Νέα

Αδύνατες ή γεματούλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Αγγελική
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
346
Like
1.082
Πόντοι
81
γεια σας παιδιά,τι προτιμάτε; η ερώτησή μου είναι στον τίτλο,εγώ παράδειγμα έχω ύψος 1.72,και κιλά 57-58,βάζω και φώτο να έχετε μια εικόνα,σεβαστές και οι αρνητικές γνώμες.
 

Συνημμένα

  • IMG_20230822_161227.jpg
    5,2 MB · Εμφανίσεις: 101
  • IMG_20230823_174159.jpg
    7,1 MB · Εμφανίσεις: 102

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456
γεια σας παιδιά,τι προτιμάτε; η ερώτησή μου είναι στον τίτλο,εγώ παράδειγμα έχω ύψος 1.72,και κιλά 57-58,βάζω και φώτο να έχετε μια εικόνα,σεβαστές και οι αρνητικές γνώμες.
καλη σου μερα αγγελικη.εισαι επαγγελματιας κανεις συνοδεια κατι τετοιο η εισαι εδω μονο για να παρεις γνωμες;!
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
346
Like
1.082
Πόντοι
81
καλη σου μερα αγγελικη.εισαι επαγγελματιας κανεις συνοδεια κατι τετοιο η εισαι εδω μονο για να παρεις γνωμες;!
επαγγελματίας και συνοδεία οχι,αλλά τον Αύγουστο ίσως δουλέψω σε κάποιο στουντιο της επαρχίας για 15-20 μέρες,μπορεί,δεν είναι σίγουρο. αλλά ναι,είμαι κυρίως για γνώμες εδώ
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.458
Like
4.392
Πόντοι
456
γεια σας παιδιά,τι προτιμάτε; η ερώτησή μου είναι στον τίτλο,εγώ παράδειγμα έχω ύψος 1.72,και κιλά 57-58,βάζω και φώτο να έχετε μια εικόνα,σεβαστές και οι αρνητικές γνώμες.
καλημέρα κορίτσι - υπέροχη απλά είσαι, πόσων ετών είναι αυτή η ομορφιά;
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456
επαγγελματίας και συνοδεία οχι,αλλά τον Αύγουστο ίσως δουλέψω σε κάποιο στουντιο της επαρχίας για 15-20 μέρες,μπορεί,δεν είναι σίγουρο. αλλά ναι,είμαι κυρίως για γνώμες εδώ
κριμα λοιπον για εμας τους πρωτευουσιανους!
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
346
Like
1.082
Πόντοι
81
ενας γνωστός ενός φίλου μου στα 32 ,ψάχνει να βρει κοπέλα ,οχι για κάτι πονηρό απόλυτα,αλλά για συντροφικότητα πάνω απ όλα. Δεν δουλεύει,αλλά λεφτά εχει πάνω του ,γιατί οι γονείς του έχουν λεφτά απο κληρονομιά,στρέμματα και χωράφια,και άμα βγει εξω βολτα θα πάρει και το σουβλάκι του,τον καφέ του ,την μπίρα του. κάθε απογευμα πηγαίνει στην πλατεία και την αραζει μιλώντας με γνωστους,και σπιτι όταν βρισκεται,κοιμαται ,τρώει,και κινητό .το παράπονό του ομως είναι οτι δεν μπορεί αλλο τη μοναξια,και οτι καμιά κοπέλα δεν έχει δείξει ενδιαφέρον για αυτόν να τον γνωρίσει.λεει οτι και τον καφέ της,και το σουβλάκι της θα την κεράσει οταν θα βγαινουν,και τίποτα,καμία δεν έχει βρει. λογικό δεν το θεωρείτε;
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
346
Like
1.082
Πόντοι
81
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
346
Like
1.082
Πόντοι
81

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
ενας γνωστός ενός φίλου μου στα 32 ,ψάχνει να βρει κοπέλα ,οχι για κάτι πονηρό απόλυτα,αλλά για συντροφικότητα πάνω απ όλα. Δεν δουλεύει,αλλά λεφτά εχει πάνω του ,γιατί οι γονείς του έχουν λεφτά απο κληρονομιά,στρέμματα και χωράφια,και άμα βγει εξω βολτα θα πάρει και το σουβλάκι του,τον καφέ του ,την μπίρα του. κάθε απογευμα πηγαίνει στην πλατεία και την αραζει μιλώντας με γνωστους,και σπιτι όταν βρισκεται,κοιμαται ,τρώει,και κινητό .το παράπονό του ομως είναι οτι δεν μπορεί αλλο τη μοναξια,και οτι καμιά κοπέλα δεν έχει δείξει ενδιαφέρον για αυτόν να τον γνωρίσει.λεει οτι και τον καφέ της,και το σουβλάκι της θα την κεράσει οταν θα βγαινουν,και τίποτα,καμία δεν έχει βρει. λογικό δεν το θεωρείτε;

Οι Ελληνίδες δίνουν ελάχιστες ευκαιρίες.Ειδικά επαρχία είναι πολύ περιορισμένο το πεδίο γνωριμιών.Πρέπει να ξεκινήσει τα καμάκια στις ξένες το καλοκαίρι και να περνάει εκτεταμένα διαστήματα στο ανατολικό μπλοκ αφού είναι εισοδηματίας και τα βγάζει πέρα.Στη θέση του θα μάθαινα πολωνικά ονλάιν με μαθήματα και θα την έβγαζα πολωνική επαρχία που είναι φτηνά.Αμα μείνει σε μικρή πολωνική πόλη σε κανά μήνα το πολύ θα έχει γκόμενα.
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.458
Like
4.392
Πόντοι
456
ενας γνωστός ενός φίλου μου στα 32 ,ψάχνει να βρει κοπέλα ,οχι για κάτι πονηρό απόλυτα,αλλά για συντροφικότητα πάνω απ όλα. Δεν δουλεύει,αλλά λεφτά εχει πάνω του ,γιατί οι γονείς του έχουν λεφτά απο κληρονομιά,στρέμματα και χωράφια,και άμα βγει εξω βολτα θα πάρει και το σουβλάκι του,τον καφέ του ,την μπίρα του. κάθε απογευμα πηγαίνει στην πλατεία και την αραζει μιλώντας με γνωστους,και σπιτι όταν βρισκεται,κοιμαται ,τρώει,και κινητό .το παράπονό του ομως είναι οτι δεν μπορεί αλλο τη μοναξια,και οτι καμιά κοπέλα δεν έχει δείξει ενδιαφέρον για αυτόν να τον γνωρίσει.λεει οτι και τον καφέ της,και το σουβλάκι της θα την κεράσει οταν θα βγαινουν,και τίποτα,καμία δεν έχει βρει. λογικό δεν το θεωρείτε;
εσύ δεν τον γουστάρεις;
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
@Αγγελική η προσωπικη μου γνωμη ειναι και τα δυο..

Το θεμα ειναι σε τι κατασταση βρισκομαι αλλα και τι σου βγαζει η γυναικα. Εχει τυχει κορμαρα να με ξενερωνει και εχει τυχει <<ζυμαρακι>> (κοπελα με πιασιματα η στρουμπουλη) να με κανει να την γουσταρω πολυ και να θελω να την σκισω!!!

Εσεις οι γυναικες θα πρεπει να καταλαβετε οτι δεν ειναι μονο το σωμα σε μια γυναικα, αλλα ο τροπος που συμπεριφερεται, που μιλα, που κινειται και πολλα, πολλα αλλα...
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
346
Like
1.082
Πόντοι
81
Από πουτάνες τι κάνει ?
χαχα δεν πάει( ενω του έχουν πει φίλοι του να πάει έστω και με 10 ευρω στο μεταξουργειο),γιατί λέει πού ξέρει ποιοι περάσανε πριν απο αυτον,και δεύτερον,οτι δεν μπορεί ετσι με κάποια που ούτε την ξέρει .Θέλει οταν θα πάει με κάποια να είναι σιγουρος οτι τον θέλει και αυτη και να έχουν μιλήσει,να γνωριστούνε,δεν μπορεί ετσι στην ψύχρα,μας έχει και προτιμήσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εσύ δεν τον γουστάρεις;
χαχα όχι,αν ήταν θα είχα κανει κινηση,να τον κάνω τι;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι Ελληνίδες δίνουν ελάχιστες ευκαιρίες.Ειδικά επαρχία είναι πολύ περιορισμένο το πεδίο γνωριμιών.Πρέπει να ξεκινήσει τα καμάκια στις ξένες το καλοκαίρι και να περνάει εκτεταμένα διαστήματα στο ανατολικό μπλοκ αφού είναι εισοδηματίας και τα βγάζει πέρα.Στη θέση του θα μάθαινα πολωνικά ονλάιν με μαθήματα και θα την έβγαζα πολωνική επαρχία που είναι φτηνά.Αμα μείνει σε μικρή πολωνική πόλη σε κανά μήνα το πολύ θα έχει γκόμενα.
Αθήνα μένουμε
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
21
Like
5.902
Πόντοι
2.846
γεια σας παιδιά,τι προτιμάτε; η ερώτησή μου είναι στον τίτλο,εγώ παράδειγμα έχω ύψος 1.72,και κιλά 57-58,βάζω και φώτο να έχετε μια εικόνα,σεβαστές και οι αρνητικές γνώμες.
Εμένα μου αρέσουν κυρίως οι κοπέλες με γυμνασμένο σωματότυπο , τα λεγόμενα μοντελέ σώματα που λεμε εμεις. Εναλλακτικά μου αρέσουν και οι κοπέλες με λίγες καμπύλες. Μου αρέσει γενικά να έχω να πιάνω ...:smitten:
Δεν μου αρέσουν οι πολύ πολύ αδύνατες (petit που λεμε εμεις) ή οι πολύ πολύ γεματούλες. Οχι γιατί έχω θέμα μαζί τους, καμια σχέση, έχω κανει και τετοια ραντεβού , απλά με τραβάνε λιγότερα ερωτικά απο οτι τα υπόλοιπα σώματα.
Το δικό σου σώμα μια χαρά ειναι πάντως. Αλλά τι να το κάνεις, αφού οπως κατάλαβα δεν προβλέπεται να το χαρούμε εμεις οι Αθηναίοι.. Ήρθες, μας άναψες και φεύγεις να πούμε .. χαχα πλάκα κάνω.:grin:
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
346
Like
1.082
Πόντοι
81
@Αγγελική η προσωπικη μου γνωμη ειναι και τα δυο..

Το θεμα ειναι σε τι κατασταση βρισκομαι αλλα και τι σου βγαζει η γυναικα. Εχει τυχει κορμαρα να με ξενερωνει και εχει τυχει <<ζυμαρακι>> (κοπελα με πιασιματα η στρουμπουλη) να με κανει να την γουσταρω πολυ και να θελω να την σκισω!!!

Εσεις οι γυναικες θα πρεπει να καταλαβετε οτι δεν ειναι μονο το σωμα σε μια γυναικα, αλλα ο τροπος που συμπεριφερεται, που μιλα, που κινειται και πολλα, πολλα αλλα...
ναι α γεια σου,θα εννοεις τον χαρακτήρα που έχει και οταν τη δεις απο κοντά
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
346
Like
1.082
Πόντοι
81
Εμένα μου αρέσουν κυρίως οι κοπέλες με γυμνασμένο σωματότυπο , τα λεγόμενα μοντελέ σώματα που λεμε εμεις. Εναλλακτικά μου αρέσουν και οι κοπέλες με λίγες καμπύλες. Μου αρέσει γενικά να έχω να πιάνω ...:smitten:
Δεν μου αρέσουν οι πολύ πολύ αδύνατες (petit που λεμε εμεις) ή οι πολύ πολύ γεματούλες. Οχι γιατί έχω θέμα μαζί τους, καμια σχέση, έχω κανει και τετοια ραντεβού , απλά με τραβάνε λιγότερα ερωτικά απο οτι τα υπόλοιπα σώματα.
Το δικό σου σώμα μια χαρά ειναι πάντως. Αλλά τι να το κάνεις, αφού οπως κατάλαβα δεν προβλέπεται να το χαρούμε εμεις οι Αθηναίοι.. Ήρθες, μας άναψες και φεύγεις να πούμε .. χαχα πλάκα κάνω.:grin:
ε ελάτε επαρχία τότε άμα θέλετε τόσο πολύ,αλλιώς δοξα το θεο ,έχετε απειρες επιλογες στην Αθήνα
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
84
Like
143
Πόντοι
0
ενας γνωστός ενός φίλου μου στα 32 ,ψάχνει να βρει κοπέλα ,οχι για κάτι πονηρό απόλυτα,αλλά για συντροφικότητα πάνω απ όλα. Δεν δουλεύει,αλλά λεφτά εχει πάνω του ,γιατί οι γονείς του έχουν λεφτά απο κληρονομιά,στρέμματα και χωράφια,και άμα βγει εξω βολτα θα πάρει και το σουβλάκι του,τον καφέ του ,την μπίρα του. κάθε απογευμα πηγαίνει στην πλατεία και την αραζει μιλώντας με γνωστους,και σπιτι όταν βρισκεται,κοιμαται ,τρώει,και κινητό .το παράπονό του ομως είναι οτι δεν μπορεί αλλο τη μοναξια,και οτι καμιά κοπέλα δεν έχει δείξει ενδιαφέρον για αυτόν να τον γνωρίσει.λεει οτι και τον καφέ της,και το σουβλάκι της θα την κεράσει οταν θα βγαινουν,και τίποτα,καμία δεν έχει βρει. λογικό δεν το θεωρείτε;
Καταρχάς να του πεις να πάει να δουλέψει να ξυπνήσει…
Τεμπελόσκυλο τον κόβω με αυτά που διαβάζω. Προφανώς τα κυβικά του είναι μόνο για πλατεία και σουβλάκι, μην περιμένει κάτι…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom