Νέα

Alexia Rossi

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Φιλε μπορει το κωλαρακι σου να μην το δινεις, αλλα λιγο πιο πισω η Αλεξια σε πηρε στα "4"
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Γιατι εισαι σανεμπορας
 

mikrosthess

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Οχι  καλη  στυση...συμβαινει  αυτο  μονο  οταν  συντρεχουν  ειδικοι  λογοι..οπως  να  σε  δαγκωνει  καποιος  στην  επιμαχη  περιοχη,  να  σε  τραβολογαει  τους  ορχεις,  και  γενικα  οταν  κανει  ατσαλες  κινησεις  κ  εχει αδεξια  συμπεριφορα.Οκ...δεν  ειμαι  απο  σιδερο.
Παιζει να βρισκομαι με την Αλεξια πανω απο 12χρονια...Ημουν νεος και γερασα που λενε...χαχαχαχ.Η ποιο προσφατη εμπειρια μου ειναι κατι μηνες πριν.ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν ειχε προβλημα στυσης.ισα ισα στο ενεργητικο της αν γουσταρεις και λιγο αγριαδα ειναι απο τις καλυτερες στην πολη.Καλα δεν μιλαω για χαρακτηρα..Απο τα καλυτερα παιδια στον χορο.
 

mikrosthess

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Οχι  καλη  στυση...συμβαινει  αυτο  μονο  οταν  συντρεχουν  ειδικοι  λογοι..οπως  να  σε  δαγκωνει  καποιος  στην  επιμαχη  περιοχη,  να  σε  τραβολογαει  τους  ορχεις,  και  γενικα  οταν  κανει  ατσαλες  κινησεις  κ  εχει αδεξια  συμπεριφορα.Οκ...δεν  ειμαι  απο  σιδερο.
Παιζει να βρισκομαι με την Αλεξια πανω απο 12χρονια...Ημουν νεος και γερασα που λενε...χαχαχαχ.Η ποιο προσφατη εμπειρια μου ειναι κατι μηνες πριν.ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν ειχε προβλημα στυσης.ισα ισα στο ενεργητικο της αν γουσταρεις και λιγο αγριαδα ειναι απο τις καλυτερες στην πολη.Καλα δεν μιλαω για χαρακτηρα..Απο τα καλυτερα παιδια στον χορο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα εμφανίζεται λίγο πολύ σε όλους Αλεξία.Κσι όπως πολύ σωστά αναφέρεις ότι εξαρτάται και από τα προκαταρκτικά,με πόση προσοχή και προσπάθεια επιτυγχάνεται ο στόχος για ικανοποίηση και των δύο!
 

Serton

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2013
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα Αλεξία , πότε είναι στα πλάνα σου να κατέβεις Αθήνα?
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
εγω την εχω παρει κ αυτο που σημειωσα δεν το ειπα για να μειωσω την ιδια αλλα το να αναγραφεται σε αγγελια της 31 χρονων και να εχει αυτες τις φοτο που δεν την αντιπροσωπευουν 100% διοτι ειναι παλιες αυτο για μενα δεν ειναι οτι καλυτερο...
σιγουρα ολοι μεγαλωνουμε κ οριμαζουμε αλλωστε αυτο ειναι κ υπερ κ κατα σε καποιους τομεις αλλα εγω αναφερομαι κυριως σαν ενας πελατης
αυτη ειναι η ενσταση μου
1.Οι  φωτογραφιες  μου  οι  μισες  ειναι  οντως  παλιες,,,εχω  ομως  κ  απο  τηλεφωνο-σελφι,προσφατες.

2. Σαν  πελατης  δεν  μπορεις  να  αναφερθεις  για  μενα....δεχομαι  αντρες ,,,γυναικες,,, και  ζευγαρια.

3.  Σε  ενα  αλλο  θεμα  του  site,  καποιος  σε  προετρεψε ''...στην  τελικη  βαλε  επιτελους  βυζακια  κ  συ  αμα  θελεις....φυσικα  κ  δεν  απαντησες...
 
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.251
Πόντοι
3.886
1.Οι  φωτογραφιες  μου  οι  μισες  ειναι  οντως  παλιες,,,εχω  ομως  κ  απο  τηλεφωνο-σελφι,προσφατες.

2. Σαν  πελατης  δεν  μπορεις  να  αναφερθεις  για  μενα....δεχομαι  αντρες ,,,γυναικες,,, και  ζευγαρια.

3.  Σε  ενα  αλλο  θεμα  του  site,  καποιος  σε  προετρεψε ''...στην  τελικη  βαλε  επιτελους  βυζακια  κ  συ  αμα  θελεις....φυσικα  κ  δεν  απαντησες...
 
αθηνα θα ερθεις καθολου?
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
1.Οι  φωτογραφιες  μου  οι  μισες  ειναι  οντως  παλιες,,,εχω  ομως  κ  απο  τηλεφωνο-σελφι,προσφατες.

2. Σαν  πελατης  δεν  μπορεις  να  αναφερθεις  για  μενα....δεχομαι  αντρες ,,,γυναικες,,, και  ζευγαρια.

3.  Σε  ενα  αλλο  θεμα  του  site,  καποιος  σε  προετρεψε ''...στην  τελικη  βαλε  επιτελους  βυζακια  κ  συ  αμα  θελεις....φυσικα  κ  δεν  απαντησες...
 
?????????
σε μενα απευθυνεσαι ?????
μετα απο τοσους μηνες απαντας σε κατι το οποιο ειχες αποδεχθει κ δεν ζητησες ουτε συγνωμη ?????
την ηλικια εννοω που αναγραφεις στα σαιτ 31
κ γιατι δεν μπαινεις στον κοπο να την αλλαξεις ?????
κ γιατι οι μισες κ παραπανω φοτο σου να ειναι τοοοοσοοο παλιες ??????
για να ψαρωνουν οι πελατες ?????
ρε πλακα μου κανεις
θυμηθικες μετα απο τοσο καιρο να πεταξεις μια μπουρδα
κ που κολλαει το οτι πας με αντρες γυναικες κ ζευγαρια
ξυλα πετρες μιλας ????????
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
?????????
σε μενα απευθυνεσαι ?????
μετα απο τοσους μηνες απαντας σε κατι το οποιο ειχες αποδεχθει κ δεν ζητησες ουτε συγνωμη ?????
την ηλικια εννοω που αναγραφεις στα σαιτ 31
κ γιατι δεν μπαινεις στον κοπο να την αλλαξεις ?????
κ γιατι οι μισες κ παραπανω φοτο σου να ειναι τοοοοσοοο παλιες ??????
για να ψαρωνουν οι πελατες ?????
ρε πλακα μου κανεις
θυμηθικες μετα απο τοσο καιρο να πεταξεις μια μπουρδα
κ που κολλαει το οτι πας με αντρες γυναικες κ ζευγαρια
ξυλα πετρες μιλας ????????
  Δεκεμβριος πλεον ....τη δεν καταλαβαινεις, κλεινει βιβλια φορολογικα κλπ,και κανοντας απογραφη επεσε πανω  στην στραβαδα σου και σε σινιαρισε.... :grin: :grin: :grin:
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Οχι...που θα  τον  αφηνα...αναπαντητο...
:-* :-* :-*
α καλα εσυ ακομα να καταλαβεις οτι αυτοξεφτυλιζεσαι  :jerking: :jerking:
κ μου εδωσες κ απαντηση κ ολας  :think: :think:
μαλιστα
κ εγω δεν απαντησα στα δικα σου δλδ  :uglystupid: :uglystupid:
κ ακομα δεν καταλαβες οτι κ ο ζινεντιν σε ειρωνευεται  :idiot: :idiot:
α καλα εσυ αγρον ηγοραζες  :headbang: :headbang:
τραβα αλλαξε καμια φοτο κ την ηλικια σου κ ασε εμας τι κανουμε
που μου απαντησες κ ολας
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
α καλα εσυ ακομα να καταλαβεις οτι αυτοξεφτυλιζεσαι  :jerking: :jerking:
κ μου εδωσες κ απαντηση κ ολας   :think: :think:
μαλιστα
κ εγω δεν απαντησα στα δικα σου δλδ  :uglystupid: :uglystupid:
κ ακομα δεν καταλαβες οτι κ ο ζινεντιν σε ειρωνευεται  :idiot: :idiot:
α καλα εσυ αγρον ηγοραζες  :headbang: :headbang:
τραβα αλλαξε καμια φοτο κ την ηλικια σου κ ασε εμας τι κανουμε
που μου απαντησες κ ολας
Ο  Ζινεντιν   σε  αποκαλουσε  ''κουκλιτσα  μου''....απο  οτι   θυμαμαι  σε  καποιο  αλλο  ποστ...
Και  συ  σιωπησες....
Ο  νοων  νοειτω....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom