Νέα

Άγχος στην αρχή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neos20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.790
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530
Λέτε και οι γκόμενες να έχουν τέτοιο τρέμουλο όταν έχουν καιρο να ψωνίσουν κάνα παπούτσι η κάνα τσαντικο;
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Γεια σας αγαπητοι συναγωνιστες..ηθελα να κανω μια ερωτηση και θα ηθελα σας παρακαλω τα φωτα σας..
Οποτε μου λειπει το σεξ με πιανει ανγχος δηλαδη εντονοι παλμοι και ταχυλαμια..τρεμουν τα χερια μου..μετα βαζω τα καλα μου και παω φυλης..αυτα τα συμπτωματα γινονται πολυ εντονα και υδρωνουν τα χερια μου..
Ειμαι 40 ετον και γενικα με αυτα τα συμπτωματα εχω προβλημα στην ωραση.σκοτοδυνη και βλεπω αστερακια..φοβαμε μη παθω εγκεφαλικο.μενω και μονος στην αθηνα..η ερωτηση μου ειναι σε εσας συνατωνιστες! Αναιβαινει η αδρεναλινη?? Οταν περνετε το δρομο φυλης με τα πολά λαμπιονια εαν και.πρεπει να το κοιταξω..εχω στρεςς πολυ και φοβαμε μη παθω εγκςφαλικο.και οσο μου λυπει το σεξ και παω φυλης,και γουσταρω να πηγαινω εκτινασονται τα συμπτωματα..ειναι η αδρεναλινη?εσεις μαγκες το εχετε και σεις αυτο??
Εχεις αγχος στη ζωη φιλε και σου βγαινει ετσι...
Μην αγχωνεσαι κανε ενα γενικο τσεκ απ υγειας μιλα με ενα γιατρο
Και χαλαρωσε
Μπορεις να κανεις ηπια αθληση και να αποφευγεις τις καταχρησεις
Μετα το γαμησι δε χαλαρωνεις λιγακι;
Το γαμησι με πορνη ειναι βαλσαμο σε αντιθεση με το γαμησι με γκομενα που σου γαμαει την ψυχολογια.
Μπορεις να πας και σε μασατζιδικο και να ζητησεις χαλαρωτικο μασαζ.
Κανε και ρεφλεξολογια.
Βοηθανε στη διαχειρηση του αγχους.
Παντως μη σε τρομαζει οτι κατι παθαινεις.
Δε θα παθεις εγκεφαλικο.
Εκεινη τη στιγμη που σου συμβαινει απλα φροντισε να ηρεμεις με οποιο τροπο μπορεις.
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
562
Πόντοι
21
Για 40 χρονών είναι ψιλοπρόβλημα αυτο φίλε μου , εγω που είμαι 22 ένιωθα ετσι τις πρώτες φορές και ακόμα καμιά φορά το παθαίνω , πιστεύω οτι οφείλεται σε έλλειψη αυτοπεποίθησης , υψηλό γενικό άγχος [ αν είσαι αγχώδης τύπος] καθώς και έχω την εντύπωση η οποία , τουλάχιστον σε προσωπικό επίπεδο , εχω επιβεβαιώσει οτι μου συμβαίνει κυρίως οταν υποσυνείδητα δεν θέλω να πάω αλλά αυθυποβάλλομαι οτι θέλω να πηδήξω και πάω και στο τέλος είτε μένω στα μισά της διαδρομής και δεν πάω ή πάω και δεν συνειδητοποιώ τι πραγματικά έκανα δηλαδή βγαίνω απο το μπουρδέλο και είτε πήδηξα είτε όχι είναι το ίδιο ! , αυτα απο εμένα .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.790
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530
Ίσως να τον χαλάει ο καφές...ο φραπές είναι δυνατός .ο ελληνικός ίσως θα βοηθούσε τον νηματοθετη.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Ίσως να τον χαλάει ο καφές...ο φραπές είναι δυνατός .ο ελληνικός ίσως θα βοηθούσε τον νηματοθετη.
Ο καφες προκαλει ταχυκαρδιες
Ο εσπρεσο ειναι βομβα.
Μακρια.
Καλυτερα καπουτσινακος κι ας εχει παραπανω θερμιδες
Ο ελληνικος οκ ειναι καπως πιο ηπιος απο τον εσπρεσο
 
Τελευταία τροποποίηση:

stelios alev

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
0
Διαβασα ολα τα σχολια σας! Ναι υπαρχει ενα γενικο ανγχος..ομως εχω θεμα με την αυτοπεποιθηση μου..μου ειναι αγκαθι αυτο..τωρα οσο αναφορα τα καρδιολογικα πηγα σε καρδιολογο και εκανα ολες τις εξετασεις..μου πε να μειωσω τους καφεδες και γω το ουφο παω για καφε και πινω φρεντο καπουτσινο που ειναι ατομικη βομβα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Γεια σας αγαπητοι συναγωνιστες..ηθελα να κανω μια ερωτηση και θα ηθελα σας παρακαλω τα φωτα σας..
Οποτε μου λειπει το σεξ με πιανει ανγχος δηλαδη εντονοι παλμοι και ταχυλαμια..τρεμουν τα χερια μου..μετα βαζω τα καλα μου και παω φυλης..αυτα τα συμπτωματα γινονται πολυ εντονα και υδρωνουν τα χερια μου..
Ειμαι 40 ετον και γενικα με αυτα τα συμπτωματα εχω προβλημα στην ωραση.σκοτοδυνη και βλεπω αστερακια..φοβαμε μη παθω εγκεφαλικο.μενω και μονος στην αθηνα..η ερωτηση μου ειναι σε εσας συνατωνιστες! Αναιβαινει η αδρεναλινη?? Οταν περνετε το δρομο φυλης με τα πολά λαμπιονια εαν και.πρεπει να το κοιταξω..εχω στρεςς πολυ και φοβαμε μη παθω εγκςφαλικο.και οσο μου λυπει το σεξ και παω φυλης,και γουσταρω να πηγαινω εκτινασονται τα συμπτωματα..ειναι η αδρεναλινη?εσεις μαγκες το εχετε και σεις αυτο??
Αν δεν παιζει παθολογικο αιτιο, μαλλον εισαι απλα χεσμενος. καλα και μονο που εγραψες 2 φορες για εγκεφαλικο ετσι στο ακυρο, μαλλον εισαι πιο χεσμενος και απο κουνελι που το κυνηγανε λυκοι. Παρε κανα CG και ασε τα μπουρδελα, δεν ενδεικνυνται για αγχωδεις τυπους, πεταμενα λεφτα. Ασε που θα σε πιασει καμια κριση πανικου την ωρα που προσπαθεις να γαμησεις και μετα θα πας σπιτι να κλειστεις στο μπανιο σε εμβρυικη σταση για καμια βδομαδα απτον πανικο.

μου πε να μειωσω τους καφεδες
δηλαδη; εχεις ή δεν εχεις καρδιολογικο θεμα τυπε; Τι παει να πει να μειωσεις τους καφεδες; εισαι καρδιακος ή για ψυχολογικους λογους (και νευρολογικους) πρεπει να τους κοψεις;
 

stelios alev

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
0
Αν δεν παιζει παθολογικο αιτιο, μαλλον εισαι απλα χεσμενος. καλα και μονο που εγραψες 2 φορες για εγκεφαλικο ετσι στο ακυρο, μαλλον εισαι πιο χεσμενος και απο κουνελι που το κυνηγανε λυκοι. Παρε κανα CG και ασε τα μπουρδελα, δεν ενδεικνυνται για αγχωδεις τυπους, πεταμενα λεφτα. Ασε που θα σε πιασει καμια κριση πανικου την ωρα που προσπαθεις να γαμησεις και μετα θα πας σπιτι να κλειστεις στο μπανιο σε εμβρυικη σταση για καμια βδομαδα απτον πανικο.


δηλαδη; εχεις ή δεν εχεις καρδιολογικο θεμα τυπε; Τι παει να πει να μειωσεις τους καφεδες; εισαι καρδιακος ή για ψυχολογικους λογους (και νευρολογικους) πρεπει να τους κοψεις;
Ειναι ψυχολογικοι οι λογοι που βεβεια ο φρεντο εσπρεσο αυξανει τη ταχυπαλμια...το εγκεφαλικο το ανεφερα γατι εχω παθει πανικο και δεν εβλεπα καλα..στο σεξ ομως τα καταφερνω..μολις μου κανει στοματικο η τυπισα το διασκεδαζω και μετα δεν εχω προβλημα στο σεξ..λοιπον καρδια δεν εχω.το ανγχος και οι δυνατοι καφεδες μου κανουν ταχυπαλμιες 100 και ποιο παλια 120 παλμους
 

aris pa

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.525
Κριτικές
43
Like
4.891
Πόντοι
2.846
Ειναι ψυχολογικοι οι λογοι που βεβεια ο φρεντο εσπρεσο αυξανει τη ταχυπαλμια...το εγκεφαλικο το ανεφερα γατι εχω παθει πανικο και δεν εβλεπα καλα..στο σεξ ομως τα καταφερνω..μολις μου κανει στοματικο η τυπισα το διασκεδαζω και μετα δεν εχω προβλημα στο σεξ..λοιπον καρδια δεν εχω.το ανγχος και οι δυνατοι καφεδες μου κανουν ταχυπαλμιες 100 και ποιο παλια 120 παλμους
Καφέ ποτέ πριν...Πάντα είχα ταχυπαλμια και τρέμουλο
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Ειναι ψυχολογικοι οι λογοι που βεβεια ο φρεντο εσπρεσο αυξανει τη ταχυπαλμια...το εγκεφαλικο το ανεφερα γατι εχω παθει πανικο και δεν εβλεπα καλα..στο σεξ ομως τα καταφερνω..μολις μου κανει στοματικο η τυπισα το διασκεδαζω και μετα δεν εχω προβλημα στο σεξ..λοιπον καρδια δεν εχω.το ανγχος και οι δυνατοι καφεδες μου κανουν ταχυπαλμιες 100 και ποιο παλια 120 παλμους
αν οι 100 εν κινησει ειναι ταχυπαλμια τοτε θα επρεπε να εχουμε πεθανει ολοι.
τελος παντων. Μην πιεις καφε για 3 μερες και κυριακη τραβα βολτα στα σπιτακια να γαμησεις.
ελα εδω και πες μας την εμπειρια σου να σου βγαλουμε διαγνωση.
 

stelios alev

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
0
Καφέ ποτέ πριν...Πάντα είχα ταχυπαλμια και τρέμουλο
Μαλιστα..γενικα ολοι μας οταν παμε στο δρομο με τα λαμπακια εχουμε το ιδιο..βεβαια ο καφες κανει τρεμουλο και ταχυπαλμια εκτος απο καπουτσινο η κανα ελληνικο νομιζω..παντος οι οικοι ανοχης νομιζω οτι αναιβαζουν την αδρεναλινη..ειναι και ενας ενθουσιασμος που εχουμε οταν μπαινουμε στο σπιτι με το φως..Λοιπον μαγκες ευχαριστω..να κανετε ολοι ερωτα.... ευχομε!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν οι 100 εν κινησει ειναι ταχυπαλμια τοτε θα επρεπε να εχουμε πεθανει ολοι.
τελος παντων. Μην πιεις καφε για 3 μερες και κυριακη τραβα βολτα στα σπιτακια να γαμησεις.
ελα εδω και πες μας την εμπειρια σου να σου βγαλουμε διαγνωση.
Οκ εγινε!!
 

aris pa

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.525
Κριτικές
43
Like
4.891
Πόντοι
2.846
Μαλιστα..γενικα ολοι μας οταν παμε στο δρομο με τα λαμπακια εχουμε το ιδιο..βεβαια ο καφες κανει τρεμουλο και ταχυπαλμια εκτος απο καπουτσινο η κανα ελληνικο νομιζω..παντος οι οικοι ανοχης νομιζω οτι αναιβαζουν την αδρεναλινη..ειναι και ενας ενθουσιασμος που εχουμε οταν μπαινουμε στο σπιτι με το φως..Λοιπον μαγκες ευχαριστω..να κανετε ολοι ερωτα.... ευχομε!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οκ εγινε!!
Έτσι σωστά...
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.772
Πόντοι
366
ντεκαφεινε πινε τυπε
 

Dimgrig89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
11
Like
257
Πόντοι
290
Αδερφέ μου φουλ νορμαλ μην αγχώνεσαι για τίποτα.Εγω παρόμοιο σκηνικό με την τότε κοπέλα μου να είμαι μες στις καυλες όλη την ώρα και όταν ερχόταν η σωστή στιγμή,ο μικρός άφαντος.Μονο πίπα ευχαριστιόμουν κ καύσωνα,μετά στην σκέψη ότι πρέπει να μπω και πως θα τα καταφέρω μπλόκαρα μόνος μου τον εαυτό μου.Στον αγοραίο έρωτα αργήσα να μπω (φέτος με γυναίκα και παιδί) και είχα κ Εγω προκατειλημμένες απόψεις (καλός Μαλακας ήμουν).Ένα βράδυ με τρελές καυλες κ έχοντας πιει 2 ποτά παραπάνω το αμάξι πήγε μονο του κι έκτοτε εχω λατρέψει το σπορ.Όσο με πάνε και τα οικονομικά μου κ εχω ορέξεις φροντίσω να επισκέφτομαι τα κορίτσια μου (στουντιο μονο) και μάλιστα εχω κάνει και καλες γνωριμίες και περνάω Καλα.Ολα στο μυαλό είναι,άφησε το σε 2η μοίρα και βάλε σε πρώτη την καλοπέραση σου.Καλη αρχή σου εύχομαι,δεν σε φοβάμαι,αργά ή γρήγορα θα το βρεις και θα σου φαίνεται χαζό όλο αυτό.
 

Panagiotis69

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Μάλλον τον έχεις κάνεις σφεντόνα στο χερογλύκανο :jerking: οπότε ζορίζεσαι όταν έχεις μπροστά σου το real thing.
Δεν τρέχει τπτ , αγχωμένος είσαι , θα σου περάσει.
Ακριβώς έτσι. Καλή η 5δάχτυλη αλλά καλύτερο το real thing. Μιλάει ένας πολύ παθών.
 

aristotle21

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο φόρουμ, ως νέος μέλος κ το πρώτο μου ποστ, θέλω να το αφιερώσω σε ένα θέμα που με απασχολεί εδώ και καιρό.

Λίγα για μένα: Είχα 3 σχέσεις, όλα καλά στο σεξ (εννοείται στην αρχή λίγο περίεργα μέχρι να βρεις τον ρυθμό με την σύντροφο), και έχω κάνει δύο φορές μασάζ κατ' οίκον κ άλλες τρεις σε κοπέλες με δικό τους χώρο.

Λοιπόν, το πρόβλημα μου είναι, ότι όταν πηγαίνω σε μπουρδέλο ή στούντιο, τελειώνω μέσα σε τρία λεπτά, μπορεί και την ώρα της αρχικής πίπας... Και αναρωτιέμαι το γιατί.. με ρίχνει όντως ψυχολογικά και δεν είμαι κάνα παιδί που γαμάει πρώτη φορά στην ζωή του..
Όταν πηγαίνω είμαι μεν λίγο αγχωμένος αλλά όχι τόσο που παθαίνω μπλακ άουτ...

Έχει κανείς κάποια παρόμοια εμπειρία ή κάποια συμβουλή για αυτό το θέμα;

Μέχρι κ μαλακια πριν την επίσκεψη έχω δοκιμάσει αλλά ούτε αυτό βοηθά..

Ευχαριστώ και καλός σας βρήκα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom