Νέα

Ζητούνται Πολωνέζες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rosos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rosos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
οποιος εχει υποψιν του που συχναζουν Πολωνεζες απλες η πουτανες σε στουντιο η μπουρδελα ας ποσταρει

Ευχαριστω

 

Επισκέπτης
Στη λιοσίων σε ένα πολωνικό καφέ είναι λίγο μετά την ιουλιανού αλλά δεν ξέρω αν είναι πουτάνες απλά εκεί έχω δει ότι συχνάζουν πολλοί πολωνοί
 

Επισκέπτης
λ εγω θελω να βρω καφε που αραζουν γκομενακια του ανατολικου μπλοκ οχι ομως πουτανες :helpplea: :helpplea:
 
OP
OP
R

rosos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Πάθος για τη γυναίκα!  το ξερω αυτο το μερος λεγεται EVO club ειναι και καφετερια?
 

Επισκέπτης
είναι απέναντι από το evo και λίγο πιο κάτω
 

Επισκέπτης
που ειναι ρε μεγαλε το evo γιατι ειμαι λιγο ασχετο
 
OP
OP
R

rosos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ειναι αλλο το club αλλη η καφετερια?
 

Επισκέπτης
ναι, δεν νομίζω ότι έχουν κάποια σχέση μεταξύ τους
 
OP
OP
R

rosos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
η καφετερια που ειναι?
 

Επισκέπτης
σε ποιο υψος της λιοσιων ονομα τιποτα γιατι δεν ειμαι κ ταριφας
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
και καπου στην πλατεια καραισκακη υπαρχει ενα κλαμπακι με μουσικη μπιμπατη που συχναζουν πολωνοι και πολωνες.αυτο μου το χε πει μια call girl που την πηγα απο το χοτελ και την αφησα καπου στηντροχαια πιο κατω.ηταν και ενα στην πλατεια αττικης αλλα εκλεισε(τωρα σκυλαδικο-μητρογιαννης).ενα βραδυ σαββατου πλακονοντουσαν κατι σουρηδες -για πολυ ξυλο :rockon: λεμε.προσοχη ομως γιατι αμα πας σε τετοια μαγαζια θα εισαι σαν την μυγα μες το γαλα. :grin:
ολες γενικα οι πολωνες συχναζουν στο τριγωνο πλ αττικης μεχρι βαθης και μεταξουργειο.αν μαθω το κλαμπακι θα πω.
 

Επισκέπτης
ρε παιδια ομως ετσι οπως μου τα λετε να μαζευτουμε καμια δεκαρια να παμε μην βρεθουμε κ στη βαρβακειο για μπουτι γαλακτος απο κερνιτσα
 
OP
OP
R

rosos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ΕVO CLUB ειναι ...αλλα δεν μπορω να καταλαβω που ειναι η καφετερια?
 

Επισκέπτης
ρε παλικάρια ανεβαίνοντας την Λιοσίων ανάμεσα Ηπείρου και Ιουλιανού αριστερά είναι η ντίσκο η κλαμπ όπως θέλεις πάρε το και απέναντι δεξιά όπως ανεβαίνουμε είναι η καφετέρια.
σαββατοκύριακα θα βρείτε πολλές στην πολωνέζικη εκκλησία επί της Μιχ. Βόδα πάλι ενδιάμεσα της Ηπείρου και της Ιουλιανού.
 
OP
OP
R

rosos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξερω τι ειναι αυτο που ξερω ειναι οτι συχναζουν Πολωνεζες αλλα δεν μπορω να καταλαβω που ειναι η καφετερια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom