Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ανδρούτσου 152 & Βασ. Γεωργίου 2ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
Xμμ... μπαρουτοκαπνισμενη κρητικια Καιτη
και  από την περιγραφή ...
Μήπως  είναι η  ...πολυ μπαρουτοκαπνισμενη  Καιτη  πρώην του Ρέικι  3ηςΣ 119  4ος?  :rolleyes: :rolleyes:

αυτη του Ρεικι δεν ειναι 40αρα αλλα 50αρα...και σαν τον φραγκεσταιν!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.627
Πόντοι
4.365
αυτη του Ρεικι δεν ειναι 40αρα αλλα 50αρα...και σαν τον φραγκεσταιν!
Oχι.. αυτη δεν την λες φρανκεσταιν.. κρατιεται καλα για την ηλικια της... 
κορμι κ κολαρακι εχει σπεσιαλ...
Ωραιο μιλφακι γενικα.. σαν 45αρα barwoman ειναι...
'Θα' την επαιρνα προχτες.. αλλα με χαλασαν πολυ τα δοντια της... κατακιτρινα..
κ η μυρωδια-τσιγαριλα της... Μαλλον ειναι μεγαλο φουγαρο η κυρια...
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Oχι.. αυτη δεν την λες φρανκεσταιν.. κρατιεται καλα για την ηλικια της... 
κορμι κ κολαρακι εχει σπεσιαλ...
Ωραιο μιλφακι γενικα.. σαν 45αρα barwoman ειναι...
'Θα' την επαιρνα προχτες.. αλλα με χαλασαν πολυ τα δοντια της... κατακιτρινα..
κ η μυρωδια-τσιγαριλα της... Μαλλον ειναι μεγαλο φουγαρο η κυρια...
Kαι τελικα ποια πηρες η εφυγες αλαδωτος ?
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Προσφατη επισκεψη, οπου η ευγενικη Αλεξανδρα μου παρουσιασε μια χοντρη 45αρα
Αννα νομιζω και αλλη μια επισης πολυ κατω του μετριου, με τις οποιες προσπαθουσε να με πεισει να περασω,
αφου αλλες δυο που ειπε οτι ειχε ηταν απασχολημενες.
Την ρωτησα ΠΟΛΥ ευγενικα αν κανει εκεινη -νοστιμη γεματουλα- και παρεξηγηθηκε...
Μου ειπε πως την προσβαλω, οτι ειναι ιδιοκτητρια και οτι εχει ριξει εκατομυρια σε αυτο το μαγαζι... :think:
Αν εννουσε δραχμες, μπορει να 'χει ριξει κανα-δυο, αλλα για ευρω... μισο εκατομμυριο ευρω δεν κανει ολη
η πολυκατοικια!!
Σαν χωρος, ο συναγωνιστης που μιλησε για υποδομες οριακα αποδεκτες, πιθανον χωρις σαλονακι,
ηταν ακριβεστατος, αφου και μενα σε ενα μετριο δωματιο με βαλανε αμεσως.
Αφου διαφημιζει κατευθειαν, οτι οι κοπελες της κανουν πολυ καλο προγραμμα, "ερωτικη επαφη"
το χαρακτηρισε αρχικα, σεξ λιγο αργοτερα, πως ειναι δυνατον να την προσεβαλα?
Αλλωστε αρκετες σεριφισες σε μασατζιδικα πχ Μαριναρα Κ12 ειναι οχι μονο αξιογαμητες,
αλλα και διαθεσιμες γι'αυτο, οσο γι'αυτες που δεν ειναι διαθεσιμες, αρνουνται ευγενικα
και συχνα χαμογελουν συχνα κολακευμενες, προς τι λοιπον η "ευγενικη" παρεξηγηση?
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Απο την προηγουμενη αναφορα μου στις 5/7 ,εχω παει ακομα 2 φορες , απογοητευση....κα Αλεξανδρα μου δεν αρκουν οι καλοι τροποι η ευγενεια και η ζεστασια που προσπαθειτε να προσφερεται εσεις , χρειαζεται  ανανεωση στο ροστερ σας , καλλιτερη επιλογη κοριτσιων και παρακολουθηση τους στα παντα.
Ενδεικτικα θα αναφερω την Αννα μια σαρανταπενταρα καυλοφατσα που πηρα την πρωτη φορα η οποια αφου μπηκε στο δωματιο και αρχισε ενα ξενερωτο λαδοτριψιμο 6 λεπτων ,μου ειπε οτι ειναι αδιαθετη και ετσι ουτε κατι παραπανω ,ουτε δακτυλα πουθενα.Μια αεροπιπα λοιπον σε ενα μελατο εργαλειο με προφυλαξη ,σαφως, μετα απο δικη μου επιθυμια.
Την επομενη φορα που ηλθα μου ειπατε οτι την διωξατε γιατι δεν εκανε για τον χωρο σας , πραγματι φανταζομαι οτι θα πηγε προς Μεταξι μερια.
Πηρα λοιπον την Αλεξανδρα απο Ρουμανια , πιπινι αδυνατο με ωραια βυζακια , ωραιο μασαζ και δεκτικη στις υποδειξεις μου ,μολις γυρισα ανασκελα αρχισε το ακα χωρις να με ρωτησει,την σταματησα και ζητησα προφυλακτικο,οταν ομως της σηκωσα τα ποδια στο μασαζοκρεβατο και εγω ορθιος μου ηρθε μια μυρωδια κολιλας ,σκατ,,ας και απλησιας , αυτο ηταν ξενερωσα τελειως το τελειωμα επηλθε με λιγη πιπα και πολυ χερι.
Αυτα κα Αλεξανδρα μου , θα σας δωσω και αλλη ευκαιρια γιατι σας συμπαθω και ειμαι Πειριωτης , ομως και σεις καντε κατι περισσοτερο , μετα την Καιτη το χαος....
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
"μετα την Καιτη το χαος...."


Καιτη , αν διαβαζεις ακομα το σαιτ μας στειλε μου πμ , εμαθα οτι εισαι Κρητη θα κατεβω τελος Οκτωβριου , θελω να βρεθουμε.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.373
Πόντοι
4.895
Προσφατη επισκεψη, .........
Αλλωστε αρκετες σεριφισες σε μασατζιδικα πχ Μαριναρα Κ12 ειναι οχι μονο αξιογαμητες,
αλλα και διαθεσιμες γι'αυτο,...........

Τι το ήθελες και μου το θύμισες ??
Η Μαρίνα στο Κ12 παίζει ακόμα ??? 
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Τι το ήθελες και μου το θύμισες ??
Η Μαρίνα στο Κ12 παίζει ακόμα ??? 
Δεν εχω ιδεα φιλε, ο zero σαν πιο ψαγμενος ισως μπορει να βοηθησει, απο 'κεινον την εμαθα και 'γω πριν χρονια.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.373
Πόντοι
4.895
Για να κλεισω το κενό.
Η Μαρινα παιζει στο Ηρώων Πολ. 90
Στο μαγαζι έχουν έρθεινέες αφίξεις.
Ίδωμεν
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.373
Πόντοι
4.895
Η Ντόνα μετά απο σύντομο περασμα στο Κ48 εθεάθει επιστρέφουσα στον παρόν λαδάδικο. Για τους φαν της.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Η Ντόνα μετά απο σύντομο περασμα στο Κ48 εθεάθει επιστρέφουσα στον παρόν λαδάδικο. Για τους φαν της.
αν ανεβει κεντρο η καλλιθες κατι γινεται...ο πειραιας πεφτει μακρια
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Αν δεν "κατσει" η στρουμπουλη, ψιλομυτα, "επιχειρηματιας" το μαγαζι ΔΕΝ αξιζει!!
Μπαζοκομειο, μιλαμε για χαλι... Αυτη τρωγεται, οι κοπελες της οχι, με τιποτα, αυτες που ειδα εγω!!!!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μετά από την πόρτα που έφαγα στην Γρ. Λαμπράκη κατηφόρισα για επίσκεψη σε αυτό το ίδρυμα... Με υποδέχτηκε η Αλεξάνδρα με μια ευγένεια που σε σκλαβώνει.

Ο χώρος μέσα στο δωμάτιο είναι όμορφα διακοσμημένος. Την ώρα που πήγα (απόγευμα) υπήρχαν δύο κοπέλες. Δεν ξέρω ποιες είδε ο συναγωνιστής gary, αλλά  σε εμένα έτυχαν δυο κουκλάρες.
Μου ανέφεραν το ονόματά τους. Δυστυχώς δεν τα συγκράτησα.. Δεν έχουν πάντως καμία σχέση με τα ονόματα που έχουν αναφερθεί στις παραπάνω αναρτήσεις. Έμοιαζαν με ιταλικά σέξυ ονόματα.. (Τζιοβάνα ή Τζωρτζέλα και Λουίζα ή Λάουρα) Δεν θυμάμαι. Βοηθήστε όποιος ξέρει.
Ψηλές και οι δύο.. εγώ είμαι 1.72 και μου έριχναν. Καλλίγραμμες μελαχρινό μαλλί μακρύ μεχρι τον ώμο η μια και λίγο πιο μακρύ η άλλη. Η μία ήταν μικρούλα (την οποία και επελεξα). Πάνω από 22 δεν την κάνω κορμί λαμπάδα... βυζι 2,5 άρι στηρο και φιχτο, κωλαράκι τουρλωτό, χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας και αρκετα παιχνιδιαρα και ναζιάρα.. Από την προφορά θα έλεγα ότι είναι Ελληνίδα. Η άλλη μου φάνηκε περίπου στα 30. δεν την πρόσεξα πολυ γιατι ειχα φάει σκαλωμα με την πιτσιρικα.

Η κοπέλα υπερ του δέοντως φιλική και εξυπηρετική. Σε κάνει να αισθανθεις άνετα απο την πρώτη στιγμή. Στα του αγώνα, από μασαζ μην περιμενετε πολλα .. κάνα 10λεπτο λίγο πασαλειματάκι με λάδι.. και μετά αρχίζει κατευθείαν το παιχνίδι.  Φιλιά παντού, ακα πίπα.. δέχεται γλωσσόφιλα, γλειψίματα και δάχτυλα παντού.. χωρίς να δυσανασχετεί. Σεξ σε πολλές στάσεις με εκείνη από πάνω.. Το τελείωμα ήρθε γρήγορα γιατί με είχε κάνει τούρμπο με τα γλειψίματα της όλη την ώρα και δεν μπορούσα να
κρατηθώ.

Το μόνο αρνητικό που έχω να παραθέσω από την πρώτη μου επίσκεψη στο χώρο, είναι η μικρή ντουζιέρα.. Το μπάνιο είναι μεγάλο αλλά η ντουζιέρα μικρή.. Πλένεσαι και κοπανάς στο πλεξιγκλάς.. .. κάποιος μεγαλόσωμος δύσκολα θα χωρέσει εκεί μέσα.
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Μετά από την πόρτα που έφαγα στην Γρ. Λαμπράκη κατηφόρισα για επίσκεψη σε αυτό το ίδρυμα... Με υποδέχτηκε η Αλεξάνδρα με μια ευγένεια που σε σκλαβώνει.

Ο χώρος μέσα στο δωμάτιο είναι όμορφα διακοσμημένος. Την ώρα που πήγα (απόγευμα) υπήρχαν δύο κοπέλες. Δεν ξέρω ποιες είδε ο συναγωνιστής gary, αλλά  σε εμένα έτυχαν δυο κουκλάρες.
Μου ανέφεραν το ονόματά τους. Δυστυχώς δεν τα συγκράτησα.. Δεν έχουν πάντως καμία σχέση με τα ονόματα που έχουν αναφερθεί στις παραπάνω αναρτήσεις. Έμοιαζαν με ιταλικά σέξυ ονόματα.. (Τζιοβάνα ή Τζωρτζέλα και Λουίζα ή Λάουρα) Δεν θυμάμαι. Βοηθήστε όποιος ξέρει.
Ψηλές και οι δύο.. εγώ είμαι 1.72 και μου έριχναν. Καλλίγραμμες μελαχρινό μαλλί μακρύ μεχρι τον ώμο η μια και λίγο πιο μακρύ η άλλη. Η μία ήταν μικρούλα (την οποία και επελεξα). Πάνω από 22 δεν την κάνω κορμί λαμπάδα... βυζι 2,5 άρι στηρο και φιχτο, κωλαράκι τουρλωτό, χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας και αρκετα παιχνιδιαρα και ναζιάρα.. Από την προφορά θα έλεγα ότι είναι Ελληνίδα. Η άλλη μου φάνηκε περίπου στα 30. δεν την πρόσεξα πολυ γιατι ειχα φάει σκαλωμα με την πιτσιρικα.

Η κοπέλα υπερ του δέοντως φιλική και εξυπηρετική. Σε κάνει να αισθανθεις άνετα απο την πρώτη στιγμή. Στα του αγώνα, από μασαζ μην περιμενετε πολλα .. κάνα 10λεπτο λίγο πασαλειματάκι με λάδι.. και μετά αρχίζει κατευθείαν το παιχνίδι.  Φιλιά παντού, ακα πίπα.. δέχεται γλωσσόφιλα, γλειψίματα και δάχτυλα παντού.. χωρίς να δυσανασχετεί. Σεξ σε πολλές στάσεις με εκείνη από πάνω.. Το τελείωμα ήρθε γρήγορα γιατί με είχε κάνει τούρμπο με τα γλειψίματα της όλη την ώρα και δεν μπορούσα να
κρατηθώ.

Το μόνο αρνητικό που έχω να παραθέσω από την πρώτη μου επίσκεψη στο χώρο, είναι η μικρή ντουζιέρα.. Το μπάνιο είναι μεγάλο αλλά η ντουζιέρα μικρή.. Πλένεσαι και κοπανάς στο πλεξιγκλάς.. .. κάποιος μεγαλόσωμος δύσκολα θα χωρέσει εκεί μέσα.

τι τιμή παίζει ? κουλούρι δίνει ?
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.373
Πόντοι
4.895
Μάλλον η Ντόνα ήταν ,από την περιγραφή (αλλάζει ονόματα).
Αν ήταν, δίνει και κουλούρι αλλά δεν ξέρω +πόσο...
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Πέρασα κι εγώ τότε προάλλες και πέρασα 45 λεπτά με την Τζιοβάνα. Εντυπώσεις copy/paste με τον συναγωνιστή Terry πιο πάνω. Φουλ κρεοφαγία με κέφι και μπρίο. Κουλούρι δεν πήρα - δεν ρώτησα, πιθανολογώ όμως ότι υπό συνθήκες προσφέρεται. Ήταν και μια Άννα στο γαμαζί, συμπαθητική και πολύ τσαχπίνα, αλλά με λίγα παραπάνω κιλά σε μέση -  περιφέρεια.
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Περασα την Τεταρτη 30/10 στις 12.30 αλλα δεν μου ανοιξαν την κατω πορτα , πηρα αργοτερα τηλεφωνο την κα Αλεξανδρα αλλα "η συνδεση δεν ειναι εφικτη" ξερεις κανεις συναγωνιστης τι εγινε ?
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Έχει συμβεί και σε εμένα κάποια Δευτέρα απόγευμα πριν κανένα δίμηνο. Για τηλέφωνο δεν είχα ασχοληθεί.
Την τελευταία φορά (προ δεκαπενθημέρου περίπου) που πέρασα, είδα το ρόστερ και το έβαλα στα πόδια πανικόβλητος.

Ζαμάν φου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom