Νέα

Άγχος στην αρχή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neos20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Υπαρχουν ομως  και κατι μαναδες γαμησετα.Εκδιδουν την κορη τους μετα βιας σε εισαγγελεις παπαδες για να βγαλουν λεφτα.Για θυμησου.
 
OP
OP
N

neos20

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Όποιος έχει άλλη συβουλή είναι καλοδεχούμενη. Μήπως ρε παιδιά φταίει που τη βάζω από πάνω? Τότε αρχίζει και μου πέφτει(νοιώθω να με βαραίνει το σώμα της)..... Βοηθάτε!
 

Επισκέπτης
Όποιος έχει άλλη συβουλή είναι καλοδεχούμενη. Μήπως ρε παιδιά φταίει που τη βάζω από πάνω? Τότε αρχίζει και μου πέφτει(νοιώθω να με βαραίνει το σώμα της)..... Βοηθάτε!
αλλαξε σταση ,απλο.αλλα βασικα ειναι θεμα αγχους οπως ειπαν οι περισσοτεροι και συμφωνω
 
OP
OP
N

neos20

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε εχεις δικιο νομίζω. Δεν είχα νιώσει άνετα. Αφου σκεφτομουν να την πιάσω εδώ , να της ρουφήξς τα βυζιά ή όχι? Τέτοιες μαλακίες. Δεν είχα καταλάβει ότι πρέπει να χαλαρώσω τελείως και να κάνω ότι μου έρχεται. Αυτό φταίει. Την επόμενη φορά θα την βάλω κάτω και .....
 

Επισκέπτης
Φιλε εχεις δικιο νομίζω. Δεν είχα νιώσει άνετα. Αφου σκεφτομουν να την πιάσω εδώ , να της ρουφήξς τα βυζιά ή όχι? Τέτοιες μαλακίες. Δεν είχα καταλάβει ότι πρέπει να χαλαρώσω τελείως και να κάνω ότι μου έρχεται. Αυτό φταίει. Την επόμενη φορά θα την βάλω κάτω και .....
δεν ειναι το θεμα αν εχω δικαιο η οχι.τι σε ευχαριστει εσενα να κοιτας για να περασεις καλα.και προς θεου ηρεμια,να γαμησεις πας οχι να δωσεις πανελληνιες
 
OP
OP
N

neos20

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
χαχα. Καλο. Αν είχα τόσο άγχος στις Πανε΄λλήνιες τώρα θα ήμουν στην Ιατρική.
 
OP
OP
N

neos20

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
εσύ είχες άγχος καθόλου την πρώτη φορά? Κάτι φίλους μου που ρώτησα μου είπαν ότι κι αυτοί είχαν και είναι λογικό. Φαίνεται μάλλον εγώ έχω λίγο παραπάνω. (Επειδή είμαι με μια γυναίκα που δεν την ξέρω και ψιλοδιστάζω). Λες να της πω τπτ για να μεπάει λίγο πιο χαλαρά?
 

Επισκέπτης
εσύ είχες άγχος καθόλου την πρώτη φορά? Κάτι φίλους μου που ρώτησα μου είπαν ότι κι αυτοί είχαν και είναι λογικό. Φαίνεται μάλλον εγώ έχω λίγο παραπάνω. (Επειδή είμαι με μια γυναίκα που δεν την ξέρω και ψιλοδιστάζω). Λες να της πω τπτ για να μεπάει λίγο πιο χαλαρά?
εγω δεν ειχα αγχος γιατι ειμαι γομαρι αλλα ειχα τελειωσει σε 3 λεπτα. :boobies:ε μετα συνηθισα.εννοειται πες της,αλλα το βασικο ειναι να ηρεμησεις
 
OP
OP
N

neos20

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Οκ. Και κάτι τελευταίο που με απασχολεί.. Δεν παίζει να έχω κανένα πρόβλημα στύσης οργανικό κλπ. έτσι? Γιατι στην πίπα είμαι μια χαρά - καυλώνω πολύ. Τι λες?
 

Επισκέπτης
Οκ. Και κάτι τελευταίο που με απασχολεί.. Δεν παίζει να έχω κανένα πρόβλημα στύσης οργανικό κλπ. έτσι? Γιατι στην πίπα είμαι μια χαρά - καυλώνω πολύ. Τι λες?
οχι ωρε γκιαουρ...ψυχολογικο ειναι ,γιατρος δεν ειμαι αλλα αφου κατα τα  αλλα λειτουργει κανονικα...ψυχολογικο λοιπον
 
OP
OP
N

neos20

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
έγινε φίλε. Νοιώθω ήδη καλύτερα. Καληνυχτίζω..
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Φίλε neos20 !! Όπως προείπαν οι συνάδελφοι, φταίει το καταραμένο το άγχος ! Μην το αφήσεις να σε καταβάλλει ! Είχα παρόμοιο κόλλημα που λες κι εγώ, και η λύση είναι οι πολλές επαφές, μέχρι να χαλαρώσεις και να αφήσεις τον εαυτό σου να το ευχαριστηθεί. Μην σκέφτεσαι το τι θα σκεφτεί η γκόμενα ( ΑΝ μιλάμε για ταναπου ), εσύ πας να ικανοποιήσεις μια βιολογική σου ΑΝΑΓΚΗ. Στήσ'την στα 4 και χώνε. Σιγά σιγά θα ελέγχεις καλύτερα τον εαυτό σου και δεν θα σκέπτεσαι τίποτα παρα πως θα το ευχαριστηθείς καλύτερα.
 
OP
OP
N

neos20

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε ακου τι διαβασα στο net. Όταν καποιος έχει συνηθίσει τη μαλακία πολύ (Εγώ για πολύ μεγάλο διάστημα τράβαγα καθημερινά 1-2)και βλέπει πολλές τσόντες συνηθίζει σε σκληρό πορνογραφικό υλικό και μετά δεν του κάνει αίσθηση μια γυμνή κοπέλα. Η κάυλα δεν ειναι τόσο μεγάλη για να υπερνικήσει το δεδομενο και φυσιολογικό άγχος του πρωτάρη. Λοιπόν, από ότι κατάλαβα τσότες κομμένες και μαλακία με ρέγουλα ή και καθόλου για κανα μήνα και σιγά σιγά 8α συνη8ισω. Όταν εχεις ενα μήνα να δεις γυμνη εχεις τρελες καβλες. Όταν βλέπεις τσόντες κα8ε μερα βαριεσαι να τις βλέπεις. Το πολύ το τίκι τάκα.....
 

Επισκέπτης
Φιλε ακου τι διαβασα στο net. Όταν καποιος έχει συνηθίσει τη μαλακία πολύ (Εγώ για πολύ μεγάλο διάστημα τράβαγα καθημερινά 1-2)και βλέπει πολλές τσόντες συνηθίζει σε σκληρό πορνογραφικό υλικό και μετά δεν του κάνει αίσθηση μια γυμνή κοπέλα. Η κάυλα δεν ειναι τόσο μεγάλη για να υπερνικήσει το δεδομενο και φυσιολογικό άγχος του πρωτάρη. Λοιπόν, από ότι κατάλαβα τσότες κομμένες και μαλακία με ρέγουλα ή και καθόλου για κανα μήνα και σιγά σιγά 8α συνη8ισω. Όταν εχεις ενα μήνα να δεις γυμνη εχεις τρελες καβλες. Όταν βλέπεις τσόντες κα8ε μερα βαριεσαι να τις βλέπεις. Το πολύ το τίκι τάκα.....
δεν εχει σχεση ρε...σιγουρα αμα βλεπεις τσοντες καθε μερα βαριεσαι αλλα δεν επηρεαζουν τη διαθεση σου.αμα δεις γυμνη γυναικα και την πιασεις αμεσως σηκωνεται η μανικα,ασχετως ποσες μαλακιες εχεις βαρεσει πριν.για το αγχος τα ειπαμε,κρατα το μακρια.εξαλλου αυτος ειναι και ο  λογος που οι περισσοτεροι εχουν προβληματα σεξουαλικα,φοβουνται μη δεν ικανοποιησουν και τετοια.πουτσο θελουν ρεεεεεεεεε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom