Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (4 μέλη και 9 επισκέπτες)

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
καλημερα.ψαχνω απεγνωσμενα μια αφεντρα στη θεσσαλονικη...υπαρχει?εψαξα σε αγγελιες αλλα τιποτα...μπορει κανεις να βοηθηση?
 

stelios007

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα.ψαχνω απεγνωσμενα μια αφεντρα στη θεσσαλονικη...υπαρχει?εψαξα σε αγγελιες αλλα τιποτα...μπορει κανεις να βοηθηση?
Στον αγγελιοχωρο εχει μια αγγελια για μια αφεντρα 42 ετων.Παρε να δεις τι παιζει
 

wc

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
pare tin eleonora 6983628955 ine 37 xronon
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
pare tin eleonora 6983628955 ine 37 xronon
[/quo
φιλε μου εμφανησιακα πως ειναι?Απο στηθος?
Και λεγοντας 'αφεντρα' κανει μόνο αυταρχικό?Δηλαδη αν δεν θελεις να τον φας και θελεις να της τον δωσεις δεν γινεται?
Δεν εχω κανει ποτε και γι αυτο ρωταω τί παιζει με αυτη τη φαση
 

ispahan

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
104
Like
2
Πόντοι
1
μου φαίνεται ότι στο αυταρχικό με αφέντρα τον τρώς. είναι όπως με τα αφεντικά στον υπαρκτό καπιταλισμό που πληρώνει ο λαός για να τον τρώει.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Jenos

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
393
Πόντοι
21
καλημερα.ψαχνω απεγνωσμενα μια αφεντρα στη θεσσαλονικη...υπαρχει?εψαξα σε αγγελιες αλλα τιποτα...μπορει κανεις να βοηθηση?
kιri βρηκες τιποτα καλο??γτ δεν εχω βρει καποια που να αξιζει
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
844
Κριτικές
3
Like
161
Πόντοι
6
παιδια αν βρεθει κατι θελω κι εγω η ελεονορα τι λεει......

ααα ειναι και μια στη Μαρτιου που ισως βγαζει γουστα...166
 

nikosbg

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
θα ήθελα να με βοηθήσετε αν μπορείτε λέγοντας μου για το που θα βρω mistress στη θεσσαλονίκη σε στουντιο η οχι
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
για λιγα πραγματα,ουτε καν τα βασικα
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Είναι δύσκολο να βρεις Mistress και ακόμα πιο δύσκολο στην Θεσσαλονίκη. Σε γενικές γραμμές αυτές που προσφέρουν το λεγόμενο "αυταρχικό" είναι παλιοκαιριασμένες πουτάνες που πέρασε η μπογιά τους και ως εκ τούτου είναι μάλλον ξεπέτες. Πρέπει να κάνουμε όμως διαχωρισμό του "αυταρχικού" από το lifestyle του D/s και τα όσα μια κανονική Mistress έχει να προσφέρει στον υποτακτικό της. Θα σε συμβούλευα να επισκευτείς το και να προσπαθήσεις να μπεις σε αυτόν τον, για μένα, μαγικό κόσμο. Να θυμάσε ότι το D/s είναι τρόπος ζωής και όχι μια τυχαία εφήμερη, επι πληρωμή κατάσταση.
 

Miss

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
158
Like
2
Πόντοι
1
παιδια οποιος ενδιαφερεται για κυριαρχικο κανω με μια φιλη μου και οι 2 ειμαστε πολυ εμφανησιμες να μου στειλει pm. καυτα κοριτσια με σεξυ δερματινα εσωρουχα και μποτες. Στη Θεσσαλονικη
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αδερφε για στουντιο ειχε γραψει καποιος καμια 6-7 κριτικες
ο gl τον θυμαται σιγουρα και μπορει να σου πει ποιες το κανουν ( γιατι ψηνεται κι αυτος στα κρυφα)
παντως μη περιμενεις πολλα  :huh:


παιδια οποιος ενδιαφερεται για κυριαρχικο κανω με μια φιλη μου και οι 2 ειμαστε πολυ εμφανησιμες να μου στειλει pm. καυτα κοριτσια με σεξυ δερματινα εσωρουχα και μποτες. Στη Θεσσαλονικη

Εμενα μαρεσει να με  κερνανε πιτσα .. Αν αυτο σε κανει να νοιθεις κυριαρχια και υπεροχη να το ψησουμε ...  :dancing:
μπορεις τρώγοντας να με βριζεις κιολας , αρκει να εχει και καλη σαλατα  και αναψυκτικο :dancing:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
παιδια οποιος ενδιαφερεται για κυριαρχικο κανω με μια φιλη μου και οι 2 ειμαστε πολυ εμφανησιμες να μου στειλει pm. καυτα κοριτσια με σεξυ δερματινα εσωρουχα και μποτες. Στη Θεσσαλονικη

Με πληρωμη ??? η για να περασουμε ολοι καλα ???
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
λέμε και ανέκδοτα ?
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
844
Κριτικές
3
Like
161
Πόντοι
6
χμμμ καλο ακουγεται κοριτσια.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom