Νέα

Αγορά Smartphone Μεσαίας Κατηγορίας.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα King Of East
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
εγω εχω το samsung galaxy s3 mini,μια χαρα ειναι το κινητο,παρτο απο καπου που εχει
εγκατεστημενους προγραμμα gps,εγω ακομη προσπαθω να βρω καποιο...θα γλιτωσεις τα 40 ευρω που
ζητανε για να κατεβασεις το προγραμμα,τωρα αν εισαι κανας χακερας και σπας προγραμματα ειναι οκ..
εχω το igo με ολη την ευρωπη για android για οποιον ενδιαφερεται.να γλυτωσετε λεφτα...
 

idolent13

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
motorola Razr μαγκες...απλα κορυφαιο..
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ειχα zte blade, ειχα huawei 8650, και πριν 2 βδομαδες πηρα με επιδοτηση huawei Y300  γαμαει :knockinb:  εχει 4αρα οθονη, ανοιγει σελιδες σαν τρελο,  πολυ καλο, οσοι θελετε 4,3 οθονη και καλυτερη καμερα alcatel 997d  το απολυτο στα λεφτα του  τα "επωνυμα" κινητα ειναι πλεον πεταμενα λεφτα :idiot:
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
sumsung Fame, έχω ακούσει θετικά σχόλια!
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
96
sumsung Fame, έχω ακούσει θετικά σχόλια!

Για το μπουτσο εντελως!

Γενικα παντως εχω καταλαβει οτι εχω να κανω κυριως με ασχετους παπουληδες και αγυριστα κεφαλια που νομιζουν οτι τα κινητα ειναι σαν τα αυτοκινητα! Αν παρεις μερσεντες ξερεις οτι θα γαμαει ενω αν παρεις χιουνται θα ξερεις οτι θα ειναι σκατα. Στα κινητα δεν ειναι ετσι ομως! Ενα καλο κινητο μπορει να το φτιαξει και η ερικσον και η σαμσουνγκ και η μοτορολα... (προσεξτε οτι δεν εβαλα την απλ μεσα!  :2funny:) απο κει κ περα θα πρεπει να βρειτε ποιο σας καλυπτει και που θα το βρειτε πιο φθηνα για να το παρετε.
Αυτα απο μενα βαρεθηκα να ασχολουμαι με ατομα που αντι να βλεπουν τις δυνατοτητες ενος κινητου καθονται και κολλανε στην εμφανιση! Οποιος ειναι ετσι ας παρει αι φον να γουσταρει!  :2funny: :2funny:

Φιλακια απο τον ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ  :s&m_2:
 

Επισκέπτης
Για το μπουτσο εντελως!

Γενικα παντως εχω καταλαβει οτι εχω να κανω κυριως με ασχετους παπουληδες και αγυριστα κεφαλια που νομιζουν οτι τα κινητα ειναι σαν τα αυτοκινητα! Αν παρεις μερσεντες ξερεις οτι θα γαμαει ενω αν παρεις χιουνται θα ξερεις οτι θα ειναι σκατα. Στα κινητα δεν ειναι ετσι ομως! Ενα καλο κινητο μπορει να το φτιαξει και η ερικσον και η σαμσουνγκ και η μοτορολα... (προσεξτε οτι δεν εβαλα την απλ μεσα!  :2funny:) απο κει κ περα θα πρεπει να βρειτε ποιο σας καλυπτει και που θα το βρειτε πιο φθηνα για να το παρετε.
Αυτα απο μενα βαρεθηκα να ασχολουμαι με ατομα που αντι να βλεπουν τις δυνατοτητες ενος κινητου καθονται και κολλανε στην εμφανιση! Οποιος ειναι ετσι ας παρει αι φον να γουσταρει!  :2funny: :2funny:

Φιλακια απο τον ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ  :s&m_2:

πουστικα τα σμαρτφον
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
το sony xperia p σου προτινω...και εγω αυτο εχω ειναι πολυ καλο και σε καλη τιμη ;)
 

mgb

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες.

Εδώ και μία εβδομάδα έχω φάει κόλλημα και θέλω να αγοράσω ένα smartphone. Το θέλω πιο πολύ για web και όχι για παιχνίδια. Επίσης θέλω να έχει οθόνη 4.0 inches και όχι παραπάνω.


Είμαι ανάμεσα σε αυτά:

1)www.skroutz.gr/s/1799095/Sony-Xperia-P.html]http://www.skroutz.gr/s/1799095/Sony-Xperia-P.html[/url]

2)www.skroutz.gr/s/2504932/Samsung-Galaxy-S-III-mini-8GB.html]http://www.skroutz.gr/s/2504932/Samsung-Galaxy-S-III-mini-8GB.html[/url]

3)www.skroutz.gr/s/2828260/Nokia-Lumia-620.html]http://www.skroutz.gr/s/2828260/Nokia-Lumia-620.html[/url]

4)www.skroutz.gr/s/2315178/HTC-Desire-X.html]http://www.skroutz.gr/s/2315178/HTC-Desire-X.html[/url]

Ας με διαφωτίσουν οι εξπέρ των κινητών..

Πιο πολύ πάντως κλίνω προς το Nokia λόγω εμφάνισης.

Ένα άλλο που ήθελα να ρωτήσω είναι αν το λειτουργικό Android είναι καλύτερο απ'τα Windows Phone.

Φιλε μου ειναι μακραν το καλυτερο για τα λεφτα του

 
OP
OP
King Of East

King Of East

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2012
Μηνύματα
705
Like
8
Πόντοι
6

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
96

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
76
Πόντοι
16

Γατακι που βγαλες και νυχακια αμα δεν παρουν τη Μεναγακη στην απλ θα πω να παρουν εσενα..


Διδακτορικη διατριβη για να στειλεις ενα λινκ που λεει τι; 

Οτι το λουμια ειναι καλυτερο; Σε τι; στον κοσμο σου;

Γατακι κατσε γκουγκλαρε  κανα 5 ωραο ακομα και ξαναελα με νεα ερευνα απλα υπεγραψε την κιολας. Ζωο


 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216
Μην το κουραζουμε και πολυ τραβα σκρουτζ διαλεξε περιοχη τιμων  με βαση τα λεφτα που θα διαθεσεις κανε μια επιλογη απο αυτα που θα σου βγαλει και μπες μετα gsm arena  κανε συγκριση μεταξυ τους και τελος.
Το να προσπαθει ο ενας να πεισει τον αλλον ποιο ειναι καλυτερο δεν οδηγει πουθενα.
 

Chris MacNeil

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
Γατακι που βγαλες και νυχακια αμα δεν παρουν τη Μεναγακη στην απλ θα πω να παρουν εσενα..


Διδακτορικη διατριβη για να στειλεις ενα λινκ που λεει τι; 

Οτι το λουμια ειναι καλυτερο; Σε τι; στον κοσμο σου;

Γατακι κατσε γκουγκλαρε  κανα 5 ωραο ακομα και ξαναελα με νεα ερευνα απλα υπεγραψε την κιολας. Ζωο

Μμμαλιστα... Δηλαδη σου φτιαχνω ολοκληρω τοιχο για απαντηση οπου σου παραθετω επισημα links με συγκρισεις και προβληματα και οπου και εξηγω γιατι η επιλογη σου ειναι προβληματικη και η απαντηση σου ειναι αυτη. Σε δε προηγουμενο post δινω τα καλα και τα κακα της επιλογης μου κατι που δεν κανεις πουθενα...

Παλικαρι, δημοτικο εβγαλες;! Η τακτικη του "σε αγνοω και σε βριζω" δεν πιανει μεταξυ ενηλικων. Αμα θες να χεις γνωμη και να χει καποια αξια για να την πεις, πρεπει να χεις και κανα-δυο επιχειρηματα να τη στηριξεις. Αλλιως τραβα κανε την γκομενα.

Η μεση ελλεινηδα παιζει μια-δυο κατηγοριες πανω απο σενα, αλλα θα τα βρειτε μια χαρα.
 

Chris MacNeil

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
Μην το κουραζουμε και πολυ τραβα σκρουτζ διαλεξε περιοχη τιμων  με βαση τα λεφτα που θα διαθεσεις κανε μια επιλογη απο αυτα που θα σου βγαλει και μπες μετα gsm arena  κανε συγκριση μεταξυ τους και τελος.

Ρε παλικαρι προφανως εχει κανει την ερευνα του, και εχει καταληξει σε αυτα. Εδω μπηκε να ακουσει αποψεις απο αυτους που εχουν εμπειρια, πανω στις επιλογες του.

Τι στο πουτσο;! Μονο εγω και redman το καταλαβαμε;
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216
Ρε παλικαρι προφανως εχει κανει την ερευνα του, και εχει καταληξει σε αυτα. Εδω μπηκε να ακουσει αποψεις απο αυτους που εχουν εμπειρια, πανω στις επιλογες του.

Τι στο πουτσο;! Μονο εγω και redman το καταλαβαμε;

Τοτε κρατα το δευτερο μερος της προτασης μου που αφορα τη συγκριση και τελος 
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216
Στα συγκριτικα παντως το lumia  βγαινει τελευταιο αυτο δεν χωραει αμφισβητηση.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
το κακό της samsung είναι ότι βγάζει κινητά των 500 € αλλά και κινητά των 30 € γι' αυτό και ο κόσμος έχει την ψευδαίσθηση ότι η samsung του 2010 και μετά έχει σχέση με τη samsung προ smartphones Που έβγαζε κινητά με το τσουβάλι και χαμηλού κόστους.
 

Chris MacNeil

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
Στα συγκριτικα παντως το lumia  βγαινει τελευταιο αυτο δεν χωραει αμφισβητηση.

Δεκτο. Αν υπαρχει λογος που το προτεινω σε συγκιρη με τα υπολοιπα, ειναι το λογισμικο του και τιποτα αλλο. Αντε και το τσαμπα gps.

Κατα τα αλλα και εγω οταν πηγαινα για αγορα το desire ειχα σταμπαρει και εκατσε η στραβη με το radar. Παρα αυτα δεν το μετανιωσα ποτε. Ισως λιγο στην αρχη που φαγα την ξενερα με τους ηχους κλησης... :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom