Νέα

Βίκυ Χατζηβασιλείου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 933
  • Εμφανίσεις 358K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
"Μα ρε φιΛΛΛΛαρακι το αθηναϊκό κράτος δε δίνει χρήμα στην ΣαΛΛΛονίκη να ούμε, δε μας κάναεν μετρό, δε μας κάνανε αεροδρόμιο, δε μας κάνανε κοσμοδρόμιο να ούμε, ολα τα έργα στην Αθήνα, ασε που δεν αφήνουν τα λιοντάρια του ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΚ ρε μουνια να πάρουν πρωτάθλημα"

Ξέρεις τώρα, τους ειρωνεύομαι. Οντως ειναι κάργα κομπλεξικοί και οχι μόνο με την Αθήνα αλλα και την Πελλοπόνησο ιδιαιτέρως. Δε καταλαβαίνω γιατι ασχολούνται να κακολογούν τους πάντες. Εμεις οι Πελοπονήσιοι κακό για άλλους Έλληνες δεν εχουμε πει ποτε. Αυτοί τι λόξα εχουν και γκρινιάζουν απ το πρωι ως το βράδυ για το πιο απίθανο πράγμα, δε ξέρω. Λες και εχουν πρόβλημα που ειναι στην Ελλάδα και ήθελαν να ειναι άλλη χώρα.

:rockon: :rockon:

αυτο που γραφεις οτι ειναι στην Ελλάδα και ήθελαν να ειναι άλλη χώρα.... θα το θελανε πολλη αλλα δεν τους καθετε!!!!!!!θ γινοντουσαν ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΤΩΝ ΣΚΟΠΙΩΝ!!!!!!!!!!!!!(η αντε στην καλητερη τις μακεδονιας...)
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
"Μα ρε φιΛΛΛΛαρακι το αθηναϊκό κράτος δε δίνει χρήμα στην ΣαΛΛΛονίκη να ούμε, δε μας κάναεν μετρό, δε μας κάνανε αεροδρόμιο, δε μας κάνανε κοσμοδρόμιο να ούμε, ολα τα έργα στην Αθήνα, ασε που δεν αφήνουν τα λιοντάρια του ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΚ ρε μουνια να πάρουν πρωτάθλημα"

Ξέρεις τώρα, τους ειρωνεύομαι. Οντως ειναι κάργα κομπλεξικοί και οχι μόνο με την Αθήνα αλλα και την Πελλοπόνησο ιδιαιτέρως. Δε καταλαβαίνω γιατι ασχολούνται να κακολογούν τους πάντες. Εμεις οι Πελοπονήσιοι κακό για άλλους Έλληνες δεν εχουμε πει ποτε. Αυτοί τι λόξα εχουν και γκρινιάζουν απ το πρωι ως το βράδυ για το πιο απίθανο πράγμα, δε ξέρω. Λες και εχουν πρόβλημα που ειναι στην Ελλάδα και ήθελαν να ειναι άλλη χώρα.

Τα ιδια σκατα ειναι και οι Κυπριοι
 

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
:rockon: :rockon:

αυτο που γραφεις οτι ειναι στην Ελλάδα και ήθελαν να ειναι άλλη χώρα.... θα το θελανε πολλη αλλα δεν τους καθετε!!!!!!!θ γινοντουσαν ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΤΩΝ ΣΚΟΠΙΩΝ!!!!!!!!!!!!!(η αντε στην καλητερη τις μακεδονιας...)

A μπράβοοοο. ΣΥμπεριφέρονται χωρίς εθνική αλληλεγγύη, φαίνεται σα να θέλουν να ειναι ξεχωριστό κράτος, ή να ενωθούν με τους γυφτοβούλγαρους των Σκοπίων. Τι ψυχάκηδες ειναι δε μπορώ να καταλάβω. Αφου Έλληνες δεν ειναι?
Δε τα καταλαβαίνω εγω αυτά. Εγω ειμαι Σπαρτιάτης και θέλω Κωνσταντινούπολη, Σμύρνη, ολη την Ιωνία μέχρι τις Ποντιακές Αλπεις, τις περιοχές των Αρμενίων και των Κούρδων. Μέχρι εκει ειναι η Ελλάς, ο φυσικός μας χώρος. Ολα τα άλλα ειναι παπαρίτσες και φλωριές.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Η εκπομπή της πάντως πολύ μούφα...
 

kavlotikos

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2014
Μηνύματα
1.217
Like
9
Πόντοι
16
Με τα "ντεμέκ" όπως λένε και αυτοί κροκοδείλια δάκρυα..  :jerking: :jerking:
 

juvesalonika

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
"Μα ρε φιΛΛΛΛαρακι το αθηναϊκό κράτος δε δίνει χρήμα στην ΣαΛΛΛονίκη να ούμε, δε μας κάναεν μετρό, δε μας κάνανε αεροδρόμιο, δε μας κάνανε κοσμοδρόμιο να ούμε, ολα τα έργα στην Αθήνα, ασε που δεν αφήνουν τα λιοντάρια του ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΚ ρε μουνια να πάρουν πρωτάθλημα"

Ξέρεις τώρα, τους ειρωνεύομαι. Οντως ειναι κάργα κομπλεξικοί και οχι μόνο με την Αθήνα αλλα και την Πελλοπόνησο ιδιαιτέρως. Δε καταλαβαίνω γιατι ασχολούνται να κακολογούν τους πάντες. Εμεις οι Πελοπονήσιοι κακό για άλλους Έλληνες δεν εχουμε πει ποτε. Αυτοί τι λόξα εχουν και γκρινιάζουν απ το πρωι ως το βράδυ για το πιο απίθανο πράγμα, δε ξέρω. Λες και εχουν πρόβλημα που ειναι στην Ελλάδα και ήθελαν να ειναι άλλη χώρα.
A ρε εκει χαμουυυ, πολλοι πρωτευουσιανοι μαζευτηκαν απο τα μηναροβλαχοχωρια. Μαλιιιιι, γυαλιιιιι και πουτσα στο κωλιιιιιιι.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
4003.jpg
http://www.makeleio.gr/wp-content/uploads/2014/12/4014.jpg[/img[/URL]]
[/quote]  :pipa2: φυσα ρουφα,πιπα κωλο κλπ... :headbang3: :headbang3: :headbang3:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
...Εγω ειμαι Σπαρτιάτης και θέλω Κωνσταντινούπολη, Σμύρνη, ολη την Ιωνία μέχρι τις Ποντιακές Αλπεις, τις περιοχές των Αρμενίων και των Κούρδων. Μέχρι εκει ειναι η Ελλάς, ο φυσικός μας χώρος. Ολα τα άλλα ειναι παπαρίτσες και φλωριές.

ήμουν έτοιμος να ξεκινήσω να γράφω για τους Πελοποννήσιους, την αιώνια πληγή της φυλής (κοτζαμπασισμός, βίσμα μπάρμπας στην Κορώνη, Παπανδρέου) μέχρι που διάβασα αυτά και κατάλαβα...  :jerking:

μουνάρα η Βίκη μας αλλά να βγαίνει με το μουνί έξω μπροστά σε 60χρονους που τους ψάχνουν οι κόρες τους ντροπή και ξεφτίλα.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
καυλωτικό αλλά έχει και ένα κούτελο και ένα κιμπαριλίκι η πόλη μας.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16

Τα χρόνια δεν κρύβονται παρόλο τους μύες και το.... μπιτς βόλει.

Σε μια φωτό με άσπρο μαγιό θα δείτε το δέρμα της να έχει κρεμάσει πάνω από το γόνατο.

Μη δίνετε βάση στις φωτό με χάλια ποιότητα που κρύβει τα πάντα. Στις τελευταίες φαίνεται πόσο γερασμένο σώμα έχει.

ααααα ξέχασα να πω. Εννοείται πως την πέθαινα στον πούτσο. Το θέμα είναι ότι αυτό που βλέπω στην τηλεόραση μαρέσει... στην πραγματικότητα δε θα είναι ετσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom