Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ανδρούτσου 152 & Βασ. Γεωργίου 2ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Ώπα.... τι εξελίξεις είναι αυτές;... Άνοιξε ξανά το κατάστημα;; Το δεύτερο καλό είναι ότι παίζει καλό μασάζ σύμφωνα με τα λεγόμενα του παίκτη παραπάνω. Την τελευταία φορά που είχα πάει το μασάζ ήταν ένα πασάλειμμα με λάδι για 10 λεπτά.
...τωρα αναβαθμιστηκαν...το καναν 11 λεπτα το πασαλειμα... :grin: :grin: :grin:
 

Gogoguyehs

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
40
Like
72
Πόντοι
0
Παίδες 1η φορά σκέφτομαι να πάω μιας και είναι κοντά σχετικά στη δουλειά μου σε τέτοιο μαγαζί... Πέρασα σήμερα να δω αλλά δεν έβλεπα κάτι ευδιάκριτο στον πίνακα με τα κουδούνια. Και δεδομένο ότι ήταν κλειστή η πόρτα σκάλωσα να χτυπήσω σε γραφεία ζητώντας το ''σπα'' χαχαχα. :2funny: :2funny:
Όποιος συναγωνιστής έχει πληροφορίες ας στείλει  :cheesy: ;)
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Παίδες 1η φορά σκέφτομαι να πάω μιας και είναι κοντά σχετικά στη δουλειά μου σε τέτοιο μαγαζί... Πέρασα σήμερα να δω αλλά δεν έβλεπα κάτι ευδιάκριτο στον πίνακα με τα κουδούνια. Και δεδομένο ότι ήταν κλειστή η πόρτα σκάλωσα να χτυπήσω σε γραφεία ζητώντας το ''σπα'' χαχαχα. :2funny: :2funny:
Όποιος συναγωνιστής έχει πληροφορίες ας στείλει  :cheesy: ;)
Δεν ξερω αν λειτουργει ακομα γιατι ειχε προβληματα με τους υπολοιπους ενοικους, παντως στον πινακα με τα κουδουνια εχει ξεχωριστο μπουτον με το ονομα "ΣΤΑΝΙΣΗ".
Αν πας πληροφορησε μας.
 

don pepe

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
40
Like
14
Πόντοι
0
πριν 40 μερες περιπου σε τηλ. μου , ειπαν οτι δεν ισχυει πλεον .
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Πέρασα το προηγούμενο σάββατο. Το όνομα Στανίση ισχύει, αλλά δεν μου άνοιξε κανείς...
 

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Ενημερωση: Σε tour που εκανα αρχες δεκεμβριου δεν υπαρχει κουδουνι στην εισοδο και στον δευτερο οροφο δεν υπαρχει καμια επιγραφη-επωνυμια πανω στην πορτα.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Έχει κλείσει καιρό τώρα.  Όπως και τα πιο πολλά στον Πειραιά.
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Και αυτό το μαγαζί δεν νομίζω να υπάρχει.
Δεν είδα κουδούνι με τέτοια ονομασία.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ρε αστροφυσικέ. Έχεις πιάσει όλα τα παλιά θέματα που αφορουν μασαζ στον Πειραιά για να μας πεις τι??? Ότι έκλεισε το εκάστοτε μαγαζί?. Το ξέρουμε, το γράφουμε κιόλας.

Αν θες να ενημερώσεις πήγαινε σε αυτό το καινούριο που σου έστειλα με pm και έλα να μας πεις τι παίζει
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Mπράβο για την ενημέρωση για τα καταστήματα του Πειραιά που είχε ατονήσει ίσως και λόγω έλλειψης μαγαζιών. Θα παρακαλούσα τον Terry αν δε μπορεί να δημοσιεύσει το καινουργιο μαγαζί ας στείλει ΠΜ.
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Ρε αστροφυσικέ. Έχεις πιάσει όλα τα παλιά θέματα που αφορουν μασαζ στον Πειραιά για να μας πεις τι??? Ότι έκλεισε το εκάστοτε μαγαζί?. Το ξέρουμε, το γράφουμε κιόλας.

Αν θες να ενημερώσεις πήγαινε σε αυτό το καινούριο που σου έστειλα με pm και έλα να μας πεις τι παίζει

Terry αν σε κουράζει μην τα διαβάζεις. Εγώ τα έγραψα για να ενημερωθούν όσοι θέλουν.
Έχω γράψει και για το "καινούργιο" που λες αν εννοείς το Ηρ. 96.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Mπράβο για την ενημέρωση για τα καταστήματα του Πειραιά που είχε ατονήσει ίσως και λόγω έλλειψης μαγαζιών. Θα παρακαλούσα τον Terry αν δε μπορεί να δημοσιεύσει το καινουργιο μαγαζί ας στείλει ΠΜ.
Δεν είναι από τα μαγαζιά που ψάχνουμε εμείς. Είναι κανονικό στούντιο αισθητικής που το έχει ένα ανδρογυνο.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Terry αν σε κουράζει μην τα διαβάζεις. Εγώ τα έγραψα για να ενημερωθούν όσοι θέλουν.
Έχω γράψει και για το "καινούργιο" που λες αν εννοείς το Ηρ. 96.
Μάλλον εσύ κουράζεσαι να διαβάσεις αυτά που έχουμε γράψει λίγες γραμμές πιο πάνω. Το να μας πεις ότι είναι κλειστό ένα μαγαζί που έχουμε ήδη αναφέρει ότι είναι κλειστό, δεν είναι ενημέρωση. Αν θες να ενημερώσεις πήγαινε Καραΐσκου 70 ή Κουντουριώτου 144 που είναι από τα τελευταία 2 μαγαζιά που λειτουργούσαν μέχρι πριν κανα 2μηνο στον Πειραια, να μας πεις αν είναι ανοιχτά ή όχι.
Αν δεν κουραζόσουν να διαβάσεις θα γνώριζες την ύπαρξή τους
 

manch84

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
39
Like
8
Πόντοι
0
καλησπέρα και απο εμένα,

εγώ λέω να το αναστήσουμε αφτο το post μιας και πολλοί απο εμάς κυκλοφορούμε στον πειραια και θέλουμε να μάθουμε τα καλά τα στέκια.
Ας γράψει λοιπόν ο κάθε ένας απο εμάς τις νέες εμπειριες του στην ευρύτερη περιοχή της τρουμπας - Πειραιά

ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom