Νέα

Φιλί σε πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 171
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LOYLOY

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Φιλε αυτη τη στιγμη η ελενα ειναι 34 χρονων μενει μονιμα στην Ελλαδα με ολη την οικογενεια της (ο αντρας της και τα 3 παιδια της)πατρεφτηκε το 1999 στην Ρωσσια και περσι το καλοκαιρι ηρθε μονιμα στην Ελλαδα.Δουλευει σε ταξιδιωτικο γραφειο στην Παρο και ο αντρας της εχει σουβλακια.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
αυτη που το κανει για τα λεφτα, ειναι πουτανα.
αυτη που ειναι πουτανα στην ψυχη , το κανει για τα λεφτα.
-------
αρα και οι δυο περιπτωσεις μας δινουν το ιδιο αποτελεσμα.
ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ  
Να ρωτησω κατι?Όχι τιποτα άλλο?μηπως και εχω χασει καποιο
επεισοδιο..
Όταν σου ερχεται η πουτανα στο δωματιο?τι σου ανοιγει τελικα?
τα ποδια της η την ψυχη της?
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Όταν σου ερχεται η πουτανα στο δωματιο?τι σου ανοιγει τελικα?
τα ποδια της η την ψυχη της?
Τα ποδια της γιατι την ψυχουλα της(αν εχει απομεινει) και την αξιοπρεπεια της,την πουλαει καθημερινα για 20 ευρω..
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
δε μας χαλαει,αντιθετως-ξερεις ενα ρητο που λεει ΜΑΘΑΝ ΟΤΙ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ,ΠΛΑΚΩΣΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ?επιλογη τους ειναι-φιλες τους τσουλακια τις παρακαλανε να ερθουνε Ελλαδα και να τρωνε καλο παλουκωμα και να πληρωνονται-οσα βγαζουν εδω τη μερα τα κερδιζουν στη χωρα τους σε 5 μηνες..και αν...Ασε πυ ικανοποιουν το μικροαστικο κομπλεξ του σουβλατζη που τελικα τις παντρευεται-αυτες γαμιουνται και του παιρνουνε και το μαγαζι στο τελος(θυματα παντως εχουνε πεσει παπουδε ταξιαρχοι)

IF U WANNA BE RICH U GOT TO BE A BITCH
 

Επισκέπτης
θα μπορουσε να πουλαγε πρεζα,να ληστευε ,να σκοτωνε!!αντι για ολα αυτα προτιμησαν,οσες ειχαν την πολυτελεια να διαλεξουν ,να κανουν αυτο το επαγγελμα!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΠΕΛΓΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο TONY MONTANA
 

Επισκέπτης
δε μας χαλαει,αντιθετως-ξερεις ενα ρητο που λεει ΜΑΘΑΝ ΟΤΙ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ,ΠΛΑΚΩΣΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ?επιλογη τους ειναι-φιλες τους τσουλακια τις παρακαλανε να ερθουνε Ελλαδα και να τρωνε καλο παλουκωμα και να πληρωνονται-οσα βγαζουν εδω τη μερα τα κερδιζουν στη χωρα τους σε 5 μηνες..και αν...Ασε πυ ικανοποιουν το μικροαστικο κομπλεξ του σουβλατζη που τελικα τις παντρευεται-αυτες γαμιουνται και του παιρνουνε και το μαγαζι στο τελος(θυματα παντως εχουνε πεσει παπουδε ταξιαρχοι)

IF U WANNA BE RICH U GOT TO BE A BITCH
respect ψολαρα μου!!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
Εγώ έχω φιλίσει στο στόμα τη Μελίνα(από Ιππώνακτος),τη Ντενίζ και κάποιες call girls. Ειδικά αυτό με τη Μελίνα δεν το έχω μετανοιώσει καθόλου και άνετα θα το ξανάκανα. Α ρε Μελινάρα μου κάνε το μεγάλο come back να σε πιτσιλίσω ξανά κούκλα μου.
νομιζω τη ντενιζ τη φιλησες μετα απο το CIM που της ειχα κανει εγω, σωστα?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Τα ποδια της γιατι την ψυχουλα της(αν εχει απομεινει) και την αξιοπρεπεια της,την πουλαει καθημερινα για 20 ευρω..

Αυτό που λες gamao-manoules ισχύει για όλους τους ανθρώπους, ασχέτως επαγγέλματος.

Θεωρώ (π.χ.) ότι ο λαμβάνων φακελάκι κρατικός λειτουργός (γιατρός, εφοριακός, πολεοδόμος, αστυνομικός κλπ) έχει πουλήσει την ψυχή του για το ποσό του φακελάκι, και ΜΟΝΟ γι αυτό. Και μάλλον εκβιάζει, για να κάνει τη συναλλαγή.
Ενώ η πόρνη, προσφέρει κάτι που ο πελάτης ΘΕΛΕΙ, και έχει ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΕΙ να αγοράσει.

Έτσι λοιπόν προφανώς υπάρχουν "πουλημένες" πόρνες (όπως το θέτεις εσύ), όπως υπάρχουν και πουλημένοι λειτουργοί, καί όπως όμως υπάρχουν και "πουλημένοι" πελάτες.
Αναλογικά, δεν ξέρω ποιοί είναι οι περισσότεροι.
Και ποιοί ζούνε περισσότερο μέσα σε ψευδαισθήσεις, δηλαδή δεν καταλαβαίνουν που πάνε τα τέσσερα.

Και αν καταλαβαίνουν λέξεις που μεταχειρίζονται, όπως "αξιοπρέπεια".
 

Επισκέπτης
τελικα πολλοι εδω μεσα επειδη πληρωνουν μια γυναικα νομιζουν οτι πιασαν τον παπα απο τα φρυδια!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Αυτό που λες gamao-manoules ισχύει για όλους τους ανθρώπους, ασχέτως επαγγέλματος.

Θεωρώ (π.χ.) ότι ο λαμβάνων φακελάκι κρατικός λειτουργός (γιατρός, εφοριακός, πολεοδόμος, αστυνομικός κλπ) έχει πουλήσει την ψυχή του για το ποσό του φακελάκι, και ΜΟΝΟ γι αυτό. Και μάλλον εκβιάζει, για να κάνει τη συναλλαγή.
Ενώ η πόρνη, προσφέρει κάτι που ο πελάτης ΘΕΛΕΙ, και έχει ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΕΙ να αγοράσει.

Έτσι λοιπόν προφανώς υπάρχουν "πουλημένες" πόρνες (όπως το θέτεις εσύ), όπως υπάρχουν και πουλημένοι λειτουργοί, καί όπως όμως υπάρχουν και "πουλημένοι" πελάτες.
Αναλογικά, δεν ξέρω ποιοί είναι οι περισσότεροι.
Και ποιοί ζούνε περισσότερο μέσα σε ψευδαισθήσεις, δηλαδή δεν καταλαβαίνουν που πάνε τα τέσσερα.

Και αν καταλαβαίνουν λέξεις που μεταχειρίζονται, όπως "αξιοπρέπεια".

Δεν είμαι σίγουρος ότι οι πουτάνες δεν έχουν αξιοπρέπεια...Αντιθέτως, βλέπω γύρω μου πολλές καλοβαλμένες κυρίες, που την  έχουν απωλέσει προ πολλού, αν δηλαδή είχαν και ποτέ...και προσωπικά, ούτε τις  θαυμάζω, ούτε τις σέβομαι...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
τελικα πολλοι εδω μεσα επειδη πληρωνουν μια γυναικα νομιζουν οτι πιασαν τον παπα απο τα φρυδια!!
Όχι δεν είναι αυτό?απλα νομιζουν ότι ειμαστε οι περισσοτερες
από άλλο πλανητη,χωρις να φανταστουν ότι ζουμε διπλα τους και
αναμεσα τους χωρις να καταλαβουν καν ότι ειμαστε εμεις υπο άλλες
συνθηκες?!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
πουτανες ειναι αυτες που δειχνουν οτι γουσταρουν, αλλα δεν ανοιγουν τα ποδια
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Όταν κάποιος κάνει μία τίμια συναλλαγή έχει αξιοπρέπεια. Όταν δίνει ότι υπόσχεται, σε μία συμφωνημένη τιμή. Κάθε εργασία πουλάει ένα προϊόν τεχνικό, υπηρεσία, είδος, κλπ παράγωγο του εργαζομένου και όχι τον ίδιο απολύτως. Ακόμα και ο βαριά σωματικά εργαζόμενος σκαφτιάς πουλάει το λάκο και όχι τον λοκώ. Βέβαια όταν κάποιος/κάποια, αποφασίζει να εκδίδεται σωματικά και δημόσια, έχει να κάνει ένα διάλογο και μία αποτίμηση με τον ευατό του και μόνο. Εκεί είναι που ξεφεύγει αυτή η δουλειά απο όλες τις άλλες. Απέναντι στην κοινωνία θα ΠΡΕΠΕΙ να θεωρείται αξιοπρεπής μιας και εγάζεται και δεν πράτει απάτη.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
αν εισαι επαγγελματιας καλυτερα αστο
αν δεν εισαι καταλαβε οτι οι αντρες(οχι κοντοι-καραφλοι και μπαζα)εχουν δικαιωμα να χωνουν 20αρικο και να κανουν κριτικη επι του προιοντος.η μεν εταιρα γινεται απο τα γαμησια ζαμπλουτη μηνιαως και ο μεν γαμιας με το ταμειο μειον.μην μας τη λες και απο πανω-αλλου πεσ τα αυτα-μιλαμε για επαγγελματιες πορνες και οχι γυναικες σε φαση σχεσης.εγινα κατανοητος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom