Νέα

Αδύνατες ή γεματούλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Αγγελική
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.050
Πόντοι
456
σιγα ,τι απαιτήσεις να έχει;
ενω σαν ανεξαρτητη και πιο πολλα χρηματα βγαζεις και λιγοτερη δουλεια αν το επιθυμεις και με το δικο σου ρυθμο....μαλλον θελει λιγο πιο πολυ σκεψη....
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
514
Κριτικές
4
Like
830
Πόντοι
86
με τα ενοίκια που εχουν φτάσει και με τους μισθούς,πώς να νοικιάσει ανθρωπος; δυστυχώς δεν είχαμε όλοι την τύχη να εχουμε πόσα ακίνητα
Άμα βγεις στη βίζιτα θα τα καταφέρεις
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.783
Πόντοι
3.786
γιατι ολόκληρο νομό Αιτωλοακαρνανίας και δεν θα βρει στην προσωπική του ζωη;
Στην επαρχία τα πράγματα είναι πιο δύσκολα από Αθήνα και Θεσσαλονίκη.Παντρεύονται οι περισσότεροι σε μικρότερη ηλικία και μερικοί που χάνουν το τρένο,βρίσκουν διέξοδο στο αγοραίο σεξ.
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
373
Like
1.299
Πόντοι
201
Στην επαρχία τα πράγματα είναι πιο δύσκολα από Αθήνα και Θεσσαλονίκη.Παντρεύονται οι περισσότεροι σε μικρότερη ηλικία και μερικοί που χάνουν το τρένο,βρίσκουν διέξοδο στο αγοραίο σεξ.
α ναι σωστά,δεν το σκέφτηκα αυτό,εκτος και αν κάνουν παρανομες σχεσεις και ξεπετες
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
475
Like
1.725
Πόντοι
201
γιατι ολόκληρο νομό Αιτωλοακαρνανίας και δεν θα βρει στην προσωπική του ζωη;
Πάτρα μένω, 20 λεπτά είναι το Μεσολόγγι, είμαι διαθέσιμος για τεστ ντράιβ να επιβεβαιώσω πως είναι και πραγματικό προφίλ
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
373
Like
1.299
Πόντοι
201
οσο ναναι εχει.....νομιζεις οτι ειναι ευκολο να εισαι με τα ποδια ανοικτα ολη μερα,να γλειφεις το καθε ενα καρυδιας καρυδι....κι ολα αυατ σε ενα 20λεπτο?
σίγουρα θα είναι αλλιως απ οτι στην προσωπικη μου ζωή
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
373
Like
1.299
Πόντοι
201
Πάτρα μένω, 20 λεπτά είναι το Μεσολόγγι, είμαι διαθέσιμος για τεστ ντράιβ να επιβεβαιώσω πως είναι και πραγματικό προφίλ
μόνο έτσι θα το επιβεβαιωσεις,αν δουλεψω κ ερθεις να με συναντήσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ενω σαν ανεξαρτητη και πιο πολλα χρηματα βγαζεις και λιγοτερη δουλεια αν το επιθυμεις και με το δικο σου ρυθμο....μαλλον θελει λιγο πιο πολυ σκεψη....
όχι,ανεξάρτητη δεν θα γινόμουν με τίποτα,δεν θέλω μόνη μου να είμαι,να υπάρχει κ ετσι μια ασφαλεια,μια υπηρεσία
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
514
Κριτικές
4
Like
830
Πόντοι
86
Βαρέθηκα το μπουρου μπουρου, κουρασεσ , πάω να γαμησω τίποτα
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.533
Κριτικές
20
Like
22.851
Πόντοι
8.346
ενας γνωστός ενός φίλου μου στα 32 ,ψάχνει να βρει κοπέλα ,οχι για κάτι πονηρό απόλυτα,αλλά για συντροφικότητα πάνω απ όλα. Δεν δουλεύει,αλλά λεφτά εχει πάνω του ,γιατί οι γονείς του έχουν λεφτά απο κληρονομιά,στρέμματα και χωράφια,και άμα βγει εξω βολτα θα πάρει και το σουβλάκι του,τον καφέ του ,την μπίρα του. κάθε απογευμα πηγαίνει στην πλατεία και την αραζει μιλώντας με γνωστους,και σπιτι όταν βρισκεται,κοιμαται ,τρώει,και κινητό .το παράπονό του ομως είναι οτι δεν μπορεί αλλο τη μοναξια,και οτι καμιά κοπέλα δεν έχει δείξει ενδιαφέρον για αυτόν να τον γνωρίσει.λεει οτι και τον καφέ της,και το σουβλάκι της θα την κεράσει οταν θα βγαινουν,και τίποτα,καμία δεν έχει βρει. λογικό δεν το θεωρείτε;
Τι σουβλάκι μωρε?? Στο 1985 είμαστε??
Απο rib eye και wagyu πως τα παει??
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.014
Like
1.430
Πόντοι
216
ενας γνωστός ενός φίλου μου στα 32 ,ψάχνει να βρει κοπέλα ,οχι για κάτι πονηρό απόλυτα,αλλά για συντροφικότητα πάνω απ όλα. Δεν δουλεύει,αλλά λεφτά εχει πάνω του ,γιατί οι γονείς του έχουν λεφτά απο κληρονομιά,στρέμματα και χωράφια,και άμα βγει εξω βολτα θα πάρει και το σουβλάκι του,τον καφέ του ,την μπίρα του. κάθε απογευμα πηγαίνει στην πλατεία και την αραζει μιλώντας με γνωστους,και σπιτι όταν βρισκεται,κοιμαται ,τρώει,και κινητό .το παράπονό του ομως είναι οτι δεν μπορεί αλλο τη μοναξια,και οτι καμιά κοπέλα δεν έχει δείξει ενδιαφέρον για αυτόν να τον γνωρίσει.λεει οτι και τον καφέ της,και το σουβλάκι της θα την κεράσει οταν θα βγαινουν,και τίποτα,καμία δεν έχει βρει. λογικό δεν το θεωρείτε;
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
231
Κριτικές
9
Like
976
Πόντοι
301
Μα του
ενας γνωστός ενός φίλου μου στα 32 ,ψάχνει να βρει κοπέλα ,οχι για κάτι πονηρό απόλυτα,αλλά για συντροφικότητα πάνω απ όλα. Δεν δουλεύει,αλλά λεφτά εχει πάνω του ,γιατί οι γονείς του έχουν λεφτά απο κληρονομιά,στρέμματα και χωράφια,και άμα βγει εξω βολτα θα πάρει και το σουβλάκι του,τον καφέ του ,την μπίρα του. κάθε απογευμα πηγαίνει στην πλατεία και την αραζει μιλώντας με γνωστους,και σπιτι όταν βρισκεται,κοιμαται ,τρώει,και κινητό .το παράπονό του ομως είναι οτι δεν μπορεί αλλο τη μοναξια,και οτι καμιά κοπέλα δεν έχει δείξει ενδιαφέρον για αυτόν να τον γνωρίσει.λεει οτι και τον καφέ της,και το σουβλάκι της θα την κεράσει οταν θα βγαινουν,και τίποτα,καμία δεν έχει βρει. λογικό δεν το θεωρείτε;
Να του κάνουμε κονέ με την μάνα μου, που θέλει και αυτή συντροφιά και ένα καλό παιδί να της αλλάζει πάνες και να της θυμίζει τα φάρμακα της. Κερνάει και καφέ, σπιτικό φαγητό από γειτόνισσα και μπύρες ουισκια τις βραδινές ώρες....
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
898
Κριτικές
48
Like
4.658
Πόντοι
2.836
γεια σας παιδιά,τι προτιμάτε; η ερώτησή μου είναι στον τίτλο,εγώ παράδειγμα έχω ύψος 1.72,και κιλά 57-58,βάζω και φώτο να έχετε μια εικόνα,σεβαστές και οι αρνητικές γνώμες.
και τα δυο. Έχουν σημασία κι άλλα πράγματα: πώς συμπεριφέρεται η κοπέλα στο παιχνίδι.
Προσωπικά δυσκολεύομαι να λειτουργήσω μόνο με τις υπερβολικά εύσωμες, από κει και πέρα μου αρέσει να γνωρίζω όλους τους σωματότυπους.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
898
Κριτικές
48
Like
4.658
Πόντοι
2.836

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom