Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.666
Κριτικές
6
Like
11.039
Πόντοι
3.936
Κάντε και με καμια ταυλανδεζα να δείτε διαφορά.
Παιδια οι ουκρανες δεν ειναι πιστολια οπως και οι ρωσιδες το ιδιο, για γαμήσι καλύτερες ειναι οι λατινες μαυρες κλπ
Oι ρωσιδες σε συγκριση με τις ουκρανες μου φανηκαν πιο νωχελικες, αν και ακολουθουσαν στο παιχνιδι δεν ελεγαν οχι. Οι ταυλανδεζες τουλαχιστον με αυτες που ετυχε να βρεθω εδω μου φανηκαν ψιλο ικεα.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Συμφωνώ απόλυτα αλλά υπάρχει ένα πρόβλημα...

Θα ξεσηκωνονταν οι κωλοφεμνμηστριες για τους άνδρες που εκμεταλευωνται μέσω του sex τις ανυπερασπιστες προσφυγοπουλες ...

Ενώ τώρα που εκμεταλευωνται αυτές τους παντρεμενους δεν κουνιέται φύλο
Ενώ τώρα μας εκμεταλλεύονται τα σλαβακια, γιατί εμείς οι ανύπαντροι άντρες πληρώνουμε τους φόρους, και μας πίνουν το αίμα χωρίς να να ανοίξουν ποδι

Κατάρα στις φεμινίστριες, τους φλωρουμπες που γίνονται χαλί και στο θείο σαμ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι περισσοτερες ταυλανδες δεν αξιζουν ,τραυματικη εμπειρια στη pattaya.
Έλα ρε τύπε γιατί το λες αυτό ;

Πολλοί τις λέτε κομοδίνα , μόνο εγώ έφαγα καλά ;

Εκτός αν πήγα με τραβελο και δεν το κατάλαβα
 
  • Like
Αντιδράσεις: The1

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Εχασαν οι μαλακες οι δυτικοι τεραστια ευκαιρια να μπολιασουν τον πληθυσμο τους με θεσπεσιο Ουκρανικο DNA, και ταυτοχρονα να χορτασουν τα αγαμητα μπακουρια τους. Αντιθετα προτιμανε τριτοκοσμικους, ενω επιτρεπουν τις Ουκρανιδες να τους διαλανε τα σπιτια των παντρεμενων.
Αβυσσος η ψυχη των κυβερνωντων...
Καμία άβυσσος τυπε

Κάνε τους λευκούς ,φλωρους , πούστηδες, φορολόγησε τους μέχρι θανάτου και φέρε μαύρους , μοχαμετηδες και Μπανγκλα που θα ζουν με επιδόματα και πουλώντας ντραγκα και έτσι καταστρέφεις τη μισή κοινωνία και την ελέγχεις

Την άλλη μισή την κανεις φεμινίστριες

Και έτσι από εκεί που έβγαλες Βίκινγκς, παλιά φρουρά Ναπολέοντα και στρατό της Βέρμαχτ , βγάζεις φεμινιστες και καπουτζηδηδες
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.584
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Η λύση είναι ο εκσλαβισμός αλλά ποιος γουστάρει να γίνει Σλάβος?Δεν είναι κάτι που πουλάει.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.584
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Στο γαμήσι οι καλύτερες είναι οι Πολωνέζες και μετά οι Τσέχες.Οι Ουκρανέζες είναι τεμπέλες δεν κάνουν τίποτα σπουδαίο.Οι Ρωσίδες λίγο καλύτερες.
Για συνοδεία όμως καλύτερες οι Ουκρανέζες από τις Πολωνέζες,η Πολωνέζα μπορεί να σε κάνει ρεζίλι.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.930
Πόντοι
2.356
Έλα ρε τύπε γιατί το λες αυτό ;

Πολλοί τις λέτε κομοδίνα , μόνο εγώ έφαγα καλά ;

Εκτός αν πήγα με τραβελο και δεν το κατάλαβα
Αυτο που βιωσα λεω φιλε
Τι να σου πω, μπορει να επαιξε ρολο οτι τοτε ημουνα ακομη πανω και ειχα ρωσομολδαβακια με γκαπ εικοσαετιας και βαλε ...
Αν ξαναπαω τωρα ταυλανδη απο την αγαμια της ελλαδας μπορει να μου αρεσει :grin:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Αυτο που βιωσα λεω φιλε
Τι να σου πω, μπορει να επαιξε ρολο οτι τοτε ημουνα ακομη πανω και ειχα ρωσομολδαβακια με γκαπ εικοσαετιας και βαλε ...
Αν ξαναπαω τωρα ταυλανδη απο την αγαμια της ελλαδας μπορει να μου αρεσει :grin:

Ωχ, σας πιανει κι εσας του πρωην-ανατολικομπλοκιτες η αγαμια της Ελλαδας; :(

Δε γλυτωνει κανενας φαινεται...
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.584
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Φανταστείτε να σπάσει το μέτωπο στην Ουκρανία,να ξεχυθούν οι Ρώσοι στην Ευρώπη και να τους εκσλαβίσουν όλους.Γενικά αυτά τα ριζοσπαστικά πάντα οι Ρώσοι τα κάνουνε.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.584
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Για εμένα ήταν εύκολο να ελιχθώ γιατί πάντα τσέκαρα Πολωνία,Τσεχία άσχετα αν η Ουκρανία ή η Ρωσία ήταν καλύτερες.Οπότε όταν έγινε ο πόλεμος και κόπηκε η πρόσβαση στην πρώην ΕΣΣΔ μετέθεσα απλώς τη δραστηριότητα δυτικότερα.Για άλλους ήταν σκέτη καταστροφή.Περιμένουν πώς και πώς να τελειώσει ο πόλεμος να επιστρέψουν στα μουνολίβαδα.
Πολωνία,Τσεχία περνάς πάρα πολύ καλά απλά ρίχνεις λίγο το επίπεδο που γαμάς.Κατά τα άλλα η συνολική εμπειρία είναι γαμάτη συν οτι έχεις ανέσεις ευρωπαικού τύπου.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Κάντε και με καμια ταυλανδεζα να δείτε διαφορά.
Παιδια οι ουκρανες δεν ειναι πιστολια οπως και οι ρωσιδες το ιδιο, για γαμήσι καλύτερες ειναι οι λατινες μαυρες κλπ
Άσε μας ρε τυπε που θα μας συγκρίνεις Βουλγάρες με Ρωσίδες και Ουκρανες.
Έχω κάνει δεκάδες γαμήσια με Ουκρανες και Ρωσίδες τα τελευταία χρόνια και η καύλα που βγάζουν είναι απίστευτη.
Αν σε γουστάρει τέτοια Σλαβα θα σε τρελανει στο γαμήσι και θα ρουφήξει το καυλι σου μέχρι τελευταία σταλα.
Έχω Ουκρανες βιζιτες που πρώτα μου βγάζουν κρασί να πιούμε και μετά μέχρι να πάμε στο κρεβάτι έχει πέσει στα γόνατα και ξεκινάει το τρομπόνι.
Βγάζουν γούστα και μετά γαμιούνται με τρελα.

Δεν είναι μόνο αν κουνάνε καλά τη μέση τους στο γαμήσι οι μαύρες, ποτέ δε θα φτάσουν την ομορφιά και τη χάρη των Σλάβων.
Εσύ μάλλον είσαι σαν τρακαρισμένο περίπτερο και δε βγάζουν καύλα μαζί σου και μετά σου φταίνε τα σλαβικά μωρά.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.560
Like
17.680
Πόντοι
3.656
Άσε μας ρε τυπε που θα μας συγκρίνεις Βουλγάρες με Ρωσίδες και Ουκρανες.
Αν μιλάμε για ΣΛΑΒΕΣ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΕΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΣ , είναι σούπερ. Δεν έρχονται τέτοιες ελλάδα.
Έρχονται τουρκογύφτισσες. Απλώς υπήκοοι βουλγαρίας .
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.560
Like
17.680
Πόντοι
3.656
Και επαυξάνω η Ουκρανιδα είναι γεννημένη για πουτσα ... λουσα και χώρο
Είναι δυνατές στο γαμισι ... ειναι δυνατές στο club, social και διασκέδαση που πραγματικά μπορείς να κάνεις καλή ζωή με αυτές... απλά δεν είναι για τίποτα σοβαρό...


Ενώ οι ελληνίδες, είναι για πάρα πολύ σοβαρές υποθέσεις.
Οικονομική καταστροφή, οικογενειακή, καταστροφή φιλίας, μούρλα, σκυλιά , φυλακή.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Καλά ρε μαλάκες ... σας σηκώνεται με ταϋλανδέζες ;;;
Υπάρχουν Ταυλανδεζες που είναι μουνάρες, δεν θα τις δεις αλλού εκτός αν πας Ταϊλάνδη. Είναι λίγες γενικά σε αναλογία.

Δηλαδή εσύ πηγές εκεί και δε σου άρεσε καμία;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.560
Like
17.680
Πόντοι
3.656
Δηλαδή εσύ πηγές εκεί και δε σου άρεσε καμία;
Ναι , πήγα εκεί και αρκετές φορές . (Και πολύ πριν πας εσύ εδώ που τα λέμε).
Και ναι , δεν μου αρέσει καμία ούτε στην ταϋλάνδη , ούτε στην ινδονησία , ούτε στη μαλαισία , ούτε στη σιγκαπούρη .

Μουνάρες ; Με την πιο ψηλή ... πόσο ;;; 1.68 ;;;;;; Χωρίς ξυλοπόδαρα λέω.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Ναι , πήγα εκεί και αρκετές φορές . (Και πολύ πριν πας εσύ εδώ που τα λέμε).
Και ναι , δεν μου αρέσει καμία ούτε στην ταϋλάνδη , ούτε στην ινδονησία , ούτε στη μαλαισία , ούτε στη σιγκαπούρη .

Μουνάρες ; Με την πιο ψηλή ... πόσο ;;; 1.68 ;;;;;; Χωρίς ξυλοπόδαρα λέω.
Δεν έχει σημασία ποιος πήγε πρώτος. Και εγώ έχω πάει 2 φορές ξέρεις
Υπάρχουν απίστευτα μωρά έστω και στο 160.
Δεν χρειάζονται όλες να είναι διμετρες για να είναι όμορφες.

Κατά τα άλλα γούστα είναι αυτά. Δεν πάω να σου αλλάξω γνώμη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Αυτο που βιωσα λεω φιλε
Τι να σου πω, μπορει να επαιξε ρολο οτι τοτε ημουνα ακομη πανω και ειχα ρωσομολδαβακια με γκαπ εικοσαετιας και βαλε ...
Αν ξαναπαω τωρα ταυλανδη απο την αγαμια της ελλαδας μπορει να μου αρεσει :grin:
Χαχχαχαχα η αγαμία είναι σίγουρα
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.209
Like
3.480
Πόντοι
1.706
Ακριβώς τύπε.

Που κάποτε χαιρόμαστε να βρωμάει το χνώτο μας Βουλγαρα και πλέον και η τελευταία του Μπλαγκεβγκραντ ζητάει από το Γλειφομουνιξ Λουμπουταν, και να γίνει CFO

Ζιμπάμπουε μόνο μαλακες
Αλήθεια τώρα πας Ζιμπάμπουε;
Για Αφρική εγώ από καμμιά Ταγγέρη θα ξεκίναγα. Είχα πάει πολύ παλιά, αλλά τότε δεν έψαχνα για γυναίκες εκεί. Όμως πρόσφατα μού είπε μία ξεναγός ότι έχει εξελιχθεί σε μεγάλο σεξοπροορισμό.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.584
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Ναι , πήγα εκεί και αρκετές φορές . (Και πολύ πριν πας εσύ εδώ που τα λέμε).
Και ναι , δεν μου αρέσει καμία ούτε στην ταϋλάνδη , ούτε στην ινδονησία , ούτε στη μαλαισία , ούτε στη σιγκαπούρη .

Μουνάρες ; Με την πιο ψηλή ... πόσο ;;; 1.68 ;;;;;; Χωρίς ξυλοπόδαρα λέω.

Υπάρχουν και τα ladyboys.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom