φίλους και με τον ξαδερφό μου.Αλλά όπως γράφτηκε τα μπουρδέλα είχαν συνεχώς νέες κοπέλες.Το πρόβλημα τότε ήταν να βρεις ξανά την ίδια που γάμησες πριν 10 ημέρες!Όλα τα σπίτια ανοιχτά!Εγώ βασικά μόνο στη Φυλής πήγαινα,αλλά σε όλα έμπαινα.Πλέον αποφεύγω τα σπίτια με σκάλες,διότι βαριέμαι!Πλην του 54 επάνω!Λίγο πολύ τις ίδιες θα δεις που έχεις δει σε κάποιο άλλο σπίτι,ποιος ο λόγος να ανεβοκατεβαίνεις;Παλιά ξεκινούσαμε από τα υπόγεια στη συμβολή της Φυλής με την Ιουλιανού και φτάναμε μέχρι το Φ200.Αν είχαμε δει κάτι καλό π.χ στο 71 γυρίζαμε πίσω!Τώρα δεν ξέρω αν το 200 λειτουργεί,πάω μόνο στα μαζεμένα από το 71 μέχρι το 54.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.788
Κριτικές
62
Like
40.168
Πόντοι
8.530
Πολλή ταλαιπωρία ρε τύπε,γιατί δεν πήρες έστω το 31;
Η αλήθεια είναι ότι όλα αυτά έγιναν αργά την νύχτα που οι πιο πολλές γραμμές είχαν σταματήσει να κυκλοφορούν.
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
697
Κριτικές
26
Like
3.400
Πόντοι
1.436
Είχα κάνει γύρω στα δέκα χλμ στην Θεσσαλονίκη κάνοντας την εξής διαδρομή:αφετηρια από κάθετη Εγνατίας από ήταν η βάση μου γύρισα όλα τα στούντιο μέχρι Π.Ερημιτη όπου βρήκα τον στόχο μου επέστρεψα πίσω στο ξενοδοχείο μου για πάρω και άλλα λεφτά ,χτύπησα τον στόχο μου και ξανά πίσω...όλα αυτά ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ χωρίς εμπλοκή ταξί η αστικού.
Άξιος νέε μου
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
πλέον απλά δεν αξίζει, μειωμένες οι επιλογές πολύ...

παλιότερα μπορεί να πήγαινα και σε 10 σπίτια φυλής και περιξ αλλά είχε ενδιαφέρον, τώρα έχω 2-3 σταθερές κι αυτό με το ζόρι.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
474
Κριτικές
13
Like
4.514
Πόντοι
731
Εγώ σαν "νέος" στην πιάτσα, έχω ακόμα όρεξη να γυρνάω όταν βρίσκω χρόνο, γιατί ακόμα βλέπω "καινούργιες" φάτσες(κώλους) για εμένα, αλλιώς μπαίνω σε 5-6 και δοκιμάζω την 1η που θα μου κάνει έστω το ελάχιστο κλικ.
Προσπαθώ να πηγαίνω μόνο σε μία περιοχή την τσάρκα ίσως λόγω και ψυχαναγκασμού :P
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Ισχύουν όλα αυτά που προανέφερες, λιγότερες επιλογές, συν το ίντερνετ που πλέον ξέρεις τί θα συναντήσεις, συν τα χρόνια που βάρυναν στην πλάτη μας, συν τα ψυχοφθόρα πάνω κάτω στις σκάλες
Πλέον οι τσάρκες είναι πιο μικρές και στοχευμένες
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Παιδιά εγώ απλά βαριέμαι.. Πάω να βγάλω το υγρό πυρ βασίζομαινος στις κριτικές και στον δρόμο προς τον στόχο μπαίνω και τσεκάρω άλλα όχι πολλά πολλά.... Το 90 ε χα αξίζει μονοπάτι στην κυριολεξία μετάξι φυλής Λιοσίων... Αλλά ήμουν 17
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.111
Πόντοι
3.786
παίκτη δεν είναι θέμα φυσικής κατάστασης, αλλά θέμα νοοτροπίας. Τώρα που υπάρχουν οι κριτικές γιατί να τρέχω πάνω κάτω και να μπαίνω παντού; Επίσης αν απογοητευτείς μία ,δύο δεν ξαναπερνάς συνήθως.
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Ολοκληρωμένη mega τσάρκα και ενημέρωση έχει κάνει μόνο ο Φανούρης Τζούρας και ο Dirty living.
Ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος.

Προσωπικά έχω κάνει αρκετές φορές το Φυλής-Λιοσίων-Μεταξουργείο, όμως πλέον αφού ξέρεις από πριν ποιες θα δεις χάνεται όλη η μαγεία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom