Νέα

Άγχος στην αρχή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neos20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
δεν εχει σχεση ρε...σιγουρα αμα βλεπεις τσοντες καθε μερα βαριεσαι αλλα δεν επηρεαζουν τη διαθεση σου.αμα δεις γυμνη γυναικα και την πιασεις αμεσως σηκωνεται η μανικα,ασχετως ποσες μαλακιες εχεις βαρεσει πριν.για το αγχος τα ειπαμε,κρατα το μακρια.εξαλλου αυτος ειναι και ο  λογος που οι περισσοτεροι εχουν προβληματα σεξουαλικα,φοβουνται μη δεν ικανοποιησουν και τετοια.πουτσο θελουν ρεεεεεεεεε

+1000  :boobies: :dancing: :grin: :grin: σωστόοοοοοοςςς !!! Δείτε και το Ρ20 !!  :grin: :grin: Όπως του λέει και ο ψυχολόγος σε μια σκηνή : Πάνε στο Ρ20, θα σε ... ρυθμίσει !

Ένα καλό καλιμπράρισμα χρειάζεται  :grin:
 

Sex _Machine

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Όποιος έχει άλλη συβουλή είναι καλοδεχούμενη. Μήπως ρε παιδιά φταίει που τη βάζω από πάνω? Τότε αρχίζει και μου πέφτει(νοιώθω να με βαραίνει το σώμα της)..... Βοηθάτε!
Τό πρόβλημά σου είναι καθαρά Ψ Υ Χ Ο Λ Ο Γ Ι Κ Ο !  Συνέχισε μέχρι νά τά καταφέρεις.Αμα γίνει ή αρχή δέν θά έχεις πρόβλημα.
 

Fygas

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχήν χαιρετώ όλα τα παιδιά, μιας και είμαι καινούργιος στο φόρουμ :)

Ρε παιδιά, εγώ πριν 3 μήνες περίπου είχα επισκεφτεί 2 φορές στριπτιτζάδικο και καυλωμένος όπως ήμουνα λέω στον εαυτό μου: Δεν πάω να γαμήσω κιόλας να ηρεμήσω λίγο; :dancing: Ήταν η πρώτη φορά που πήγα κ δεν έχω ξαναπάει..Ενώ στο στριπτιτζάδικο τα κορίτσια με άναβαν και η πούτσα μου γινόταν αεροπλάνο στα prive με την γκόμενα στο μπουρδέλο δεν έγινε το ίδιο..Η γκόμενα είχε καλό σώμα αλλά είχε δυο μάτια βαθουλωμένα και μαυρισμένα σαν πρόσφυγας πολέμου..Ούτε λίγο νάζι, ούτε μια προσπάθεια να βοηθήσει (παρόλο που της είπα οτι είναι η πρώτη μου φορά)αρχισε αμέσως να μου παίρνει πίπα..Εντωμεταξύ εμένα δεν μου είχε περάσει καν απ' το μυαλό οτι δεν θα μου σηκωνόταν και όταν το συνειδητοποίησα έμεινα μαλάκας :huh: Στο τέλος της είπα "Δεν βλέπω να γίνεται" κι έφυγα..

Ξέχασα να πω οτι και το δωμάτιο ήταν πολύ κρύο, αλλά μπορεί να σας φανεί σαν δικαιολογία γιατι ο φίλος μου(που έχει πάει βέβαια πολλές φορές εκεί) είπε οτι την πήδηξε..

Ρε παιδιά, είναι πράγματι έτσι όλες οι πουτάνες; Εγώ περίμενα (εφόσον απο την φάτσα της δεν καύλωνα) τουλάχιστον μια πουτανιά, αλλά ούτε αυτό είδα...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Λες να ειναι ολες οι ποτανες ετσι και γι αυτο να πηγαινουν ολοι?Απλα σου εκατσε στραβη!!Πηγαινε σε στουντιο καλυτερα κι αν θες την γνωμη μου στην Αλινα στη ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ 95 η στην Παολα την γνωστη και θα αλλαξεις γνωμη..
 

Fygas

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλε για την συμβουλή σου αλλά είμαι απο Δράμα και εσύ μάλλον μιλάς για Αθήνα..
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Για Αθηνα μιλαω δυστυχως για σενα!Απο Δραμα οι εμπειριες μου ειναι δραμα!!
 

Fygas

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Σωστός! :cheesy: Άσε φίλε σ' αυτόν τον τομέα είμαστε πράματι..
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Η Δράμα από την Αθήνα δεν είναι μακρυά φίλε.Πάρε το τραίνο το απόγευμα,με την παρέα σου,και κατεβείτε στην Αθήνα.Φτάνεις πρωί,πάτε για καφεδάκι και μετά κατά τις 10:00 που ανοίγουν τα μπουρδέλα,κάνετε τη βόλτα σας στην Φυλής,ρίχνετε έναν πούτσο,πάτε για φαγητό το μεσημέρι,σουλατσάρετε,και το απόγευμα βουρ ξανά για την απογευματινή βάρδια.Παίρνετε μετά το νυχτερινό τραίνο και ανεβαίνετε ξανά στη Δράμα!Απλά είναι,αρκεί να έχετε θέληση.
 

vumbar

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
σπανιο παντως αυτο.συνηθως οι πατεραδες ειναι πιο ανοιχτοι σε αυτα τα θεματα.
Οι πατεράαδες δεν είναι ανοικτή σε αυτό το θέμα αλλά κυρίος θέλουν οι γίοι τους να είναι γαμιάδες! Και έτσι όπως έχουν γίνει οι εποχές πολλές φόρες τους πιέζουν να κάνουν κάτι τέτοιο για να μην τους δουν αύριο μεθάυριο λουλούδες  :dancing:

Πάντως με το γενικό θέμα είναι όλα θέμα μυαλού! Και εγώ όταν γάμησα πρώτη φόρα στο σπίτι την κοπέλα μου δεν μπορούσα να χύσω και δεν μπορούσα να έχω στήση 100% αλλά αυτή το απολάυμανε ότι και να έκανα  :jerking: αλλά εγώ όχι! :headbang: Δεν ξέρω πως είναι σε ένα σπιτάκι αλλά σίγουρα θα πρέπει να είσαι ήρεμος και αφού σου αρέσει το περιβάλλον να βγάλεις όλα τα άσχετα από το κεφάλι σου όπως αν θα δεις κανέναν γνωστό η τι θα γίνει αν δεν και αν δεν! Πας για να απολάυσης κάτι! Να είσαι χαλαρός σαν να απολαυμάνεις τον καφέ σου! :cool2:
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
Πιές 1 με 2 ποτηράκια ουισκάκι και πήγαινε να δεις πόσο καλά θα περάσεις.
 

vumbar

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Πιές 1 με 2 ποτηράκια ουισκάκι και πήγαινε να δεις πόσο καλά θα περάσεις.

εκει ομως μπορει να εχουμε τα αντιθετα αποτελεσματα. δλδ να μην του σηκωνεται με τπτ. ναι παιδια συμβαινει μην με βρισετε, για καποιους ειναι αφροδισιακο για αλλους το αναποδο. καλα αμα εχεις πιει ολο το μπουκαλι σιγουρα ειμαστε στην δευτερη περιπτωση για ολους
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Το πιο πιθανό είναι να μην είπε στην κοπέλα ότι ήταν η πρώτη του φορά.Μέγα λάθος από τους αρχάριους.
 

nikos33xr

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
1
Πόντοι
1
καταρχάς μπράβο που μπορείς και εκφράζεσαι ελεύθερα για ένα θέμα που όλοι το έχουνε περάσει...

ακόμα και τώρα μετά απο πολλά χρόνια εχω φοβερό άγχος :headbang:, ε λοιπόν σκασίλα μου, τώρα αν με κακοχαρακτηρισει και κάποια δε τρέχει και τίποτα, εμείς δεν είμαστε ρομποτ να πατάμε το κουμπί και να μας δουλεύει αυτόματα, σε αντίθεση με τις γυναίκες που δε τρέχει τίποτα...

αν περάσω καλά έχει καλώς, αν όχι δε θα τα βάλω και με το εαυτό μου.

και φυσικά δεν έχει καμία σχέση με το πόσο καλά "λειτουργείς", να είσαι σίγουρος ότι με τη κοπέλα σου θα τα πας μια χαρά.

στο κάτω κάτω της γραφής δεν θίγεις και την κοπέλα που πας, ίσα ίσα εσύ είσαι ο μόνος που στεναχωριέται.

όλοι έχουν άγχος πάντως άλλοι περισσότερο και άλλοι λιγότερο. ;)
 

leasedline

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Εγω παντως πηγα στη Κουβα και το καταφχαριστηθηκα :2funny:.....πηρα και 2 sokolatakia και ο lakis μου ηταν φλογοβολο.....και  μερα - νυχτα γαμουσα κουκλαρες :boobies: δεν θυμαμαι τον αριθμο ποσες :think:.....τα ειχα παιξει τελειως...... και τωρα οι μπατταριες μου ειναι στο φουλ..... ουτε αγχος :headbang:... ,ουτε τιποτα αλλο :jerking: ..... μεχρι το επομενο καλοκαιρι που θα ξαναπαω με ενα ταλαιπορο φιλο :helpplea: (αν τον αφησει τελικα η γυναικα του)
 

nikos33xr

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
1
Πόντοι
1
εσυ δε πιανεσαι γιατι εισαι προχωρημενος χρηστης, εξαλλου εκει που πηγες αναγκαστικα θα γαμουσες οσο και να αντιστεκοσουν...

Εγω παντως πηγα στη Κουβα και το καταφχαριστηθηκα :2funny:.....πηρα και 2 sokolatakia και ο lakis μου ηταν φλογοβολο.....και  μερα - νυχτα γαμουσα κουκλαρες :boobies: δεν θυμαμαι τον αριθμο ποσες :think:.....τα ειχα παιξει τελειως...... και τωρα οι μπατταριες μου ειναι στο φουλ..... ουτε αγχος :headbang:... ,ουτε τιποτα αλλο :jerking: ..... μεχρι το επομενο καλοκαιρι που θα ξαναπαω με ενα ταλαιπορο φιλο :helpplea: (αν τον αφησει τελικα η γυναικα του)
 

mikaelvol

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
55
Like
3
Πόντοι
0
Βλέπω συχνά πυκνά στην αρχή είναι δυσκολα τα πραγματα.21 χρόνων παρθένος και γω έχω πείσει τον εαυτό μου να κόψω τη μαλακία γιατί σίγουρα με επηρεάζει αλλά ρε παιδιά είναι πολύ το άγχος δηλαδή το έπαθα μια φορά με κοπέλα και δεν έγινε και τώρα πιεζει αυτό το πράγμα είναι μαλακία.Σκεφτομαι να πάρω ένα cg αλλα σε τέτοια κατασταση είναι αδύνατον να λειτουργήσω
 

stelios alev

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
0
Γεια σας αγαπητοι συναγωνιστες..ηθελα να κανω μια ερωτηση και θα ηθελα σας παρακαλω τα φωτα σας..
Οποτε μου λειπει το σεξ με πιανει ανγχος δηλαδη εντονοι παλμοι και ταχυλαμια..τρεμουν τα χερια μου..μετα βαζω τα καλα μου και παω φυλης..αυτα τα συμπτωματα γινονται πολυ εντονα και υδρωνουν τα χερια μου..
Ειμαι 40 ετον και γενικα με αυτα τα συμπτωματα εχω προβλημα στην ωραση.σκοτοδυνη και βλεπω αστερακια..φοβαμε μη παθω εγκεφαλικο.μενω και μονος στην αθηνα..η ερωτηση μου ειναι σε εσας συνατωνιστες! Αναιβαινει η αδρεναλινη?? Οταν περνετε το δρομο φυλης με τα πολά λαμπιονια εαν και.πρεπει να το κοιταξω..εχω στρεςς πολυ και φοβαμε μη παθω εγκςφαλικο.και οσο μου λυπει το σεξ και παω φυλης,και γουσταρω να πηγαινω εκτινασονται τα συμπτωματα..ειναι η αδρεναλινη?εσεις μαγκες το εχετε και σεις αυτο??
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Σχεδον παντα συμβαινει αυτο.Αλλα παντα φευγω με ενα γλυκο μουδιασμα ευχαριστησης και γλυκας.Μια ανακουφιση και μια ψυχικη ηρεμια.Αυτο το σκαμπανεβασμα στην ψυχολογια ειναι και το θεραπευτικο .Ειναι οτι καλυτερο!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom