Νέα

Αγορα λογαριασμων bet365

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavlosrdxrdx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pavlosrdxrdx

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια γεια σας.ενδιαφερομαι να αγορασω πιστοποιημενους λογαριασμους bet365.
Ο καθε ενας πληρωνετε με το κομματι για 60€
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Οποιος ενδιαφερε ας στειλει πμ και θα του εξηγησω.
Τυπε εξηγα εδω τι θελεις ακριβος να κανεις...εγω καλαβα οτι θες να σου δωσουμε τον λογαριασμο μας στην 365 για 60 ευρω... αντε και στον δωσαμε τι ακριβος θα κανεις εκτος μονο απο το να παιζεις στοιχημα, γιατι αναληψη δεν θα μπορεις να κανεις.
 
OP
OP
P

pavlosrdxrdx

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
πρωτα απ´ολα θελω λογαριασμο μονο πιστοποιημενο χωρις προηγουμενη αναληψη η στοιχεια πληρωμης η αναληψης.
Τι θα κανω ρε φιλε;θα παιξω και μετα θα μου τον κλεισουνε.οποτε θελω αλλο αλλο αλλο συνεχεια.τωρα κατι παραπανω αστο.
Περα απ´το να παιξω οντως δεν μπορω να κανω τπτ αλλο..και παλι οποιος ενδιαφερετε αγοραζω κατευθειαν..
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Δεν νομιζω κανενας να σε δωσει ετσι λογαριασμο και περισσοτερα λεφτα να του δωσεις, εσυ στην ουσια θελεις προσβαση σε ολα τα προσωπικα στοιχεια του αλλου με την απλη δικαιολογια οτι θες να παιξεις στοιχημα. Δεν πιθεις ετσι, η πες ανοιχτα τι θες να κανεις η αστο καλυτερα.
 
OP
OP
P

pavlosrdxrdx

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Δεν νομιζω κανενας να σε δωσει ετσι λογαριασμο και περισσοτερα λεφτα να του δωσεις, εσυ στην ουσια θελεις προσβαση σε ολα τα προσωπικα στοιχεια του αλλου με την απλη δικαιολογια οτι θες να παιξεις στοιχημα. Δεν πιθεις ετσι, η πες ανοιχτα τι θες να κανεις η αστο καλυτερα.

Κανεις λαθος.
Περα απο τα ονατεπωνυμα κτλ δεν εχω προσβαση πουθενα αλλου.
Τα χαρτια πιστοποιησης τα κραταει η 365.
Δλδ περα απο πονταρισμα τι αλλο μπορω να κανω;!!;;
Τεσπα τα πολλα λογια ειναι φτωχια.
Αμα κανεις ενδιαφερεται για γρηγορα λεφτα και ή εχει ή μπορει να φτιαξει λογαριασμους ας ερθει σε επικοινωνια μαζι μου και τα λεμε..
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
ναι μαγκα μου να ερθει η εφορια μετα στο εκαστοτε χρηστη
:orchestra:
 
OP
OP
P

pavlosrdxrdx

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Τα κερδη ειναι μετα φορων.δλδ οι φοροι εχουν ηδη αφαιρεθει.
Και δευτερον η αναληψη ενος εκαστοτε ποσου γινεται μεσω neteller και οχι σε ελληνικη τραπεζα.
Οποτε αυτο δεν παιζει.
Και επαναλαμβανω οποιος εχει ή μπορει να φτιαξει λογαριασμους ας μου στειλει.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.674
Like
1.315
Πόντοι
366
Τα κερδη ειναι μετα φορων.δλδ οι φοροι εχουν ηδη αφαιρεθει.
Και δευτερον η αναληψη ενος εκαστοτε ποσου γινεται μεσω neteller και οχι σε ελληνικη τραπεζα.
Οποτε αυτο δεν παιζει.
Και επαναλαμβανω οποιος εχει ή μπορει να φτιαξει λογαριασμους ας μου στειλει.
σωστο


 

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Εσύ πως θα πληρώσεις?
 
OP
OP
P

pavlosrdxrdx

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Υστερα απο συννενοηση οπως βολευει τον καθενα.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.674
Like
1.315
Πόντοι
366
έτσι πληρώνει η 365
εγω απ οσο ξερω (εμπειρικως), απ οπου εχεις κανει καταθεση, σε αυτο θα γινει και η αναληψη....στη περιπτωση της paysafe βεβαια, η καταθεση γινεται σε τραπεζικο λογαριασμο που τους εχεις δωσει

αν εχεις κανει απο νετ τελερ, η καταθεση γινεται στη νετ τελερ (καρτα)
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
οι καλοι λογαριασμοι στην ΒΕΤ365 κοστιζουν πολλα λαλα  ;) ;) αν εχεις μεγαλα ορια πονταρισματος, ο λογαριασμος μπορει να φτασει και 2-3 χιλιαρικα
 
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
452
Κριτικές
4
Like
11
Πόντοι
1
είναι απλα ρε παιδια τα πραγματα,ο φιλος θελει νεους λογαριασμούς γιατι η bet365 όταν δει κατι παραξενο(π.χ. την β εθνικη μας) κλεινει το λογαριασμο και όταν λεω κλεινει εννοω ότι σε αφηνει να ποντάρεις μεχρι 10-15 ευρω μονο δλδ δεν εχεις την δυνατοτητα να ποντάρεις 300 ευρω π.χ. οποτε....εχω και εγω το ιδιο πρόβλημα χαχαχ
 
OP
OP
P

pavlosrdxrdx

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
οι καλοι λογαριασμοι στην ΒΕΤ365 κοστιζουν πολλα λαλα  ;) ;) αν εχεις μεγαλα ορια πονταρισματος, ο λογαριασμος μπορει να φτασει και 2-3 χιλιαρικα
Φιλε ηρεμησε λιγο..
Δλδ ποσα νομιζεις οτι βγαζουμε απ´τον καθενα;!
τεσπα ο φιλος απο πανω εχει δικιο.μολις παιξεις ενα ποσο μεγαλο πχ στο τεννις και κερσισεις μετα σε αφηνουν να παιξεις 10-15€..οποτε ολη την ωρα θελω καινουργιους..οποιος μπορει να βοηθησει με το αζημειωτο φυσικα ας μου στειλει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom