Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095

Aggelostm

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα, πες τι ακριβως θελεις και τι τυπου σωματα να σου δωσουμε ιδεες,
Καλησπερα φίλε μου !
Δεν εχω θέμα με το σώμα ωραίο να ειναι γενικά , και κιλακια να εχει κανένα θέμα αλλα προς το αδύνατο θα το προτιμουσα , αυτο που με νοιαζει πιο πολυ ειναι να γουσταρει την φάση να παρω χορό για την κοπέλα μου και να την τρελανει , γενικά να βγάζει μια καυλα ρε παιδί μου , ειχα δει απο εναν αλλον τύπο που εγραψε Παρόμοιο σκηνικό με αυτο που θέλω να κάνω (δεν θυμαμαι nickname του) πήρε χορό στην δικιά του στο ιδιο μαγαζί (πριβε εννοείται) κ ειπε στις κοπέλες οτι θελει να δώσουν βάση στην δικιά του ! Λίγο κάνα χουφτωμα λιγο κάνα γλυψιμο. γενικά ξερω οτι θα καυλωσει η δικιά μου πολυ με κατι τέτοιο , το εχουμε πει
Κ ανδρα θα της παρω για χορό
Θελω να δώσω καλά €€ για να γινει καλή φάση , για εμένα δεν με νοιαζει θέλω να δώσουν βάση σε αυτήν με τα τα σόου που θελουμε να δούμε και το μπουκαλακι μας Θελω να περασουμε καλά πριβε !
 

Aggelostm

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
Δεν ισχύει αυτό.
Ανεβάζουν και από ζευγάρια και ακόμα και αν είναι 2 κοπέλες μαζί σε ένα τραπέζι.

Αλλά τι νόημα έχει να φοβάται κάποιος;
Δεν ανεβάζουν κανένα με το ζόρι. Άμα θες πας.
Και τελευταία ήταν έτοιμοι να δώσουν 100€ σε πελάτισσα αν γαμηθεί με θέα προς τον κόσμο.
Σε εμένα απάντησε ο τύπος
Το φοβαμαι (οταν το λέει κάποιος ειναι σχετικό) φοβαμαι εννοουσα δεν γουσταρω ...πριβε ναι θέλω..κι ας τα σκασω πχ

πως μπορουμε να το αποφυγουμε αν τύχει κατι τέτοιο ? Παμε για τα σόου οποια κι αν ειναι , για το μπουκαλακι μας , την εμπειρία κ φυσικά για πριβε ! Δεν γουσταρω να δω την δικιά μου πανω στην πίστα..ουτε αυτη θελει ...υποθετικά Μιλώντας πάντα ΑΑΑΝ γινει κατι τέτοιο
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Σε εμένα απάντησε ο τύπος
Το φοβαμαι (οταν το λέει κάποιος ειναι σχετικό) φοβαμαι εννοουσα δεν γουσταρω ...πριβε ναι θέλω..κι ας τα σκασω πχ

πως μπορουμε να το αποφυγουμε αν τύχει κατι τέτοιο ? Παμε για τα σόου οποια κι αν ειναι , για το μπουκαλακι μας , την εμπειρία κ φυσικά για πριβε ! Δεν γουσταρω να δω την δικιά μου πανω στην πίστα..ουτε αυτη θελει ...υποθετικά Μιλώντας πάντα ΑΑΑΝ γινει κατι τέτοιο
Μα σου απάντησα ήδη.
Τι να αποφύγεις;
Απλά λες όχι ευχαριστώ και τέλος, θα πάει στην επόμενη.
 

Aggelostm

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
Μα σου απάντησα ήδη.
Τι να αποφύγεις;
Απλά λες όχι ευχαριστώ και τέλος, θα πάει στην επόμενη.
Καλημερα φίλε...ναι οκ λογικό το βρισκω ετσι οπως το λες. .δεν μου εχει τύχει μεχρι στιγμής ουτε να αρνηθω ουτε να δεχτω....κ δεν ηξερα πως παει το πραγμα ! Να σαι καλά για τον χρόνο σου κ τις απαντήσεις σου !!!
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Καλημερα φίλε...ναι οκ λογικό το βρισκω ετσι οπως το λες. .δεν μου εχει τύχει μεχρι στιγμής ουτε να αρνηθω ουτε να δεχτω....κ δεν ηξερα πως παει το πραγμα ! Να σαι καλά για τον χρόνο σου κ τις απαντήσεις σου !!!
Καλημερα... Παρε την κοπελα σου και πηγαινε... Θα περασετε ωραια.. Και σε περιμενουμε να μας πεις εντυπωσεις φυσικα...
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
Θέλει η γυναίκα να πάμε μαζί Alcatraz, να δει πως είναι έχει περιέργεια. Έχω πάει με φίλους εγώ και φαίνεται σχετικά ήρεμη η φάση.
Ωστόσο ήθελα μια γνώμη αν ενδείκνυται να πας ζευγάρι.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Θέλει η γυναίκα να πάμε μαζί Alcatraz, να δει πως είναι έχει περιέργεια. Έχω πάει με φίλους εγώ και φαίνεται σχετικά ήρεμη η φάση.
Ωστόσο ήθελα μια γνώμη αν ενδείκνυται να πας ζευγάρι.
Όταν λες ήρεμη, τι εννοείς;
Και τι ακριβώς ψάχνετε;
Γιατί μάλλον κάτι λάθος έχεις καταλάβει.
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
Όταν λες ήρεμη, τι εννοείς;
Και τι ακριβώς ψάχνετε;
Γιατί μάλλον κάτι λάθος έχεις καταλάβει.
Είδα και αρκετές κοπέλες και δεν είδα πολύ περίεργο κόσμο. Δεν ψάχνουμε κάτι συγκεκριμένο, απλά θέλει να δει.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Είδα και αρκετές κοπέλες και δεν είδα πολύ περίεργο κόσμο. Δεν ψάχνουμε κάτι συγκεκριμένο, απλά θέλει να δει.
Από σόου έχει τα πάντα.
Αλλά τι εννοείς με τον περίεργο κόσμο;
Ψάχνετε να έχει ή να μην έχει κάτι;
Το μαγαζί είναι κυριλέ γενικά.
Φοβάσαι μην πειράξει κάποιος την κοπέλα σου;
 

Ahortagoslikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
112
Κριτικές
8
Like
681
Πόντοι
281
Παίζει κάτι καλό για σήμερα?
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
Από σόου έχει τα πάντα.
Αλλά τι εννοείς με τον περίεργο κόσμο;
Ψάχνετε να έχει ή να μην έχει κάτι;
Το μαγαζί είναι κυριλέ γενικά.
Φοβάσαι μην πειράξει κάποιος την κοπέλα σου;
Ναι μην έχουμε δυσάρεστες εκπλήξεις.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.570
Κριτικές
24
Like
4.132
Πόντοι
2.846
Θέλει η γυναίκα να πάμε μαζί Alcatraz, να δει πως είναι έχει περιέργεια. Έχω πάει με φίλους εγώ και φαίνεται σχετικά ήρεμη η φάση.
Ωστόσο ήθελα μια γνώμη αν ενδείκνυται να πας ζευγάρι.
Έχει πολλά ζευγάρια γενικά
Αρκετοί πάνε από ότι έχω δει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom