Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 859K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Λογικο ειναι καποια αναμεσα στα τοσα εκατομμυρια να τρεξουν και Ανατολικη Ευρωπη. Ειναι ομως συντριπτικη μειοψηφια.
Οι Αγγλιδες δεν παιζονται. Ειναι τοπ ον δε τοπ. Κορυφαιες γυναικες και χαρακτηρες.
Και το δινουν απιστευτα ευκολα. Βασικα Αγγλια, αν περιποιηθεις λιγο τον εαυτο σου και βγεις Σαββατοβραδο, δεν υπαρχει περιπτωση να μην σου την πεσει Αγγλιδα.
Χωρα που δεν εχει μπουρδελα, απλα επειδη δεν χρειαζονται.
εχουνε δυσκολεψει τα πραγματα αγγλια εγω οταν ειχα παει μπεμινγκαμ πριν 5 χρονια ειδα οτι οι ωραιες αγγλιδες πανε με κατιμποντιμπλιλντεραδες αγγλους..εγω εκει φιλιπινεζα βρηκα αλλλα παντως να φανταστεις κατι βρηκα,και σχετικα ομορφη,ενω ελλαδα με χει φαει η μαλακια..αφου σκεφτομαι να ξαναπαω αγγλια..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.288
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Λογικο ειναι καποια αναμεσα στα τοσα εκατομμυρια να τρεξουν και Ανατολικη Ευρωπη. Ειναι ομως συντριπτικη μειοψηφια.
Οι Αγγλιδες δεν παιζονται. Ειναι τοπ ον δε τοπ. Κορυφαιες γυναικες και χαρακτηρες.
Και το δινουν απιστευτα ευκολα. Βασικα Αγγλια, αν περιποιηθεις λιγο τον εαυτο σου και βγεις Σαββατοβραδο, δεν υπαρχει περιπτωση να μην σου την πεσει Αγγλιδα.
Χωρα που δεν εχει μπουρδελα, απλα επειδη δεν χρειαζονται.

Καλά μην τις αγιοποιείς κιόλας,όταν πίνουν,κατουριούνται και ξερνάνε,σιχαίνεσαι και που τις βλέπεις.Τώρα κατα ποσο γαμιούνται εύκολα δεν ξέρω,όσοι έχουν ζήσει Αγγλία ας μας πουν.Εδώ στα νησιά πάντως όλες με κάτι κοκκινοτριχους έρχονται
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Λογικο ειναι καποια αναμεσα στα τοσα εκατομμυρια να τρεξουν και Ανατολικη Ευρωπη. Ειναι ομως συντριπτικη μειοψηφια.
Οι Αγγλιδες δεν παιζονται. Ειναι τοπ ον δε τοπ. Κορυφαιες γυναικες και χαρακτηρες.
Και το δινουν απιστευτα ευκολα. Βασικα Αγγλια, αν περιποιηθεις λιγο τον εαυτο σου και βγεις Σαββατοβραδο, δεν υπαρχει περιπτωση να μην σου την πεσει Αγγλιδα.
Χωρα που δεν εχει μπουρδελα, απλα επειδη δεν χρειαζονται.
Οι Αγγλιδες είναι τοπ;;
Οι πιο βρώμικες τουρίστριες, που μεθανε σαν ζώα.
Κατάλαβα το γούστο σου τυπε μια χαρά τώρα.
Στην Κύπρο οι μόνες που πάνε με μαύρους είναι οι αγγλιδες.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Καλά μην τις αγιοποιείς κιόλας,όταν πίνουν,κατουριούνται και ξερνάνε,σιχαίνεσαι και που τις βλέπεις.Τώρα κατα ποσο γαμιούνται εύκολα δεν ξέρω,όσοι έχουν ζήσει Αγγλία ας μας πουν.Εδώ στα νησιά πάντως όλες με κάτι κοκκινοτριχους έρχονται
Καταρχην αυτα τα φαινομενα τα βλεπεις επειδη ΠΙΝΟΥΝ ΟΛΕΣ, ε λογικο ειναι οταν πινουν 1000 γκομενες σε εναν δρομο με κλαμπ-μαγαζια, καποιες να γινουν λιωμα και να ξεφυγουν. Αυτος ειναι ο ορισμος της μεθης, κανει τον ανθρωπο να βγαινει απο τα ορια του. Το αν γαμιουνται ευκολα, ειναι περιττο να αναλυθει οταν μιλαμε για γκομενες με τετοιες συμπεριφορες.
Βεβαια εσας δε σας αρεσουνε οι Αγγλιδες επειδη πινουν και ξεφευγουν :2funny:. Προτιματε τις ελληνιδες που πινουν ενα κοκτεηλ σε 5 ωρες κοιτωντας ολη την ωρα το κινητο τους και βγαινουν μονο και μονο για να μοιρασουνε χυλοπιτες τριγυρω και να γυρισουν σπιτι να παιξουν με το δονητη τους.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.288
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Καταρχην αυτα τα φαινομενα τα βλεπεις επειδη ΠΙΝΟΥΝ ΟΛΕΣ, ε λογικο ειναι οταν πινουν 1000 γκομενες σε εναν δρομο με κλαμπ-μαγαζια, καποιες να γινουν λιωμα και να ξεφυγουν. Αυτος ειναι ο ορισμος της μεθης, κανει τον ανθρωπο να βγαινει απο τα ορια του. Το αν γαμιουνται ευκολα, ειναι περιττο να αναλυθει οταν μιλαμε για γκομενες με τετοιες συμπεριφορες.
Βεβαια εσας δε σας αρεσουνε οι Αγγλιδες επειδη πινουν και ξεφευγουν. Προτιματε τις ελληνιδες που πινουν ενα κοκτεηλ σε 5 ωρες κοιτωντας ολη την ωρα το κινητο τους και βγαινουν μονο και μονο για να μοιρασουνε χυλοπιτες τριγυρω και να γυρισουν σπιτι να παιξουν με το δονητη τους.

Μην το πας στο άλλο άκρο κατευθείαν,φυσικά μας αρέσουν οι ξεκωλοαγγλίδες περισσότερο,εννοείται θα θέλαμε να βγαίνουμε στο Λονδίνο και το Μάντσεστερ παρά στα Λαδάδικα και τη Βαλαωρίτου με τις μαλακισμένες εδώ που δεν ξεκολλάνε απ'τα κινητά.
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
262
Κριτικές
1
Like
1.072
Πόντοι
81
Οι Αγγλιδες είναι τοπ;;
Οι πιο βρώμικες τουρίστριες, που μεθανε σαν ζώα.
Κατάλαβα το γούστο σου τυπε μια χαρά τώρα.
Στην Κύπρο οι μόνες που πάνε με μαύρους είναι οι αγγλιδες.
Ακριβώς έτσι είναι....
Η νοοτροπία αυτών των γυναικών ξεκινάει με γουτσου γουτσου, το θέλουν όλες και καλά ότι είναι κάποιες....
Κ έχουν και ως νοοτροπία ποτέ από το πρώτο βράδυ....
Απ'το δεύτερο, ξέσκισε μου τα ουμπαλα !
Γενικώς επειδή έχουν μάθει με καλούς τρόπους από την πατρίδα τους, ορισμένοι τίς περνάνε και για αξιόλογες γκόμενες. Μπουρδες....
Δεν έχουν καν προσωπικότητα. Γνωρισες μια ;
Ε, είναι σαν να τις έχεις γνωρίσει όλες....
Στο τέλος της βραδιάς όπου κ αν βρίσκονται, κοιμούνται με τον πρώτο λιμασμενο μπούλη που θα τις σηκώσει αγκαλιά από το πολύ πιοτό, και βρωμάνε κιόλας....
Συναίσθημα τίποτα. Όλο τα ίδια και τα ίδια λένε όλη την ώρα....κ όλες χαζοχαρουμενες είναι....
Αυτές δεν κάνουν όχι για σεξ, αλλά ούτε να βράσουν ένα αυγό....αν πετύχετε καμιά μεθυσμένη σε διακοπές και ομορφούλα, βουρ.... έτσι για το γαμωτο. Επειδή είναι χαζή και όμορφη....
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
262
Κριτικές
1
Like
1.072
Πόντοι
81
Μην το πας στο άλλο άκρο κατευθείαν,φυσικά μας αρέσουν οι ξεκωλοαγγλίδες περισσότερο,εννοείται θα θέλαμε να βγαίνουμε στο Λονδίνο και το Μάντσεστερ παρά στα Λαδάδικα και τη Βαλαωρίτου με τις μαλακισμένες εδώ που δεν ξεκολλάνε απ'τα κινητά.
Εάν νομίζεις ότι θα βγεις στο Μάντσεστερ και το Λονδίνο μ αυτή τη νοοτροπία που έχεις εδώ μέσα αδερφέ, όχι μόνο δε θα γαμησεις αλλά θα σε κοροϊδεύουν μπροστά στα μούτρα σου κ δεν θα το πάρεις και χαμπάρι....
Μαγκιες στα σπίτια μας όχι άλλου....
Είπαμε, είναι χαζοκοσμος, αλλά δεν είναι κ ξεφτίλα....
Αυτα, μόνο σε κάνα νησί και αργά πολύ το βράδυ περνάνε.
Για ηρεμηστε λίγο....
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ακριβώς έτσι είναι....
Η νοοτροπία αυτών των γυναικών ξεκινάει με γουτσου γουτσου, το θέλουν όλες και καλά ότι είναι κάποιες....
Κ έχουν και ως νοοτροπία ποτέ από το πρώτο βράδυ....
Απ'το δεύτερο, ξέσκισε μου τα ουμπαλα !
Γενικώς επειδή έχουν μάθει με καλούς τρόπους από την πατρίδα τους, ορισμένοι τίς περνάνε και για αξιόλογες γκόμενες. Μπουρδες....
Δεν έχουν καν προσωπικότητα. Γνωρισες μια ;
Ε, είναι σαν να τις έχεις γνωρίσει όλες....
Στο τέλος της βραδιάς όπου κ αν βρίσκονται, κοιμούνται με τον πρώτο λιμασμενο μπούλη που θα τις σηκώσει αγκαλιά από το πολύ πιοτό, και βρωμάνε κιόλας....
Συναίσθημα τίποτα. Όλο τα ίδια και τα ίδια λένε όλη την ώρα....κ όλες χαζοχαρουμενες είναι....
Αυτές δεν κάνουν όχι για σεξ, αλλά ούτε να βράσουν ένα αυγό....αν πετύχετε καμιά μεθυσμένη σε διακοπές και ομορφούλα, βουρ.... έτσι για το γαμωτο. Επειδή είναι χαζή και όμορφη....
Σορρυ μαν, αλλα σε αυτο το ποστ περισσοτερα θετικα αναφερεις παρα αρνητικα
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
262
Κριτικές
1
Like
1.072
Πόντοι
81
Σορρυ μαν, αλλα σε αυτο το ποστ περισσοτερα θετικα αναφερεις παρα αρνητικα
Παρέθεσα την άποψη μου κ όπως το πάρει κανείς.
Άλλοι θετικά άλλοι αρνητικά....
Βγαίνω μ αυτές τις γυναίκες από το 1983....
Κ μένω Αγγλία....
Τώρα, πιστεψε ότι θες....
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Παρέθεσα την άποψη μου κ όπως το πάρει κανείς.
Άλλοι θετικά άλλοι αρνητικά....
Βγαίνω μ αυτές τις γυναίκες από το 1983....
Κ μένω Αγγλία....
Τώρα, πιστεψε ότι θες....
Σεβαστη η αποψη σου, οπως και ολονων.
Προσωπικα δε χρειαζεται να "πιστεψω" γιατι εχω ζησει κι εγω Αγγλια και τα ειδα απο κοντα.
Δεν υπαρχουν τελειες γυναικες, ολες εχουν τα καλα και τα κακα.
Εγω τις γουσταρω επειδη πινουν, χορευουν, γελανε, γαμιουνται ευκολα, ειναι ανοιχτες, ταξιδευουν πολυ και ειναι και σκυλια στη δουλεια.
Οι Ελληνιδες εχουν αλλα προσοντα, εξισου σημαντικα.
Αλλα οταν προκειται για νυχτερινη εξοδο, καλοπεραση και γαμησια, σαφως οι Αγγλιδες υπερτερουν κατα κρατος. Δεν τιθεται καμια συγκριση.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.288
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Εάν νομίζεις ότι θα βγεις στο Μάντσεστερ και το Λονδίνο μ αυτή τη νοοτροπία που έχεις εδώ μέσα αδερφέ, όχι μόνο δε θα γαμησεις αλλά θα σε κοροϊδεύουν μπροστά στα μούτρα σου κ δεν θα το πάρεις και χαμπάρι....
Μαγκιες στα σπίτια μας όχι άλλου....
Είπαμε, είναι χαζοκοσμος, αλλά δεν είναι κ ξεφτίλα....
Αυτα, μόνο σε κάνα νησί και αργά πολύ το βράδυ περνάνε.
Για ηρεμηστε λίγο....

Ποια νοοτροπία ρε φίλε;Εδώ ξέρω ότι θα βγω και θα βλέπω ψωλαρία και ελλεεινιδοπαρέες με τα κινητά.Ξέρω ότι δε θα γνωρίσω καμία και αν θέλω να γαμήσω πρέπει να παω σε μπουρδέλο.Αυτη είναι η βραδυνή 'διασκέδαση' εδώ πέρα

Αν στο Λονδίνο και το Μάντσεστερ δω ξέκωλες που ψάχνονται,που πίνουν και χορεύουν,δε θα κάθομαι σαν μαλάκας όπως εδώ.Την νοοτροπία την καθορίζει το μέρος,όχι εσύ.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Αν στο Λονδίνο και το Μάντσεστερ δω ξέκωλες που ψάχνονται,που πίνουν και χορεύουν,δε θα κάθομαι σαν μαλάκας όπως εδώ.Την νοοτροπία την καθορίζει το μέρος,όχι εσύ.
Βασικα μια βραδια μονο σε μια οποιαδηποτε ντισκο (κλαμπ) του Λονδινου-Μαντσεστερ αρκει για να σε κανει να μετακομισεις μονιμα εκει. Απορω γιατι δεν το εχεις κανει ακομη. 4 ωρες αποσταση με καλους μισθους και καλη ζωη και αντ αυτου, καθεσαι εδω και χρονια και μιζεριαζεσαι σε μια καθημερινοτητα/καθεβδομαδοτητα/καθεμηναδοτητα/καθεχρονοδοτητα που δε σε οδηγει πουθενα
Αν εισαι κατω απο 40 φυγε εχθες. Για να μην πω κατω απο 50 η και παραπανω
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
262
Κριτικές
1
Like
1.072
Πόντοι
81
Βασικα μια βραδια μονο σε μια οποιαδηποτε ντισκο (κλαμπ) του Λονδινου-Μαντσεστερ αρκει για να σε κανει να μετακομισεις μονιμα εκει. Απορω γιατι δεν το εχεις κανει ακομη. 4 ωρες αποσταση με καλους μισθους και καλη ζωη και αντ αυτου, καθεσαι εδω και χρονια και μιζεριαζεσαι σε μια καθημερινοτητα/καθεβδομαδοτητα/καθεμηναδοτητα/καθεχρονοδοτητα που δε σε οδηγει πουθενα
Αν εισαι κατω απο 40 φυγε εχθες. Για να μην πω κατω απο 50 η και παραπανω
Ωραία, καλά τα λέτε όλοι....
Αλλά αν νομίζετε ότι επειδή είμαστε Έλληνες έχουμε και την πέραση που είχαμε πριν από χρόνια κ πριν από την κρίση, κούνια που σας κουναγε....
Στο εξωτερικό αυτή τη στιγμή δε μας ξέρουν σαν τους γαμιαδες τους ερωτυλους τους αραχτους των προηγούμενων δεκαετιών αλλά σαν τους πεινασμένους που τους αξίζει εκεί που βρέθηκαν γιατί δεν πλήρωναν ποτέ τους φόρους.... έτσι μας χαρακτηρίζουν....
Ελάτε εσείς όχι εγώ, να πιείτε κάνα ποτό στο Μάντσεστερ ή στο Λονδίνο και μετά Εσείς να μου πείτε πως σας αντιμετώπισαν.....
Κ φίλε από πάνω, εγώ δεν έφυγα από Ελλάδα ούτε σήμερα αλλά ούτε χτες όπως γράφεις αλλά πολύ πιο προχτές....
Για οικονομικούς λόγους και μόνο κ όχι για γκομενιλικια....
Το μόνο που κατάφερα είναι να ζω καλύτερα, να μην έχω ποτέ άδεια τσέπη, να έχω γυρίσει την Ευρώπη με γκόμενες από διάφορα site, να μάθω άλλη μια ξένη γλώσσα
( νορβηγικά ) που είναι και πολύ δύσκολη και μαγκιά μου, αλλά το πιο σημαντικό, όταν έρχομαι Ελλάδα, να την ζω και να την ευχαριστιεμαι όπως πάντα ήθελα και δεν μπορούσα...
Για ξεκίνα κ συ ή οποιοσδήποτε νομίζει ότι είναι εύκολο να ξενιτεύεται τούτη δω την εποχή, να δούμε όχι πόσο καιρό θα του πάρει να τα καταφέρει, αλλά μήπως πόσο καιρό θα αντέξει αυτός Κ η τσέπη του μέχρι να πει ότι βρήκε κάτι καλό.... αυτό είναι το κυριότερο.
Μπορεί να περάσουν και δύο χρόνια Κ να μην έχεις καταφέρει τίποτα....
Κ σεις ανησυχείτε αν θα μας κάτσουν οι Αγγλίδες....
Δεν είναι έτσι αραλικι όπως τα σκέφτεστε.....
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ωραία, καλά τα λέτε όλοι....
Αλλά αν νομίζετε ότι επειδή είμαστε Έλληνες έχουμε και την πέραση που είχαμε πριν από χρόνια κ πριν από την κρίση, κούνια που σας κουναγε....
Στο εξωτερικό αυτή τη στιγμή δε μας ξέρουν σαν τους γαμιαδες τους ερωτυλους τους αραχτους των προηγούμενων δεκαετιών αλλά σαν τους πεινασμένους που τους αξίζει εκεί που βρέθηκαν γιατί δεν πλήρωναν ποτέ τους φόρους.... έτσι μας χαρακτηρίζουν....
Ελάτε εσείς όχι εγώ, να πιείτε κάνα ποτό στο Μάντσεστερ ή στο Λονδίνο και μετά Εσείς να μου πείτε πως σας αντιμετώπισαν.....
Κ φίλε από πάνω, εγώ δεν έφυγα από Ελλάδα ούτε σήμερα αλλά ούτε χτες όπως γράφεις αλλά πολύ πιο προχτές....
Για οικονομικούς λόγους και μόνο κ όχι για γκομενιλικια....
Το μόνο που κατάφερα είναι να ζω καλύτερα, να μην έχω ποτέ άδεια τσέπη, να έχω γυρίσει την Ευρώπη με γκόμενες από διάφορα site, να μάθω άλλη μια ξένη γλώσσα
( νορβηγικά ) που είναι και πολύ δύσκολη και μαγκιά μου, αλλά το πιο σημαντικό, όταν έρχομαι Ελλάδα, να την ζω και να την ευχαριστιεμαι όπως πάντα ήθελα και δεν μπορούσα...
Για ξεκίνα κ συ ή οποιοσδήποτε νομίζει ότι είναι εύκολο να ξενιτεύεται τούτη δω την εποχή, να δούμε όχι πόσο καιρό θα του πάρει να τα καταφέρει, αλλά μήπως πόσο καιρό θα αντέξει αυτός Κ η τσέπη του μέχρι να πει ότι βρήκε κάτι καλό.... αυτό είναι το κυριότερο.
Μπορεί να περάσουν και δύο χρόνια Κ να μην έχεις καταφέρει τίποτα....
Κ σεις ανησυχείτε αν θα μας κάτσουν οι Αγγλίδες....
Δεν είναι έτσι αραλικι όπως τα σκέφτεστε.....
Μαγκια σου για οσα καταφερες και συμφωνω σε ολα τα παραπανω. Χαιρομαι οταν βλεπω Ελληνες να προοδευουν στο εξωτερικο.
Ειδικα για ανειδικευτους ειναι δυσκολο το εξωτερικο, το εχω πει πολλες φορες στο σχετικο νημα. Ομως το παραπανω σχολιο μου αφορουσε αποκλειστικα τον Sub-Zero, ενα μελος γνωστο για την κλαψα του εδω και χρονια, που εχει τελματωσει στην Ελλαδα και για την περιπτωση του, ισως το εξωτερικο αποτελεσει λυτρωση.
Γιατι και το να καθεσαι στη χωρα σου να τσουρουφλιζεσαι πχ ανεργος, χωρις λεφτα, αμαξι, γκομενα, παρεες, σπιτι και να μενεις με τους γονεις σου 35+ χρονων μαντραχαλος, δεν ειναι και οτι καλυτερο. Καλυτερα να κανεις μια δοκιμη εξω και αν σου βγει σου βγηκε, αν δε σου βγει, το αεροπλανακι και σε 4 ωρες εισαι πισω στο σπιτι σου, δεν εχεις τιποτε να χασεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Geo...

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
262
Κριτικές
1
Like
1.072
Πόντοι
81
Μαγκια σου για οσα καταφερες και συμφωνω σε ολα τα παραπανω. Χαιρομαι οταν βλεπω Ελληνες να προοδευουν στο εξωτερικο.
Ειδικα για ανειδικευτους ειναι δυσκολο το εξωτερικο, το εχω πει πολλες φορες στο σχετικο νημα. Ομως το παραπανω σχολιο μου αφορουσε αποκλειστικα τον Sub-Zero, ενα μελος γνωστο για την κλαψα του εδω και χρονια, που εχει τελματωσει στην Ελλαδα και για την περιπτωση του, ισως το εξωτερικο αποτελεσει λυτρωση.
Γιατι και το να καθεσαι στη χωρα σου να τσουρουφλιζεσαι πχ ανεργος, χωρις λεφτα, αμαξι, γκομενα, παρεες, σπιτι και να μενεις με τους γονεις σου 35+ χρονων μαντραχαλος, δεν ειναι και οτι καλυτερο. Καλυτερα να κανεις μια δοκιμη εξω και αν σου βγει σου βγηκε, αν δε σου βγει, το αεροπλανακι και σε 4 ωρες εισαι πισω στο σπιτι σου, δεν εχεις τιποτε να χασεις.
Κι εγώ Γεώργιε, δεν απευθύνομαι προσωπικά σε σένα, αλλά μέσα από την κουβέντα μας να μαθαίνουμε όλοι κάτι ντις παραπάνω
Διότι οι εποχές που ο Έλληνας μετρούσε πάει πέταξε το πουλί....
Εδώ δε μετράει στο σπίτι του, η αγγλιδα τόνε μάρανε, για να δηλώσει υπόσταση ότι κάτι αξίζει
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.288
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Ωραία, καλά τα λέτε όλοι....
Αλλά αν νομίζετε ότι επειδή είμαστε Έλληνες έχουμε και την πέραση που είχαμε πριν από χρόνια κ πριν από την κρίση, κούνια που σας κουναγε....
Στο εξωτερικό αυτή τη στιγμή δε μας ξέρουν σαν τους γαμιαδες τους ερωτυλους τους αραχτους των προηγούμενων δεκαετιών αλλά σαν τους πεινασμένους που τους αξίζει εκεί που βρέθηκαν γιατί δεν πλήρωναν ποτέ τους φόρους.... έτσι μας χαρακτηρίζουν....
Ελάτε εσείς όχι εγώ, να πιείτε κάνα ποτό στο Μάντσεστερ ή στο Λονδίνο και μετά Εσείς να μου πείτε πως σας αντιμετώπισαν.....

Ρε φίλε,θα βγω πχ στο Μαντσεστερ Σαββατο βράδυ,και οι Αγγλίδες πιωμένες ξέκωλες,το πρώτο που θα μου λένε θα είναι 'α εσυ είσαι ένας πεινάλας Έλληνας που δεν πληρώνει φόρους;' :huh:

Στο κάτω κάτω,δεν έχει μόνο Αγγλίδες εκεί,αχταρμάς είναι η Αγγλία,έχει και πάμπολλες ξένες,πχ Πολωνέζες που τις γαμάνε τα πάκια,ο Έλληνας δε θα βρει να γαμήσει;
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
262
Κριτικές
1
Like
1.072
Πόντοι
81
Ρε φίλε,θα βγω πχ στο Μαντσεστερ Σαββατο βράδυ,και οι Αγγλίδες πιωμένες ξέκωλες,το πρώτο που θα μου λένε θα είναι 'α εσυ είσαι ένας πεινάλας Έλληνας που δεν πληρώνει φόρους;' :huh:

Στο κάτω κάτω,δεν έχει μόνο Αγγλίδες εκεί,αχταρμάς είναι η Αγγλία,έχει και πάμπολλες ξένες,πχ Πολωνέζες που τις γαμάνε τα πάκια,ο Έλληνας δε θα βρει να γαμήσει;
Αμ δε, που θα στο πουνε....
Αν στο έλεγαν τότε θα ήξερες τι να τους απαντήσεις.
Αλλά αυτό δεν θα άλλαζε κάτι...
Θα πιστέψει εσένα που σε ξέρει πέντε λεπτά μόνο ή θα πιστέψει τον περίγυρο της ;
Προκατάληψη φουλ παντού....
Είναι σαν να καλεις μια εσκορτ σπίτι σου κ να σου λέει " εγώ είμαι καλό κορίτσι, όχι σαν τις άλλες, κ θέλω να κάνω μια οικογένεια ". Σωστό κούκλα μου σε πιστέψαμε.
Αλλά πρώτα απ'όλα δεν παύεις να είσαι εσκορτ.
Κ εμείς για τους υπόλοιπους Έλληνες....

Ωστόσο, φυσικά μπορείς και να πηδήξεις όπου και αν βγεις, στο Μάντσεστερ και στην Αθήνα....
Δεν καταλαβαίνω το λόγο γιατί ναρθεις εδώ να το παίξεις νιοραντες....οι δικές μας είναι καλύτερες απ'τις Αγγλίδες ;
Η όπως νομίζουν πολλοί έχουν πιο πολύ πέραση οι Έλληνες στο εξωτερικό απ'ότι στην Ελλάδα ;
Το παίξεις δεν το παίξεις ότι είσαι κάποιος, οι περισσότερες και ανεξαρτήτου ηλικίας την υπόσταση τους και την κοινωνική τους θέση κοιτάνε....
Παντού τα ίδια είναι φίλε....
Κ μην ακούτε αυτά που σας λένε ότι εδώ οι γυναίκες είναι πιο ανοιχτομυαλες και απελευθερωμένες. Όντως είναι....
Αλλά μετά το δεύτερο ή τρίτο ραντεβού, δε βγαίνετε πλέον για να πηδιοσαστε....
Πρέπει να μείνετε μαζί.... έτσι κάνουν όλοι εδώ....
Εδώ όλα ξεκινούν από τό χρήμα και καταλήγουν στο χρήμα.
Θα σου τύχει να βγεις κ να πηδήξεις, θα σου τύχει να βγεις κ να χαμουρευτειτε αλλά θα σου τύχει να μείνεις κ με το πουλί στο χέρι....κι εδώ....
Έτσι δεν γίνεται παντού ;
Ποιος είναι ο γαμαου που θα βγει επειδή είναι Έλληνας και θα του κάτσουν όλες, δεν το έχω γνωρίσει αυτό το λαμόγιο ακόμα....
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Οι Αγγλιδες είναι τοπ;;
Οι πιο βρώμικες τουρίστριες, που μεθανε σαν ζώα.
Κατάλαβα το γούστο σου τυπε μια χαρά τώρα.
Στην Κύπρο οι μόνες που πάνε με μαύρους είναι οι αγγλιδες.
Καλά θα θέλανε πολύ οι Κύπριοι, που είναι σαν να τους έχει πατήσει τετραξονικη μπετονιέρα,να γαμησουνε αγγλίδα με άσπρο δέρμα, μη λέμε και ότι θέλουμε, έδω σκάνε φράγκα για να γαμησουνε Ινδές και φιλιπινεζες??
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Καταρχην αυτα τα φαινομενα τα βλεπεις επειδη ΠΙΝΟΥΝ ΟΛΕΣ, ε λογικο ειναι οταν πινουν 1000 γκομενες σε εναν δρομο με κλαμπ-μαγαζια, καποιες να γινουν λιωμα και να ξεφυγουν. Αυτος ειναι ο ορισμος της μεθης, κανει τον ανθρωπο να βγαινει απο τα ορια του. Το αν γαμιουνται ευκολα, ειναι περιττο να αναλυθει οταν μιλαμε για γκομενες με τετοιες συμπεριφορες.
Βεβαια εσας δε σας αρεσουνε οι Αγγλιδες επειδη πινουν και ξεφευγουν :2funny:. Προτιματε τις ελληνιδες που πινουν ενα κοκτεηλ σε 5 ωρες κοιτωντας ολη την ωρα το κινητο τους και βγαινουν μονο και μονο για να μοιρασουνε χυλοπιτες τριγυρω και να γυρισουν σπιτι να παιξουν με το δονητη τους.
Τοπ οι αγγλιδες έχω πάει Αγγλία και έχω μείνει με ανοιχτό το στόμα για εμένα από τις πιο ωραίες σ
Εάν νομίζεις ότι θα βγεις στο Μάντσεστερ και το Λονδίνο μ αυτή τη νοοτροπία που έχεις εδώ μέσα αδερφέ, όχι μόνο δε θα γαμησεις αλλά θα σε κοροϊδεύουν μπροστά στα μούτρα σου κ δεν θα το πάρεις και χαμπάρι....
Μαγκιες στα σπίτια μας όχι άλλου....
Είπαμε, είναι χαζοκοσμος, αλλά δεν είναι κ ξεφτίλα....
Αυτα, μόνο σε κάνα νησί και αργά πολύ το βράδυ περνάνε.
Για ηρεμηστε λίγο....
Άμα έχεις ένα καλό σωμστσκι μιλάς καλά αγγλικά και είσαι οκ βρίσκεις εύκολα Αγγλία.. Εγώ όταν ήμουνα Birmingham είχα γκοεμαν φιλιπινα 8 αρι ενώ εδώ Ελλάδα με έχει φάει η μαλακια και οι αγγλιδες με κοίταγα ε και αυτές σαν λουκουμακι ενώ εδώ παίρνω τα αρχιδια μου.. Αφού σκέφτομαι να ξαανφυγω?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.288
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Αμ δε, που θα στο πουνε....
Αν στο έλεγαν τότε θα ήξερες τι να τους απαντήσεις.
Αλλά αυτό δεν θα άλλαζε κάτι...
Θα πιστέψει εσένα που σε ξέρει πέντε λεπτά μόνο ή θα πιστέψει τον περίγυρο της ;
Προκατάληψη φουλ παντού....
Είναι σαν να καλεις μια εσκορτ σπίτι σου κ να σου λέει " εγώ είμαι καλό κορίτσι, όχι σαν τις άλλες, κ θέλω να κάνω μια οικογένεια ". Σωστό κούκλα μου σε πιστέψαμε.
Αλλά πρώτα απ'όλα δεν παύεις να είσαι εσκορτ.
Κ εμείς για τους υπόλοιπους Έλληνες....

Ωστόσο, φυσικά μπορείς και να πηδήξεις όπου και αν βγεις, στο Μάντσεστερ και στην Αθήνα....
Δεν καταλαβαίνω το λόγο γιατί ναρθεις εδώ να το παίξεις νιοραντες....οι δικές μας είναι καλύτερες απ'τις Αγγλίδες ;
Η όπως νομίζουν πολλοί έχουν πιο πολύ πέραση οι Έλληνες στο εξωτερικό απ'ότι στην Ελλάδα ;
Το παίξεις δεν το παίξεις ότι είσαι κάποιος, οι περισσότερες και ανεξαρτήτου ηλικίας την υπόσταση τους και την κοινωνική τους θέση κοιτάνε....
Παντού τα ίδια είναι φίλε....
Κ μην ακούτε αυτά που σας λένε ότι εδώ οι γυναίκες είναι πιο ανοιχτομυαλες και απελευθερωμένες. Όντως είναι....
Αλλά μετά το δεύτερο ή τρίτο ραντεβού, δε βγαίνετε πλέον για να πηδιοσαστε....
Πρέπει να μείνετε μαζί.... έτσι κάνουν όλοι εδώ....
Εδώ όλα ξεκινούν από τό χρήμα και καταλήγουν στο χρήμα.
Θα σου τύχει να βγεις κ να πηδήξεις, θα σου τύχει να βγεις κ να χαμουρευτειτε αλλά θα σου τύχει να μείνεις κ με το πουλί στο χέρι....κι εδώ....
Έτσι δεν γίνεται παντού ;
Ποιος είναι ο γαμαου που θα βγει επειδή είναι Έλληνας και θα του κάτσουν όλες, δεν το έχω γνωρίσει αυτό το λαμόγιο ακόμα....

Φίλε αυτό που ψάχνουμε καταρχήν είναι γυναίκες που να μιλάνε και σε αγνώστους.Οι Αγγλίδες και γενικά οι ξένες,έχουν το ίδιο κόλλημα με τον κύκλο με τις ελλεεινίδες;Εδώ πχ χωρίς κύκλο/φίλες/γνωστές είσαι σαν να μην υπάρχεις.Ακόμα κι εμφανίσιμος,παίρνεις τ'αρχίδια σου ή θες τρομερή κωλοφαρδία για να γνωρίσεις κάποια.

Ενώ στο εξωτερικό,πιστεύω εναν εμφανίσιμο θα του την πέφτουν κιόλας.Τις βλέπουμε και τις τουρίστριες εδώ με κάτι χάλιες που έρχονται,κάτι φακιδομούρηδες,κοκκινοτρίχηδες,αν εξαιρέσεις Σκανδιναβούς όλοι οι άλλοι είναι χάλιες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom