Νέα

Zesi Spa - Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arturos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1
Το Σ/Κ πρόκειται να πάω Θεσσαλονίκη και σκέφτομαι να πάω στο συγκεκριμένο μαγαζί.
Ξέρει κανείς να μου πει κάτι για τις κοπέλες και τις σχετικές υπηρεσίες;
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Το Σ/Κ πρόκειται να πάω Θεσσαλονίκη και σκέφτομαι να πάω στο συγκεκριμένο μαγαζί.
Ξέρει κανείς να μου πει κάτι για τις κοπέλες και τις σχετικές υπηρεσίες;
Συνήθως έχει δύο με τρεις κοπέλες. Εάν είναι η Λαουρα πάρτη είναι κορυφή.απο υπηρεσίες έχει από όλα τα προγράμματα το φουλ προγραμμα να πάρεις για να περάσεις καλά.
 
OP
OP
A

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1
Συνήθως έχει δύο με τρεις κοπέλες. Εάν είναι η Λαουρα πάρτη είναι κορυφή.απο υπηρεσίες έχει από όλα τα προγράμματα το φουλ προγραμμα να πάρεις για να περάσεις καλά.
Ισχύει ότι το φουλ πρόγραμμα κοστίζει 80 ευρώ για 45 λεπτά;;
Δώσε καμιά πληροφορία για τη Λάουρα (και για τις άλλες αν θέλεις).
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076

Ισχύει ότι το φουλ πρόγραμμα κοστίζει 80 ευρώ για 45 λεπτά;;
Δώσε καμιά πληροφορία για τη Λάουρα (και για τις άλλες αν θέλεις).
Ναι τόσο είναι η Λαουρα νομίζω το έκανε 100 ειδε ότι την ζητάνε και το ανέβασε. Αν τα διαθέτεις σωστά αξίζει.εχει ωραίο σώμα χωρίς περιττά κιλά αν σε αρέσει πας. Αν θέλεις λίγο μπαμπατσικες έχει άλλη.
 
OP
OP
A

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1


Ναι τόσο είναι η Λαουρα νομίζω το έκανε 100 ειδε ότι την ζητάνε και το ανέβασε. Αν τα διαθέτεις σωστά αξίζει.εχει ωραίο σώμα χωρίς περιττά κιλά αν σε αρέσει πας. Αν θέλεις λίγο μπαμπατσικες έχει άλλη.
Μάλλον το έκανε 100 για τις δύο εκτονώσεις, αν θες μόνο μια εκτόνωση και την υπόλοιπη ώρα του 45λέπτου social time, τότε είναι στα 80.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Μάλλον το έκανε 100 για τις δύο εκτονώσεις, αν θες μόνο μια εκτόνωση και την υπόλοιπη ώρα του 45λέπτου social time, τότε είναι στα 80.
Μπορεί δεν είμαι σίγουρος γι αυτό.εχεις πάει στου Μιχάλη την ξερεις την Λαουρα;
 
OP
OP
A

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1
Μπορεί δεν είμαι σίγουρος γι αυτό.εχεις πάει στου Μιχάλη την ξερεις την Λαουρα;
Όχι φίλε, ΔΕΝ έχω πάει στου Μιχάλη και ούτε την ξέρω τη Λάουρα.
Γι' αυτό ακριβώς θέλω τη γνώμη κάποιου που να έχει εμπειρία μαζί της.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Όχι φίλε, ΔΕΝ έχω πάει στου Μιχάλη και ούτε την ξέρω τη Λάουρα.
Γι' αυτό ακριβώς θέλω τη γνώμη κάποιου που να έχει

Όχι φίλε, ΔΕΝ έχω πάει στου Μιχάλη και ούτε την ξέρω τη Λάουρα.
Γι' αυτό ακριβώς θέλω τη γνώμη κάποιου που να έχει εμπειρία μαζί της.
Την έχω πάρει είναι πολύ καλή αλλά πριν πας πάρε ένα τηλ μήπως δεν είναι εκεί.
 
OP
OP
A

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Αν θέλεις και δεν βαριέσαι, κάνε μια περιγραφή του πώς είναι εμφανισιακά και του τι κάνει στο δωμάτιο.

Αν θέλεις και δεν βαριέσαι, κάνε μια περιγραφή του πώς είναι εμφανισιακά και του τι κάνει στο δωμάτιο.
Ε είναι ωραία κοπέλα προς το αδυνατο το σώμα της μικρο στήθος πρέπει να είναι 27 κάπου εκεί.μεσα σε ορμάει αυτή παίρνει πρωτοβουλία εγώ αυτό είδα όσες φορές πήγα μαζί της .δεν ήταν τη μια φορά έτσι και την άλλη αλλιώς.
 
OP
OP
A

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1
Ε είναι ωραία κοπέλα προς το αδυνατο το σώμα της μικρο στήθος πρέπει να είναι 27 κάπου εκεί.μεσα σε ορμάει αυτή παίρνει πρωτοβουλία εγώ αυτό είδα όσες φορές πήγα μαζί της .δεν ήταν τη μια φορά έτσι και την άλλη αλλιώς.
Όλα καλά ακούγονται, αλλά το μικρό στήθος είναι νομίζω ένα αρνητικό σημείο, καθ' ότι είμαι βυζολάτρης.
Τελοσπάντων, καλή η βοήθειά σου. Ελπίζω να περάσω καλά και να πιάσουν τόπο τα λεφτά μου.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Όλα καλά ακούγονται, αλλά το μικρό στήθος είναι νομίζω ένα αρνητικό σημείο, καθ' ότι είμαι βυζολάτρης.
Τελοσπάντων, καλή η βοήθειά σου. Ελπίζω να περάσω καλά και να πιάσουν τόπο τα λεφτά μου.
Εάν είσαι βυζολατρης όχι μεγάλο βυζι δεν θα δεις.δεν ξέρω αν εχει κάποια άλλη με μεγάλο στήθος.τολεω γιατί αλλάζουν και αυτές άλλες έρχονται άλλες φεύγουν.πανε δες και οποία σου γυαλίσει που λένε ορμά την
 
OP
OP
A

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1
Εάν είσαι βυζολατρης όχι μεγάλο βυζι δεν θα δεις.δεν ξέρω αν εχει κάποια άλλη με μεγάλο στήθος.τολεω γιατί αλλάζουν και αυτές άλλες έρχονται άλλες φεύγουν.πανε δες και οποία σου γυαλίσει που λένε ορμά την
Στο τηλέφωνο που πήρα για κάποιες διευκρινιστικές πληροφορίες, μία κοπέλα που το σήκωσε μου είπε ότι υπάρχουν δύο κοπέλες με 3άρι νούμερο σουτιέν και άλλη μία με μικρό στήθος, μάλλον τη Λάουρα θα εννοούσε.
Θα πάω και θα δω...
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Στο τηλέφωνο που πήρα για κάποιες διευκρινιστικές πληροφορίες, μία κοπέλα που το σήκωσε μου είπε ότι υπάρχουν δύο κοπέλες με 3άρι νούμερο σουτιέν και άλλη μία με μικρό στήθος, μάλλον τη Λάουρα θα εννοούσε.
Θα πάω και θα δω...
Πρέπει να είχαμε καινούριες αφίξεις αυτή την εβδομάδα. τέτοια ενημέρωση είχα από φιλο συναγωνιστή που πάει συχνά .αν μπορέσω θα παω να τσεκάρω.
 
OP
OP
A

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1
Πρέπει να είχαμε καινούριες αφίξεις αυτή την εβδομάδα. τέτοια ενημέρωση είχα από φιλο συναγωνιστή που πάει συχνά .αν μπορέσω θα παω να τσεκάρω.
Αν τσεκάρεις ή αν μάθεις κάτι νεότερο από το φίλο σου τον συναγωνιστή, ενημέρωσέ με.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.006
Κριτικές
37
Like
5.751
Πόντοι
7.195
Θα με ενδιέφερε μία επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί. Κάποιος να δώσει πληροφορίες για το που βρίσκεται, τηλέφωνα, υπηρεσίες κλπ και με pm...Θα ενημερώσω, φυσικά με κριτική άμεσα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom