Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
Πάντα θεωρούσα και θεωρώ "γενναίους" όσους πάνε σε τέτοια μαγαζιά καθώς και τα κάνεις πάνω σου και σου πάει ο κούκος αηδόνι. Οκει. Το δέχομαι σαν υπηρεσία - απλά δεν θα πήγαινα. Σε όσους λέω ότι δεν έχω μπει ποτέ στη ζωή μου σε στριπτιζάδικο δεν με πιστευουν.
το ιδιο που θεωρω εγω για τα κωλομπαρα, στυλ καβου.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.706
Κριτικές
15
Like
11.335
Πόντοι
3.846
Πηγα και εγώ Σαββατόβραδο να περάσω καλά …. Δεν ήξερα δεν ρώταγα ! Εύκολο παργκιν στον παρκαδόρο ωραίος χώρος η είσοδος και η κοπέλα στα εισιτήρια . 15€ το άτομο μπενουμε μέσα το τραπέζι θέλει μπουκάλι αλλιώς στο μπαρ … ξενερα πρώτη , θέση θεάσεις 0 από το μπαρ στην πίστα δεύτερη ξενερα . Οι κοπέλες παρά πολλές για όλες της ορέξεις αλλά από το μέτριο και κάτω σε εμφάνιση (για τα δικά μου γούστα ) τριτι ξενερα , σκασανε δυο τρης εκεί όλες πάμε για πριβέ η κερνά κοκτέιλ τεταρτη ξενερα , κάτσαμε μια ώρα να δούμε το σόου και φύγαμε .
Φίλε γελάω με τα σχόλια σου.
Σε πόσα αντίστοιχα μαγαζιά έχετε πάει στην Αθήνα;
Οι γκόμενες μέτριες;
Μάλλον σε έβαλαν δίπλα στην τουαλέτα και κοιτούσες τις καθαρίστριες.
Έχω πάει σε αρκετά στριπ στην Ελλάδα και εξωτερικό και το μαγαζί έχει απλά τοπ μουνια.
Και για αυτό κάθε ΠΣΚ κλείνει στις 6 το πρωί, γιατί δεν αδειάζει με τίποτα από κόσμο.
Και δεν το λέω εγώ, το λένε όλοι όσοι έχουν πάει.

Αλλιώς πες μας ότι είχε άδειο τραπέζι και δε άφηναν να κάτσεις. Όποιος πάει μετά τις μία απλά δε βρίσκει να κάτσει. Είναι λες επειδή έχει μουφα γκόμενες;
 

gazgaz

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
πόσα κορίτσια υπάρχουν στο μαγαζί; είμαστε τουρίστες θέλουμε να πάμε για το Σαββατοκύριακο στο σίγγρο
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
πόσα κορίτσια υπάρχουν στο μαγαζί; είμαστε τουρίστες θέλουμε να πάμε για το Σαββατοκύριακο στο σίγγρο
θες σιγγρο? σε τρωει κολο κολο να πλυνεις πιατο?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.706
Κριτικές
15
Like
11.335
Πόντοι
3.846
πόσα κορίτσια υπάρχουν στο μαγαζί; είμαστε τουρίστες θέλουμε να πάμε για το Σαββατοκύριακο στο σίγγρο
Καμιά 30-40 εύκολα.
Αλλά δεν είναι όλες για χορό. Κάποιες είναι μόνο για ποτό, αφού υπάρχουν μαλακες που πετάνε λεφτά μόνο για κουβέντα.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Πηγα και εγώ Σαββατόβραδο να περάσω καλά …. Δεν ήξερα δεν ρώταγα ! Εύκολο παργκιν στον παρκαδόρο ωραίος χώρος η είσοδος και η κοπέλα στα εισιτήρια . 15€ το άτομο μπενουμε μέσα το τραπέζι θέλει μπουκάλι αλλιώς στο μπαρ … ξενερα πρώτη , θέση θεάσεις 0 από το μπαρ στην πίστα δεύτερη ξενερα . Οι κοπέλες παρά πολλές για όλες της ορέξεις αλλά από το μέτριο και κάτω σε εμφάνιση (για τα δικά μου γούστα ) τριτι ξενερα , σκασανε δυο τρης εκεί όλες πάμε για πριβέ η κερνά κοκτέιλ τεταρτη ξενερα , κάτσαμε μια ώρα να δούμε το σόου και φύγαμε .
οκ ας μην ειμαστε υπερβολικοι, εχει ωραια μουνακια μεσα! αλλα τι να το κανεις οταν:
-ο απλος χορος ειναι 1 λεπτο,κοροιδια σκετη
-ο πριβε χορος ειναι 5 λεπτα και η γκομενα δε βγαζει καν το κυλοτακι! για εξτρα ουτε καν σε αυτο το προγραμμα
-πολλες γκομενες δεν κανουν καν απλους χορους
-ο χωρος θυμιζει μπουζουκια και λιγοτερο στριπ
-τη βγαζεις στο ορθιο αν δεν εχεις κανει κρατηση( το μονο στριπ που εχω παει και συμβαινει αυτο-ξενερα)
-στημενα σοου με ''πελατισσες'' (τσεκαρισμενο)
-για να γαμησεις πρεπει να ξηλωθεις χοντρα -δεν αξιζει.
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
οκ ας μην ειμαστε υπερβολικοι, εχει ωραια μουνακια μεσα! αλλα τι να το κανεις οταν:
-ο απλος χορος ειναι 1 λεπτο,κοροιδια σκετη
-ο πριβε χορος ειναι 5 λεπτα και η γκομενα δε βγαζει καν το κυλοτακι! για εξτρα ουτε καν σε αυτο το προγραμμα
-πολλες γκομενες δεν κανουν καν απλους χορους
-ο χωρος θυμιζει μπουζουκια και λιγοτερο στριπ
-τη βγαζεις στο ορθιο αν δεν εχεις κανει κρατηση( το μονο στριπ που εχω παει και συμβαινει αυτο-ξενερα)
-στημενα σοου με ''πελατισσες'' (τσεκαρισμενο)
-για να γαμησεις πρεπει να ξηλωθεις χοντρα -δεν αξιζει.
Συμφωνω σε ολα, οπως εγραψα και 2 βδομαδες πριν.
Και ολες προσπαθουν να σου πουλησουν το ''πριβε βιπ'' των 150, που ειναι 15 λεπτα.
Επισης τα καλα κομματια ειναι μονο για ποτο ή πριβε βιπ, δεν πανε καν βιπ
Και φυσικα υπαρχει και ο τραβελος που κοβει βολτες διαρκως
Εν τω μεταξυ αυτο με τις φεικ πελατισσες, ειναι γελοιο ρε φιλε..
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.036
Κριτικές
4
Like
7.133
Πόντοι
1.336
οκ ας μην ειμαστε υπερβολικοι, εχει ωραια μουνακια μεσα! αλλα τι να το κανεις οταν:
-ο απλος χορος ειναι 1 λεπτο,κοροιδια σκετη
-ο πριβε χορος ειναι 5 λεπτα και η γκομενα δε βγαζει καν το κυλοτακι! για εξτρα ουτε καν σε αυτο το προγραμμα
-πολλες γκομενες δεν κανουν καν απλους χορους
-ο χωρος θυμιζει μπουζουκια και λιγοτερο στριπ
-τη βγαζεις στο ορθιο αν δεν εχεις κανει κρατηση( το μονο στριπ που εχω παει και συμβαινει αυτο-ξενερα)
-στημενα σοου με ''πελατισσες'' (τσεκαρισμενο)
-για να γαμησεις πρεπει να ξηλωθεις χοντρα -δεν αξιζει.
Σωστος μεχρι και την τελευταια λεξη
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
οκ ας μην ειμαστε υπερβολικοι, εχει ωραια μουνακια μεσα! αλλα τι να το κανεις οταν:
-ο απλος χορος ειναι 1 λεπτο,κοροιδια σκετη
-ο πριβε χορος ειναι 5 λεπτα και η γκομενα δε βγαζει καν το κυλοτακι! για εξτρα ουτε καν σε αυτο το προγραμμα
-πολλες γκομενες δεν κανουν καν απλους χορους
-ο χωρος θυμιζει μπουζουκια και λιγοτερο στριπ
-τη βγαζεις στο ορθιο αν δεν εχεις κανει κρατηση( το μονο στριπ που εχω παει και συμβαινει αυτο-ξενερα)
-στημενα σοου με ''πελατισσες'' (τσεκαρισμενο)
-για να γαμησεις πρεπει να ξηλωθεις χοντρα -δεν αξιζει.
Καθόλου VFM όπως τα λες
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.036
Κριτικές
4
Like
7.133
Πόντοι
1.336
Συμφωνω σε ολα, οπως εγραψα και 2 βδομαδες πριν.
Και ολες προσπαθουν να σου πουλησουν το ''πριβε βιπ'' των 150, που ειναι 15 λεπτα.
Επισης τα καλα κομματια ειναι μονο για ποτο ή πριβε βιπ, δεν πανε καν βιπ
Και φυσικα υπαρχει και ο τραβελος που κοβει βολτες διαρκως
Εν τω μεταξυ αυτο με τις φεικ πελατισσες, ειναι γελοιο ρε φιλε..
Κοιταξε ο ιδιος που εχει το Αλκα εχει και το Caissa, οποτε το ενα το εχει για τους τουριστες και το αλλο για πιο hardcore καταστασεις
Μακρια απο χορο στο Αλκα , ειναι κοροιδια
 

Aggelostm

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους
Ερώτησή : οντας ανοιχτομυαλο ζευγαρι με την κοπέλα μου Θέλουμε την εμπειρία από στριπτιτζαδικι τυπου κινκυ οπερα η αλκατραζ για τον χαβαλε ? Το μπουκάλι μας ? Την εμπειρία κλπ...θέλω σε πριβε η βιπ πριβε (ασχετα απ τα €€ ) να της κάνω "εκπληξη" χορό είτε με ανδρα είτε με γυναίκα , με γυναίκα το ψηνω πολυ γτ γουσταρει κ τα 2 γουσταρει..κ εγώ
Που λέτε να παμε ? Καταλαβατε πανω κάτω τι θέλω...δεν με νοιαζει τοσο για μένα..κ εγώ θελω να παιξω μπαλιτσα φυσικά αλλα θέλω να την τρελανω λίγο...
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Καλησπερα σε ολους
Ερώτησή : οντας ανοιχτομυαλο ζευγαρι με την κοπέλα μου Θέλουμε την εμπειρία από στριπτιτζαδικι τυπου κινκυ οπερα η αλκατραζ για τον χαβαλε ? Το μπουκάλι μας ? Την εμπειρία κλπ...θέλω σε πριβε η βιπ πριβε (ασχετα απ τα €€ ) να της κάνω "εκπληξη" χορό είτε με ανδρα είτε με γυναίκα , με γυναίκα το ψηνω πολυ γτ γουσταρει κ τα 2 γουσταρει..κ εγώ
Που λέτε να παμε ? Καταλαβατε πανω κάτω τι θέλω...δεν με νοιαζει τοσο για μένα..κ εγώ θελω να παιξω μπαλιτσα φυσικά αλλα θέλω να την τρελανω λίγο...
Καλημερα...Στο παραπανω μαγαζι... Ειναι δυνατο εκει..
 

Aggelostm

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
Καλημερα...Στο παραπανω μαγαζι... Ειναι δυνατο εκει..
Μάλιστα...ρώτησα βέβαια και για το τι δυνατότητές εχουμε..στην σελίδα τους στο ινσταγκραμ (αλκα) μου είπανε..είπα να ρωτησω κ εδω...θα κάνω κράτηση θα πιουμε το μπουκαλακι μας , και λέω να παρω πριβε χορό για την κοπέλα μου είτε ανδρα είτε γυναίκα...θα δώσω και το κατι παραπάνω € ιδιεταιρως μήπως και την ξετρελανουν λίγο... Θα δω πρώτα βέβαια τι κοπέλες παίζουν....ειδωμεν !
 

Aggelostm

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
Καλημερα...Στο παραπανω μαγαζι... Ειναι δυνατο εκει..
Απλά αυτο που θέλω να αποφυγω γιατι το διάβασα και σκαλωσα λιγακι ειναι οτι τυχαίνει να ανεβάζουν πελατισες στην πίστα. Και λέω κατσε μην γινει κάνα τέτοιο σε εμάς...η αλήθεια ειναι οτι θα με πειραξει
 

gazgaz

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
do you want sigro? do you hate washing dishes?

Καμιά 30-40 εύκολα.
Αλλά δεν είναι όλες για χορό. Κάποιες είναι μόνο για ποτό, αφού υπάρχουν μαλακες που πετάνε λεφτά μόνο για κουβέντα.
Ευχαριστώ! Περίληψη της επίσκεψης: ωραίο μέρος ωραία κορίτσια πολύ ακριβά πάρα πολύ άντρες στριπτιζέζ..πήγαμε σε μέρος με καλύτερη ατμόσφαιρα τιμών και χωρίς άντρες να περπατούν ημίγυμνοι γύρω σας
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.706
Κριτικές
15
Like
11.335
Πόντοι
3.846
Ευχαριστώ! Περίληψη της επίσκεψης: ωραίο μέρος ωραία κορίτσια πολύ ακριβά πάρα πολύ άντρες στριπτιζέζ..πήγαμε σε μέρος με καλύτερη ατμόσφαιρα τιμών και χωρίς άντρες να περπατούν ημίγυμνοι γύρω σας
Δηλαδή πού πήγατε με καλύτερη ατμόσφαιρα και καλύτερες τιμές;
Όπου έχω πάει με χαμηλότερες τιμές ήταν ψιλοαθλια.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Απλά αυτο που θέλω να αποφυγω γιατι το διάβασα και σκαλωσα λιγακι ειναι οτι τυχαίνει να ανεβάζουν πελατισες στην πίστα. Και λέω κατσε μην γινει κάνα τέτοιο σε εμάς...η αλήθεια ειναι οτι θα με πειραξει
Συνηθως ανεβαζουν κοπελες που ειναι πολλες μαζι... Που εχoυν παει σε bachelor...Μην φοβασαι..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.706
Κριτικές
15
Like
11.335
Πόντοι
3.846
Συνηθως ανεβαζουν κοπελες που ειναι πολλες μαζι... Που εχoυν παει σε bachelor...Μην φοβασαι..
Δεν ισχύει αυτό.
Ανεβάζουν και από ζευγάρια και ακόμα και αν είναι 2 κοπέλες μαζί σε ένα τραπέζι.

Αλλά τι νόημα έχει να φοβάται κάποιος;
Δεν ανεβάζουν κανένα με το ζόρι. Άμα θες πας.
Και τελευταία ήταν έτοιμοι να δώσουν 100€ σε πελάτισσα αν γαμηθεί με θέα προς τον κόσμο.
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
8
Like
110
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους
Ερώτησή : οντας ανοιχτομυαλο ζευγαρι με την κοπέλα μου Θέλουμε την εμπειρία από στριπτιτζαδικι τυπου κινκυ οπερα η αλκατραζ για τον χαβαλε ? Το μπουκάλι μας ? Την εμπειρία κλπ...θέλω σε πριβε η βιπ πριβε (ασχετα απ τα €€ ) να της κάνω "εκπληξη" χορό είτε με ανδρα είτε με γυναίκα , με γυναίκα το ψηνω πολυ γτ γουσταρει κ τα 2 γουσταρει..κ εγώ
Που λέτε να παμε ? Καταλαβατε πανω κάτω τι θέλω...δεν με νοιαζει τοσο για μένα..κ εγώ θελω να παιξω μπαλιτσα φυσικά αλλα θέλω να την τρελανω λίγο...

Καλησπερα σε ολους
Ερώτησή : οντας ανοιχτομυαλο ζευγαρι με την κοπέλα μου Θέλουμε την εμπειρία από στριπτιτζαδικι τυπου κινκυ οπερα η αλκατραζ για τον χαβαλε ? Το μπουκάλι μας ? Την εμπειρία κλπ...θέλω σε πριβε η βιπ πριβε (ασχετα απ τα €€ ) να της κάνω "εκπληξη" χορό είτε με ανδρα είτε με γυναίκα , με γυναίκα το ψηνω πολυ γτ γουσταρει κ τα 2 γουσταρει..κ εγώ
Που λέτε να παμε ? Καταλαβατε πανω κάτω τι θέλω...δεν με νοιαζει τοσο για μένα..κ εγώ θελω να παιξω μπαλιτσα φυσικά αλλα θέλω να την τρελανω λίγο...
Καλησπερα, πες τι ακριβως θελεις και τι τυπου σωματα να σου δωσουμε ιδεες,
 

Alden exfor

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά έχω πάει 2-3 φορές! Και στα prive κανείς πολύ παιχνίδι και γαμας κιόλας σε κάνουν να χυνεις και γίνονται διαφορά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom