Νέα

Alexia Rossi

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Ο  Ζινεντιν   σε  αποκαλουσε  ''κουκλιτσα  μου''....απο  οτι   θυμαμαι  σε  καποιο  αλλο  ποστ...
Και  συ  σιωπησες....
Ο  νοων  νοειτω....
ο νοων νοειτω οτι οι φοτο σου ειναι παμπαλαιες κ δεν τις αλλαζεις
γιατι αραγε ?????
ο νοων νοειτο οτι δηλωνεις 31 στις αγγελιες κ στα σαιτ κρυβοντας τουλαχιστο 15 χειμωνες κ καλοκαιρια
γιατι αραγε ??????
ο νοων νοειτο οτι δεν εχεις επιχειρηματα και καθεσαι και παπαρολογεις λεγοντας οτι πηγαινεις με αντρες γυναικες και ζευγαρια πραγματα παντελος ασχετα με αυτα που σου προσαπτω και τα οποια εχει εδω κ πολυ καιρο που τα εχεις αποδεχθει αλλα παρολαυτα δεν εχεις κανει το παραμικρο για να τα αλλαξεις σκεπτομενη πονηρα οτι θα βρισκονται παντα πελατες οι οποιοι θα τσιμπανε απο αυτες τις πληροφοριες κ τις φοτο γιατι αλλη εξειγηση δεν υπαρχει
σε πληροφορω οτι εχουμε συνευρεθει προ 5ετιας ... απο τοτε ακομα το λαιβ θεαμα οταν σε αντικρισα σε σχεση με τις πληροφοριες που παρειχες σε σαιτ και αγγελιες απειχε χιλιομετρα απο την πραγματικοτητα ..... δεν μπορω καν να σκεφτω τωρα το ποσο απεχει
ο νοων νοειτο οτι τα ειχα γραψει πριν μηνες εδω κ συγκεκριμενα στις 29/01/2017 κ θυμηθικες να απαντησεις στις 05/12/2017 ενω εισαι ενεργο μελος και γραφεις συχνα
ο νοων νοειτο οτι ενω σου απαντησα κατευθειαν στις μπουρδες που εγραψες εσυ πεταξες παλι μια μπουρδα μετα απο 5 μερες ενω σε εβλεπα να συμμετεχεις σε αλλα θεματα στο σαιτ ?????? λες να εμπαινες μεσα στο σαιτ κ να μην κοιτουσες το δικο σου θεμα ????? λιγο δυσκολο απλα δεν ειχες τι να πεις
ο νοων λοιπον να εισαι σιγουρη οτι νοειτο
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Αφου  βλεπεις   μονο  τις  παλιες  φωτο...ελα  δες  κ  τις  νεες
 

Συνημμένα

  • 20170709_211259.jpg
    20170709_211259.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 342

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
και
 

Συνημμένα

  • 21905654_846017738894921_485691411_n.jpg
    21905654_846017738894921_485691411_n.jpg
    39,3 KB · Εμφανίσεις: 151

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
και  αυτη...για  την  οχι  καλη  στυση...που  ΜΟΝΟ  ΕΣΥ....ανεφερες
 

Συνημμένα

  • 20170920_091743.jpg
    20170920_091743.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 317

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
1ον   μη φοβασαι να δειξεις το προσωπο σου
2ον.  οποιος διαβασει θα δει στα λεγομενα μου οτι δεν αναφερθηκα πουθενα για στυση οποτε μην προσπαθεις να πας την κουβεντα εκει που θες για ευνοητους λογους κ οπως σε συμφερει
3ον.  βαλε φοτο που να σε αντιπροσωπευουν στις αγγελιες και στα σαιτ που τις βαζεις κ ασε τα σαπια με τις φοτο εδω μεσα
4ον.  εξακολουθεις να δηλωνεις 31 χρονων στις αγγελιες σου ??????
        ακομα δεν το αλλαξες ????????
        ακομα κρυβεις χειμωνες και καλοκαιρια ?????? ( περιπου 15 οπως προανεφερα )
        ακομα κανεις την κινεζα σαν να μην καταλαβαινεις ( μαλλον ετσι σε συμφερει )


υγ1.   μαγκιες επιπεδου δημοτικου τραβα κανε πουθενα αλλου
       εδω ειναι σαιτ οπου ο κοσμος μπαινει για να ενημερωνεται
       και ευτηχως ο κοσμος εχει ξυπνησει και δεν τρωει σανο ΓΕΝΙΚΟΣ
       τα υπολοιπα που προσπαθεις ταχα μου να περασεις ειναι να χαμε να λεγαμε




υγ2.  αλλαξε κινητο γιατι δεν βοηθαει ο φακος και η αναλυση μαλλον ..  απο χθες που σου τα εγραψα μεχρι σημερα στις 9 το βραδυ που απαντησες περασαν σχεδον 16 ωρες μεχρι να βγαλεις 3 φοτο και να πεις τις παπαριες σου
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Οι φωτογραφιες  αυτες  ειναι  σε  αγγελιες  μου  απο  το  Σεμπτεμβρη...δημοσιοποιημενες.

Για  την  οχι  καλη  στυση.....σελιδα  8...ανεφερε  ενας  Sun Sun....δηλ  ΕΣΥ..k απο  κατω  συμφωνησες...κ  μαλιστα  :thumbsup:

Αν  ανατρεξουμε  σε  διαφορα  θεματα...θρεντ....κ  συζητησεις.θα  δουμε  το  ποιον  σου  κ  την  αναξιοπιστια  σου.
Κ  την  εμπαθεια  σου  στα  γραφομενα  σου.

Γιατι  ΠΕΛΑΤΗΣ  ΔΕΝ  ΕΙΣΑΙ....

Κ  εν  πασει  περιπτωσει...  δεν  θα  σπαταλησω  αλλο  χρονο  μαζι  σου...

Αφου  το  ξερεις  κ  συ  πολυ  καλα  γλυκια  μου....Οι  δυο  μας  να  τρεξουμε...πεμπτη  θα  βγεις...
 

mikrosthess

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Να κανω μια αλλη ερωτηση εγω... δηλαδη foyxter αν καποιος σε ρωτουσε για την Αλεξια τι θα ελεγες? Εννοω να παει σαν πελατης? θα περνουσε ασχημα? θες να πεις δεν ειναι απο τις καλες και πολυ τιμιες περιπτωσεις της πολης μας?
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Να κανω μια αλλη ερωτηση εγω... δηλαδη foyxter αν καποιος σε ρωτουσε για την Αλεξια τι θα ελεγες? Εννοω να παει σαν πελατης? θα περνουσε ασχημα? θες να πεις δεν ειναι απο τις καλες και πολυ τιμιες περιπτωσεις της πολης μας?
τιμιος ειναι αυτος που εκτιμαει κ που δεν φοβαται να κρυψει τιποτα
για το αν ειναι καλη η οχι επιλογη εχει ατομα που την εχουν επισκευθει παμπολες φορες
εγω με μια φορα δεν ειμαι ικανος να σου απαντησω
για το αν τωρα περασα καλα η οχι η απαντηση μου ειναι οχι διοτι αλλα εβλεπα κ διαβαζα στις αγγελιες κ αλλα αντικρισα
αλλη ηλικια αλλες φοτο οποτε πριν καν μπω ειχα ηδη ξενερωσει
τωρα αυτα τα χαζα που πεταει κ με αποκαλει γλυκια μου κ πιπες τετοιες νομιζω ριχνει το επιπεδο ο ΑΛΕΞΗΣ κ προσπαθει να παει την κουβεντα εκει που θελει στο να περασει δηλαδη οτι ειμαι καποιο φανταστικο προσωπο της δουλειας που τον συναγονιζομαι
να προσθεσω απλα οτι απο προχθες εχει τουλαχιστον 4-5 ατομα παλια του φορουμ τα οποια δεν θα κατονομασω που μου στελνουν μυνηματα ωστε να μην ασχολουμαι αλλο κ οτι δεν υπαρχει λογος
τα σεβομαι κ ασπαζομαι τα λογια τους οποτε δεν ξανα ασχολουμαι
αλλωστε θα επρεπε ακομα πιο παλια μελη ηδη να εχουν πει αυτα που γραφω χρονια τωρα αλλα δεν
τωρα το γιατι δεν μπορω να το απαντησω εγω
ικασιες μπορω να κανω αλλα θα αναλωνομαστε σε ασκοπες κουβεντες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
ολα ωραια ολα καλα τ σαιτ και τ φορουμ που υπαρχουν ειναι για να λεν την γνωμη τους οι πελατες.Ολοι αλοι δεν θ επρεπε για μενα να μπενουν εδω και αν μπενουν για ν διαφημιστούν καλο θα ταν να αρκεστουν στη ομωρφη κουβεντα ....στ τελος δεν θ υπαρχει ενημέρωση ...
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Αν θυμάμαι καλά, το 2012 που είχε κατέβη Αθήνα (σε πάροδο της Συγγρού), μιά χαρά υπηρεσίες προσέφερε και η τελευταία φωτο είναι αληθινή. Έκτοτε, δεν την ξαναπέτυχα σε αγγελία της Αθήνας.
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6


Τη και αν καποιοι προσπαθουν να χαλασουν την εικονα σου...Εσυ ξερεις τη θα πει χιονιας!
Στην μνημη των πολλων να ξερεις εισαι...you are so beautiful!!! και οχι μονον!
        Καλη Χρονια!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Πάλι Κύπρο ; Εδώ την έχουμε κάνει χρυσή να κανει μια βόλτα Αθήνα και δεν έρχεται!!!!!
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Δεν νομίζω ότι πρέπει να γενικεύουμαι καταστάσεις και να βγάζουνε συμπεράσματα. Υπάρχουν άνθρωποι που τα πάθη τους τα πληρώνουν!!!
 

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
1
Κι εγώ περιμένω πώς και πώς να κάνει καμιά κάθοδο προς Αθήνα,αλλά μάλλον μας έχει γράψει κανονικά εμάς τους Αθηναίους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom