Νέα

Αγορα λογαριασμων bet365

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavlosrdxrdx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
Η λογική λέει ότι το arbitrage θέλει έναν λογαριασμό σε πολλές εταιρίες, όχι πολλούς σε μια.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
215
Like
17.226
Πόντοι
35.697
Φιλε ηρεμησε λιγο..
Δλδ ποσα νομιζεις οτι βγαζουμε απ´τον καθενα;!
τεσπα ο φιλος απο πανω εχει δικιο.μολις παιξεις ενα ποσο μεγαλο πχ στο τεννις και κερσισεις μετα σε αφηνουν να παιξεις 10-15€..οποτε ολη την ωρα θελω καινουργιους..οποιος μπορει να βοηθησει με το αζημειωτο φυσικα ας μου στειλει..

Παλερμο εσυ?  :think:
 
Εγγρ.
10 Ιουλ 2015
Μηνύματα
145
Like
8
Πόντοι
1
Παντως φιλε απ οτι καταλαβα εχεις πληροφοριες για ματσακια και βγαζεις χρημα... Δεν εξηγειται αλλιως.... οποτε να κανουμε αλλο deal? Μας δινει πληροφοριες το παιζουμε ολοι κερδη μισα μισα....  Φαντασου καμμια 50ρια απο δω μεσα να πιασουν 3-4 χιλιαρικα δηλαδη 2 δικα σου.... παιχτη μου ετσι γινονται τα λεφτα κι οχι αμα παιζεις για παρτη σ μονο.. Εκτος κι αν εισαι σε καποιο κυκλωμα και κρατατε τα tips για λιγους και καλους.
 

powerpack

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
770
Πόντοι
1.586
Η λογική λέει ότι το arbitrage θέλει έναν λογαριασμό σε πολλές εταιρίες, όχι πολλούς σε μια.
Σωστο ...οταν ομως οι μπουκ σε παιρνουν χαμπαρι και μπαινουν
τα ορια ...τοτε ψαχνεις να κανεις νεους λογαριασμους!!!  ;)
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια γεια σας.ενδιαφερομαι να αγορασω πιστοποιημενους λογαριασμους bet365.
Ο καθε ενας πληρωνετε με το κομματι για 60€

Ρε αδερφέ να σε ρωτήσω κάτι επειδή μας τα λες λίγο περίεργα. Άντε και σου δίνω εγώ τον πιστοποιημένο λογαριασμό μου που διατηρώ πάνω από 10 χρόνια στην συγκεκριμένη εταιρία. Εσύ δεν μας λές πως θα κάνεις ανάληψη από την στιγμή που η συγκεκριμένη εταιρία δεν σου επιτρέπει να καταχωρήσεις κάρτες ή τραπεζικούς λογαριασμούς με διαφορετικό ονοματεπώνυμο? Και άντε κι έχεις άκρη που δεν θες να την πεις αν και αμφιβάλω γι' αυτό επειδή η συγκεκριμένη εταιρία μετά τα capital controls έχει βάλει μεγάλες ασφαλιστικές δικλίδες, περιμένεις ποτέ ότι για 60 ευρώ θα σου δώσει κάποιος έναν πιστοποιημένο λογαριασμό? Αλλά θα σου πω εγώ γιατί ψάχνεσαι επειδή η συγκεκριμένη εταιρία λόγω capital controls δεν αφήνει πλέον να ανοίξεις εύκολα λογαριασμό από την Ελλάδα κι όχι επειδή σε έχουν σταμπάρει όπως λες...
 

nigel

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε αδερφέ να σε ρωτήσω κάτι επειδή μας τα λες λίγο περίεργα. Άντε και σου δίνω εγώ τον πιστοποιημένο λογαριασμό μου που διατηρώ πάνω από 10 χρόνια στην συγκεκριμένη εταιρία. Εσύ δεν μας λές πως θα κάνεις ανάληψη από την στιγμή που η συγκεκριμένη εταιρία δεν σου επιτρέπει να καταχωρήσεις κάρτες ή τραπεζικούς λογαριασμούς με διαφορετικό ονοματεπώνυμο? Και άντε κι έχεις άκρη που δεν θες να την πεις αν και αμφιβάλω γι' αυτό επειδή η συγκεκριμένη εταιρία μετά τα capital controls έχει βάλει μεγάλες ασφαλιστικές δικλίδες, περιμένεις ποτέ ότι για 60 ευρώ θα σου δώσει κάποιος έναν πιστοποιημένο λογαριασμό? Αλλά θα σου πω εγώ γιατί ψάχνεσαι επειδή η συγκεκριμένη εταιρία λόγω capital controls δεν αφήνει πλέον να ανοίξεις εύκολα λογαριασμό από την Ελλάδα κι όχι επειδή σε έχουν σταμπάρει όπως λες...

πιθανολογω μεσω neteller ισως μπορει να κανει αναληψη, αλλα το θεμα ειναι αλλο, για 60 ευρω δεν νομιζω οτι καποιος θα δωσει το λογαριασμο του, εγω τουλαχιστον αν και δεν τον χρησιμοποιω πολυ το τελευταιο διαστημα δεν θα τον "πουλουσα" τοσο φθηνα.
 

silencious

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μπορείς να ανοίξεις σε bet365. Δεν υπάρχει πρόβλημα. Άπλα χρειάζεσαι Neteller/Paysafe etc για να καταθέσεις. Ο Φίλος θα χρειαστεί και Neteller στο όνομα σας.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Σωστο ...οταν ομως οι μπουκ σε παιρνουν χαμπαρι και μπαινουν
τα ορια ...τοτε ψαχνεις να κανεις νεους λογαριασμους!!!  ;)
αρμπ κι οχι μπονους χαντ κανει ο φιλος
η 365 προσφερεται για αρμπινγκ...τα λεφτα του ρισκαρει κι οχι τα δικα σας
τωρα τα 60ε ειναι μικρο ποσο,αλλα κ πανω απο 100 ειναι πολλα,ετσι κι αλλιως τα 100ε μπονους ιδανικα θα κερδιζατε
το φειρ πραις ειναι 100ευρω
πιο λιγα χανει ο πωλων πιο πολλα ο αγοραζων!!! ;)
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
οι καλοι λογαριασμοι στην ΒΕΤ365 κοστιζουν πολλα λαλα  ;) ;) αν εχεις μεγαλα ορια πονταρισματος, ο λογαριασμος μπορει να φτασει και 2-3 χιλιαρικα
και γιατι οχι 5-6000??? :grin: :grin: :grin: κσλος λογροασμος τι θσ πει μ ενα αρμπ σε αγορα εκτος 1χ2 κ τσαμπιονσ η πρεμιερ ληγκ το οριο παει στα 100....κ μετα στα 10...αρα ουδις καλος ακαουντ  υπαρχει
παρθενος ισως... ;)
 

powerpack

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
770
Πόντοι
1.586
αρμπ κι οχι μπονους χαντ κανει ο φιλος
η 365 προσφερεται για αρμπινγκ...τα λεφτα του ρισκαρει κι οχι τα δικα σας
τωρα τα 60ε ειναι μικρο ποσο,αλλα κ πανω απο 100 ειναι πολλα,ετσι κι αλλιως τα 100ε μπονους ιδανικα θα κερδιζατε
το φειρ πραις ειναι 100ευρω
πιο λιγα χανει ο πωλων πιο πολλα ο αγοραζων!!! ;)

Αυτο λεω κ εγω παικτη ...για αρμπινγκ μιλαω!
Ολοι οι μπουκ προσφερονται για αρμπινγ ... εχει πολυ ψωμι, ειδικα στο λαιβ και ειδικα στο τενις!!!! ;)
Κατι σαν αυτο πχ ...
olf1wRh.png

IEE8sFo.png

:grin:

ΥΓ.Τα δικα του λεφτα ρισκαρει ... το δικο σου προφιλ μαυριζει!!! ;)
 

troumb

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2015
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ελα φιλε εγω ενδιαφερομαι
πως θα γινει να μιλησουμε?
 

nikakhs

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2012
Μηνύματα
205
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
προσπαθησα να σου στειλω πμ αλλα δεν γινετε...
αν θελεις κανε τον κοπο εσυ και στειλε μου
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Και εγώ που νόμισα ότι επρόκειτο για αγορά λογαριασμών στο μπου...

Trolldemort, βγάλε κανένα πωλητήριο στον επίσημο μπου λογαριασμό σου, να γουστάρουμε λίγο ρε μουρμούρη του κύματος και της φουρτούνας;
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.144
Πόντοι
366
Αναληψη πως θα κανει ο τυπος εφοσον θελει τα στοιχεια του πιστοποιημενου χρηστη?
 

NIKOS1986

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
329
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
με skrill λογικα δεν εχει θεμα
 

kostakis..13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου αν σε ενδιαφερει ακομα στειλε μου ενα μηνυμα.
 

nick19

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
49
Like
571
Πόντοι
80
τρελα πουλας ρε φιλε που τηα σου δωσουμε λογαριασμο τησ βετ....χαχα τι ειπε ο τυπος  ρε συ.....
 

vasilisyps

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Eπισης να προσθεσω ότι οι λογαριασμοί είναι πληρες ταυτοποιημένη
και συνοδεύονται από πλήρες ταυτοποιημένη prepaid card.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom