Νέα

Ζητούνται μοντέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fax
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 142
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ωχ ωχ .... φαντάζομαι ένα ομαδικό με συμμετοχή σου, δική μου της ποντικομαμής και του αμτζίκιου... πω πω πω..

Στο τέλος, ο τοίχος, θα είναι κάτ'ασπρος από το σοβάτισμα..... :grin: :grin: :grin:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
Ναι Ρε Μαλακες ...Ψάχνω Μαλακες εδω και 2 χρόνια αλλά δυστυχώς όλοι είναι χαμένοι μέσα στο άπατο μιας πουτανας, που παρότι είναι πουτανα, νομίζουν ότι είναι η μαμά τους(ο Φρόυντ το λέει ,όχι εγώ)χα χα χα (ΜΑΛΑΚΕΣ)
MΑΛΑΚΑ!!!
ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • μουντζα.jpg
    μουντζα.jpg
    5,8 KB · Εμφανίσεις: 19

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.211
Κριτικές
41
Like
25.606
Πόντοι
17.470
ωχ ωχ .... φαντάζομαι ένα ομαδικό με συμμετοχή σου, δική μου της ποντικομαμής και του αμτζίκιου... πω πω πω..
θα θελει καμια 10αρια καμερες κυριοι...εξω θα πεσει ο επιχειρηματιας....
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΜΕΣΑ Γυναικες-αντρες-ζευγαρια-Bi-trans-gay-lesb καθε ηλικιας (ανω των 18) απο εταιρια Ιντερνετ.Οχι πωλησεις-πυραμιδες κλπ.Ελευθερο ωραριο-μεγαλο εισοδημα.Κος Δημητρης
εγω μπορω να εργαστω αμα θελεισ ωσ τεχνικοσ θπολογιστων και γραμματειακη κθποστηριξη !
μπορω να αναλαβω την αλληλογραφεια τησ επιχηρισεισ και την σινταξη επιστολων!
 
OP
OP
fax

fax

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
228
Like
1
Πόντοι
1
Είμαστε εταιρία που δραστιριοπιοιτε στο ιντερνέτ τομέας κοινωνική δικτύωσης και παροχές υπηρεσιών ιντερνέτ.
Αυτή την περίοδο η εταιρία μας κατασκευάζει ένα σαιτ με ζωντανές κάμερες μέσα από το οποίο ο κάθε ενδιαφερόμενος ανά τον πλανήτη θα μπορεί να βλέπει μοντέλα άνδρες γυναίκες ζευγάρια γκέι λεσβίες κλπ η κάνοντας απλά συνομιλία με εικόνα η
Επί πληρωμή να ζητήσει απ το μοντέλο διάφορα στην κάμερα.
Η δικια σας λοιπόν εργασία είναι η εξής.
Από το ιντερνέτ που έχετε στο σπίτι σας κάνετε μια εγγραφή στο σαιτ τις εταιρίας και σας παραχωρείται μια θέση κάμερας για να μπορούν να σας επισκέπτονται οι πελάτες βλέποντας αρχικά μια Φώτο σας στην πρώτη σελίδα του σαιτ.
Για αυτή τη δραστηριότητα αμείβεστε χρονικά.
Δηλαδή από τη στιγμή που ο πελάτης σας πάρει για προσωπική συνομιλία ενεργοποιείται ένας μετρητής χρόνου χρεώσεις.
Και σταματά βέβαια μόλις ο πελάτης αποχωρίσει.
Έχει ειδή χρεωθεί για τον χρόνο που ήταν μαζί σας.
Η αμοιβή σας είναι με ποσοστό επί του τζίρου χρονοχρεώσεων που είχατε με τους πελατε σας.
Αναλυτικό παράδειγμα.
Το λεπτό στο πελάτη κοστιζη-1.99 ευρώ Χ τουλάχιστον 15 λεπτα=29,85 ευρώ
Το ποσοστό σας είναι 30% δηλαδη-29,85Χ30%=8,95
Η ποιο απλά ..από το 1.99 Χ 30%=0,597
Από το παράδειγμα καταλαβαίνεται ότι όσο ποιο πολύ είστε στην κάμερα τόσο ανεβαίνει η αμοιβή σας.
Έχετε ελεύθερο ωράριο
Βέβαια θα πρέπει να  αφιερώνεται κάποιες ώρες για να έχουμε κοινό οικονομικό όφελος.
Η πληρωμή σας γίνεται ανά 15 μερες.με κατάθεση -τσεκ και πλήρης ανάλυση τις εργασία σας

Από εσάς χρειάζονται τα εξής.
Ηλικία άνω τον 18 αυστηρά.
Ιντερνέτ –pc -κάμερα
Αν ενδιαφέρεστε  απαντήστε θετικά με ένα κινητό σας και θα σας ειδοποιήσουμε  εντος του μήνα, που το σαιτ θα είναι ετοιμο,με μήνυμα και το link.
Θα υπάρχει στο σαιτ οδηγός και όλες οι λεπτομέρειες λειτουργίας και συνεργασίας.
Ευχαριστούμε
Admin
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Ρε αρχηγέ, βρωμάει ο τόπος από τέτοια, π.χ.
Πως την είδες ότι θα κονομήσετε απο αυτή τη δουλειά?

Για να ΠΙΑΣΕΙ (και να "σπάσει" την αγορά), πρέπει να κάνετε κάτι καινούριο, κάτι πρωτοποριακό. Και ένα τέτοιο στοιχείο θα ήταν η ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ μείωση της χρέωσης για τον πελάτη, τόσο, ώστε να γίνει πράγματι δελεαστικό, και να μην σκέφτεται κανείς το χρήμα για να μπει και να "παίξει".
Με 2 ευρώ το λεπτό (ένα τέταρτο = 30 ευρώ) ποιός θα στα χώσει? Δε πάει σε ένα μπουρδέλο καλύτερα? Εκεί θα γαμήσει κι όλας.

Για να πιάσει, θα πρέπει να χρεώνεται όσο ένας καφές: 2 ώρες = 5 ευρώ.  Τότε, και εγώ θα μπαίνω.

Άσε λοιπόν τα "είμαστε εταιρεία που δραστηριοποιείται...." και τέτοιες ΓΑΠικές ορολογίες, και σκέψου τίποτα πιο ευρηματικό.

Είναι σαν τα 90xxxxxx τηλέφωνα. Με 2 και 2,5 ευρώ το λεπτό, τι να πάρεις? Μαλάκας είσαι?
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
όσο ποιο πολύ είστε στην κάμερα τόσο ανεβαίνει η αμοιβή σας.

Συμπληρωματικά, έχω μπει σε ένα, και βλέπεις κάτι κακόμοιρες Ρουμάνες που στήνονται και περιμένουν να τις "επιλέξει" κάποιος για private chat.
Θλίψη.
Αφήνω τις Άπω ανατολικές (Ταϋλάνδη κλπ).
Κατάθλιψη.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Είμαστε εταιρία που δραστιριοπιοιτε στο ιντερνέτ τομέας κοινωνική δικτύωσης και παροχές υπηρεσιών ιντερνέτ.
Αυτή την περίοδο η εταιρία μας κατασκευάζει ένα σαιτ ...Αν ενδιαφέρεστε  απαντήστε θετικά με ένα κινητό σας και θα σας ειδοποιήσουμε  εντος του μήνα, που το σαιτ θα είναι ετοιμο,με μήνυμα και το link.
Θα υπάρχει στο σαιτ οδηγός και όλες οι λεπτομέρειες λειτουργίας και συνεργασίας.
Ευχαριστούμε
Admin

Τι ασφαλιστική κάλυψη δίνετε;
 

Waaam

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Είμαστε εταιρία που δραστιριοπιοιτε στο ιντερνέτ τομέας κοινωνική δικτύωσης και παροχές υπηρεσιών ιντερνέτ.

...

Admin

Καλά κάνεις και τους βρίζεις γιατί σε παίρνουν στα σοβαρά.
Συνέχισε εσύ και η εταιρία σου να δραστιριοπιοιτε στο ιντερνέτ τομέας κοινωνική δικτύωσης και παροχές υπηρεσιών ιντερνέτ
αλλά μην θεωρείς τους άλλους ηλίθιους αγαπητέ Πειραιώτη/Σπετσιώτη.
Βλέπεις οτι "ουδέν κρυπτόν στο ιντερνέτι..."

Και εδώ ισχύει κάτι που λέγεται για τα μεταξωτά βρακιά....
 
OP
OP
fax

fax

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
228
Like
1
Πόντοι
1
ΑΑΑ εχει ροζους και η αλλη!!!!μαλλον τη παιζης και με τα δυο..μπραβο!μπραβο.και σε ανωτερα.
 
OP
OP
fax

fax

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
228
Like
1
Πόντοι
1
αλλά μην θεωρείς τους άλλους ηλίθιους αγαπητέ Πειραιώτη/Σπετσιώτη.
Βλέπεις οτι "ουδέν κρυπτόν στο ιντερνέτι..."
δεν θεωρω κανεναν ηλιθιο.....και δεν εχω να κρυψω τιποτα ......και δεν ειμαι απ τον πειραια,κυρ παντογνωστη!!!!
υς...τους βριζω γιατι ειναι το λιγοτερο που μπορω να κανω,οταν διαβαζω ειρωνικα σχολια σε ολες τις αγγελιες μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom