Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Συμφωνώ απολύτως!Η κυρία damavida είναι πραγματικά μια Θεά.Με πανέμορφα χαρακτηριστικά,υπέροχο σώμα και τα πιο όμορφα πατουσάκια.Εκτός από την εξωτερική εμφάνηση είναι πραγματικά απίστευτη στον χώρο κάνοντας την κάθε συνεύρεση τη μια καλύτερη από την άλλη.Είμαι ανυπόμονος κάθε φορά για την επόμενη συνεύρεση, καθώς η κυρία φαίνεται να μην έχει ταβάνι στο πόσο υπέροχη και επαγγελματίας είναι.
Ολα να τα δεχτώ αυτά που γράφεις μιας και δεν εχω εμπείρία μαζί της αλλα αυτό για τις πατουσες , τουλάχιστον με ότι δειχνει στις φωτό που ανεβάζει αστο καλύτερα....
 

serr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2006
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Υποταγή Για αυτή την Ναταλία ξέρει κανείς κάτι ? Δεν έχει φωτογραφίες στην αγγελία. Σε μήνυμα που έστειλα θέλει 150 για δύο ώρες και ξενοδοχείο. Αν πήγε κάποιος και έχει εμπειρίες ....
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
105
Like
252
Πόντοι
21
Υποταγή Για αυτή την Ναταλία ξέρει κανείς κάτι ? Δεν έχει φωτογραφίες στην αγγελία. Σε μήνυμα που έστειλα θέλει 150 για δύο ώρες και ξενοδοχείο. Αν πήγε κάποιος και έχει εμπειρίες ....
αγγελιες χωρις φωτο, προπληρωμες και με τηλεφωνα που παιζουν για πολλες κοπελες εγω θα σου πρότεινα μακρυα. Οχι μονο στο βδσμ αλλα γενικα στον αγοραιο ερωτα
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
105
Like
252
Πόντοι
21
Ολα να τα δεχτώ αυτά που γράφεις μιας και δεν εχω εμπείρία μαζί της αλλα αυτό για τις πατουσες , τουλάχιστον με ότι δειχνει στις φωτό που ανεβάζει αστο καλύτερα....
Tη Βιντα την εχω πετυχει εξω σε στυλ συναντησης μελων. Για τα πατουσακια δεν ξερω ηταν καλυμμενα. Απο εμφανιση η κοπελα ειναι παντως κολαση. Σεσσιον δεν προλαβα δεν βολεψαν οι μερες που θα εμενε αθηνα. Ισως την επομενη φορα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom