Νέα

Βιολογικός Καθαρισμός Πρωκτού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα donhostieros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
:2funny: :2funny: :2funny:

έλεος ρε βαρε!
αντρας μπορει να μην είμαι αλλα ελληνικα ξερω
αμμο- βολη
ελεος!
:headbang: :headbang:
βαρε βαρε
απο που και ως που με λες βαρο
ετσι με λενε λιγοι :birdman:
μηπως οντως εισαι μεσα σε αυτους τους λιγους :birdman:
με τι ταχυτητα βαλουμε την αμμο κατα την αμμοβολη :birdman:
τι επακολουθει μετα την αμμοβολη
τι κινδυνους εμπεριεχει η αμμοβολη :birdman:
για πες φωτεινε παντογνωστη :birdman:
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
βαρε βαρε
απο που και ως που με λες βαρο
ετσι με λενε λιγοι :birdman:
μηπως οντως εισαι μεσα σε αυτους τους λιγους :birdman:
με τι ταχυτητα βαλουμε την αμμο κατα την αμμοβολη :birdman:
τι επακολουθει μετα την αμμοβολη
τι κινδυνους εμπεριεχει η αμμοβολη :birdman:
για πες φωτεινε παντογνωστη :birdman:

πες εσυ μικρε αμμοβολιστή!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
πες εσυ μικρε αμμοβολιστή!
σιγα να μην κατσω να σου κανω μαθημα
ετσι κι αλλιως αχρειστο θα σου ειναι :sunglasses:
προς το παρεον παω να κανω λουτροβολη στο κορμι μου
με κρεμωδες αφρολουτρο :birdman:
 

Επισκέπτης
Τι μαλακίες λέτε ρε,ότι εγώ είμαι η Αντιγόνη;;;; Έχετε σαλτάρει παντελώς;



Δεν έχω κώλο και βυζιά,για να είμναι η Αντιγόνη....ξεκολάτε :jerking:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τι μαλακίες λέτε ρε,ότι εγώ είμαι η Αντιγόνη;;;; Έχετε σαλτάρει παντελώς;



Δεν έχω κώλο και βυζιά,για να είμναι η Αντιγόνη....ξεκολάτε :jerking:

Μα δεν ειπαμε οτι εσυ εισαι η Αντιγονη. Ειπαμε οτι η Αντιγονη ειναι εσυ  :dancing:
 

Επισκέπτης
Μα δεν ειπαμε οτι εσυ εισαι η Αντιγονη. Ειπαμε οτι η Αντιγονη ειναι εσυ  :dancing:



Το ίδιο κάνει....ούτε η Αντιγόνη έχει πούτσο και αρχίδια,ούτε εγώ έχω κώλο και βυζιά.....ξεκολάτε.....ρωτήστε και τον άντμιν αν είμαστε το ίδιο άτομο :jerking:
 

Επισκέπτης
Ειναι ο Αβραμης 100%
Προδοθηκε οχι μονο με την ηλικια, αλλα και με το κολλημα του με τα επαγγελματα!

Αβραμη πριν φτιαξεις νεο κλωνο ξεπερασε τα κομπλεξ σου, αλλιως θα σε καταλαβουμε παλι αμεσως!


Και έπειτα ρε δυσκοίλια εγγραφή,επειδή η Αντιγόνη είπε παππού τον σφέρδεκλο που είναι 70 πατημένα,είναι κλώνος μου;;;; Πώς να τον πει δηλαδή;;; :2funny:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
με χαμομηλι μπορουμε να πλενουμε και των π....ο μας αλλα και οι γυναικα το μ...ι τις και ειναι απολυτα υγειιννο το τελειο αντισυπτικο .Αποδεδειγμενο και μετα καλο  :fuck2:

αντιθετα το betatin και τα αλλα κατασρεφουν ολα τα μικροβια και δεν το θελεις γιατι καποια μικροβια ειναι χρησιμασε εσενα και σε αυτη , επισης ξερενη την περιοχη οποτε καλυτερα με χαμομηλι η ρωτα τον δερματολογο


αρε κατακουζινα
 
  • Like
Αντιδράσεις: digi01

Επισκέπτης
με χαμομηλι μπορουμε να πλενουμε και των π....ο μας αλλα και οι γυναικα το μ...ι τις και ειναι απολυτα υγειιννο το τελειο αντισυπτικο .Αποδεδειγμενο και μετα καλο  :fuck2:

αντιθετα το betatin και τα αλλα κατασρεφουν ολα τα μικροβια και δεν το θελεις γιατι καποια μικροβια ειναι χρησιμασε εσενα και σε αυτη , επισης ξερενη την περιοχη οποτε καλυτερα με χαμομηλι η ρωτα τον δερματολογο


αρε κατακουζινα

Οποτεδηποτε εισαγουμε νερο βιαιως(και μαλιστα χλωριωμενο)ειτε με ειτε χωρις χαμομηλι ποσο μαλλον με αντισηπτικα η αλλες ανοησιες, αφαιρουμε την βλεννα που προστατευει τα τοιχωματα του εντερου.
Αν αυτο πρεπει να γινει μια φορα το χρονο  στα πλαισια ενος  αποτοξινωτικου καθαρισμου και μιας γενικωτερης αποτοξινωσης του οργανισμου τοτε δεν χαλασε κι'ο κοσμος.
Οταν ομως αυτο γινεται συστηματικα και για (ψυλλου) πηδημα οι συνεπειες για την υγεια θα ειναι αρνητικες.
Αυτο που ξερενεται τελικα δεν ειναι το δερμα αλλα τα τοιχωματα του εντερου που σημαινει μεταξυ αλλων παρενεργειων οτι προκαλουνται μικροτραυματισμοι στο παχυ εντερο που καθιστουν την μολυνση σε περιπτωση εκθεσης στα ΣΜΝ πολυ πιο ευκολη.
Μη ρωτατε τον δερματολογο γι'αυτο το θεμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: digi01

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Οποτεδηποτε εισαγουμε νερο βιαιως(και μαλιστα χλωριωμενο)ειτε με ειτε χωρις χαμομηλι ποσο μαλλον με αντισηπτικα η αλλες ανοησιες, αφαιρουμε την βλεννα που προστατευει τα τοιχωματα του εντερου.
Αν αυτο πρεπει να γινει μια φορα το χρονο  στα πλαισια ενος  αποτοξινωτικου καθαρισμου καιγενικωτερης αποτοξινωσης του οργανισμου δεν χαλασε κι'ο κοσμος.
Οταν ομως αυτο γινεται συστηματικα και για (ψυλλου) ψωλου πηδημα οι συνεπειες για την υγεια θα ειναι αρνητικες.
Αυτο που ξερενεται δεν ειναι το δερμα αλλα τα τοιχωματα του εντερου που σημαινει μεταξυ αλλων μικροτραυματισμους που καθιστουν και την μολυνση σε περιπτωση εκθεσης στα ΣΜΝ πολυ πιο ευκολη.
Μη ρωτατε τον δερματολογο γι'αυτο το θεμα.
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
σιγά μην κάτσει γκόμενα να την έχω στα τέσσερα δυο ώρες με τη μάνικα στο κωλοτρυπίδι  :think: :think:

Σαν τον Μονκ. Θα την έχεις στα 4 κι αντί να τη γαμήσεις, θα την πλένεις ΓΙΑ να την γαμήσεις.

Καλές οι οδηγίες, αλλά αφορούν την κοπέλα. Πώς θα της πούμε τις οδηγίες; "Ας διαβάσουμε μαζί το bourdela"
 
OP
OP
D

donhostieros

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
293
Like
9
Πόντοι
1
Σαν τον Μονκ. Θα την έχεις στα 4 κι αντί να τη γαμήσεις, θα την πλένεις ΓΙΑ να την γαμήσεις.

Καλές οι οδηγίες, αλλά αφορούν την κοπέλα. Πώς θα της πούμε τις οδηγίες; "Ας διαβάσουμε μαζί το bourdela"

της λες μωρό μου κλύσμα ξέρεις να κάνεις? έλα να σου δείξω...
 

JUSTMAN

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Καλησσέρα
Μήπως υπάρχει κάποια κρέμα αντιμικροβιακή αντιβακτηριδιακή που να χρησιμοποιούμε και σαν λιπαντικό;
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.098
Κριτικές
9
Like
3.523
Πόντοι
456
Καλησσέρα
Μήπως υπάρχει κάποια κρέμα αντιμικροβιακή αντιβακτηριδιακή που να χρησιμοποιούμε και σαν λιπαντικό;
ρε φιλε..αρχαιολογος εισαι;;Ξεθαψες νημα μετα απο 11 ετη
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.249
Πόντοι
10.336
Καλησσέρα
Μήπως υπάρχει κάποια κρέμα αντιμικροβιακή αντιβακτηριδιακή που να χρησιμοποιούμε και σαν λιπαντικό;
233826a67be66a810b23a263230da62e_L.jpg

βαλε αυτο τυπε
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.620
Κριτικές
21
Like
14.393
Πόντοι
4.646
Καλησσέρα
Μήπως υπάρχει κάποια κρέμα αντιμικροβιακή αντιβακτηριδιακή που να χρησιμοποιούμε και σαν λιπαντικό;
Η θεραπεία της Αλιονας... Το σάλιο της έχει αντιμικροβιακή και αντιβακτηριδιακή δράση κατά το γλυφοκωλι... :kissass:Επίσης λιπαίνει το κωλι... :rockon:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Η θεραπεία της Αλιονας... Το σάλιο της έχει αντιμικροβιακή και αντιβακτηριδιακή δράση κατά το γλυφοκωλι... :kissass:Επίσης λιπαίνει το κωλι... :rockon:
Μεγάλε γκουρού, ιδού το νήμα σου!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Junax

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom