Νέα

Άδεια παραμονής σε Ρωσίδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
φοβάμαι πως όχι!

ο αλλοδαπός πρέπει "να υποβάλει αίτηση στην προξενική αρχή της κατοικίας ή της συνήθους διαμονής του..."
μετα ομοσ εφοσον βγαλι αυτι τι βιζα απο τιν χορα τισ(τουριστικι) θα μπορι να τιν ανανεονι σε αλι χορα οποσ πχ στο ελινικο προξενιΟ αλβανιαΣ???
 

Επισκέπτης
επισισ αν ξερι καπιοσ τιν διαδικασια προσκλισισ ασ μου πει!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
η προσκληση ειναι μια δηλωση του νομου 105 με θεωρημενο το γνησιο της υπογραφης οπου γραφεις προς το ελληνικο προξενειο μοσχας
ο κατωθι υπογεγραμμενος......... επιθυμω να προσκαλεσω για διακοπες στην ελλαδα την ρωσσιδα υπηκοο.............. με αριθμο διαβατηριου...........κατα την διαρκεια της παραμονης της στην ελλαδα θα ειμαι υπευθυνος γαι την διαμονη της,σιτιση της και ιατροφαρμακευτικη της περιθαλψη και θα φροντισω να αναχωρησει στο περας της βιζας της.
Χοντρικα ετσι ειναι το κειμενο που ειχα γραψει και εγω παλιοτερα για καποια γκομενα που ηθελα να προσκαλεσω αλλα επειδη δεν τηρουσε ολους τους ορους που προβλεπονταν για βιζα σενγκεν εφαγε αρνηση/δηλαδη η προσκληση δεν ειναι και κατι σπουδαιο
 

Επισκέπτης
η προσκληση ειναι μια δηλωση του νομου 105 με θεωρημενο το γνησιο της υπογραφης οπου γραφεις προς το ελληνικο προξενειο μοσχας
ο κατωθι υπογεγραμμενος......... επιθυμω να προσκαλεσω για διακοπες στην ελλαδα την ρωσσιδα υπηκοο.............. με αριθμο διαβατηριου...........κατα την διαρκεια της παραμονης της στην ελλαδα θα ειμαι υπευθυνος γαι την διαμονη της,σιτιση της και ιατροφαρμακευτικη της περιθαλψη και θα φροντισω να αναχωρησει στο περας της βιζας της.
Χοντρικα ετσι ειναι το κειμενο που ειχα γραψει και εγω παλιοτερα για καποια γκομενα που ηθελα να προσκαλεσω αλλα επειδη δεν τηρουσε ολους τους ορους που προβλεπονταν για βιζα σενγκεν εφαγε αρνηση/δηλαδη η προσκληση δεν ειναι και κατι σπουδαιο
και αν ι κοπελα μενι αγια πετρουπολι???θα γραψο ελινικο προξενιο αγιασ πετρουπολισ??
μετα που τιν δινο αυτιν τιν προσκλισι?
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
τωρα σου στελνδ δειγμα πιτσι μισο περιμενε
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Προσ Προξενιο Αγιασ Πετρουπολισ

Ο κατοθι ιπογεγραμμενοσ χιστισ Πιτσιλιστισ διλονο ιπευθινα οτι ειμαι πορνοκαβλομενοσ με το Ρωσσιδακι Σβετλανα Πλατομουνοβα και επιθιμο να το προσκαλεσο στιν οικια μου οπου θα το φιλοξενο θα το ταϊζο πουτσο και σουβλακια και θα το προσεχο σαν τα ματια μου. Σασ διλονο δε οτι το θεμα ειναι επιγον καθοσ το πορνοτσουτσουνι μου δε μπορι να περιμενι αλλο!

Θελο το Ροσσιδι τορα!

σας πορνοευχαριστο
Ο χισταρας Πιτσιλιστις



Αυτο θα τους στειλεις Πιτσι και θα της δωσουνε βιζα αμεσως!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!!!!!!!πολι πορνοδεσ προσκλισι μου ακουγετε!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
στο www.grconspb.ru/requireddocgr.html#Schengen]σάιτ του ελληνικού προξενείου αγίας πετρούπουλης[/url] λέει τι χρειάζεται για να πάρεις βίζα, βέβαια τα λέει λίγο σαλάτα και δε βγάζεις άκρη με τα δικαιολογητικά, όμως αν διαβάσεις το κείμενο λέει ότι τις προσκλήσεις μπορείς να τις στείλεις και με φαξ  :dunno:

γιατί δεν παίρνει ένα τηλέφωνο εκεί μπας και συνεννοηθεί?
 

Επισκέπτης
να σε καλα μπουμπα!οντοσ τα γραφι σκατα και δε καταλαβενο και πολα!
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
ρε κερατα πιτσιλιστη;;;
ετοιμαζεις να ανοιξεις κανα μπουρδελο με ρωσσιδες ; ;  :grin: :cheesy:
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
οτι και να τις κανεις αυτες τις ρωσσιδες παντως κερδισμενος εισαι...χοχοχοχ
εχουν κορμαρες οι ατιμες. . :)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
στο www.grconspb.ru/requireddocgr.html#Schengen]σάιτ του ελληνικού προξενείου αγίας πετρούπουλης[/url] λέει τι χρειάζεται για να πάρεις βίζα, βέβαια τα λέει λίγο σαλάτα και δε βγάζεις άκρη με τα δικαιολογητικά, όμως αν διαβάσεις το κείμενο λέει ότι τις προσκλήσεις μπορείς να τις στείλεις και με φαξ  :dunno:

γιατί δεν παίρνει ένα τηλέφωνο εκεί μπας και συνεννοηθεί?
Εμανα γιατι δεν με γραφει στην ιστορια της Αγιας Πετρουπολης!?!σαν τον πρωτο πορνομεταναστη!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
μετα ομοσ εφοσον βγαλι αυτι τι βιζα απο τιν χορα τισ(τουριστικι) θα μπορι να τιν ανανεονι σε αλι χορα οποσ πχ στο ελινικο προξενιΟ αλβανιαΣ???
ΟΧΙ  Ανανεωση βιζας γινετε ΜΟΝΟ απ το Αλλοδαπον 
 

vasilis 70

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Πιτσι αν η κοπελα ειναι απο α. πετρουπολη μπορει να παρει βιζα σεγκεν για 6 μηνες  απο το προξενειο της ΦΙΝΛΑΔΙΑΣ στην α.πετρουπολη πολυ ευκολα και να ερθει ελλαδα απο ελσινκι χωρις κανενα προβλημα.Αυτο ισχυει μονον για τους κατοικους της α.πετρουπολης μονον. ;)
 

Επισκέπτης
Πιτσι αν η κοπελα ειναι απο α. πετρουπολη μπορει να παρει βιζα σεγκεν για 6 μηνες  απο το προξενειο της ΦΙΝΛΑΔΙΑΣ στην α.πετρουπολη πολυ ευκολα και να ερθει ελλαδα απο ελσινκι χωρις κανενα προβλημα.Αυτο ισχυει μονον για τους κατοικους της α.πετρουπολης μονον. ;)
ναι απο πετρουπολι εινια...
αλλα με τιν σεγεν τισ φιλανδιασ μεχρι ποσο κερο μπορι να μινι ελαδα?
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Πιτσι αν η κοπελα ειναι απο α. πετρουπολη μπορει να παρει βιζα σεγκεν για 6 μηνες  απο το προξενειο της ΦΙΝΛΑΔΙΑΣ στην α.πετρουπολη πολυ ευκολα και να ερθει ελλαδα απο ελσινκι χωρις κανενα προβλημα.Αυτο ισχυει μονον για τους κατοικους της α.πετρουπολης μονον. ;)

Τι ιδιαιτερο εχει η Α.ΠΕτρουπολη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom