Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.667
Κριτικές
6
Like
11.039
Πόντοι
3.936
σχεδιάζω τον ερχόμενο Μάρτη ένα 3ήμερο ταξίδι Γερμανία. Σκέφτομαι για Βερολίνο, αλλά έχω και στο πίσω μέρος του μυαλού μου το Μόναχο. Πρώτη φορά στη Γερμανία. Επίσης θέλω να επισκεφτώ και Κολωνία (πολλά πράγματα για 3 μέρες).
Και τα3 ειναι ωραια αλλα το βερολινο θα σε εντυπωσιασει περισσοτερο ειδικα το μουσειο που εχει, σχεδον ολη την αρχαια περγαμο την εχουν μεταφερει εκει. Koλωνια πηγαινε στο Claudius spa αξιζει αλλα ειναι μια πολη αρκετα χαλαρη , και το μοναχο επισης. Αν θες ομως για χαλαρωση και και πολλα γυμνα νινακια στα σπα προτεινω baden-baden.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.667
Κριτικές
6
Like
11.039
Πόντοι
3.936
ΜΕ ΤΟΝ ΚΜΑΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑ
Τωρα που βγηκε ο κρυφος γ@μιας σου με το σωβρακο κανε του μια τσιμπουκαδα μηπως και του κανει κουκου. Μεχρι εκει εισαι. Το χερι που εβγαινε απο μια κουρτινα γραφειου το εχεις ακομα για γκομενα;
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.465
Πόντοι
446
Τωρα που βγηκε ο κρυφος γ@μιας σου με το σωβρακο κανε του μια τσιμπουκαδα μηπως και του κανει κουκου. Μεχρι εκει εισαι. Το χερι που εβγαινε απο μια κουρτινα γραφειου το εχεις ακομα για γκομενα;
Εσύ παραθέτεις σε κάθε του post,αυτόν που δεν καταδέχεται ούτε να σου απαντήσει ρε εμμονικε ΦΙΝΑΛΙΣΤ ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΛΑΚΑ :2funny:

Ποια κουρτίνα γραφείου ρε ΜΑΛΑΚΑ;
Δεν απορώ που τα μέλη σε θεωρούν έναν από τους μεγαλύτερους ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΕΣ εδώ μέσα:2funny:

Τύπε, σοβαρά τώρα.
Πως νιώθεις που δεν βρίσκεις αποδοχή ούτε σε ένα site για μπουρδέλα;:cry::cry::cry:
Που σε θεωρούν KAΡΑΜΑΛΑΚΑ;:cry::cry::cry:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.667
Κριτικές
6
Like
11.039
Πόντοι
3.936
Τύπε, σοβαρά τώρα.
Ολα αυτα που λες υπαρχουν μονο στο κλουβιο αχρηστο μυαλο σου.Εσυ πως νιωθεις που εφαγες π@υτσα στην ελλαδα γιατι σε ξερασε το συστημα και για να μην ψοφησεις απ τη πεινα αναγκαστηκες να μενεις στα 50 σου σε ενα κοινοβιο αυτοεξοριστος στο πουθενα. Μουλαρι παρεμεινες και μουλαρι θα παραμεινεις καταδικασμενος στην μοναξια με τη μαλ@κια που σε δερνει. Υγ . Ομοιος ομοιω αει πελαζει. Αν ταυτιζομουν με τον βλακμαν εμφανισιακα, με τα ψεμματα που λεει και τα καραγκιοζιλικια που κανει θα τον ειχα για τοτεμ οπως κι εσυ. Αλλα δυστυχως δεν τον εχω, γιατι εχω απειρες παραστασεις στη ζωη μ και μπορω να κρινω και να διακρινω. Ο νοων νοειτω.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Αρχηγός, ένας και μοναδικός.
Τώρα και ταπετσαρία στο τηλέφωνο μου αρχική οθόνη κι ετσς.
Ασύγκριτος ...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20231230-113218.png
    Screenshot_20231230-113218.png
    745,2 KB · Εμφανίσεις: 36

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.667
Κριτικές
6
Like
11.039
Πόντοι
3.936
Μαλακα με το μινερβα το αλλο το ναυαγιο
Μισθωσε αλλη μια πουτ@να του διαδικτυου για παροχη υπηρεσιων ανα ωρα, τον χρεωσε εξτρα για 3φωτο για να κανει την ψυχοθεραπεια του εδω μεσα, ας το χειροκροτησουμε λοιπον αφου το χει αναγκη πολυ και νομιζει οτι κανει κατι ουαου.Αν και δεν κανει τιποτε το διαφορετικο απο το 90% των μελων του σαιτ εδω μεσα.
 

Συνημμένα

  • giphy.gif
    giphy.gif
    464,3 KB · Εμφανίσεις: 18

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.465
Πόντοι
446
Εσυ πως νιωθεις που εφαγες π@υτσα στην ελλαδα γιατι σε ξερασε το συστημα και για να μην ψοφησεις απ τη πεινα αναγκαστηκες να μενεις στα 50 σου σε ενα κοινοβιο αυτοεξοριστος στο πουθενα. Μουλαρι παρεμεινες και μουλαρι θα παραμεινεις καταδικασμενος στην μοναξια με τη μαλ@κια που σε δερνει. Υγ . Ομοιος ομοιω αει πελαζει. Αν ταυτιζομουν με τον βλακμαν εμφανισιακα, με τα ψεμματα που λεει και τα καραγκιοζιλικια που κανει θα τον ειχα για τοτεμ οπως κι εσυ. Αλλα δυστυχως δεν τον εχω, γιατι εχω απειρες παραστασεις στη ζωη μ και μπορω να κρινω. Και ο νοων νοειτω

Kύριε ΦΙΝΑΛΙΣΤ ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΛΑΚΑ, δεν πρόκειται να σε παραθέσω ξανά, γιατί είναι πλέον και οι νόμοι περί μπουλινγκ σε όσους απορρίπτονται,πέρα από την ίδια τη ζωή, ακόμη και στο internet, πολύ αυστηροί.

Δηλαδή θα μου πούνε...
"Ρε ΒΑΛΚΑΝΙΕ ΠΟΥΤΣΑΡΑ, εσύ σε διαγωνισμό ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΛΑΚΑ λαμβάνεις στην αρχική ψηφοφορία μόνο έναν μικρό μονοψήφιο αριθμό ψήφων, τι τον τραμπουκίζεις τον καημένο που τον έχει στη χλέπα το μεγαλύτερο ελληνικό forum;:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
Eίναι αξιοκατάκριτο να τραμπουκίζουμε τους καημένους που τους ξερνάνε ακόμη και τα forum".

H Zυρίχη είναι το πουθενά ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΛΑΚΑ;:2funny:
Που με παρακαλάνε ακόμη και Γερμανοί πρώην συνάδελφοι να τους βοηθήσω να έρθουν εδώ;:2funny:

Kύριε ΦΙΝΑΛΙΣΤ ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΛΑΚΑ, απέχω πολύ από τα 50 και φυσικά είμαι και νεότερος από εσένα.
Περιγράφεις περιόδους στο μπλοκ ενώ εγώ πήγαινα δημοτικό.

Τέλος, σου εύχομαι καλή επιτυχία και να σηκώσεις την κούπα που δικαιωματικά σου ανήκει:rockon:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.667
Κριτικές
6
Like
11.039
Πόντοι
3.936
Τέλος, σου εύχομαι καλή επιτυχία και να σηκώσεις την κούπα που δικαιωματικά σου ανήκει
ρε χαζοχαζε με μυαλο 5χρονου ο αλλος ο κρυφοπφουστρακος που ψαρευει τραβελια ειχε εμπαθεια με το προφιλ μ κ' με εβαλε στο πανθεον σε ενα δικο του διαγωνισμο παραγκα στο πουθενα που δεν υπαρχει και ειναι ευρεως γνωστο, μονο εσυ ονειρευεσαι και γραφεις τις αυναρτησιες σου
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Να τα πούμε???

Αρχιμηνιά κι αρχιχρονιάάά
Γεια σου βρε κεημαν Αρχοντααα
Κι ααααρχηηη κι αρχή καλός μας χρόνος
και της σπονσορετας ο κωλος.

Αρχή που βγήκε ο Χορηγός,
άπλας και γενναιόδωρος,
στην ου ,στην Ουκρανία να περπατήσει
Και τις σπονσορετες να γαμησει.

Σαν Μεσσίας ξαναέρχεται...
κι όλες τις καταδεχεται,
αποοοο, από την Κολωνία
Να τις σκί.. να τις σκίσει με μανία.

Βαστά μαρούλι και τυρί,
κι όποια δεν του κωλοτριφτει,
μεεεε το...με το κασέρι θα την πείσει,γλυφοκώ...γλυφοκωλι να του χαρίσει.

Και του χρόνου ..
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
ποιος εχει η' χαλαει λεφτα ? ο xenitemenos που ξεροσταλιαζει στο Αλκα και παει Πολωνια για μασαζ ?

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααααααααα :2funny:
Βλακακο στο 2023 έκανα γύρω στα 15 ταξίδια, με 3 από αυτά εκτός Ευρώπης.
Έχεις να δείξεις κάτι περισσότερο;
Αν όχι, είσαι μια τρίχα από τα αρχίδια μου όπως καταλαβαίνεις.
Γέμισε πουθενάδες το φόρουμ, με μηδέν πράξεις αλλά μεγάλους στο μπλα μπλα.

Α και που σαι, ήδη για το 2024 έχω κλείσει Ελλάδα, Λονδίνο για Γενάρη - Φλεβάρη και ξανά Ταυλανδη για Νοέμβρη.
Κλεισμένα από τώρα.
Αν σου βαστάει, βγες να πεις και τα δικά σου.
Αλλά βέβαια πού να σου φτάσει ο μισθός ρε κακομοίρη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Βλακακο στο 2023 έκανα γύρω στα 15 ταξίδια, με 3 από αυτά εκτός Ευρώπης.
Έχεις να δείξεις κάτι περισσότερο;
Αν όχι, είσαι μια τρίχα από τα αρχίδια μου όπως καταλαβαίνεις.
Γέμισε πουθενάδες το φόρουμ, με μηδέν πράξεις αλλά μεγάλους στο μπλα μπλα.

Α και που σαι, ήδη για το 2024 έχω κλείσει Ελλάδα, Λονδίνο για Γενάρη - Φλεβάρη και ξανά Ταυλανδη για Νοέμβρη.
Κλεισμένα από τώρα.
Αν σου βαστάει, βγες να πεις και τα δικά σου.
Αλλά βέβαια πού να σου φτάσει ο μισθός ρε κακομοίρη.
Το λες και προσβολή......
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.584
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Μαλακα με το μινερβα το αλλο το ναυαγιο

Δεν είναι Μινέρβα,μιλάμε για Schiesser,γερμανικό.
Για να δούμε πώς θα εξελιχθεί η κατάσταση στο έδαφος Πολωνία. Ψωλόκρυο και εδώ,με ξεθέωσε χτες η Κροάτισσα αλλά υπάρχει ακόμα πρωτείνη για την Πόλκα σήμερα.Αρχικά σουσάδικο και μετά κλάμπινγκ με ό,τι επακολουθήσει.Εχω καλέσει και μία από τη βαθιά επαρχία,δύσκολοι καιροί για σπόνσορες.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Δεν είναι Μινέρβα,μιλάμε για Schiesser,γερμανικό.
Για να δούμε πώς θα εξελιχθεί η κατάσταση στο έδαφος Πολωνία. Ψωλόκρυο και εδώ,με ξεθέωσε χτες η Κροάτισσα αλλά υπάρχει ακόμα πρωτείνη για την Πόλκα σήμερα.Αρχικά σουσάδικο και μετά κλάμπινγκ με ό,τι επακολουθήσει.Εχω καλέσει και μία από τη βαθιά επαρχία,δύσκολοι καιροί για σπόνσορες.
Κουράγιο Αρχηγέ
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.667
Κριτικές
6
Like
11.039
Πόντοι
3.936
Ψωλόκρυο και εδώ,με ξεθέωσε χτες η Κροάτισσα αλλά υπάρχει ακόμα πρωτείνη για την Πόλκα σήμερα.
Αυτη η φωτο με την ταριφα ξανα εχει ποσταριστει απο εσενα στο παρελθον ρε τυπε, ποσο δουλεμα πχια για την ψ/χ θεραπεια σου.
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
βαλκανιε πουτσαρα ασχολεισε εσυ με 2 βλακες που τους ειπα να βρεθουμε να τους θαυμασω απο κοντα
και ο ενας μου εκανε αναφωρα και με μπλοκαραραν εδω!χτες μπλοκαρα και τον ζηλιαρη πορνομεταναστη!
μου ειπε ο δασκαλος οτι με κατηγορα,οταν με συναφερνει αφριζει απο ζηλια!ειπα στον δασκαλο πως γινετε
να με αγνοει οταν τον κραζω στο μεσινγερ για να γελαω και να ειναι ο πρωτος που βλεπει τις φωτο και τα στορυ
μου φεισπουκ?τωρα λεει ειναι αγια πετρουπολη θα πεθανει απο την πεινα εκει.
στην αθηνα ετρωγε στο καμπουλ με ενα ευρο πιλαβι απο τους πακιδες και πιτσα ενα ευρο το κοματι
παντα ενα κοματι την μερα οσο για να μην πεθανει!αχ και να ημουν και γω πλουσιος με διαμερησματα πετρουπολη
πως ζουνε αυτοι οι ολιγαρχες χαχαχαχαχα.ο χενιτεμενος να παενει καμια πολονια 30 ευρο με γουιζ χωρις αποσκευες
και θα μενει κανα χοστελ εσεις ακουτε της παπαριες ενος κλασικου μαλακα κοπλεξικου καλαμαρα
που ψαχνει να γαμησει σε παζαρακια μεχρι 50 ευρο.βαλκανιε ειδε κανεις τον νιο και τον ξενιτεμενο απο κοντα?
οχι!φετος συναντησα ταρκετ,σπυρο και ειδαν και απο κοντα τους βαλκανικους πυραβλους χαχαχαχαχα
οπως και ο δασκαλος ιωσηφ που ειναι βροτσλαβ και πραγα τωρα
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
επεστρεψα απο νικαια βρηκα την χωρα και την πολη για να αγορασω σπιτι να νομιζω ζησω.
εδω επρεπε να ζω στην γαλλια επαθα πολιτισμικο σοκ και εμεινα απο τις γυναικες.
χωρις υπερβολη οπεια θελω εχω γαλλιδα και πρωτη φωρα ειδα τοσο θετικες και
ευγενικες κοπελες!να σας πω οτι στην νικαια και μονακο δεν ειδα αυτοκινηταρες
ουτε ανθρωπους με μαρκε και τσαντες πολυτελειας ειδα απλους ανθρωπους
ευγενικους,ολοι ειναι ισοι μαυροι,ασπροι ,αλγερινοι οι μιξεις εχουν βγαλει μουναρες!
εχει βιζιτες,γαλλιδες και ξενες πολλα ρωσιδια,πολλες ασιατισες.ο κοσμος δεν κανει επιδειξη
πλουτου ουτε ντυνετε οπως οι ρωσιδες με οικους πολυτελειας και τσαντες ακριβες.
οι κοπελες δεν φορανε μακιγιαζ μονο οι γριες βαφωντε και καμια δεν σε αγνοα!
τουλαχιστο εμενα δεν ξερω αν δουν τους κλασικους ελληνες που βλεπεις αθηνα
αν θα τους σνομπαρουν αλλα ειδα οτι καμια δεν σε αγνοα.μεταξι τους παλι ολοι
μιλανε με ολους δεν θα σε προσπερασουν αδιαφωρα,θα σε ακουσουν και θα προχωρησουν
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
το απολυτο πολιτισμικο σοκ.να βγαζω σελφι μονακο και μια ομορφη κοπελα να μου λεει
μπον φωτο μεσιερ!αλλο επιπεδο ο κοσμος,ουτε επιδειξει ουτε τιποτα.ακομα και μονακο
οπως και νικαια που η πολη θυμιζει κριμαια και οδυσσο η αρχιτεχτονικη παντου σε ολα τα καφε
εχει εναμιση μεχρι 2,80 ο καφες και δεν αφηνεις τιπσ εκει.στο σταρπακσ εχει 5 ο καφες.
φαι μαλακιες εστιατωρια θα θες 100 με 150 δυο ατομα ενω πολλες πιτσαριες που εχει
οι τιμες ειναι 20 με 25 ευρο η πιτσα και οι μακαροναδες απο 25 με 30 ευρο οπως και οι σαλατες.
υπαρχουν και πιτσαριες που περνεις και φευγεις με 8 με 10 ευρο.τωρα ηταν οφφ σιζον αλλα η πολη
εχει κοσμο και πολυ καλος καιρος.η παραλια μονο πετρες.πολλες ρωσιδες και ασιατισες μουναρες ομως
οι ρωσιδες κατι χαζοθειες 30 με 35 το παιζουν καποιες ενω δεν εχουν μια και δεν ξοδευουν μια χαχαχα
ποιος ασχολειτε με αυτες της παλαβες.κυπρο μεχρι οι προσφυγες ουκρανιδες αφραγγες μας σνομπαρουν
ενω δουλευουν για 1000 ευρο και οι μουναρες γαλιδες ειναι απλες και ευκολοσχετιστες!
το σπιτι που μενω οδυσσο σε αξια επαιρνα 5 σπιτια στην νικαια!τα σπιτια ειναι παλιες πολυκατικιες
τα πιο πολλα ιδικα στο κεντρο.ειναι πολυ παλια πολη και θυμιζει ουκρανια.
η διαφωρα ομως ειναι ο κοσμος,ευγενεα,αγγλικα και απλοι ανθρωποι
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
αν πανε στο χωριο μου οι γαλλοι θα δουνε μεχρι τους παταταρηδες με αυτοκινηταρες
εκει με σιτροεν,πεζο και απλες μαρκες κυκλοφορανε.ουτε μονακο ειδα πολυτελειες
και ακριβα μαχαζια ουτε να το παιζουν μουρη και σνομπ οπως οι παλαβες προσφυγες.
βρηκα την ιδανικη χωρα για μενα.εκει δεν ξοδευετε ο κοσμος.ειχε αγορα χριστουγενιατικη
με χοντοκ 20 ευρο το πιο φτηνο,κρασι 10 με 15 το ποτηρι και αλκοολ κοκτειλ 18 με 25 ευρο.
οι ρωσοι πανε πανω κατω και δεν ξοδευουν μια μονο νομιζουν ειναι καπιοι γιατι
πηγαν εκει.τους ακουω που μιλανε και γελαω που τους ακουω με την γυφτια τους αλλα το παιζουν
πλουσιοι.πολλοι ουκρανοι που ζητιανευουν στο κεντρο!μονο κυπρο δεν ζητιανευουν και βρηκαν
δουλειες πολλοι.
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
δεν το σκεφτηκα να παω καζινο,μου ειπε φιλος οταν γυρισα οτι εχει πολλες βιζιτες.
στο μπαρ περνεις ενα ποτηρι κρασι και σαμπανια και σε πλισιαζουν.
καμια δεν ειναι απλισιαστη γαλλιδα καμια δεν θα σε σνομπαρι η να μιλησει ασχημα.
βαιβαια δεν ειμαι οπως οι ελληνες που ειδα στην ελλαδα τουλαχιστο για εμενα
αυτο μου εδειξαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom