Νέα

WWE Wrestling σας αρέσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alani30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 221
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

σας αρεσει το WWE Wrestling

  • ΝΑΙ ειναι και γαμω!

    Ψήφοι: 28 42,4%
  • ΝΑΙ αλλα δεν τρελενομαι

    Ψήφοι: 7 10,6%
  • ΟΧΙ και τοσο

    Ψήφοι: 3 4,5%
  • ΟΧΙ δεν μου αρεσει καθολου

    Ψήφοι: 3 4,5%
  • ΟΧΙ γιατι ειναι μουφα/fake!

    Ψήφοι: 24 36,4%
  • Δεν το εχω δει ποτε-δεν Ξερω

    Ψήφοι: 1 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    66

Xaritosss2252

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Θα έλεγα με διαφορά τον Kane της περιόδου 1997 - 2003. Oύτε για πλάκα δεν θα θελες να τον πετύχεις έξω, πόσο μάλλον να τον εκνευρίσεις και ολας :grin:. Μετά θα έλεγα φυσικά και τον Undertaker. Ξεχωρίζω αυτούς τους δυο λόγω μεγέθους, ύψους , βάρους αλλά και gimnick που είχαν .
Απο τους τωρινούς, νεότερους κλπ θα έλεγα lesnar. Οι υπόλοιποι δεν πλησιάζουν καν. Οι περισσότεροι είναι ίδιοι βασικά , δεν ξεχωρίζουν σε κάτι. Γενικά πολύ δύσκολα θα ξαναδούμε τέτοιους χαρακτήρες στο wrestling. Τυχεροί όσοι προλάβατε την attitude era. Προσπάθησαν πριν λίγα χρόνια να κάνουν κάτι με τον Bray whyatt (καλή του ώρα έφυγε νέος), αλλά τα σκάτωσαν σε πολλά σημεία.
Αδερφέ, μιας που ανέφερες τον Bray Wyatt, δεν ξέρω αν το είδες όμως στο Raw επέστρεψε ο αδελφός του Fiend, ο Uncle Howdy, με νέα ομάδα και ήταν γαμάτο!! Τσεκαρε το αξίζει φουλ
 

Xaritosss2252

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Σε δύο Wrestlemania, όχι σε μια. Στην 17 και στην 21. Και ναι ο Levesque είναι και Μεταλλάς και μεγάλος φαν των Motorhead.
Αυτά ήταν Wrestlemanias!!! Αν και το περσινό θεωρείται ένα από τα καλύτερα, και συμφωνώ καθώς είχε υπέροχα ματς και ιστορίες, όπως και το φετινό ήταν πολύ ωραίο. Όμως πρέπει οπωσδήποτε να φέρουν πίσω τα metal/ rock theme songs στα PPVs. Καλός και ο Weekend, όμως τα τραγούδια του δεν είναι τόσο ανεβαστικά. Τα ροκ τραγούδια ταίριαζαν περισσότερο με τη δράση που θα έβλεπε κάποιος από το WWE οπότε πιστεύω ότι πρέπει να τα επαναφέρουν οπωσδήποτε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom